Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2009., 21:15   #41
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako u pravilu završavaju dugotrajne izvanbračne veze kad su oboje ljubavnika u braku... stalno razmišljam što će se s mojom vezom desiti... razvodnit će se s godinama?... ili će nam uspjeti da živimo zajedno jednog dana? Koliko je uopće takvih priča sa sretnim završetkom?
Nema pravila, može samo ispričati svatko svoju priču.
Nekako sada imam osjećaj da je sve ok funkcioniralo dok smo oboje bili u braku. Lako je bilo smisliti izgovor za zajedničke susrete, vikende, čak i ljetovanja - valjda je ono pravilo - kad ima volje, ima i načina.
Trajalo je cca 4 godine tako. Istim intenzitetom, istom jačinom ljubavi, strasti, razumjevanja..
Onda sam se ja razvela. I mislila da će sve ostati isto, ako ne i bolje, ne u smislu da će se i on razvesti jer sam znala da neće, ali teoretski gledano činilo mi se da ćemo imati više vremena, više prilika, da će moja sloboda učiniti dobro našoj vezi. On je, kako ironično, bio protiv (ne otvoreno ali dovoljno sam ga poznavala da sam to vidjela) mog razvoda. To sam mu prvo zamjerila.
I onda su se, iduće 2 godine stvari redale jedna za drugom. Ja sam se mijenjala, život mi se mijenjao, imala sam neke nove strahove, obveze, prioritete. On je ostao isti. I to sam mu zamjerala. Vjerojatno sam negdje podsvjesno željela i očekivala da i on napravi isto što i ja. Prilika je bilo sve manje, volje isto tako, čudno, dok sam bila u braku nikad nisam osjetila grižnju savjesti dok sam vrijeme provodila s njim, a tada, kad sam bila slobodna i sama, svaki trenutak s njim mi je bio nelagodan, popraćen grižnjom savjesti. Udaljavala sam se od njega emocionalno, jer sam ga trebala a on nije bio kraj mene. U tom trenutku sam shvatila da sam ja dala puno više od njega. Ne, nije tražio nikada, ali to i je najviše boljelo. Možda sam mu najviše od svega zamjerila to, što je bio spreman do kraja života dijeliti me s drugim.
__________________
I ja bih neku nagradu!
balalayka is offline  
Old 16.06.2009., 22:14   #42
sorry, ali mislim da takva veza i nema neku budućnost. Ustvari, ovisi o tome koliko ste čvrsti u namjeri da uspijete, i zato sve najbolje..
Tilu is offline  
Old 17.06.2009., 07:31   #43
Quote:
MaryAnn kaže: Pogledaj post
Tvoj LJ je također u braku?
Da. I nijedno od nas nije u sretnom braku, od oba braka je ostala samo vanjska forma.
Eleonore is offline  
Old 17.06.2009., 07:40   #44
Quote:
balalayka kaže: Pogledaj post
čudno, dok sam bila u braku nikad nisam osjetila grižnju savjesti dok sam vrijeme provodila s njim, a tada, kad sam bila slobodna i sama, svaki trenutak s njim mi je bio nelagodan, popraćen grižnjom savjesti. Udaljavala sam se od njega emocionalno, jer sam ga trebala a on nije bio kraj mene.
Vidiš, točno to je meni palo na pamet kad sam razmišljala što bi se desilo da se samo ja razvedem. Ovako smo u ravnoteži, ali da se razvedem, a on ne, to bi nas definitivno udaljilo, mene bi pogodilo to što, unatoč svim pričama kako mu je brak loš, daje prednost njoj, a ne meni. U našoj vezi, on je taj koji je prvi počeo potencirati priču o našem zajedničkom životu, ja sam se ispočetka bojala uopće ufuravati u maštariju o tome. Htjela sam uživati u tome što imamo sada, a ne da mi se život pretvori u čekanje nečega što se možda nikad neće desiti.
Eleonore is offline  
Old 17.06.2009., 08:26   #45
unatoč svim pričama kako mu je brak loš, daje prednost njoj, a ne meni.


