Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2014., 09:44   #10421
Početkom 7mj. podnesem zahtjev t centru za preseljenjem broja i neta na novu adresu nazove me tehničar za ccca tri tjedna i pita na koju adresu trebam preseljenje jer su ovi u t-centru upisali krivu adresu na koju treba preseliti al eto on se samostalno pojavi na novoj adresi i odradi preseljenje pusti u pogon tel. liniju i net...
Radilo to cca dva dana i netko opet isključi moju liniju jer eto morali su napraviti ponovno zahtjev za preseljenjem zbog krive adrese i sad sam u ponovnoj proceduri ažuriranja i preseljenje iako je tehničar pustio prije tri tjedna liniju na novoj adresi

Još malo, pa ću biti 2mj. bez telefona i interneta zbog šeprtljavog posla ekipe u t-comu i njihove loše komunikacije, a na svaku prijavu tehničkoj podršci dobijem odgovor da će biti riješeno u roku 48h
homosapiens is offline  
Old 11.08.2014., 20:03   #10422
svaki dan veza puca barem 20 puta
navecer (svaku vecer) od 9 sati pa do 1 ili 2 nema interneta, maxtv-a, telefona
neznam dal to samo kod mene ali ovo nije normalno vise
Joe2 is offline  
Old 11.08.2014., 21:46   #10423
0800 9000 i prijavi kvar
djtino is offline  
Old 12.08.2014., 06:38   #10424
Quote:
Joe2 kaže: Pogledaj post
svaki dan veza puca barem 20 puta
navecer (svaku vecer) od 9 sati pa do 1 ili 2 nema interneta, maxtv-a, telefona
neznam dal to samo kod mene ali ovo nije normalno vise::
Godinama je kod mene bila slična situacija, godinama sam prijavljivao kvar, kumio i molio da to ne smije biti tako... Najbolji njihov odgovor je bio da je problem u mojoj kućnoj instalaciji, koja je prestara.

Jednog dana puknuo mi je film, nazvao sam voditelja odrržavanja regionalne poslovnice, i rekao mu da je to moj zadnji poziv uopće. Nek nakon toliko godina konačno osposobe vezu, ili odlyzim od njih.

Drugog dana poslali su tehničara, koji je vani na ulici po kabelskom snopu tražio parice koje nisu toliko opterečene i zagušene. Od tog dana smetnji više nema, kvaliteta slike tek je nakon 5 godina konačno postala normalna...
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Old 12.08.2014., 16:27   #10425
da i meni su rekli da je vjerojatno problem u kucnoj instalaciji a prije tjedan dana mozda malo vise nova zica povucena iz kutije pa do routera, telefona, maxtv-a...
i dalje oni meni o kucnoj instalaciji...
cim ugovor istekne mislim da ce t-com lagano od.....
Joe2 is offline  
Old 12.08.2014., 19:42   #10426
Pa kak može kućna instalacija biti u redu ujutro i popodne, i onda na večer više nije dobra? Kod mene se baš vidjelo da kvaliteta veze ovisi o prometu, tj. broju korisnika i opterecenosti TK kabela. A oni su meni kratili kabel od utičnice do rutera na minimum, kao da će to spasiti stvar.

Kad sam zaprijetio odlaskom, nakon 5 godina potrudili su se pronaći paricu s manje šuma i smetnji. I gle čuda, ta ista kućna instalacija sad radi bez greške.
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Old 12.08.2014., 20:36   #10427
Quote:
Joe2 kaže: Pogledaj post
da i meni su rekli da je vjerojatno problem u kucnoj instalaciji a prije tjedan dana mozda malo vise nova zica povucena iz kutije pa do routera, telefona, maxtv-a...
i dalje oni meni o kucnoj instalaciji...
Klasično laprdanje T-coma koje nema veze s mozgom
Od njihovih 2-3 kilometra kablovinja i bar jedno 40-50 spojeva po trulim ormarima i tavanima na regletama starima 50 godina problem je garant u zadnjih 5-10 metara kućne instalacije
The Best F1 Driver is offline  
Old 12.08.2014., 20:41   #10428
Treba se penjati a to ipak zahtjeva napor.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 12.08.2014., 20:47   #10429
Thumbs up

