Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2011., 11:44   #281
Quote:
Tabasco kaže: Pogledaj post
Izgleda da atlas tretman ipak nije čudotvoran i ne odnosi probleme
u stilu- "kao rukom odnešeno", nažalost...
Bar u mom slučaju. Čini mi se da moj zdravstveni problem leži negdje drugdje...

Pozdrav svima na temi i pišite...
reci mi molim te, jesi li na kraju bio na oba mjesta? ili samo u ayurvedi..?
cookiemonster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 10:57   #282
Bolujem od multiple skleroze. Teže hodam, vučem lijevu (pareza peroneusa) česte omaglice i ošamućenost Bole me križa pogotovo u jutro nakon ustajanja.

Jučer navečer napravila tretman po metodi Vlade Maruševca. Nije bilo bolno. Prvi efekt je bio da su mi se zažarile uši. Pola sata nakon tretmana započela glavobolja na stražnjoj strani glave koja se poslije proširila i na čeonu stranu. Bol trajala cijelu noć pa se jutros izgubila.
Križa me osjetno manje bole. U glavi sam za sad bistra.
Očekujem daljnje promjene . Naglašavam da nisam podložna autosugestiji.

Javim daljnji tok događaja.
martix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 22:43   #283
jako mi je drago zbog tebe martix,ja imam neko slićno sranje kao MS samo se za sada još uvijek zove RIS hvala bogu ,namjestila sam atlas pa ako te šta zanima pitaj
vivaneu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 11:28   #284
Vivaneu pozdrav tebi.
Ja trenutno prolazim već očekivane probleme na koje me upozorio terapeut. Jučer me buljelo ispod desne plećke, danas živac što ide od vrata prema desnoj lopatici sutra će vjerovatno nešto drugo, bitno da se povuče za dan, strpit ću se mjesec dana od zahvata da donesem neke zaključke pa vas obavijestim.
Za sada je pozitivno što me bitno manje bole križa i mogu gledati u vis bez da mi se vrti u glavi (jutros širila rublje bez problema)
I zaboravih spomenuti da je lermitov znak manje intenzivan.
Pozdrav svima.
martix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 20:53   #285
Super ,jer i mali pomaci na bolje u ovom slućaju puno znaće,ja se osjećam puno bolje a najbitnije mi je da nemam više vrtoglavice,nadam se da će vrijeme pokazati svoje i da će stvari krenuti na bolje jer lezije koje imam nisu nastale odjednom pa isto tako se i nemogu remijalizirati.Kod mene je lezija koju sam imala u vratu velićine 12 mm u potpunosti nestala ,a ove u mozgu stoje kao i kod prvog magneta koji sam radila prije 3 god.Mislim da pozitivan stav ,vedrina i radost življenja a pogotovo mišljenje da ima i gorih boleština od ove najviše pomažu. Pusa svima
vivaneu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 18:40   #286
pozdrav
molim da mi netko odgovori jel bio na namještanju atlasa kod izvjesnog gospodina VLADIMIRA TOMLJENOVIĆA,čovjek radi u Splitu i zbilja me više nego zanima naravno zdravlje je u pitanju
ako netko ima iskustva molila bih na pm,da ne bi slučajno ispala neka reklama ili antireklama
vi koji ste bili na namještanju atlasa da li je itko bio zbog glavobolja???
kad kažete da tretman košta xxx kuna da li je to taj jedan put kad se namješta atlas???koliko košta sljedeći odlazak,jer sam čula da neki ljudi dolaze po nekoliko puta pa mi je ostalo nejasno pitanje:zar se atlas ne namjesti jednom i to je to
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 17:43   #287
evo i ja se spreman na ispravljanje atlasa..na profilax nemislim ici vjerojatno vitalogija metoda iako jos nisam odlucio.Dosta je i meni zdravstvenih problema koji su mi uzeli par godina..slabost..umor..vrtoglavice..zanosenja i sl..
vidio sam da u puli ima jedan bioenergeticar dean buic...i da je poceo i on (neznam dali je prije) ispravljati atlas ...mislim cak otici i na tretman kod njega bioenergijom...ali posto to zdravlje me dosta jebe bojim se da mi nebude jos gore..sad me zanima ima li tko kakva iskustva kod njega,bio bi zahvalan
oneruffryder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 19:37   #288
Tomljenovići