Zato se ipak ne žuri, jednoj mojoj poznanici se dogodilo nešto slično, dok su oboje bili u braku, štimalo je, ali čim se ona razvela, dakle imala je slobodu i htjela mu je pokloniti sve svoje vrijeme, on se odjednom promjenio, njemu je očito bilo lakše dok se i ona imala gdje vratiti nakon sastanka, možda je čar bila u tim ukradenim trenucima. Ne mora značiti da će i tebi, ali muškarci se uvijek nekako lakše izvuku.
MaryAnn is offline  
Old 17.06.2009., 09:52   #46
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Vidiš, točno to je meni palo na pamet kad sam razmišljala što bi se desilo da se samo ja razvedem. Ovako smo u ravnoteži, ali da se razvedem, a on ne, to bi nas definitivno udaljilo, mene bi pogodilo to što, unatoč svim pričama kako mu je brak loš, daje prednost njoj, a ne meni. U našoj vezi, on je taj koji je prvi počeo potencirati priču o našem zajedničkom životu, ja sam se ispočetka bojala uopće ufuravati u maštariju o tome. Htjela sam uživati u tome što imamo sada, a ne da mi se život pretvori u čekanje nečega što se možda nikad neće desiti.
Nemoj se nikad ali nikad razvesti zbog nekoga ili s nekim kalkulacijama. Samo i iskljucivo zato ako je tebi brak postao nepodnosljiv. Da ne bi poslije njega krivila sto nisi sretna nakon razvoda. Naime moj ljubavnik je napravio bas to, rastao se mimo moje volje i mene krivio sto nisam ostala tad s njim. Rastaj se samo na osnovu svojih zelja.
ombia is offline  
Old 17.06.2009., 10:12   #47
Ma apsolutno si u pravu Ombia. Moj muž i ja smo suglasni u tome da bi se jednog dana trebali razvesti, al sad još nije sazrela situacija, zbog djece i financija. Al kažem, razmišljala sam o tome da bi mi se, kad bih se samo ja razvela, garant s vremenom raspala i veza. Više ne bismo bili u istoj priči. Ja slobodna, on vezan.
Eleonore is offline  
Old 17.06.2009., 11:19   #48
da mislim da bi tako bilo.
ombia is offline  
Old 17.06.2009., 14:22   #49
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
U našoj vezi, on je taj koji je prvi počeo potencirati priču o našem zajedničkom životu, ja sam se ispočetka bojala uopće ufuravati u maštariju o tome. Htjela sam uživati u tome što imamo sada, a ne da mi se život pretvori u čekanje nečega što se možda nikad neće desiti.
I moj ljubavnik je prvi počeo priču o zajedničkom životu jednog dana, djeci.
Meni je dugo trebalo da se prepustim i dozvolim si uopće o tome misliti.
I ok, moram priznati da mi je razvod bio neminovan i prije veze s ljubavnikom, brak je bio mrtav davno prije nego se on pojavio. Ali me najviše iznenadila njegova povučenost, strah i rezerviranost nakon razvoda. Odjednom su nestale priče o budućnosti. Prešutno. Ja ih nikada nisam ni potencirala, a on se tada povukao. Tako da sam shvatila, lijepo je i lako bilo maštati i željeti znajući da je to neostvarivo. Kada je postalo realno, moguće i ostvarivo - jednostavno je ušutio.
__________________
I ja bih neku nagradu!
balalayka is offline  
Old 17.06.2009., 14:43   #50
bok, ja sam nova al vec dugo citam ovaj forum... odlucila sam se logoirat na ovu temu jer sam ja pred nekoliko godina bila u identicnoj situaciji.

