Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2010., 10:28   #21
koliko mse mjesecno placa taj total tv...ovaj osnovni paket , i jel u osnovnom paketu imam samo ove programe od 1-49 http://www.totaltv.tv/Ponuda/511/Ras...ml/nav_start=0
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 17:38   #22
Pa sve ti piše na toj stranici, pošto je koji paket: Total Paketi
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 09:15   #23
Razmišljam da bi si uzeo Total tv pa sam se raspitivao kod lokalnih distributera
koliko iznosi montaža opreme. Montaža iznosi 435 kn + 50 kn s obzirom da sam izvan sjedišta distributera (okolica Đurđevca). Da li je takva cijena i drugdje?
Ujedno da li u ponudi Sport kluba stvarno ide Engleska Premiere liga?
Zahvaljujem.
mrgud11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 10:56   #24
Quote:
mrgud11 kaže: Pogledaj post
Razmišljam da bi si uzeo Total tv pa sam se raspitivao kod lokalnih distributera
koliko iznosi montaža opreme. Montaža iznosi 435 kn + 50 kn s obzirom da sam izvan sjedišta distributera (okolica Đurđevca). Da li je takva cijena i drugdje?
Ujedno da li u ponudi Sport kluba stvarno ide Engleska Premiere liga?
Zahvaljujem.
da, montaža je 435 kuna, samo nikakvih dodatnih 50 kuna mi nismo plaćali.
Engleska Premier liga naredne 3 sezone ide na Sportklubu. Biti će prikazane sve utakmice, što u izravnom prijenosu, što u snimci.
Prve utakmice počinju u subotu 14.08.2010.
dam-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 18:23   #25
pozdrav

zainteresirana sam za total tv pa me zanima kakve su vaše preporuke.
imala digi tv ali sam ga otkazala jer sam odlučila uzeti opti tv, ali baš kao i max tv, opti tv ne može raditi na mom području tako da sada nemam ništa.
više mi se sviđa izbor programa kod total tv-a nego kod digija, ali bih voljela čuti vaše mišljenje o total tv-u u Hrvatskoj.
čitala sam na njihovoj stranici nešto da imaju specijalnu akciju da ako se uzme do kraja godine da se ne plaća instalacija tj onih 450 kn, znate li išta o tome?

unaprijed puuuunnnooo hvala
rosebud89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 11:11   #26
Pozdrav svima!
Znal neko jel moguće kako ovu Total kuća podijelit sa komšijom?
muamer80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 09:49   #27
Ja uzeo total tv. zasada sam zadovoljan, placa se onih 450kn instalacije
Sto se tice dijeljenja totaltv kuće neznam koliko je to izvedivo jer reciveri moraju biti povezani međusobno telefonskim kablom.
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 14:53   #28
a kakav je signal, tj kakva je kvaliteta slike i radi li total tv na istom principu kao digi?

hvala
rosebud89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 13:01   #29
Kvaliteta slike.. zadovoljavajuća, signal 100%. Kad je neko nevrijeme/prolom oblaka onda malo steka i to je sve (ali mislim da je to i normalno sto se satelitske tice), ali inace sasvim ok. Ja sam zadovoljan. U zadnje vrijeme vise to gledam neko nase programe. Discovery, fox life/crime, HBO Adria... Inace prva 2 mjeseca dobijes sve kanale iz njihove ponude za cijenu osnovnog pa tek kad to istekne onda se odlucis koji paket hoces i gledas.
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 22:56   #30
Mislio sam uzeti Max tv ali se jako premišljam o ovoj Total tv. Naime radi se o tome što sam imao iskon tv i stalno je štekao, idem zdravom logikom ako je iskon štekao onda će i Max tv. tako da mi je bolje uzeti Total tv ( valjda)
specijals is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 11:42   #31
Pitanje?????????? Zivim vanka pa me zanima da li bi TOTAL TV funkcinira van granica HR iskljucivo me zanima zbog hrt i ostalih nasih ili je bolja opcija digi.....
noddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 14:43   #32
Quote:
noddy kaže: Pogledaj post
Pitanje?????????? Zivim vanka pa me zanima da li bi TOTAL TV funkcinira van granica HR iskljucivo me zanima zbog hrt i ostalih nasih ili je bolja opcija digi.....
Unutar Europe da, funkcionirao bi ako ti netko plača račune u Hrvatskoj. Izvan Europe ne.

Inače TTV nema u ponudi niti jedan hrvatski kanal pa tako niti HRT. TTV ti je ako želiš srpske i bosanske kanale.

