Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2010., 15:18   #1
Hrvatska - Norveška 2:1

Evo, neka teme
papirlova is offline  
Old 12.10.2010., 15:31   #2
Dajte se uozbiljite. Bolje da ste otvorili temu za klince.
Grunf is offline  
Old 12.10.2010., 15:56   #3
Danas ćemo još jednom gledati kako Slav de Bilich nema viziju o igri HNR-a
artuditu is offline  
Old 12.10.2010., 16:24   #4
kul
Chiro is offline  
Old 12.10.2010., 16:39   #5
Kako nisam nigdje našao koliko je ulaznica i nazovem HNS.

Javi mi se lik i pitam ga: Možete mi reći koliko košta ulaznica za večerašnju utakmicu, tribina istok?

Kaže on: Tko igra? ( )

Šokiran sam ostao, nisam mogao vjerovati.

Kažem mu: Hrvatska - Norveška

On: Ne znam koliko je, nemam cjenik

I lik mi spusti slušalicu
papirlova is offline  
Old 12.10.2010., 16:46   #6
Na radiju sam čuo da su karte od 40 do 120 kuna.
Luyindula is offline  
Old 12.10.2010., 16:48   #7
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Na radiju sam čuo da su karte od 40 do 120 kuna.
saznao sam poslije da je istok 60 kuna, al nisam mogao vjerovati da me pita lik ''tko igra''.

Nevjerojatno.
papirlova is offline  
Old 12.10.2010., 16:50   #8
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Kako nisam nigdje našao koliko je ulaznica i nazovem HNS.

Javi mi se lik i pitam ga: Možete mi reći koliko košta ulaznica za večerašnju utakmicu, tribina istok?

Kaže on: koja utakmica?

Šokiran sam ostao, nisam mogao vjerovati.

Kažem mu: Hrvatska - Norveška

On: Ne znam koliko je, nemam cjenik

I lik mi spusti slušalicu


malo sam ti editirao post
Beetlejuice is offline  
Old 12.10.2010., 16:54   #9
aukuratz
marginalac is offline  
Old 12.10.2010., 16:54   #10
realno, ja sam tek danas skužio da se ovo igra na maksimiru
ne očekujem više od 7k
imam feeling da nitko nezna da se ovo uopće događa danas
Sladokusac is offline  
Old 12.10.2010., 16:57   #11
Quote:
Sladokusac kaže: Pogledaj post
realno, ja sam tek danas skužio da se ovo igra na maksimiru
ne očekujem više od 7k
imam feeling da nitko nezna da se ovo uopće događa danas
pazi prika, on RADI u HNS-u.

Čovjek koji se javlja na broj koji je na stranici, koji bi trebao znati sve takve pizdarije me pita ''tko igra''.
papirlova is offline  
Old 12.10.2010., 17:00   #12
HRVATSKA

Bilić je najavio da unatoč prijateljskom susretu neće puno mijenjati sastav u odnosu na onaj koji je slavio u Izraelu
. Stožer će osim ove utakmice pratiti i što se događa u kvalifikacijskoj utakmici Grčke i Izraela.

U momčad se vraća kapetan Srna, što znači da će Ćorluka biti preseljen na stopera, a Schildenfeld preseliti na klupu. Dva zadnja vezna su Pranjić i Vukojević, priliku od prve minute dobit će Mandžukić dok će najistureniji biti Eduardo. Bilić ne može računati na Olića koji je u Izraelu dobio udarac u nos i sinoć je operiran u Munchenu, dok su Rakitić i Lovren priključeni mladoj reprezentaciji.

"Norveška je jako dobra momčad, radi se o 14. reprezentaciji svijeta i ekipi koja je nedavno svladala Portugal, a u posljednjoj utakmici slavila na Cipru. Mogu napraviti šest izmjena, no kako nam je bitan rezultat, ne mislim potpuno ispremiješati momčad jer će se onda izgubiti sav smisao. Sigurno je da će priliku dobiti neki drugi kojima će ovo biti šansa za dokazivanje", rekao je Bilić čije rošade u momčadi treba očekivati u drugom poluvremenu.


NORVEŠKA

Norveška je odlična reprezentacija, 14. momčad svijeta prema Fifinoj ljestvici. U kvalifikacijskoj skupini ide im odlično, u prve tri utakmice svladali su Island, Portugal pa Cipar. Danas će nastupiti u nešto izmijenjenom sastavu, no gledatelji na Maksimiru moći će uživo gledati Riisea, Hangelanda ili Pedersena.

S Norveškom smo igrali 2007. na Kantridi, također u prijateljskoj utakmici. Hrvatska je slavila 2:1, poveli smo preko Petrića i Modrića, a četiri minute prije kraja smanjio je Petter Vaagan Moen koji će i večeras igrati.