Ni moj ni njegov brak nisu funkcionirali, te smo odlucili razvesti se i zapoceti zajednicki zivot.
Naravno, zivot nije bajka pa je nakon nekoliko pocetnih mjeseci ta nasa veza postajala sve slicnija nasim bivsim brakovima. Naime, ja sam imala odraslog sina koji je vec bio na faksu a on troje maloljetne djece koja su pripala majci.
Kako moj sin nije zivio s nama vec tri godine, njemu to nije toliko tesko palo, ali zato djeca od LJ su mu to strasno zamjerala, pogotovo najstariji sin od 16. Mali je popustio u skoli, upleo se u lose drustvo, te je mrzio svoga oca.
S vremenom je i meni LJ poceo zamjerat sta sam ja u odlicnom odnosu sa svojim djetetom, a njegova se njemu uopce ne javljaju.
Svađe su pocele i zbog financija, zivjeli smo u iznajmljenom stanu, place su nam bile podjednake al je on trosio vise na svoje troje nego ja na jedno dijete(bivsa je redovito dobivala alimentaciju)..
Vise nije bilo izleta, putovanja... i nakon niti godinu dana mi smo se razisli.
Njega bivsa nije primila natrag, iako je on to na kraju htio, a koliko znam ni odnos sa djecom vise nikada nije bio isti i iskreno mislim da mi on to i danas zamjera.
Zato mislim da treba dobro pomislit ako su u pitanja djeca koja su jos ovisna o roditeljima.

Ne zelim da mislis da ce tako ispast i kod tebe, al dobro promisli, kazes da imas djecu i da bi pripala tebi. Kako bi on to prihvatio? Sto je s njegovom?
Naravno, ako on nema ili su se djeca vec odselila od kuce sve izgleda mnogo optimisticnije.

Svakako se nadam da ces imat vise srece i da ce vasa ljubav prebrodrit sve zapreke koje vas cekaju.
claree is offline  
Old 17.06.2009., 14:54   #51
Quote:
balalayka kaže: Pogledaj post
Nema pravila, može samo ispričati svatko svoju priču.
Nekako sada imam osjećaj da je sve ok funkcioniralo dok smo oboje bili u braku. Lako je bilo smisliti izgovor za zajedničke susrete, vikende, čak i ljetovanja - valjda je ono pravilo - kad ima volje, ima i načina.
Trajalo je cca 4 godine tako. Istim intenzitetom, istom jačinom ljubavi, strasti, razumjevanja..
Onda sam se ja razvela. I mislila da će sve ostati isto, ako ne i bolje, ne u smislu da će se i on razvesti jer sam znala da neće, ali teoretski gledano činilo mi se da ćemo imati više vremena, više prilika, da će moja sloboda učiniti dobro našoj vezi. On je, kako ironično, bio protiv (ne otvoreno ali dovoljno sam ga poznavala da sam to vidjela) mog razvoda. To sam mu prvo zamjerila.
I onda su se, iduće 2 godine stvari redale jedna za drugom. Ja sam se mijenjala, život mi se mijenjao, imala sam neke nove strahove, obveze, prioritete. On je ostao isti. I to sam mu zamjerala. Vjerojatno sam negdje podsvjesno željela i očekivala da i on napravi isto što i ja. Prilika je bilo sve manje, volje isto tako, čudno, dok sam bila u braku nikad nisam osjetila grižnju savjesti dok sam vrijeme provodila s njim, a tada, kad sam bila slobodna i sama, svaki trenutak s njim mi je bio nelagodan, popraćen grižnjom savjesti. Udaljavala sam se od njega emocionalno, jer sam ga trebala a on nije bio kraj mene. U tom trenutku sam shvatila da sam ja dala puno više od njega. Ne, nije tražio nikada, ali to i je najviše boljelo. Možda sam mu najviše od svega zamjerila to, što je bio spreman do kraja života dijeliti me s drugim.
iako sam jos u braku.....kako mi je poznata ova priča
moj je isto tako protiv razvoda (mog) bar jos određeno vrijeme....kaze zbog djece (on je dijete razvedenih roditelja) i svojoj djeci ne zeli priuštiti ono sto je on prolazio (znam samo dio priče tog razvoda i izgubim volju za razvodom), a isto tako ne zeli da moja djeca prolaze to jer ih je prihvatio kao svoje, prozivljava samnom sve njihove uspjehe, neuspjehe, bolesti, veselja.......
a onda mi prijateljica, koja se nedavno rastala i zivi trenutno s drugim, jednog dana kaze kako je imala problem jer ju je taj novi nagovarao da ostane u braku, a znate iz kojeg razloga????
kaze da je siguran da je samo njegova dok zivi s muzem, a kad se rastane bit će slobodna za sve i tesko da će je moći zadrzati za sebe..... bolesno????
ali tko zna sto se događa u njihovim glavama.
moj LJ nije ljubomoran i takvim se predstavlja, ali sam ga ipak ulovila u par situacija da mu neke stvari smetaju, npr. ako spomenem sex s muzem dok razgovaramo mob. glas mu se promjeni, a i raspolozenje.....

