Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2011., 17:34   #1
Tofu- recepti

Pozdrav!

Možete li mi reći kako se jede tofu, u kojim kombinacijama s voćem/povrćem ga se može jesti, te kakve namaze pripremati. Naime, da li se može napraviti s jajima, kao omlet???

Hvala.
M Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 17:43   #2
Nisam jos vidjela recepte s jajima, tofu omlet je obicno bez jaja:
http://vegweb.com/index.php?topic=5096.0

Najlaksa je tofu kajgana. Na ulju zdinstas luk, poriluk, mladi luk, gljive, papriku, sparoge, dimljeni tofu, dimljeni seitan, sto god volis. Na to dodas izmrvljeni tofu, sol, papar, kurkumu, slatku (ili ljutu) papriku i dinstas uz mijesanje dok lagano ne potamni.

Onda ga mozes narezati na snite, marinirati u marinadi po izboru, te prziti na malo ulja, ili pohati, ili ispeci u pecnici.

U slatkim receptima je najbolji silken tofu jer nema okus (obicni tofu je malo po bjelanjku).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 17:47   #3
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Nisam jos vidjela recepte s jajima, tofu omlet je obicno bez jaja:
http://vegweb.com/index.php?topic=5096.0

Najlaksa je tofu kajgana. Na ulju zdinstas luk, poriluk, mladi luk, gljive, papriku, sparoge, dimljeni tofu, dimljeni seitan, sto god volis. Na to dodas izmrvljeni tofu, sol, papar, kurkumu, slatku (ili ljutu) papriku i dinstas uz mijesanje dok lagano ne potamni.

Onda ga mozes narezati na snite, marinirati u marinadi po izboru, te prziti na malo ulja, ili pohati, ili ispeci u pecnici.

U slatkim receptima je najbolji silken tofu jer nema okus (obicni tofu je malo po bjelanjku).
Hvala patientia! Rado čitam tvoje savjete i sugestije
M Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 18:33   #4
Meni je ovo bilo jako fino:
http://www.coolinarika.com/recept/quinoa-s-povrcem/
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:37   #5
Ili varijanta s tjesteninom. Napraviš kako je patientia gore napisala - podinstaš povrće koje voliš, posebno skuhaš tjesteninu, staviš je u to povrće i odozgo tofu razmrvljen rukama i još kratko prokuhaš.
LillyVanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 00:19   #6
meni je tofu najbolji mariniran i popečen, a onda takav u štogod.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 10:14   #7
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
meni je tofu najbolji mariniran i popečen, a onda takav u štogod.
Možeš li napisati kako mariniraš i pečeš tofu?
M Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:24   #8
Quote:
LillyVanilly kaže: Pogledaj post
Ili varijanta s tjesteninom. Napraviš kako je patientia gore napisala - podinstaš povrće koje voliš, posebno skuhaš tjesteninu, staviš je u to povrće i odozgo tofu razmrvljen rukama i još kratko prokuhaš.
ne kužim? prokuham? pa ne ocijedim tjesteninu? misliš, prodinstam sve skupa ili kako ?
kajbrijes1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:44   #9
stavim ga u soja sos na pol sata pa ga nakon toga samo prepržim na teflonskoj tavi (nekoliko minuta sa svake strane). to mi je super uz povrće na štapiće (ja najradije mrkvu i tikvicu, ali možeš što god hoćeš) isto tako samo na brzinu preprženo na istoj toj tavi.
takav mariniran u sojasosu pa prepržen mi je dobar i hladan, pa ga stavim u kutijicu i odnesem na posao. tamo ga pojedem s kruhom.
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:53   #10
Presate li tofu prije mariniranja? Smrzavate li ga i odmrzavate prije pripreme jela? Meni je puno finiji otkad radim ovo prvo, ili oboje u kombinaciji. Presanje uzrokuje da upije vise marinade. Smrzavanje i odmrzavanje (nakon min 48 sati) mijenja teksturu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 00:06   #11
kako se preša tofu?
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 00:15   #12
Zamotas u papirnatu salvetu, stavis na tanjur, stavis gore drugi tanjur i na taj tanjur nesto tesko, ostavis sat-dva. Ali, meni je to dosadilo, pa ga samo krvnicki stisnem rukama i pazim da se ne raspadne.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 00:27   #13
Tofu feta, ovo radim barem jednom mjesecno, s tim da ne stavljam limunov sok, jer inace bude previse po limunu, odmah stavim vise soli i ne namacem u slanoj vodi:
http://web.archive.org/web/200712261...tofu-feta.html

