Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2009., 10:11   #2001
Quote:
InventurA kaže: Pogledaj post
ovo nije točan odgovor! time kršiš pravila ove teme. mi ovdje imamo kodeks časti, iako smo varalice (jel tako ono išlo?). dakle - karte na stol!

Inventura: čini mi se da se ovo isprobavanje bas i ne odnosi na hranu
tea_33 is offline  
Old 21.07.2009., 10:17   #2002
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
hahahahaha......pa ako se smije znat koliku tvoj opremu ima
meni se to jos nije dogodilo a mislila sam da je ovo sto imam ogromno
Mislim da ti to nije vezano za veličinu, prije je posljedica dugotrajnog i grubljeg seksa. Meni se s mojim Lj x puta desilo, pogotovo na početku veze dok se nisam navikla na njegove kapacitete. Doslovno se tkivo moralo adaptirati
Eleonore is offline  
Old 21.07.2009., 10:23   #2003
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Mislim da ti to nije vezano za veličinu, prije je posljedica dugotrajnog i grubljeg seksa. Meni se s mojim Lj x puta desilo, pogotovo na početku veze dok se nisam navikla na njegove kapacitete. Doslovno se tkivo moralo adaptirati
ček malo sex od 24 sata bez prekida (uvjetno), ok lazem 22 sata s opremom na koju nisam navikla se ne broji

ili neprekinuti sex od 4 sata ??? ono ne znam sto bih rekla

uglavnom me boli ulazu u maternicu (tak mi je netko objasnio) od preduboke penetracije (a ja mislila moji jajnici otkidaju )
tea_33 is offline  
Old 21.07.2009., 10:30   #2004
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
ček malo sex od 24 sata bez prekida (uvjetno), ok lazem 22 sata s opremom na koju nisam navikla se ne broji

ili neprekinuti sex od 4 sata ??? ono ne znam sto bih rekla
De objasni, nisam shvatila što želiš reći.
Eleonore is offline  
Old 21.07.2009., 10:49   #2005
Quote:
Eleonore kaže:
Mislim da ti to nije vezano za veličinu, prije je posljedica dugotrajnog i grubljeg seksa. Meni se s mojim Lj x puta desilo, pogotovo na početku veze dok se nisam navikla na njegove kapacitete. Doslovno se tkivo moralo adaptirati

ček malo sex od 24 sata bez prekida (uvjetno), ok lazem 22 sata s opremom na koju nisam navikla se ne broji

ili neprekinuti sex od 4 sata ??? ono ne znam sto bih rekla

uglavnom me boli ulazu u maternicu (tak mi je netko objasnio) od preduboke penetracije (a ja mislila moji jajnici otkidaju )
dugotrajnog i grubljeg? sex od 22 sata nije dugotrajan, tj. svakih 3-4 malo odmora a grublji (hmmmm) je uvijek (uglavnom)
ali nikad me nije drob bolila (hehehehe) samo ovo boldano

i da........krvi nikad nije bilo, da je jednom ali.......nije bolilo
a čudne biljke mene
tea_33 is offline  
Old 21.07.2009., 11:04   #2006
Joj, Tea, nemam ništa protiv tebe, ali stvarno nerazumljivo pišeš.... ja i dalje ne znam što si htjela reći sa tim seksom od 24 sata. Da se ti i tvoj LJ seksate po 24 sata u jednom danu i da nikad nije došlo do ozljeda?
Eleonore is offline  
Old 21.07.2009., 11:12   #2007
Kada ovo vidim sram me što sam ženaŠto se sve neće podvući pod normalan životZnala sam da uz kukavice muškarce postoje i kukavice žene i to je ljubavmoš si misliti kad vam nebi domeka bilo tako udobno i sigurno dale bi vi petama vjetra.
Eva74 is offline  
Old 21.07.2009., 11:18   #2008
Quote:
Eva74 kaže: Pogledaj post
Kada ovo vidim sram me što sam ženaŠto se sve neće podvući pod normalan životZnala sam da uz kukavice muškarce postoje i kukavice žene i to je ljubavmoš si misliti kad vam nebi domeka bilo tako udobno i sigurno dale bi vi petama vjetra.
Ovo je upućeno - kome? Ima nas ovdje u drastično različitim situacijama.
Eleonore is offline  
Old 21.07.2009., 11:26   #2009
"ček malo sex od 24 sata bez prekida (uvjetno), ok lazem 22 sata s opremom na koju nisam navikla se ne broji"

sto ti je u ovoj rečenici nerazumljivo?