svi moji planovi o razvodu nisu se nikada temeljili na tom da bi ja i LJ imali vise vremena za sebe, da bih ja bila slobodna za njega, i uvijek kazem rastat ću se zbog sebe jer ti planovi su nastali mnogo ranije nego sam njega upoznala.... on nije ni uzrok ni posljedica mojih problema u braku
pa ipak.......uvijek se provlači ta misao....da ću imati vise vremena za njega i da ćemo bit slobodniji....jer eto tek prije nekoliko dana smo se prvi put poljubili u javnosti (naravno bili smo kilometrima daleko od doma)

@balalayka-naravno da se promijenilo mnogo toga jer prvenstveno tebe je rastava promijenila i tvoje zelje, očekivanja, gledanje na probleme nisu vise isti, a on se ne mijenja.....zivi u sigurnosti svog doma, uz zenu koja će mu bez obzira na sve na kraju pa čak i oprostiti (vidi koliko samo ima prevarenih zena na ovom forumu koje su oprostile pa čak i vise puta)
nikad mi neće biti jasno zasto oni imaju tako malo vjere u nas? zasto misle da mi nismo sposobne skuhati, oprati, očistiti, opeglati....brinuti se za njih.....na kraju se moze sazeti u to da su njihove zene sposobne za sve i oni su zadovoljni s njima, a osim sto se ne sexaju s njima sve drugo funkcionira
ne, ne zelim reći da su oni s nama samo zbog sexa, jer biti s nekim tako dug period ne moze značit samo sex ipak se tu javljaju osjećaji i oni su ti koji nas tjeraju da gutamo razno razna "sranja", kako jedna tako i druga strana, oni su ti koji nas tjeraju da trazimo vise od zivota, zivimo kvalitetnije.... slobodnije....ljepše......da uzivamo u ono malo sreće koja nam je pruzena.....
tea_33 is offline  
Old 17.06.2009., 15:12   #52
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
moj LJ nije ljubomoran i takvim se predstavlja, ali sam ga ipak ulovila u par situacija da mu neke stvari smetaju, npr. ako spomenem sex s muzem dok razgovaramo mob. glas mu se promjeni, a i raspolozenje.....
a šta ti je tu čudno?
da li bi se tvom mužu glas i raspoloženje promijenili da mu spominješ seks s ljubavnikom?
Maelys is offline  
Old 17.06.2009., 15:20   #53
Quote:
claree kaže: Pogledaj post
....
Ni moj ni njegov brak nisu funkcionirali, te smo odlucili razvesti se i zapoceti zajednicki zivot.
Naravno, zivot nije bajka pa je nakon nekoliko pocetnih mjeseci ta nasa veza postajala sve slicnija nasim bivsim brakovima.