Norveški izbornik Egil Olsen najavio je čak osam izmjena u momčadi u odnosu na onu koja je slavila na Cipru.
Olsen će staviti i 18-godišnjeg Marka Henriksena iz Rosenborga kojem će to biti prvi nastup za Norvešku.

"Uvijek sam bio konzervativan u svojim izborima momčadi. Sad je prijateljska utakmica pa ću testirati neke igrače. Bio bi problem motivirati 11 igrača koji su igrali na Cipru pa je možda jednostavnije za utakmicu s Hrvatskom spremiti drugačiju momčad", rekao je Olsen.



Hrvatska
(4-2-3-1): Runje - Srna, Ćorluka, Šimunić, Strinić - Vukojević, Pranjić - Mandžukić, Modrić, Kranjčar - Eduardo

Norvška
(4-5-1): Jarstein - Ruud, Demidov, Hangeland, J.A. Riise - Braaten, Henriksen, Yttergard Jenssen, Petter Vaagan Moen, Pedersen - Abdellaoue
Luyindula is offline  
Old 12.10.2010., 17:03   #13
Imran is offline  
Old 12.10.2010., 17:13   #14
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
pazi prika, on RADI u HNS-u.

Čovjek koji se javlja na broj koji je na stranici, koji bi trebao znati sve takve pizdarije me pita ''tko igra''.
Nimoy is offline  
Old 12.10.2010., 17:24   #15
Šta se čudite, to se je Marković javio.
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Old 12.10.2010., 17:55   #16
Inače su Norvežani momčad koje su zgubili vrijedne bodove protiv BiH u zadnjem kvalifikacijskom ciklusu za EURO 2008. A skroz su si zatvorili vrata domaćim porazom od Turske u predzadnjem kolu.
U kvalifikacijama za JAR 2010 imali su "sreću" biti u skupini samo s 5 ekipe i Nizozemskom. I od njih su izgubili jedine tekme.
2006 za Svjetsko su zgubili u dodatnim kvalifikacijama od Češke (2 puta po 1-0.)
2004 za EURO ispali u dodatnim kvalifikacijama od Španjolske.

Radi so o momčadi koja očito "nema sreće" ili onu mrvicu kvalitete da ode dalje. Ove kvalifikacije su počeli sa 100% učinkom. Pobjedivši Portugal doma i Island i Cipar u gostima. Gol razlika 5:2. Imaju čvrstu obranu i čine mi se puno ozbiljniji protivnici od Izraela. Vidjet ćemo jedino koliko će prijateljska utakmica biti ozbiljna.

Našim sretno večeras s Norvežanima i nadam se da će danas igra puno bolje izgledati nego u Izraelu.
fulcrum is offline  
Old 12.10.2010., 18:01   #17
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Kako nisam nigdje našao koliko je ulaznica i nazovem HNS.

Javi mi se lik i pitam ga: Možete mi reći koliko košta ulaznica za večerašnju utakmicu, tribina istok?

Kaže on: Tko igra? ( )

Šokiran sam ostao, nisam mogao vjerovati.

Kažem mu: Hrvatska - Norveška

On: Ne znam koliko je, nemam cjenik

I lik mi spusti slušalicu


sad treba otići do Rusanove 13 i jebati im mater, svima po redu
mitch is offline  
Old 12.10.2010., 18:10   #18
Skruseno priznajem da ne mogu razumjeti Bilica i njegov mentalni sklop. Ovo je izvrsna prilika da testira neke igrace i pruzi im priliku u reprezentativnom dresu, a on postavlja prakticno istu ekipu kao i protiv Izraela.

Zasto nije bar za ovu priliku zvao Ilicevica i Lakica? Zasto Kalinic nije dobio priliku?

Pitam se samo kakav je to test utakmica kad se na kraju nista ne testira?
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Old 12.10.2010., 18:10   #19
Quote:
Beetlejuice kaže: Pogledaj post


malo sam ti editirao post
ronaldo - iuliano
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 12.10.2010., 18:19   #20
Sve mi se cini da ovaj nas nogomet nema veze s nicim vise.

Bilic jedini u hrvatskoj vidi da ekipa igra dobro, igrači na terenu nisu ni sjene onih prijašnjih, a ljudi u hns-u neznaju ni da hrvatska igra uopće.

Danas mi se Ladić svidio kad je dao intervijuu nakon utakmice, baš je lijepo kritično iznio svoje viđenje utakmice, a ne ko Bilić. Da je on danas vodio hrvatsku rekao bi da smo dobro igrali i da je nesreća što nismo pobjedili.

Čini mi se da je sve pošlo naopako kada je Niko Kovač otišao iz reprezentacije. Tada su počela pijančevanja, divlji izlasci, izigravanja zvijezda (Srna), i slično...

Pod hitno treba promjeniti izbornika!
10robinho is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.