Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 19:46   #1
Kako da se udebljam?

Evo ja sam decko od 19 godina, visok sam 177cm i imam 60kg +/-1kg. E to je naravno premalo jer je moj indeks težine za 1,1 manji od idealnog. A problem je u tome što ja jedem 4 puta na dan i to neje da pazim nego stvarno jedem raznovrsno i ipse i čokolade...stvarno se ne suzdržavam od ničeg. I obično jedem prije spavanja i to nekad i jako tešku hranu, ali ništa se to ne prima na mene. Kad pričam s ljudima svi se čude tome koliko jedem a i koliko sam mršav. Idem u teretanu oko 3mj i dobio sam oko 2kg - što znaći da sam prije bio još mršaviji. I sada kanim u teretani kupiti neka sredstva za dobivanje mase. Moram se udebljat jer idem godišnje na lječničke za časnićku vojsku i zadnji put su me jedva pustili. Može neki savjet ili stranica gdje mogu pogledat nešto o tome...
Puno Vam hvala!!!!
Tomm.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 19:53   #2
blago tebi, to nije fer !!!!!!!!!

ako se nemožeš udebljat od hrane onda ti nema pomoći
vanjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 12:45   #3
Moja preporuka ti je da uzimaš B vitamin reklama otvorit će ti se apetit i udebljati ćeš se 100%.

Zadnje uređivanje polly : 14.01.2008. at 11:21.
stipe_5 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.01.2008., 13:00   #4
pa, imas i onih proteinskih praskova i slicnih pi*darija sto bodybilderiju uzimaju, ako jos ides i u teretanu, to dvoje u kombinaciji bi trebalo upaliti. samo, mislim da je to prilicno skupo...
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 14:25   #5
Samo treba puno jesti, naravno zdravo. Od smeca ces se udebljati ali i navuci puno zdravstvenih problema.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 15:54   #6
Quote:
Tomm.. kaže: Pogledaj post
Evo ja sam decko od 19 godina, visok sam 177cm i imam 60kg +/-1kg. E to je naravno premalo jer je moj indeks težine za 1,1 manji od idealnog. A problem je u tome što ja jedem 4 puta na dan i to neje da pazim nego stvarno jedem raznovrsno i ipse i čokolade...stvarno se ne suzdržavam od ničeg. I obično jedem prije spavanja i to nekad i jako tešku hranu, ali ništa se to ne prima na mene. Kad pričam s ljudima svi se čude tome koliko jedem a i koliko sam mršav. Idem u teretanu oko 3mj i dobio sam oko 2kg - što znaći da sam prije bio još mršaviji. I sada kanim u teretani kupiti neka sredstva za dobivanje mase. Moram se udebljat jer idem godišnje na lječničke za časnićku vojsku i zadnji put su me jedva pustili. Može neki savjet ili stranica gdje mogu pogledat nešto o tome...
Puno Vam hvala!!!!
možda je problem u tvom usporenom metabolizmu kad ti se hrana ne prima,trebao bi otići izvaditi hormone štitnjače,pa da znaš jer bezveze je pumpati se preparatima da bi samo bio napuvan,prije tih svih steroida i gluposti posjeti liječnika,moj savjet.
opsjednuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:29   #7
Quote:
opsjednuta kaže: Pogledaj post
možda je problem u tvom usporenom metabolizmu kad ti se hrana ne prima,trebao bi otići izvaditi hormone štitnjače,pa da znaš jer bezveze je pumpati se preparatima da bi samo bio napuvan,prije tih svih steroida i gluposti posjeti liječnika,moj savjet.

ili, još prije - nutricionista!
Dipl.Nutricionist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:54   #8
di se može ić kod nutricionista?
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 22:08   #9
....a i ja se trudim udebljati jer na moju visinu (175) imam 55 kila sto je preeemalo.... Prije par tjedana sam pocela piti vitamin b, dvije tablete ujutro i dvie navecer uz hranu i fakat mi se apetit poboljsao ali se jos nisam vagala, tako da ne znam da li sam dobila na kilazi...
__________________
"Činilo se da sve ukazuje na činjenicu kako svemir želi da se ona poseksa s njim. Bilo je očito kako je viša sila odlučila da stvari krenu tim putem. Bilo joj je sudjeno da to učini. Zašto bi je inače bogovi doveli upravo na ovo mjesto? I to u Victoria Secret donjem rublju?"
...iwana... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 23:53   #10
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
di se može ić kod nutricionista?
u Zagrebu.

ne reklamiramo se na forumu
možeš se obratit marketingu i zakupiti baner
Dipl.Nutricionist is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 14.01.2008., 15:21   #11
napisao sam gdje ići nutricionistu jer u Zg jedino i djeluje nekolicina stručnih nutricionista. Nažalost, ima i nestručnih. Ne bih sada o tome tko je nestručan, zna se zašto ne smijem reći....
U ST pak postoji jedna koja misli da je nutricionistkinja i samoproziva se tako, no na ovom forumu se to ne smije decidirano reći. Sloboda govora.
U OS postoji jedan dr.nutricionizma.

No, ipak, pokušao sam čovjeku dati informaciju gdje u HR može naći nutricionista, jer je tako i pitao. Ubuduće, samo PM, još malo pa ni threadova neće biti.