Vise nije bilo izleta, putovanja... i nakon niti godinu dana mi smo se razisli.
Njega bivsa nije primila natrag, iako je on to na kraju htio, a koliko znam ni odnos sa djecom vise nikada nije bio isti i iskreno mislim da mi on to i danas zamjera.
Zato mislim da treba dobro pomislit ako su u pitanja djeca koja su jos ovisna o roditeljima.

Ne zelim da mislis da ce tako ispast i kod tebe, al dobro promisli, kazes da imas djecu i da bi pripala tebi. Kako bi on to prihvatio? Sto je s njegovom?
Naravno, ako on nema ili su se djeca vec odselila od kuce sve izgleda mnogo optimisticnije.

Svakako se nadam da ces imat vise srece i da ce vasa ljubav prebrodrit sve zapreke koje vas cekaju.
ja bih svakome preporucila da izmedju rastave i nove veze i zajednickog zivota prozivi barem par mjeseci sam sa sobom i sredi glavu. Cemu zurba?

Ali to da je na kraju zelio uvaliti se bilo gdje samo da ne bude solo je bas papkovski.

Tvoj bivsi je trebao djecu odvesti psihologu i obaviti svoj posao oko djece kako treba ali ocito je tip koji sve izvrce na druge.

Ja sam dijete rastavljenih roditelja i draze mi je tako nego da se onaj "brak" nastavljao.

Quote:
moj LJ nije ljubomoran i takvim se predstavlja, ali sam ga ipak ulovila u par situacija da mu neke stvari smetaju, npr. ako spomenem sex s muzem dok razgovaramo mob. glas mu se promjeni, a i raspolozenje...
Ako ti je brak pro forme, zasto spavas sa muzem? A ako mozes spavati s njime onda brak i nije bas tako formalan .

Quote:
zasto misle da mi nismo sposobne skuhati, oprati, očistiti, opeglati....brinuti se za njih..
Eh ako tako definiras brak imas velike sanse iz jednog nesretnog uci u drugi nesretni, ako ne prvi pa bar drugi zenik nek bude odrasla osoba koja zna skuhati i oprati.

Quote:
na kraju se moze sazeti u to da su njihove zene sposobne za sve i oni su zadovoljni s njima, a osim sto se ne sexaju s njima sve drugo funkcionir
Seksaju se i sa zenama, uvijek. Citajte malo i Prevarene.

