Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2013., 19:56   #21
Tog se nisam ni sjetila- dati na provedbu prije ostavinske. Ali koliko znam ja bih dala prijedlog za upis u gruntovnici i tko zna kad bi to bilo provedeno. A mozda i zbog ostavine bi bilo stopirano. U svakom slucaju trebala bih pitati odvjetnika ASAP
__________________
Doviđenja i hvala za sve ribe (Douglas Adams).
alistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 21:38   #22
Quote:
alistra kaže: Pogledaj post
Tog se nisam ni sjetila- dati na provedbu prije ostavinske. Ali koliko znam ja bih dala prijedlog za upis u gruntovnici i tko zna kad bi to bilo provedeno. A mozda i zbog ostavine bi bilo stopirano. U svakom slucaju trebala bih pitati odvjetnika ASAP
Ja sam proceduru s darovnicom rijesila vrlo brzo, bez prisutnosti osobe koja je darovala. Istina, nisam sama hodala od vrata do vrata, nego je to obavio pravnik, ali nisam stekla dojam da je nesto pre komplicirano.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 08:58   #23
alistra uzmi ono što ti je otac ostavio.zanemari majku i njezine emocionalne ucjene. blla sam u situaciji da sam dobila veliko nasljedstvo i da me cijela familija mrzila zbog toga, ali moja odgovornost su moja djeca a ne emocionalna stanja moje tete i sestrične, naravno i moji roditelji su se osjetili pogođeno jer ih je baka preskočila.takve situacije uvijek pokažu pravo stanje obiteljskih odnosa, na žalost.obzirom da czss voli komplicirati život ljudima bolje da ih se ako je to moguće izbjegne. sa nasljedstvom napravi ono što ti misliš da je najbolje.želim ti puno živaca
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:21   #24
Jučer je bil ostavinska rasprava. Pustila sam da kuća bude po pola, tj. rekla sam nek bude po zakonu, a mama se složila.
Sad mi ostaje nagovaranje i uvjeravanje da svoju polovicu neda na moju malodobnu djecu.
Pokušala sam tamo u čekaonici malo joj objašnjavati, ali je rekla- "nećemo sad o tome".
Ako netko ima iskustva sa centrom za socijalnu skrb koji upravlja imovinom, nek mi napiše.
Hvala svima što ste me saslušali ovdje.
__________________
Doviđenja i hvala za sve ribe (Douglas Adams).
alistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 21:46   #25
Post

Pozdrav *alistra. ja sam novi na forumu, imam sličnih problema. Što si riješila poslije.
oring is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.