Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2013., 00:24   #1
Filmski maratoni

Koliko ste najduze gledale filmove. ja bas ne gledam tv ali ubraja se neka serija film na kompu..ja sam si oborila rekord, za vikend seriju kaj sam si skinula, od kad sam ujutro otvorila oci dok nisam otisla spavat 2 sezone
yeah...!
__________________
Yeah, here come the rooster, yeah
You know he ain't gonna die
rusterka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 00:52   #2
Cca deset sati...eto odgledali prvu sezonu Igre prijestolja u komadu. Rijetko kaj mi može okupirati pažnju na toliko vremena, serija ili film mi moraju baš "sjesti" da bih odvojila cijeli dan za sjedenje/ležanje pred TV-om.
Inače imamo filmske večeri po ružnom vremenu i zimi.
Ali za čitanje sam totalni freak, to mogu cijeli dan i cijelu noć
quasarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 01:45   #3
Ja sam znala cijeli dan i veci dio noci kad bih se navukla na novu seriju. S knjigama slicna stvar, ako me knjiga "primi",iduci dan hodam zgrbljena od cjelonocnog citanja.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 03:10   #4
U Kinu dosada najduze Lord of the Rings sva tri djela redom sa po 20 minuta pause izmedu! I moram reci da dosadi kino itd. Doma je ipak druga stvar je se prekida lakse sa spreminiti nesto jesti ili posjet WC-u itd. Ali najduzi je bilo 24 od kojeg sam znala pogledati cjeli Season u toku vikenda! Jebes Cliffhangere pa ono "jos cu samo jednu" !
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 11:20   #5
Joj, to se ne radi.
Tako se mogu gledati samo oni nezahtjevni.

Nakon filma volim ostati "u filmu". Ako je dobar, i danima.

Gledati dobre filmove jedan za drugim je veliki grijeh.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 13:07   #6
Dobar film volim odgledati i miru, bez ometanja sa strane, bez da mi se pocnu od umora oci sklapati tako da nikad nisam pogledala vise od dva filma zaredom. Zadnje sto mi je bilo gust tako pogledati je bilo 28 Days later i 28 Months later. Oba su ubitacno dobra i totalno ih se isplati tako odgledati.
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 14:13   #7
Bilo je par razdoblja za koja sam si postavila pitanje koliko vremena u komadu nisam gledala televiziju. Obično bi to bilo kada bi mi pod ruke došla cijela sezona ili sezone neke omiljene serije. Ali skužila sam da je to bezveze jer se poslije pol toga nisam sjećala... A i pred kraj bih samo ubrzavala neke dijelove za koje bih zaključila da su dosadni i nebitni za radnju. Naravno da su bili bitni, ali ja više nisam imala živaca.
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 15:34   #8
za svako silvestrovo pripremim si 3 filma, samo mi još nije uspijelo sve odgledati u jednom komadu. ali zato sam prošle/ove godine pogledala povratak otpisanih, 13 epizoda. na žalost mi fali 10. epizoda, tako da ne mogu reći "sve".

Zadnje uređivanje vitanova : 01.10.2013. at 16:05.
vitanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 15:41   #9
nikad nisam pogledala vise od jednog filma
svisnula bi da odgledam dva za redom
jedva prosjedim i taj jedan
naprosto traju predugo

sto se serija tice, pogledala sam 4 za redom su mi rekord
i nakon toga sam se osjecala kao zombi
nije to za mene
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 16:11   #10
što se tiče filmova tri zaredom, mislim da je prvi bio Inglourious Bastards, pa Zero Dark Thirty, pa smo se bacili na Loose change
imali smo naravno pauze za popit kavu, naručit klopu, pročavrljat o politici u filmovima

od serija sam jedan čitav dan gledala Dr House-a, i to sam svima obznanila da ne idem nikamo jer je na telki maraton Housea
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 23:22   #11
Tek sam poneki film odgledala u komadu. Rekord mi je deset dana za jedan film.

Zadnje uređivanje nalij pero : 01.10.2013. at 23:31.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 23:30   #12
3 Matrixa za redom.

Baš gledam Breaking Bad, nekoliko epizoda jednu za drugom prije spavanja, par sati dakle.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 03:07   #13
filmove ne volim gledat jedan za drugim jer mi nije gušt i pomješa mi se radnja, ali zato znam opalit i 10 epizoda neke serije za redom.
najduže sam gledala dance moms jedan vikend - u petak od 22 do 4, u subotu od 13 do 4 i u nedjelju još nekih 2 epizode. ne sjećam se koliko sam epizoda pogledala sve skupa, al dosta uglavnom .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 09:10   #14
Trudim se ja ali uvijek zaspim
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 14:14   #15
ne izdržim dugo uz TV i jako malo je gledam. uopće nisam tip za filmske maratone.
najduže što sam izdržala - 2 filma za redom, a drugi prespavala zadnju trećinu.

i nekoliko epizoda mad mena sam jednom-dvaput pogledala u komadu.

prije par godina sam u petak navečer znala gledati one krimi mini-serije koje su počinjale oko 23 h, pa trajale do 2-3 po noći, to mi je bio gušt i uz dobru krimi-seriju bih mogla ostat satima zalijepljena uz TV.

ali tad je bilo dobrih, danas su mi sve neke bezveze i dosadne.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:21   #16
Quote:
rusterka kaže: Pogledaj post
... od kad sam ujutro otvorila oci dok nisam otisla spavat 2 sezone
yeah...!


Koliko se mogu sjetit' sad, Weeds, prva sezona, cijeli dan i drugi dan opet.
Jednostavno su mi bili predobri i nisam mogla prestati.

Little boxes on the hillside,
Little boxes made of ticky tacky...



Gospodari maraton je svaki Božić u našoj kući.

Kumove se spremam pogledati u komadu već godinama, ali nikako...
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:23   #17
Bila sam se navukla na Walking Dead i odgledala cijelu sezonu u dva-tri dana.

Ovo nije do maratona, ali Mostove okruga Madison sam gledala kojih 27 puta i svaki put istim intenzitetom tulim na njih.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:29   #18
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
....
Mostove okruga Madison sam gledala kojih 27 puta i svaki put istim intenzitetom tulim na njih.
:vadi maramice: :noooo Robert, stay:


http://www.youtube.com/watch?v=AXiX5eN2OIA
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:59   #19
Maksimalno u toku dana mogu pogledati dva filma, ako su baš specijalne okolnosti dokolice u pitanju.
Ali sam u komadu odgledala 5 epizoda Igre prijestolja, nakon što sam danima dragog uvjeravala da ja taj žanr uopće ne volim.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 15:12   #20
Odgledam ko manijak epizoda koliko mi god stane u dan kad se bas za nesto zakacim. Npr Lost sam odgledala sve sezone u malo dana, ono gledala bi do 4-5 ujutro, malo odspavala i onda opet gledala


Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.