Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2007., 13:02   #141
Quote:
Dylan2 kaže: Pogledaj post
Očito je Primorac popizdio na Popovićeve manipulacije kad se pobrinuo da ga ekspresno razriješe funkcije Predsjednika Fonda za razvoj i zapošljavanje kad ga već ne mogu na demokratski način maknuti s čela HOS-a. Zbog svojih spletki i zaradio je takav nizak udarac, drito u jaja! Bravo za Primorca!
Popović je dokazao da je više nego kreten...sam je pokrenuo ovu kvazi odbojkašku sapunicu,okrenuo gotovo sve živo protiv sebe te je više nego evidentno da je sam sebe zajebao najviše...teško da bi lavinu pokrenutu protiv njega uopće itko pokrećao da on sam nije počeo raditi sranja koja su sada svima već došla do grla...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 13:04   #142
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
ih, sto se primorac sam sjetio toga. izborna je godina, pa vlasti ne pase da im njihov donosi toliko negativnog publiciteta.
bravo za izbore.
Da,samo mi nije jasno zašto je vlast toliko čekala...ovako će teško isprati sva napravljena sranja...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 16:13   #143
Malević je od danas i službeno izbornik.

To je bilo to. Popović i bagra popušili.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 19:41   #144
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Malević je od danas i službeno izbornik.

To je bilo to. Popović i bagra popušili.
Napokon...lakrdija je definitivno previše trajala...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 23:42   #145
Neka je Malevic sjebo sve te kretene iz saveza svaka mu cast na principima i ne odustajanju a i svaka cast igracima kad se sjetim di je nasa odbojka bila prie nego je malevic doso i onda ga oni oce sterat ma daj prie malevica sakate babe bi nasu repku dobile a sad napokon imamo sansu za medalju i oni ga oce odjebat e nemre jebi te se i tako treba i svaka cast igracima sto su stali uz njega bez obzira na posljedice te takoder klubovima i ljudima koji su htijeli pomoci tada odbijeglim reprezentativcima u pripremama sad kad je napokon sve zavrseno nadam se nasem uspijehu u rusiji i medalji ako nista bar dobroj igri naprije Hrvatska naprijed Malevic
Mudri Mudrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 08:57   #146
Gadi mi se ta HIS-ovska žgadija koja se gura u sport samo radi osobnog interesa (pranja love) i spremna je sjebat sve samo da ostano na poziciji...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 16:34   #147
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Malević je od danas i službeno izbornik.

To je bilo to. Popović i bagra popušili.
Ali sapunica se nastavlja:

Quote:
Glas Istre online kaže:
Popović: Sjednica je nelegitimna

Andrija Popović, predsjednik HOS-a, ne priznaje odluke sa subotnje sjednice IO-a.

- U Statutu piše da jedino predsjednik ili njegov zamjenik, ako je predsjednik spriječen, mogu sazvati sjednicu IO-a. Kako ja nisam bio spriječen, a zamjenika nemam, sjednicu smatram nelegitimnom. Sjednici IO-a prisustvovala su samo četiri člana što nije dovoljno za kvorum, a Statut HOS-a ne predviđa telefonsko glasovanje - započeo je Andrija Popović. - Znam da članovima IO-a nije lako s obzirom na silne pritiske i mogu ih razumjeti. Mi smo obavili telefonske konzultacije koje imamo dokumentirane i u kojima su sudjelovali isti ovi ljudi koji su donosili odluke na subotnjoj sjednici, osim Nade Mikulandre koja je podnijela neopozivu ostavku na svoje mjesto u IO-u. Osim toga, FIVB i CEV se strogo drže pravila, koje poštuju više nego neki hrvatski Ustav. U međunarodnim odbojkaškim organizacijama potpis predsjednika je jedini važeći. Mi smo već CEV-u poslali popis igrača koji je sastavio legitiman izbornik Leo Barić. Nakon EP-a sazvat ću Skupštinu na kojoj ću staviti svoj mandat na raspolaganje - zaključio je Popović.
i:

Quote:
Lovrinov podnosi ostavku?

Na subotnjoj izvarednoj sjednici IO-a HOS-a nije se raspravljalo o odluci kojom je Igor Lovrinov postavljen na mjesto izbornika ženske reprezentacije. No, riječki odbojkaški stručnjak i trener aktualnih državnih prvakinja čini se ipak razmišlja o podnošenju ostavke, što je odbojkašicama nakon jučerašnjeg jutarnjeg treninga u Delnicama i najavio kao mogućnost, uz napomenu da će o svemu dobro promisliti. Podnese li Lovrinov ostavku, što je vrlo izvjesno, otvorenim ostaje pitanje tko će se prihvatiti ove nezahvalne uloge, budući da je ženska reprezentacija uvelike oslabljena otkazima najboljih odbojkašica.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 18:24   #148
Sapunica se nastavlja Sada odbojkašice odlazak na EP uvjetuju ostankom Popovića
Mislim da treba i jednima i drugima zabranit nastup i zdravo đaci
__________________
Etna1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 20:02   #149
Kud ide hrvatski sport?? Afera Karlovic, afera kosarkasi,afera odbojkasi....a prvenstva su za manje od mjesec dana....
cropduster is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 21:00   #150
Quote:
cropduster kaže: Pogledaj post
Kud ide hrvatski sport?? Afera Karlovic, afera kosarkasi,afera odbojkasi....a prvenstva su za manje od mjesec dana....
Ide u kur...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 22:31   #151
ajd jos do kraja mjeseca nek se i nogometasi posvađaju pa da ne idemo ni na kvalifikacije za EP...
cropduster is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 01:05   #152
da,nek bilić dobije ostavku,nek se repka pobuni,nek se vrat bilić,i neka se onda vaterpolska reprezentacija pobuni da više nikad neće igrat ako se bilić opet ne smijeni
btw popović je peder,treba ga šiknut iz zemlje,seljačina
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 01:44   #153
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
da,nek bilić dobije ostavku,nek se repka pobuni,nek se vrat bilić,i neka se onda vaterpolska reprezentacija pobuni da više nikad neće igrat ako se bilić opet ne smijeni
btw popović je peder,treba ga šiknut iz zemlje,seljačina
Tako nekako...
cropduster is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 08:37   #154
Očito je da se u odbojci krije veliki interes, jer kako drugačije protumačiti grčevito držanje funkcije od strane ljudi kojima je sport stran kao i prosječnom kameruncu snijeg...