Radim u mikrovalnoj, nisam probala na sparetu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 14:05   #14
Quote:
M Renata kaže: Pogledaj post
Možeš li napisati kako mariniraš i pečeš tofu?
evo pisali su i drugi, ostavim ga u nečemu- soja sos (ja razrijedim), začinima, ulju i bacim na tavu. možeš ga na kockice ili ribati. ovisi za šta ti treba.
nemoj se zamarati radi s tofuom isto što bi i sa sirom ili parikom ili kruhom-kaj ti padne na pamet.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 22:44   #15
Ovo sam danas radila, jaaaaako je fino:
http://vegspinz.blogspot.com/2009/02...hai-remix.html
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 08:53   #16
Quote:
kajbrijes1 kaže: Pogledaj post
ne kužim? prokuham? pa ne ocijedim tjesteninu? misliš, prodinstam sve skupa ili kako ?
Podinstaš povrće i cca 10 min prije kraja dodaš tofu razmrvljen rukama (tofu prije mrvljenja ispereš u hladnoj vodi - to nije nešto bitno za ovaj recept, nego ga uvijek treba isprati). Posebno skuhaš tjesteninu, procijediš (malo vode sačuvaš) i ubaciš u povrće. Po želji dodaš malo one vode u kojoj se kuhala tjestenina i još kratko prokuhaš. Pospeš peršinom.
LillyVanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 08:57   #17
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ovo sam danas radila, jaaaaako je fino:
http://vegspinz.blogspot.com/2009/02...hai-remix.html
Što si stavila? Ili što znači rainbow chard? Liči mi na lišće cikle
LillyVanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 13:25   #18
Blitvu. Chard je blitva, a rainbow chard je



Imala sam samo srebrnolisnu blitvu. Ali svejedno je ispalo fino i sareno.

Osim toga sam i neke druge sastojke zamijenila:

Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
nisam imala vegan fish sauce, niti sweet chili garlic sauce, pa sam upotrijebila sriracha umak u manjoj kolicini, teriyaki umak s cesnjakom, wakame algu u prahu i umak od gljiva; umjesto rizinih rezanaca sam upotrijebila udon rezance (imam rizine, ali ovi su bili otvoreni)
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 21:51   #19
Ovo sam danas radila, svidjelo se i dragome koji inace takve pite jede s kravljim sirom.

Izmiksala sam u multipraktiku:
- jedno pakiranje (450g) spinata, ja sam koristila Natureta pasirani zamrznuti, kojeg sam prije miksanja odmrznula, ali moze i nepropasirani, a vjerojatno i blansirani svjezi
- 250g svjezeg tofua (malo sam stisnula da iscuri visak vode, ali nisam presala)
- 1 i pol zlicicu soli
- 1 zlicicu granula luka
- 1 zlicicu granula cesnjaka
- 1/4 zlicice mljevenog muskatnog orascica
- 10g soja sosa

Time sam napunila strudlu od lisnatog tijesta, koristila sam Hoferovo Backetteria lisnato tijesto koje je vec srolano na papiru za pecenje, 275 g. Premazala sam sojinim mlijekom i posula sezamom. Pekla sam na nekih 180 stupnjeva jedno sat vremena, mozda bi bilo i prije gotovo, ali usred pecenja sam se otisla tusirat.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 11:37   #20
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ovo sam danas radila, svidjelo se i dragome koji inace takve pite jede s kravljim sirom.

Izmiksala sam u multipraktiku:
- jedno pakiranje (450g) spinata, ja sam koristila Natureta pasirani zamrznuti, kojeg sam prije miksanja odmrznula, ali moze i nepropasirani, a vjerojatno i blansirani svjezi
- 250g svjezeg tofua (malo sam stisnula da iscuri visak vode, ali nisam presala)
- 1 i pol zlicicu soli
- 1 zlicicu granula luka
- 1 zlicicu granula cesnjaka
- 1/4 zlicice mljevenog muskatnog orascica
- 10g soja sosa

Time sam napunila strudlu od lisnatog tijesta, koristila sam Hoferovo Backetteria lisnato tijesto koje je vec srolano na papiru za pecenje, 275 g. Premazala sam sojinim mlijekom i posula sezamom. Pekla sam na nekih 180 stupnjeva jedno sat vremena, mozda bi bilo i prije gotovo, ali usred pecenja sam se otisla tusirat.
Ja pravim nešto slično - tipa "pita zeljanica"
tofu, blanširani špinat i sol izmiksam, dodam u filu sojino vrhnje
i obično koristim tanke bijele kore s placa (po 2-3 za jednu štrucu, s time da svaku treba namočiti toplom vodom, zadnju malo pouljim, nafilam i zamotam)
Odozgo treba isto malo nauljiti i peče se 20 minuta na 220.

A danas planiram napraviti Soparnik. U novoj kuharici iz Makronove "Za posao" je recept, pa se spremam isprobati.
LillyVanilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.