Pritom nisam napisao adresu, niti aludirao na pojedinačnu osobu, već precizirao grad.

Administratori, svaka čast

I naravno, isprika.....
Dipl.Nutricionist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:32   #12
Pregledaj si štitnjaču. Kod nekih poremećaja njenog rada hoće se manifestirati kroz mršavljenje.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:35   #13
Quote:
Tomm.. kaže: Pogledaj post
Evo ja sam decko od 19 godina, visok sam 177cm i imam 60kg +/-1kg. E to je naravno premalo jer je moj indeks težine za 1,1 manji od idealnog. A problem je u tome što ja jedem 4 puta na dan i to neje da pazim nego stvarno jedem raznovrsno i ipse i čokolade...stvarno se ne suzdržavam od ničeg. I obično jedem prije spavanja i to nekad i jako tešku hranu, ali ništa se to ne prima na mene. Kad pričam s ljudima svi se čude tome koliko jedem a i koliko sam mršav. Idem u teretanu oko 3mj i dobio sam oko 2kg - što znaći da sam prije bio još mršaviji. I sada kanim u teretani kupiti neka sredstva za dobivanje mase. Moram se udebljat jer idem godišnje na lječničke za časnićku vojsku i zadnji put su me jedva pustili. Može neki savjet ili stranica gdje mogu pogledat nešto o tome...
Puno Vam hvala!!!!
Nije da ti preporučam nešto zdravo ali ja sam se udebljao kada sam se konstantno hranio u McDonaldsu, par puta tjedno. Eto, samo da znaš, ali hrana je otrov - tako da i to znaš. A ako se puno krećeš i baviš tjelesnim aktivnostima, sve će ti izgoriti, koliko god jeo, tako da se na taj način nećeš udebljati.
Opium Poppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 18:08   #14
Quote:
Opium Poppy kaže: Pogledaj post
Nije da ti preporučam nešto zdravo ali ja sam se udebljao kada sam se konstantno hranio u McDonaldsu, par puta tjedno. Eto, samo da znaš, ali hrana je otrov - tako da i to znaš. A ako se puno krećeš i baviš tjelesnim aktivnostima, sve će ti izgoriti, koliko god jeo, tako da se na taj način nećeš udebljati.
Ovo je istina, taj McDonalds je živi otrov, ja sam isto tamo dobio koju kilu. Evo ovo je provjerena metoda. Zanimljivo kako je uvijek tamo gužva, dobro može se otić tamo nešto pojest malo jedno mjesećno , ali svaki dan
__________________
Keep Jason handsome. Keep Jason making videos. Jason Rupp
@gentSMITH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 21:45   #15
Quote:
@gentSMITH kaže: Pogledaj post
Ovo je istina, taj McDonalds je živi otrov, ja sam isto tamo dobio koju kilu. Evo ovo je provjerena metoda. Zanimljivo kako je uvijek tamo gužva, dobro može se otić tamo nešto pojest malo jedno mjesećno , ali svaki dan
Pa u redu, jednom mjesečno ti nebi trebalo biti ništa ali ako je moguće, probaj ga zaboraviti. Stvarno unosiš samo otrov u sebe, to su kemikalije, to nije hrana, sve je gumeno, umjetno - Kao da mi iz epruvete izbaci ono u panin. Meni se počeo želudac dizati na onaj miris unutra. Sve je u glavi, ako si zacrtaš nešto, drugačije ćeš gledati na stvari.
Opium Poppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 00:20   #16
..mmmmmmmmmmm.....mekdonaldzzz.
insomnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 00:30   #17
i mene muci isti problem...kolicina hrane kod mene definitivno nije problem jer mi se sve frendice cude koliko sam u stanju pojesti, a da se nista ne primi. jedem apsolutno sve i u sva doba dana i noci. razmisljala sam o vjezbanju, ali mi se cini da bi to izgledalo jos gore- misic na ful mrsavoj ruci, kao madonna sada...grozno
tvornica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 00:36   #18
Quote:
tvornica kaže: Pogledaj post
i mene muci isti problem...kolicina hrane kod mene definitivno nije problem jer mi se sve frendice cude koliko sam u stanju pojesti, a da se nista ne primi. jedem apsolutno sve i u sva doba dana i noci. razmisljala sam o vjezbanju, ali mi se cini da bi to izgledalo jos gore- misic na ful mrsavoj ruci, kao madonna sada...grozno
u istoj smo situaciji..i ja sam rupa bez dna, pa se ništa ne hvata-isto razmišljam o fitnessu..mislim da bi to bilo dobro skroz..pa madonna je mršavila i bildala...mi bismo debljale se i bildale, to drugačije izgleda..
..odeš u teretanu...vježbaš, razviješ mišičnu masu, i onda fino poslije vježbanja na pizzu, da popunimo tu masu...ne?
insomnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 01:34   #19
haha

ovo je ono cega se ja bojim:

http://www.inet.hr/~anvrzina/madonna.jpg

...a mozda si u pravu i dobitna kombinacija je vjezbanje+junk food...javi ak uspije
tvornica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 03:38   #20
ma madonna je stara baba pa naravno da izgleda tako. Ja vjerujem da je to sve do gena, kakvi su ti roditelji takav si i ti...
__________________
Keep Jason handsome. Keep Jason making videos. Jason Rupp
@gentSMITH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.