A cure bi se trebale doooobro zamisliti nad time koga podržavaju. Mislim da su dobrano izmanipulirane. Sad bi se to i za odbojkaše moglo reći, ali, oni su odma rekli svoj stav. Odbojkašice se nisu odmah opredijelile, što njihovu odluku čini jako upitnom...

daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 09:12   #155
ja se kladim da iza svega toga stoje neki mafijaški interesi ili su 'popovićevski krugovi' zaprijetili s obzirom na svoju 'moć' odbojkašicama i njihovim obiteljima
uglavnom,doviđenja gospodine popoviću
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 14:53   #156
Popovićev protunapad preko curica.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 15:51   #157
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
ja se kladim da iza svega toga stoje neki mafijaški interesi ili su 'popovićevski krugovi' zaprijetili s obzirom na svoju 'moć' odbojkašicama
a nego šta.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:31   #158
sramota.. jadne se uskurčile, a nemaju ništa za pokazat (od rezultata, mislim)

Quote:
Mi dajemo podršku predsjedniku Popoviću, koji je svojim zalaganjem i ustrajnošću dao cijelog sebe u rješavanju krize u hrvatskoj odbojci, te zbog toga izgubio svoje visoko pozicionirano radno mjesto u Fondu za razvoj i zapošljavanje.

Također se ne slažemo s načinom na koji je održana sjednica Izvršnog odbora HOS-a koju nije sazvao niti je bio prisutan predsjednik Popović, te ju smatramo nelegalnom.

Kako u posljednje vrijeme svi izlaze sa svojim zahtjevima i stavovima smatramo da i mi imamo pravo postavljati iste iza kojih stoje svi odbojkaški djelatnici u Hrvatskoj što su i potvrdili pismenim putem te dali podršku ovoj našoj inicijativi.

1. U cijelosti podržavamo predsjednika Popovića.

2. Izvanrednu sjednicu tzv. Izvršnog odbora smatramo nelegalnom i ne prihvaćamo donešene odluke.

3. Pozivamo predsjednika Popovića da ne odstupa od svojih načela i ostane predsjednik HOS-a i trenera Lovrinova da svoju ekipu odvede na europsko prvenstvo.

4. U koliko gospodin Popović ne ostane na čelu HOS-a mi ćemo preispitati svoju odluku o nastupanju na predstojećem europskom prvenstvu.

5. Gospodina Radovana molimo da svoje privatne bitke vodi van granica Hrvatske.
izvor
onaj prvi dio i točke 1-4 su bezvezarije samo takve i, izgleda, izašle iz pera gospođice popović, dok je točka 5, bojim se poučak cijelog teksta. šteta njihova da nema slobodnog tjednika da ih medijski poprati.
što taj popović misli, da je na čelu kojeg HOS-a točno?

a što se tiče točke 5, gospodin Radovan je bio i ostao majstor Radovan za njih. a mislim da kad bi ženska repka i gospođica popović primjenili a taste of their own medicine i emigrirali da ne bi nitko ni primjetio.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:38   #159
Te curice nemaju pojma tko je Radovan, kakav je on trener i kakav je igrač bio.
Zato im treba oprostiti.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 18:20   #160
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
ja se kladim da iza svega toga stoje neki mafijaški interesi ili su 'popovićevski krugovi' zaprijetili s obzirom na svoju 'moć' odbojkašicama i njihovim obiteljima
uglavnom,doviđenja gospodine popoviću
Ajde, a ti si kao i mnogi ovdje veliki odbojkaški stručnjak i poznavalac stvarnih prilika i neprilika u HOS-u

Sigurno im ti veliki mafijaši drže nož na grkljanu pa su one morale napisat i potpisat to izvješće
S druge strane, sigurno je Rade jedan veliki svetac koji je pobijedio vjetrenjače

De molim te... ja ću samo reći da gdje ima dima ima i vatre, nitko tu nije posve čist. Tu stvari definitivno nisu crno-bijele. Sve te aktere, s obje strane, treba potjerat u tri pm i krenuti iz samog početka.
Ovaj Euro je propao, i za muške i ženske
Nažalost
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.