kako da ti prevedem?
da 24 sata s manjim prekidima svakih 3-4 sata
tea_33 is offline  
Old 21.07.2009., 11:34   #2010
Quote:
Eva74 kaže: Pogledaj post
Kada ovo vidim sram me što sam ženaŠto se sve neće podvući pod normalan životZnala sam da uz kukavice muškarce postoje i kukavice žene i to je ljubavmoš si misliti kad vam nebi domeka bilo tako udobno i sigurno dale bi vi petama vjetra.
draga moja ne daj boze da tebi bude ugodno i sigurno doma kao meni
tea_33 is offline  
Old 21.07.2009., 11:35   #2011
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Ovo je upućeno - kome? Ima nas ovdje u drastično različitim situacijama.
Prikazujete obrazac svog života javno i tako ga intrepetirate kao da je sasvim uredu,halooo.Možda kroz koji mjesec kada budete same sebe čitale( jer ovaj tekst ostaje ovdje još tko zna koliko) shvatite o ćemu je rijeć u mom postu.Ili da vas pročita netko tko vas poznaje.......
Eva74 is offline  
Old 21.07.2009., 11:35   #2012
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
draga moja ne daj boze da tebi bude ugodno i sigurno doma kao meni
ljubavnik nije riješenje tea,jednostavno nije
Eva74 is offline  
Old 21.07.2009., 12:07   #2013
Quote:
Eva74 kaže: Pogledaj post
Prikazujete obrazac svog života javno i tako ga intrepetirate kao da je sasvim uredu,halooo.Možda kroz koji mjesec kada budete same sebe čitale( jer ovaj tekst ostaje ovdje još tko zna koliko) shvatite o ćemu je rijeć u mom postu.Ili da vas pročita netko tko vas poznaje.......
Pa nama je u redu, kužiš? Zašto misliš da svi ljudi misle/osjećaju jednako? Polaziš od sebe kao jedinog mjerila što je ispravno, a što ne?
Eleonore is offline  
Old 21.07.2009., 12:11   #2014
Quote:
sunce35 kaže: Pogledaj post
Preletim preko vasih postova ovih dana. Mnoge od njih nisam procitala ali kontam o cemu je rijec, tj. sta je tema. I ne mogu da se ne pitam jesam li ja pogresno skontala cilj ovog topica
A nije ni chat topic koliko vidim al tako ispade.

Sve u svemu u pocetku ste mi bile zanimljivije ovo zadnjih dana, ne znam
1) cilj ovog topica je bio chat žena sa sličnim iskustvom, da.
2) ja, recimo, ne bih ni dolazila na temu koja mi nije zanimljiva
3) trebamo li se mi kolektivno samoubit jer tebi više nismo zanimljive?
Eleonore is offline  
Old 21.07.2009., 12:15   #2015
Quote:
Eva74 kaže: Pogledaj post
ljubavnik nije riješenje tea,jednostavno nije
nije rješenje ali je ugodna povremena zabava

u njemu nisam ni trazila rješenje, tj. nisam trazila ni LJ

rješenje sam ja pronasla i prije LJ samo nisam provela u djelo iz nekih drugih razloga
tea_33 is offline  
Old 21.07.2009., 12:18   #2016
Quote:
sunce35 kaže: Pogledaj post
Preletim preko vasih postova ovih dana. Mnoge od njih nisam procitala ali kontam o cemu je rijec, tj. sta je tema. I ne mogu da se ne pitam jesam li ja pogresno skontala cilj ovog topica
A nije ni chat topic koliko vidim al tako ispade.

Sve u svemu u pocetku ste mi bile zanimljivije ovo zadnjih dana, ne znam
halooooo........pa nećemo samo pistati kako smo sretne s LJ i kako nam je divno i prekrasno , znas kako zene pričaju razumiju se u sve ili zele saznati sve
ne moramo samo biti potpora u ruznim situacijama, mozemo se i savjetovati u cilju boljeg i kvalitetnijeg sexualnog zivota s LJ
tea_33 is offline  
Old 21.07.2009., 12:24   #2017
Quote:
Eva74 kaže: Pogledaj post
Prikazujete obrazac svog života javno i tako ga intrepetirate kao da je sasvim uredu,halooo.Možda kroz koji mjesec kada budete same sebe čitale( jer ovaj tekst ostaje ovdje još tko zna koliko) shvatite o ćemu je rijeć u mom postu.Ili da vas pročita netko tko vas poznaje.......
nekako mi se ne čini da je ovo javno u stilu stojim na trgu s transparentima o svom zivotu, već čisto kad smo se već nasle u situaciji kojoj jesmo (koja mozda i nije sasvim uredu) bar da podjelimo iskustva i vidimo da nismo jedine

ustvari, ne znam ni sto napisati da ne djeluje kao opravdanje, alli ako si dobro čitala ima zena koje imalju LJ uz suprugov "blagoslov"

a boldano......ponekad podsvjesno pozelim i to ali da pročita MM

a kad smo kod njega evo da se pohvalim:

"vuk dlaku mijenja alli ćud nikada" potvrđeno
tea_33 is offline  
Old 21.07.2009., 12:43   #2018
Quote:
InventurA kaže: Pogledaj post
drago nam je. a di je muž? na politici?


Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
hahahahaha......pa ako se smije znat koliku tvoj opremu ima
meni se to jos nije dogodilo a mislila sam da je ovo sto imam ogromno
Nije to vezano za velicinu, nego za duljinu i intenzitet odnosa.
ombia is offline  
Old 21.07.2009., 12:56   #2019
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Mislim da ti to nije vezano za veličinu, prije je posljedica dugotrajnog i grubljeg seksa.
Tako.

Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
uglavnom me boli ulazu u maternicu (tak mi je netko objasnio) od preduboke penetracije (a ja mislila moji jajnici otkidaju )
Nema preduboke penetracije (osim ako nema 30 cm) i dobar seks ne boli.

Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
draga moja ne daj boze da tebi bude ugodno i sigurno doma kao meni
Eva daj ne kaki. Zaboravila si napisati da si i ti bila ljubavnica svome. No sad je problem sto je razjebao vas brak zbog nove ljubavnice.
Lijepo kazem da sa serijskima nema srece.
ombia is offline  
Old 21.07.2009., 13:00   #2020
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post




Nije to vezano za velicinu, nego za duljinu i intenzitet odnosa.
pa i od duljini i intenzitetu sam pričala i veličini pa nista

kao hvalim se da se to meni ne moze dogoditi

šala šala

nego, ozbiljno razmisljam.........mozda me to jos čeka auuuuuu sto će onda tek biti
tea_33 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.