Malo me zbunjuju svi ti silni Tomljenovići u Astraprofilaxu - im Vlado, a ima i Vladimir. U emisiji "Na rubu znanosti" je rečeno da u Vlado radi u Zagrebu, a na internet stranicama vidim da radi u Osijeku.
Tko mi može točno reći radi li gospodin VLADO u Zagrebu?
Mican is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 07:44   #289
Quote:
oneruffryder kaže: Pogledaj post
vidio sam da u puli ima jedan bioenergeticar dean buic...i da je poceo i on (neznam dali je prije) ispravljati atlas ...mislim cak otici i na tretman kod njega bioenergijom...ali posto to zdravlje me dosta jebe bojim se da mi nebude jos gore..sad me zanima ima li tko kakva iskustva kod njega,bio bi zahvalan
Bila sam kod njega pred 2 god. nije mi pomogao kao ni većini iz grupe, od nas 20ak samo su 2 osobe govorile da im je bolje...
Tako da kod njega ne bih išla na namještanje atlasa. Sve je to izgledalo amateristički. Bili smo u nekoj dvorani u sklopu kafića,...?
Zašto ne ideš u Poreč? Ne znam mu ime..
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 15:04   #290
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
pozdrav
molim da mi netko odgovori jel bio na namještanju atlasa kod izvjesnog gospodina VLADIMIRA TOMLJENOVIĆA,čovjek radi u Splitu i zbilja me više nego zanima naravno zdravlje je u pitanju
ako netko ima iskustva molila bih na pm,da ne bi slučajno ispala neka reklama ili antireklama
vi koji ste bili na namještanju atlasa da li je itko bio zbog glavobolja???
kad kažete da tretman košta xxx kuna da li je to taj jedan put kad se namješta atlas???koliko košta sljedeći odlazak,jer sam čula da neki ljudi dolaze po nekoliko puta pa mi je ostalo nejasno pitanje:zar se atlas ne namjesti jednom i to je to
Moj muž je bio zbog glavobolja i sada 2 mjeseca nakon namještanja još nije popio nijedu tabletu ,a isto tako može popiti 2 ,3, pive bez problema dok prije zbog glavobolja mu nije padalo na pamet da pije .Moraš probat
vivaneu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 19:00   #291
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Bila sam kod njega pred 2 god. nije mi pomogao kao ni većini iz grupe, od nas 20ak samo su 2 osobe govorile da im je bolje...
Tako da kod njega ne bih išla na namještanje atlasa. Sve je to izgledalo amateristički. Bili smo u nekoj dvorani u sklopu kafića,...?
Zašto ne ideš u Poreč? Ne znam mu ime..

Taj u porecu najplacuje 1200 kn i to bez tog aparata rade.
.nasao sam jednog za kojeg sam dobio pohvale 50 eura..svi zadovoljni,pa cu kod njega..

nego reci mi samo..te grupe ..tj grupa u kojoj si bila ste isli na ispravljanje atlasa ili bioenergija..jer mene on zanima vise u smislu bioenerrgije..zna covik s tim ili nezna..

pozz
oneruffryder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 22:53   #292
Quote:
oneruffryder kaže: Pogledaj post
Taj u porecu najplacuje 1200 kn i to bez tog aparata rade.
.nasao sam jednog za kojeg sam dobio pohvale 50 eura..svi zadovoljni,pa cu kod njega..

nego reci mi samo..te grupe ..tj grupa u kojoj si bila ste isli na ispravljanje atlasa ili bioenergija..jer mene on zanima vise u smislu bioenerrgije..zna covik s tim ili nezna..

pozz
Ja bih rekla da čovik ne zna...
Bila sam na bioenergiji, i ja nisam primijetila nikakve pozitivne pomake, kao ni velika većina nas. Ali, ne želim te niti odgovoriti. Možda bi baš tebi pomogao. Ideš 1 put, bar za viditi pa odlučiš.
Znači, za atlas, ovaj u Poreču nema aparat?
Koga su ti to nahvalili? Može neki njegov kontakt? I ime?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:08   #293
Quote:
unije kaže: Pogledaj post
Evo javljam da smo napokon i MM i ja ispravili atlas ovaj vikend Nakon pomnog istraživanja, čitanja, proučavanja i razgovora smo ipak odlučili otići u Celje, na metodu ATLANTOTEC. Nekako mi je bilo nelogično otići na ispravljanje atlasa u Profilax obzirom da oni nikad ne rade nikakve snimke, a i čula sam par slučajeva da su ljudima kojima je atlas bio zarotiran u desno napravili još veći problem od onog koji su imali... Tako da moj savjet svima koji su možda bili na Atlasprofilax, a nije im ništa bolje, nego čak i gore nakon tretmana, napravite CT snimak, provjerite u kojem vam je položaju atlas.
Jel bio još netko na tome Atlantotecu? Iskustva? Unije i MM - jeste živi još? Kakva je situacija nakon mjesec dana?
Mican is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 03:13   #294
Jel bio tko kod Antišina u Zadru?
On je i fizioterapeut pa mi to nekako ulijeva dodatno povjerenje, možda griješim?!
__________________
Vorfreude ist die schönste Freude
zoila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 02:08   #295
pozz

