Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2014., 14:46   #7201
ja sam friška trudnica, iz zadra. no, dolazim roditi u vinogradsku sve frendice koje su mi rodile u zadru su jako nezadovoljne i moja odluka je pala na vinogradsku. već sam ležala tamo, na kirurgiji, i imam samo riječi hvale za tu bolnicu.

ono što me zanima, kada trebam početi dolaziti tamo na preglede? i da li će mi raditi probleme što sam iz zadra došla u zagreb roditi
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 15:06   #7202
Misliš, da te pošalju za Zadar u trudovima? Mislim da neće. Reci im da stanujes u Zagrebu, ako te baš tko sta pita. Ja nisam dolazila na preglede. Kad mi je pukao vodenjak otišla sam i rodila.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 15:09   #7203
Ma nece bit problema,i cure iz zg idu roditi u pulu, varazdin...
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 16:22   #7204
Da li netko zna gdje dr Butorac radi privatno?
Tonkicab76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 16:44   #7205
Quote:
Tonkicab76 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje dr Butorac radi privatno?

Radio je u poliklinici Bates, ne znam da li je još uvijek tamo
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 14:11   #7206
ma nisam u tome, letimično pročitam pa sam vidjela da netko spominje rodilište po mjestu stanovanja i slično. zbunilo me

hvala cure
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 17:42   #7207
Vi, koje se za TA naručujete preko maila, koliko inače čekate da vam odgovore i potvrde termin?
Ja sam im poslala mail jos u utorak i nikakav odgovor još nisam dobila. Odlučila sam pričekati do pon budući da je sezona godišnjih pa im je možda gužva ?
Ili da zovem telefonski? Ima možda netko nekakav savjet ?
Inače, to bi mi bio sad prvi pregled u TA.
__________________
http://www.tickerclub.com/cache/5b75cf62e9.png ...naš Zizić <3
zizuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 19:19   #7208
Ja sam zvala telefonski da vidim jel dosao mail. Odgovor sam dobila za 3 dana,mislim
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 08:14   #7209
zna li netko možda gdje dr Sandra Radović-Radovčić radi privatno? Radila je u poliklinici A.B.R. ali više ne,a treba mi ova inf
hvala
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 12:45   #7210
trudnički tečaj- rujan/2014

samo info:

evo samo friška info vezana uz tečaj u Vinogradskoj ako nekoga zanima- tečaj će se održati u tjednu od 08 do 12.09. od 18 do 20h. Košta 300,00 kn koje se plaćaju na šalteru ginekologije. Prvo naravno morate provjeriti jel ima još mjesta za prijavu za rujan....

Telefon vam je: 01/ 3787 183- zvati od 7.3 do 15.30 h
__________________
Keep calm and let karma finish it
kenzibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 11:36   #7211
Quote:
kenzibo kaže: Pogledaj post
samo info:

evo samo friška info vezana uz tečaj u Vinogradskoj ako nekoga zanima- tečaj će se održati u tjednu od 08 do 12.09. od 18 do 20h. Košta 300,00 kn koje se plaćaju na šalteru ginekologije. Prvo naravno morate provjeriti jel ima još mjesta za prijavu za rujan....

Telefon vam je: 01/ 3787 183- zvati od 7.3 do 15.30 h
kakav je to tečaj? mislim, zašto se ovaj plaća, a po domovima zdravlja je besplatan - jel to nešto intenzivnije, ozbiljnije, praktičnije, stručnije...?
__________________
37 TT
pokatkad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 12:13   #7212
Quote:
pokatkad kaže: Pogledaj post
kakav je to tečaj? mislim, zašto se ovaj plaća, a po domovima zdravlja je besplatan - jel to nešto intenzivnije, ozbiljnije, praktičnije, stručnije...?
A gle- traje 5 dana, po 2 sata- imaš obilazak rodilišta, ovo je program tečaja koji sam našla na njihovim stranicama:

program Tečaja:

Fiziologija trudnoće, poroda i babinja
Analgezija i anestezija u porodu
Cijepljenje
Fiziologija novorođenačke dobi
Komplikacije u trudnoći, porodu i babinjama
Osnovne upute o pravima trudnica, rodilja, roditelja i s njima izjednačenih osoba
Dojenje – znanje, umjetnost, vještina
Radost rađanja i roditeljstva
Obilazak Zavoda za porodništvo


Sad- kolko od toga se obradi- ne znam- naravno da ti taj tečaj ne treba da bi otac prisustvovao porodu- al upoznaš dio osoblja koje ćete hendlat kad budeš tamo, na licu mjesta pitaš kaj te zanima i koja im je praksa- ja prvenstveno idem iz tog razloga kaj ću ić u Vinogradsku rodit pa se volim upoznat sa situacijom... A mislim da ipak je nešto stručniji od ovih po domovima zdravlja...
__________________
Keep calm and let karma finish it
kenzibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 13:48   #7213
je, ovo mi baš dobro zvuči! da nisam već obavila jedan porod u vinogradskoj, sigurno bih otišla na taj tečaj. ako ništa drugo, kao što kažeš - bar da vidiš kamo ideš i što te otprilike čeka.
__________________
37 TT
pokatkad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 09:01   #7214
Bok, curke!
Zanima me kakve su se promjene dogodile u vinogradskoj u protekle 3 godine od kad sam tamo bila...
Čula sam da su sad bebe s mamama u sobi, pa ne znam što treba sve donijeti za bebu. I da li se smije biti u piđamama ili imaju one svoje spavaćice?
iCarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 13:29   #7215
Quote:
iCarly kaže: Pogledaj post
Bok, curke!
Zanima me kakve su se promjene dogodile u vinogradskoj u protekle 3 godine od kad sam tamo bila...
Čula sam da su sad bebe s mamama u sobi, pa ne znam što treba sve donijeti za bebu. I da li se smije biti u piđamama ili imaju one svoje spavaćice?
Ne daju više njihove spavaćice. Moraš imati svoju i za porod i za poslije. Beba je stalno s tobom. Trebaju ti pelene i mokre maramice, a ja sam još ponijela koju tetru i krpice za bljuckanje.
petrunjela1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 15:07   #7216
Quote:
petrunjela1981 kaže: Pogledaj post
Ne daju više njihove spavaćice. Moraš imati svoju i za porod i za poslije. Beba je stalno s tobom. Trebaju ti pelene i mokre maramice, a ja sam još ponijela koju tetru i krpice za bljuckanje.

Hvala ti puno na info
Moram si to sve polako pripremiti pa da znam kaj treba...
iCarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:43   #7217
Možeš imati i pidžamu ili što god ti je draže. Ujutro najave vizitu pa se onda pripremiš, poslije nitko ništa više ne pita
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:00   #7218
i ja imam jedno pitanje ....dali na porodu kao pratnja može biti sestra umjesto supruga ?
mamano1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 07:42   #7219
Mislim da može.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:39   #7220
Koliko znam,moze bilo tko
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.