Quote:
ne, ne zelim reći da su oni s nama samo zbog sexa, jer biti s nekim tako dug period ne moze značit samo sex ipak se tu javljaju osjećaji
Tako je.
ombia is offline  
Old 17.06.2009., 15:23   #54
Quote:
nikad mi neće biti jasno zasto oni imaju tako malo vjere u nas? zasto misle da mi nismo sposobne skuhati, oprati, očistiti, opeglati....brinuti se za njih.....na kraju se moze sazeti u to da su njihove zene sposobne za sve i oni su zadovoljni s njima, a osim sto se ne sexaju s njima sve drugo funkcionira
ne, ne zelim reći da su oni s nama samo zbog sexa, jer biti s nekim tako dug period ne moze značit samo sex ipak se tu javljaju osjećaji i oni su ti koji nas tjeraju da gutamo razno razna "sranja", kako jedna tako i druga strana, oni su ti koji nas tjeraju da trazimo vise od zivota, zivimo kvalitetnije.... slobodnije....ljepše......da uzivamo u ono malo sreće koja nam je pruzena....
tea,ne radi se tu o vjeri,kuhanju,peglanju...
mislim da se radi o strahu....od greške....
Jer brak je pa bio on kako loš kakva takva sigurnost...postane navika,monoton,ispuni te prazninom...ali je sigurnost.
I onda uđeš u preljubničku vezu koja te ponovo ispuni,živiš,dišeš punim plučima...s jedne strane imaš sreću,a s druge sigurnost.
Ja se sada rastajem,dugo je trebalo da do toga dođe i da mi mm prizna da voli drugu. Pa je onda još jedno vrijeme trebalo da shvati da zapravo i on želi razvod jer ja ga ne ispunjavam,a ni on mene. On želi svoju sreću. Možda i sa njom,mada je i ona u braku i ja zapravo neznam njihove planove.
Ako budu zajedno možda će nakon nekog vremena i oni prestati ispunjavati jedno drugo
Mislim,nema tu formule nit treba generalizirati.
Znam samo da ostanak u braku iz neke navike,sigurnosti,zbog djece nije sretan za nikoga. Bar nama nije bio.
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Old 17.06.2009., 15:29   #55
Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
tea,ne radi se tu o vjeri,kuhanju,peglanju...
mislim da se radi o strahu....od greške....
Jer brak je pa bio on kako loš kakva takva sigurnost...postane navika,monoton,ispuni te prazninom...ali je sigurnost.
I onda uđeš u preljubničku vezu koja te ponovo ispuni,živiš,dišeš punim plučima...s jedne strane imaš sreću,a s druge sigurnost.
Ja se sada rastajem,dugo je trebalo da do toga dođe i da mi mm prizna da voli drugu. Pa je onda još jedno vrijeme trebalo da shvati da zapravo i on želi razvod jer ja ga ne ispunjavam,a ni on mene. On želi svoju sreću. Možda i sa njom,mada je i ona u braku i ja zapravo neznam njihove planove.
Ako budu zajedno možda će nakon nekog vremena i oni prestati ispunjavati jedno drugo
Mislim,nema tu formule nit treba generalizirati.
Znam samo da ostanak u braku iz neke navike,sigurnosti,zbog djece nije sretan za nikoga. Bar nama nije bio.
ovo boldano...i zato nemaju potrebe mijenjati situaciju. imanu i jedno idrugo. prije su to imali u jednoj osobi, a sad ima za to trebaju dvije. i njima je tako ok. ne žele se odreći te sigurnosti, udobnosti doma, a ni leptirića i zaljubljenosti, adrenalina i posebne povezanosti koji im daje lj.