Ako ipak želiš hrvatske, onda ti je Digi TV bolja opcija jer imaš RTL, Novu, Z1, Jabuka, NET i KN.

HRT nema niti jedan paket.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 22:34   #33
Na total tv-u postoji hrt1 bar ga ja imam
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 09:38   #34
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Na total tv-u postoji hrt1 bar ga ja imam
To što ti gledaš jest samo DIJELIĆ HRT1 koji je otkodiran isključivo kada je na programu domaća produkcija, i to ide preko Hotbirda a ne w2. Dakle, nema apsolutno nikakve veze sa Total TV-om. Kupiš FTA receiver i gledaš besplatno taj kanal koliko god želiš, no sumnjam da je ta osakaćena verzija HRT-1 nekome toliko zanimljiva

Za pretplatnike u Hrvatskoj postoji i ona shema oko DVB-T combo prijamnika, ali to forumašu iznad koji ne živi u HR ništa ne znači.

Ako želiš gledat HRT legalno preko satelita moraš kupit njihovu karticu za 1000 kuna, u niti jednom paketu se oni trenutno ne nalaze. Niti TTV, niti Digi TV.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 09:56   #35
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
To što ti gledaš jest samo DIJELIĆ HRT1 koji je otkodiran isključivo kada je na programu domaća produkcija, i to ide preko Hotbirda a ne w2. Dakle, nema apsolutno nikakve veze sa Total TV-om. Kupiš FTA receiver i gledaš besplatno taj kanal koliko god želiš, no sumnjam da je ta osakaćena verzija HRT-1 nekome toliko zanimljiva

Za pretplatnike u Hrvatskoj postoji i ona shema oko DVB-T combo prijamnika, ali to forumašu iznad koji ne živi u HR ništa ne znači.

Ako želiš gledat HRT legalno preko satelita moraš kupit njihovu karticu za 1000 kuna, u niti jednom paketu se oni trenutno ne nalaze. Niti TTV, niti Digi TV.
ma vjerojatnije je da ima combo reciver tj. DVB-S i DVB-T u jednom pa zato vidi i HRT
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 16:13   #36
Planiram si do kraja ove godine nabaviti Total TV i pakete TTV 1+TTV2+PINK MUSIC i možda CLUB X,pa me zanima kako jeste li zadovoljni uslugom?Kod mene ne postoje mogućnosti za ADSL i MaxTV,pa sam se odlučio na ovaj korak,a Digi TV je očajan.
Htio bih si uzeti 2 prijemnika za 2 televizora(1 osnovni+1 dodatni),pa mi nije jasno čemu će onda fiksna telefonska linija ako koaksijalni kabeli idu za oba prijemnika sa istog LNB-a(twin LNB)?

Zadnje uređivanje ConanZg : 23.10.2010. at 16:21.
ConanZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:10   #37
Quote:
ConanZg kaže: Pogledaj post
Htio bih si uzeti 2 prijemnika za 2 televizora(1 osnovni+1 dodatni),pa mi nije jasno čemu će onda fiksna telefonska linija ako koaksijalni kabeli idu za oba prijemnika sa istog LNB-a(twin LNB)?

Radi provjere da jedan prijemnik nisi utopio negdje

Ja sam uzeo za sebe jedan hd dvr i jedan sd prijemnik....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:20   #38
jel mi može netko reč koji se kurac događa sa total tv-om.odjednom imam htv 1 i 2 rtl i nova.fale mi 4 discoverya.sve je ispremješano.pokušavam otvorit net stranicu njihovu i stalno me prebacuje na sprsku.zovem lik(frend iz susjednog kvarta) kaj mi je postavljo total,naravno nemreš đubre dobit.nije dostupan
carpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:44   #39
Quote:
carpio kaže: Pogledaj post
jel mi može netko reč koji se kurac događa sa total tv-om.odjednom imam htv 1 i 2 rtl i nova.fale mi 4 discoverya.sve je ispremješano.pokušavam otvorit net stranicu njihovu i stalno me prebacuje na sprsku.zovem lik(frend iz susjednog kvarta) kaj mi je postavljo total,naravno nemreš đubre dobit.nije dostupan
sve je u redu, b.net je preuzeo total tv i mijenja se ponuda kanala...vidi na
Kod:
 www.bnet.hr
pod satelitska tv...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 19:38   #40
Da, sasvim je u redu,stavili 4 nacionalna programa i povisit će pretplatu za 20kn (sa 59 na 79). E,pa ne bi išlo. Mislim da će mnogo starih odustati. Digi tv je još uvijek tu.
igor976 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.