Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2011., 11:41   #2001
Quote:
herra kaže: Pogledaj post
mi kupili odijelo iz drugog pokusaja.... u gallileu, crno odijelo na tanke prugice, bijelu kosulju, onako malo sjajniju, crnu kravatu (bijelu nisu imali pa smo ostali pri crnoj, na njegovom prvom odabiru), manzete i jos jednu extra kosulju, i to sve za 1673,00kn DDDDDD, ja zadovoljna (cipele ima), a i on, mislim da je to najvaznije .)
Gdje ste bili u Gllileu?
Mi isto zapeli sa odjelom pa je svaka pomoć dobrodošla!
__________________
2012
2014
mogvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 12:12   #2002
otisli smo u outlet, u sv križ zračetje, i prosli punooo jeftinije nego u zg
__________________
izgubio se..
herra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 12:29   #2003
Quote:
mogvaj kaže: Pogledaj post
Gdje ste bili u Gllileu?
Mi isto zapeli sa odjelom pa je svaka pomoć dobrodošla!
Nakon obilaska dosta trgovina nama je MEN'S POINT bio zadnje odredište, imaju prekrasna odjela. cijene standard, od 2000 kn pa nadalje....
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 12:44   #2004
Ako kome treba ja vam imam popust od galilea. Sad ne znam koliko je to vazno, ali na popustu piše tower centar rijeka. Javite se na pm.
Ok, zanima me di jos mogu kupit lijepe, a da nisu dosta skupe manžete. Vidila sam u galileu, ali mi ni jedna nije zapela za oko. Rekla sam dragom da cu mu ja kupit manzete i da ce ih dobit tek na dan vjencanja kao moj poklon.. awwww :P
Edit: Mislila sam mu kupit možda ovako nešto posto je glazbenik
http://cgi.ebay.com/Guitar-Music-Ban...item27a517fbee
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 22:38   #2005
Ljudovi....kuoili smo crno odjelo, crne cipele, čisto bijela košulja i laaagano ivory kravata...no moja haljina je čisto bijela pa ne znam daj je pametnije da se ubijamo tražeći i dalje za bijelom kravatom ili da ostane na ovpj svijetlo ivory...btw.nemamo ništa ivory na vjenčanju
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 22:42   #2006
draga, pisala gdje možeš naći bijelu kravatu: galileo AM, potpuno bijele bez ičega. vidjela ih na još nekoliko mjesta, sam se nemrem više sjetiti gdje.
i dragom ćemo kupiti, al sumnjam da će bit neka fensi šmensi nego onu za 115kn tu u trnskom, jer bez ičega je, tko zna kakva je marka
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 22:47   #2007
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
draga, pisala gdje možeš naći bijelu kravatu: galileo AM, potpuno bijele bez ičega. vidjela ih na još nekoliko mjesta, sam se nemrem više sjetiti gdje.
i dragom ćemo kupiti, al sumnjam da će bit neka fensi šmensi nego onu za 115kn tu u trnskom, jer bez ičega je, tko zna kakva je marka
Zloćka, bili smo u AM GALILEO, CC1,ARENA...ali ima samo tanka...U Croati ima samo sa nekim srebrenim nitima..u Zari ima nekakkao biela izrađena ali bila sva podrapana...u peeku nema.. ma ne treba ni nama nikakva fancy samo da meni duša bude mirna..a dragi kaže da misli da je ovako još bolje s ivory kravatom
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 22:50   #2008
ak hoćeš, ja ti sutra uslikam kakva je ova. moji bi radije tanku. još se stignemo odlučit, htjeli bi u srijedu imat neko naslikavanje, pa nećemo u ivory varijanti da vjenčanicu sačuvam do kraja, nego u bijeloj.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 22:53   #2009
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
ak hoćeš, ja ti sutra uslikam kakva je ova. moji bi radije tanku. još se stignemo odlučit, htjeli bi u srijedu imat neko naslikavanje, pa nećemo u ivory varijanti da vjenčanicu sačuvam do kraja, nego u bijeloj.
AJ uslikaj...i aj mi napiši koji je to dućan pa bi možda i mogla skoknut do tamo....men se svaka činila bijela dok ne stavim uz košulju i vidim da nije čisto bijela..i tako iznova....
a tete prodavačice su nam sve rekle da uzmemo široku za vjenčanje jer kao svečanija je..iako smo mi full brijali na tanku...
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 13:59   #2010
Dali onaj popust sa sajma za galileo vrijedi i u outletu ili samo u "pravim" trgovinama?
renata30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 08:18   #2011
Cure, gdje bi još mogli pogledati prsluk i plastron osim kod Arbanasa?
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 08:34   #2012
Quote:
klaunina kaže: Pogledaj post
Cure, gdje bi još mogli pogledati prsluk i plastron osim kod Arbanasa?
Croata i Galileo, a mislim i Varteks (najbolje onaj na trgu u Mulleru...
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:45   #2013
Zna li netko nešto više o ovim odijelima? http://www.gena.hr/
Čine mi se jako kvalitetnima. A meni vrijeme istječe, pa se onako raspitujem..
Gradski_Kuler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 15:11   #2014
ooooo da, kvalitetna su. oni rade mislim trogirska odijela, malo su skuplji ali se isplati. ta odijela su tiha patnja moga tate
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:04   #2015
Mi smo kupili odjelo u Varteksu - Di Caprio mat crno strukirano; oboje smo prezadovolnji. Cijena je 2200 kn i mislim da je to u redu. Sada još košulja i kravate. Dajte mi neku preporuku za ZG gdje bi mogli uzetu crnu usku kravatu ?
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 20:47   #2016
galileo
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 19:35   #2017
mi smo danas kupili u galileu tamnosivo sjajno odijelo na tanke prugice, košulju sjajnu, prsluk isto sjajni u kompletu s takvom kravatom za 1900kn jer je 20% na gotovinu
orhideja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 10:54   #2018
da li zna netko radno vrijeme arbanasa u preradovićevoj i da li im se mora najaviti?
__________________
http://sandra-pahuljica.blog.hr/...10.9.2011...
sandrazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 13:36   #2019
Kupili smo prekrasnu bijelu košulju u Galileu ali tanku crnu mat kravatu nismo pronašli u cijelom Zagrebu. No ima vremena sve je tu osim kravate. Mislim da ću i ja naručiti one manžete gitarice preko ebay-a. Prekrasne su mi i zaista prigodne za glazbenike )
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 18:08   #2020
cure, da li znate radno vrijeme martina arbanasa u rijeci. da li radi subotom?
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.