i da, slažem se s ombiom, nije baš da se ne sexaju doma. i te kako se sexaju. moje se svojoj lj kunio da to ne radi, jedan drgome su branili sex s partnerima , a oboje su to radili i doma.
__________________
Volim te
Verdana is offline  
Old 17.06.2009., 15:34   #56
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Nemoj se nikad ali nikad razvesti zbog nekoga ili s nekim kalkulacijama. Samo i iskljucivo zato ako je tebi brak postao nepodnosljiv. Da ne bi poslije njega krivila sto nisi sretna nakon razvoda. Naime moj ljubavnik je napravio bas to, rastao se mimo moje volje i mene krivio sto nisam ostala tad s njim. Rastaj se samo na osnovu svojih zelja.
ja sam za to da dok god postoji šansa za opstanak braka davati umjetno disanje za taj brak ako postoji imalo volje i želje za taj isti brak. Malo meda sa strane ne znači da je brak u krizi, čovjekom teče krv i rade hormoni, bože moj ali nikada niti u jednom trenutku nisam lj. ni on meni reklai...ajmo razvod, dapače..čuvali brakove jedan drugome samo da ne procuri vanka naš mali tajni život, niti maštali o nekom našem zajedničkom životu.Ma ima koji se zanesu i naprave sranja...zato uvijek hladne glave i možda sa nekim stručnjakom, ne prijateljima razgovarajte i važite za ili protiv braka.
milla karolina is offline  
Old 17.06.2009., 15:55   #57
Quote:
claree kaže: Pogledaj post
Ne zelim da mislis da ce tako ispast i kod tebe, al dobro promisli, kazes da imas djecu i da bi pripala tebi. Kako bi on to prihvatio? Sto je s njegovom?
Naravno, ako on nema ili su se djeca vec odselila od kuce sve izgleda mnogo optimisticnije.
Eh, koliko godina imamo on i ja, mogli smo već imati odraslu djecu, al jbg, oboje smo ih dobili ponešto kasnije, pogotovo on, tako da su dvoje njegovih baš maleni. On zna da bih ja dobila djecu i to mu je ok i normalno, al ga jako muči što bi njegova žena (kako je uobičajeno u RH) dobila njihovu. Jako je vezan za djecu i puno se bavi njima i ne može zamisliti da ih viđa na kapaljku, a uvjeren je da mu ih njegova žena ne bi dala ni minute više nego što sud odredi i da bi se obilato osvećivala preko njih. Kaže da je s njom i inače nemoguće ostvariti normalan razgovor kad se radi o problemima, tako da bi i dogovor o viđanju djece u slučaju razvoda, bio nemoguća misija. Ona je od onih tradicionalnih žena koje brak smatraju neraskidivim i vječnim, pa čemu se truditi? Posve joj je svejedno kako izgleda i kakva je prema njemu. Mislim da bi njoj razvod bio šok do neba.
Dragi tvrdi da bi se sutra razveo kad bi znao da će dobiti djecu.
Eleonore is offline  
Old 17.06.2009., 19:23   #58
Quote:
Eleonore kaže: Pogledaj post
Eh, koliko godina imamo on i ja, mogli smo već imati odraslu djecu, al jbg, oboje smo ih dobili ponešto kasnije, pogotovo on, tako da su dvoje njegovih baš maleni. On zna da bih ja dobila djecu i to mu je ok i normalno, al ga jako muči što bi njegova žena (kako je uobičajeno u RH) dobila njihovu. Jako je vezan za djecu i puno se bavi njima i ne može zamisliti da ih viđa na kapaljku, a uvjeren je da mu ih njegova žena ne bi dala ni minute više nego što sud odredi i da bi se obilato osvećivala preko njih. Kaže da je s njom i inače nemoguće ostvariti normalan razgovor kad se radi o problemima, tako da bi i dogovor o viđanju djece u slučaju razvoda, bio nemoguća misija. Ona je od onih tradicionalnih žena koje brak smatraju neraskidivim i vječnim, pa čemu se truditi? Posve joj je svejedno kako izgleda i kakva je prema njemu. Mislim da bi njoj razvod bio šok do neba.
Dragi tvrdi da bi se sutra razveo kad bi znao da će dobiti djecu.
To vam o ni tak kažu na prvu loptu. Al kad razvod krene...nije to jednostavno..nije...
milla karolina is offline  
Old 17.06.2009., 19:42   #59
Quote:
MaryAnn kaže: Pogledaj post
Zato se ipak ne žuri, jednoj mojoj poznanici se dogodilo nešto slično, dok su oboje bili u braku, štimalo je, ali čim se ona razvela, dakle imala je slobodu i htjela mu je pokloniti sve svoje vrijeme, on se odjednom promjenio, njemu je očito bilo lakše dok se i ona imala gdje vratiti nakon sastanka, možda je čar bila u tim ukradenim trenucima. Ne mora značiti da će i tebi, ali muškarci se uvijek nekako lakše izvuku.
Pa normalno, to je tako uvijek, kad ljubavnice odjednom dobiju priliku postati supruge odjednom više nisu zanimljive... bračni partneri su dosadni i ne razumiju se nikad, dok su ljubavnice zanimljive i "kuže ih"...

Sve dok ne požele biti žene, da vidiš kako ih brzo prođe... "ljubav"
Boa Vista is offline  
Old 17.06.2009., 19:46   #60
Cuj moralizirati mozes na milion drugih tema, moras li i ovdje?

Osim toga ako nisi bila u toj situaciji onda pises samo teoretski a to nije nest zanimljiva rabota.
ombia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.