Quote:
Joe2 kaže: Pogledaj post
da i meni su rekli da je vjerojatno problem u kucnoj instalaciji a prije tjedan dana mozda malo vise nova zica povucena iz kutije pa do routera, telefona, maxtv-a...
i dalje oni meni o kucnoj instalaciji...
cim ugovor istekne mislim da ce t-com lagano od.....
To ti je najpametnije što možeš napraviti.Ja od kako sam promijenio operatera spasio sam se,sada niti mi puca veza,niti imam problema s brzinom a ovi iz t-coma godinama su me uvjeravali kako to nije njihova greška,pa sam čak i kućne instalacije promjenio.
Vebster is offline  
Old 17.08.2014., 18:58   #10430
zna li itko naplacuje li t-com zamjenu sim kartice za micro sim? dobije se odmah tamo ili treba nesto cekati?
peppa_pig is offline  
Old 17.08.2014., 19:01   #10431
Treba čekati na red, besplatno
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 23.08.2014., 15:31   #10432
Quote:
Vebster kaže: Pogledaj post
To ti je najpametnije što možeš napraviti.Ja od kako sam promijenio operatera spasio sam se,sada niti mi puca veza,niti imam problema s brzinom a ovi iz t-coma godinama su me uvjeravali kako to nije njihova greška,pa sam čak i kućne instalacije promjenio.
eto prije 2 dana promjenili zicu od stupa do kuce
busio sam rupu u sobi da bi skratio zicu od kutije do rutera sa je oko 10m dugacka i opet sve po starom
i oni odgovore da neznaju vise kaj da naprave
steram ih u tri.....
Joe2 is offline  
Old 04.09.2014., 11:33   #10433
ima li tko informaciju kada ce se poceti nuditi optika u Slavonskom Brodu?
__________________
Only God can judge me!
listopad is online now  
Old 04.09.2014., 11:43   #10434
Pa imaš na HT stranici provjeru jel dostupna i upis ako nije dostupno
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 04.09.2014., 17:50   #10435
Quote:
hrki kaže: Pogledaj post
Pa imaš na HT stranici provjeru jel dostupna i upis ako nije dostupno
pa jebote nisam tupav, provjerio sam. kurtza ne pise u kojim dijelovima grada ce se nuditi, gdje ce biti dostupno, kad ce biti. za to pitam.
ne odgovaraj ako nemas stogod pametno za reci... a nemas
__________________
Only God can judge me!
listopad is online now  
Old 04.09.2014., 17:51   #10436
od kuda jebote znam da si tamo bio, a ko ti bude rekao gdje bude, niko to nezna pa ni ja koji radim tamo!!!
Osim toga tako je u početku bilo i sa ADSL-om pa su i to ljudi dočekali!
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 04.09.2014., 18:06   #10437
@listopad

Uzmi obzir da ove cijene vrijede za "staru" (postojeću) optičku infrastrukturu, kako bi se povećala njena slaba iskorištenost. Za novoizgrađenu infrastrukturu (koje za sad još nema, ali je HT obećao vrlo skoro širenje) će biti više cijene (imaš u cjeniku točne cijene).
Mephisto is online now  
Old 04.09.2014., 18:17   #10438
Ovako, imam fiksni telefon i internet preko T-COMA, ali bez ugovora (jer je istekao a nisam ga htio obnavljati).
Gledam sad MAX2S (telefon+internet) reklamiraju za 215 kn/mjesečno, sa 10 mbit i flat internetom za nove pretplatnike.Da li je to za cijeli ugovor ili opet imaju one svoje fore da nakon par mjeseci te spuste na 1 gigu i manju brzinu?
Ako bi uzeo Iskon umjesto t-coma kakva je procedura vezano za prebacivanje davatelja usluge, da li se javljaju dupli računi i sl...
libertas30 is offline  
Old 04.09.2014., 18:19   #10439
215kn ti je za 24mj ugovor i cijelo vrijeme je bez trikova.
Imam osobno.
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 04.09.2014., 21:33   #10440
Quote:
libertas30 kaže: Pogledaj post
Ovako, imam fiksni telefon i internet preko T-COMA, ali bez ugovora (jer je istekao a nisam ga htio obnavljati).
Gledam sad MAX2S (telefon+internet) reklamiraju za 215 kn/mjesečno, sa 10 mbit i flat internetom za nove pretplatnike.Da li je to za cijeli ugovor ili opet imaju one svoje fore da nakon par mjeseci te spuste na 1 gigu i manju brzinu?
Ako bi uzeo Iskon umjesto t-coma kakva je procedura vezano za prebacivanje davatelja usluge, da li se javljaju dupli računi i sl...
Quote:
hrki kaže: Pogledaj post
215kn ti je za 24mj ugovor i cijelo vrijeme je bez trikova.
Imam osobno.
I ja sam ušao u to. Nisam ništa potpisao, doduše
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.