Ja sam naručen sutra u 16-30 h u Splitu,pa ću vam nakon toga iskreno ispričat kako se osjećam i ako stvarno pomaže ostavit ću broj ako koga zanima moje iskustvo iz prve ruke...Dosta sam pesimističan ali se nadam boljem ....
robisolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 09:12   #296
mjesec dana nakon tretmana

Eto, prošlo je mjesec dana od namještanja atlasa i sa žalošću moram konstatirati da su dobri početni efekti više - manje izbllijedili. Što je ostalo: malo me malo bole križa i to je sve. Ponovno mi se "manta" u glavi, spazmi su se vratili u paretičnu lijevu nogu. 50 € je otišlo u vjetar
martix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 23:02   #297
Quote:
Mican kaže: Pogledaj post
Jel bio još netko na tome Atlantotecu? Iskustva? Unije i MM - jeste živi još? Kakva je situacija nakon mjesec dana?
Mi imamo odlična iskustva, super se osjećamo i kičma nas više ne boli, a i nisu nam se u međuvremenu kočili mišići vrata ili leđa kako nam se često prije događalo. Hodamo oboje nekako uspravnije, ja se osjećam stabilnije nego prije, kao da je sad sve sjelo na svoje mjesto i stabilnije stojim, prije sam imala dojam da se stalno ljuljam. Moj muž se totalno uspravio i baš se izrazito uspravno drži, uz to je skinuo par kg jer ga je izbedirao izbočen trbuh kad se vidio na slikama , isto nema više bolove u leđima i vratu, lopaticama gdje se obično kočio.
Po meni je to bila isplativa investicija, kad računam koliko sam love potrošila za masaže, za "krckanja" i ostalo, ovo i nije tako velika lova..
Da nisam imala dosta love otišla bi sigurno u Toplice na onu vitologie metodu.
unije is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 11:46   #298
Quote:
unije kaže: Pogledaj post
Mi imamo odlična iskustva, super se osjećamo i kičma nas više ne boli, a i nisu nam se u međuvremenu kočili mišići vrata ili leđa kako nam se često prije događalo. Hodamo oboje nekako uspravnije, ja se osjećam stabilnije nego prije, kao da je sad sve sjelo na svoje mjesto i stabilnije stojim, prije sam imala dojam da se stalno ljuljam. Moj muž se totalno uspravio i baš se izrazito uspravno drži, uz to je skinuo par kg jer ga je izbedirao izbočen trbuh kad se vidio na slikama , isto nema više bolove u leđima i vratu, lopaticama gdje se obično kočio.
Po meni je to bila isplativa investicija, kad računam koliko sam love potrošila za masaže, za "krckanja" i ostalo, ovo i nije tako velika lova..
Da nisam imala dosta love otišla bi sigurno u Toplice na onu vitologie metodu.
Ja idem uskoro, pa možeš li mi opisati kakav je to utjecaj imalo na psihu od svih vas i živce, tj. ima li nekih promjena na bolje, da li ste smireniji, da li vam je sve nekako bistrije i takve stvari?
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 14:26   #299
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Ja idem uskoro, pa možeš li mi opisati kakav je to utjecaj imalo na psihu od svih vas i živce, tj. ima li nekih promjena na bolje, da li ste smireniji, da li vam je sve nekako bistrije i takve stvari?
Pa meni je opće stanje bolje i da, baš bi tim riječima rekla da se nekako bistrije osjećam u glavi. Doduše sad sam se baš vratila s 3-tjednog godišnjeg pa može biti i s tim povezano. Uglavnom, nakon tretmana se osjećaš "potrgano", bole te mišići još 2-3 dana, a poslije bi trebalo biti sve ok. Meni je najvidljivija promjena to da nekako uspravnije sjedim i hodam i oba ramena su mi sad u istom položaju, a tijelo nije više iskrivljeno u jednu stranu. Isto tako vidljivo se stabilnije osjećam na nogama i nemam više bolove u vratu, ramenima i donjem dijelu kičme.
unije is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 15:43   #300
Quote:
unije kaže: Pogledaj post
Pa meni je opće stanje bolje i da, baš bi tim riječima rekla da se nekako bistrije osjećam u glavi. Doduše sad sam se baš vratila s 3-tjednog godišnjeg pa može biti i s tim povezano. Uglavnom, nakon tretmana se osjećaš "potrgano", bole te mišići još 2-3 dana, a poslije bi trebalo biti sve ok. Meni je najvidljivija promjena to da nekako uspravnije sjedim i hodam i oba ramena su mi sad u istom položaju, a tijelo nije više iskrivljeno u jednu stranu. Isto tako vidljivo se stabilnije osjećam na nogama i nemam više bolove u vratu, ramenima i donjem dijelu kičme.
Super! Hvala na odgovoru. Ja uskoro idem, pa javim dojmove ako preživim I nadam se da tretman neće boljeti PREstrašno
Ako oboje mislimo na Atlas profilax. Ja tamo idem.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.