Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2009., 16:55   #761
Quote:
ragicic kaže: Pogledaj post
to znam ali jednako tako znam da se niti s jednim niti s drugim nije igrat jer oboje mogu nanijeti veliku stetu
ma nemoj mi rec pa to je i cilj uroka i kletvi nanjet nekom stetu zar ne?
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 16:57   #762
samo je jedna borba protiv c.magije a to je sveto olovo jer ostaje da te stiti za citav zivot.
ragicic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 16:58   #763
Quote:
Mag888 kaže: Pogledaj post
ma nemoj mi rec pa to je i cilj uroka i kletvi nanjet nekom stetu zar ne?
istina samo sto oni koji to rade nisu svjesni da tako nanose stetu i sebi jer se sve vrati u glavu.
ragicic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:06   #764
Quote:
ShadowOfSoul kaže: Pogledaj post
ne, urok se ne može očistiti, ako je hodža koji ga je bacio na tebe toliko jak i još je umro... nema tog drugog da očisti tako jak urok od tog jakog hodže (znam što govorim, jer sam bila žrtva jednog takvog, lik je umro i ostavio mi te bačene gluposti), a jedan drugi čovjek mi je to i rekao (nikad se prije toga nismo ni upoznali, bavio se bijelom magijom i sve mi je rekao, kao da je sve to vidio).. ne znam tko je taj čovjek (bijeli mag), nikad ga više nisam srela... ali znam o čemu pričam
e nemoj sad ovaj moj odgovor protumacit kao napad na tebe ili tako sto ali
1. do prije 50 godina nisu postojali bjeli i crni magovi samo carobnjaci i vjestice
2. ako ti neko nemoze pomoc najbolje da se ne osramoti je rec da ti niko nemoze pomoc
3. dali je urok bacio hodza ili petar pan tako je svejedno a jos manje dali je ziv ili mrtav jer da pojasnim: magiski predmet utjece na tvoju energiju tvoja energija znamo izlazi iz tjemena glave polukruzno te okruzuje i ulazi u tjelo kroz stopalo (postoje i strojevi koji ti slikaju tu energiju) magiski predmet poremeti tu energiju koja isto tako mora bit u ravnotezi e sad dali ti neko akupunkturom tu energiju ispravi ili ti neko ko se bavi magijom pronade taj magiski predmet i unisti ili na drugi nacin popravi tvoju energiju problem je rijesen...
4. snaga uroka ovisi o vjestini i koncentraciji onog ko je urok slagao

e sad ti meni pojasni zasto se nebi urok mogao skinut ako je osoba koja je bacila urok umrla???
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:19   #765
ne ako si dobar u tome meni se nikad nije vratilo
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:25   #766
Quote:
Mag888 kaže: Pogledaj post
ne ako si dobar u tome meni se nikad nije vratilo
nebrini ako nije hoce.steta jer trebao bi znati da se nije lijepo igrat tudjim sudbinama a pritom misliti da te to nece kostati.vidim da mislis da puno znas ali se iz ovoga vidi da ustvari neznas nista jer da znas nebi tako govorio i pritom to radio steta za tebe.
ragicic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 18:02   #767
Quote:
ragicic kaže: Pogledaj post
nebrini ako nije hoce.steta jer trebao bi znati da se nije lijepo igrat tudjim sudbinama a pritom misliti da te to nece kostati.vidim da mislis da puno znas ali se iz ovoga vidi da ustvari neznas nista jer da znas nebi tako govorio i pritom to radio steta za tebe.
e pa mozda zato sto znam mi se dosad nije vratilo a probaj malo skontat kad se zajebavam a kad ne ja bar mislim da nije tako tesko skuzit i citat izmedu redaka mozda grijesim ali kao sto negdje rekoh treba sve probat pa onda sudit
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 19:39   #768
?
__________________
http://shadowofsoul.blog.hr
ShadowOfSoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 20:55   #769
Cool

Quote:
Mag888 kaže: Pogledaj post
e pa mozda zato sto znam mi se dosad nije vratilo a probaj malo skontat kad se zajebavam a kad ne ja bar mislim da nije tako tesko skuzit i citat izmedu redaka mozda grijesim ali kao sto negdje rekoh treba sve probat pa onda sudit
hvala ali ja nebi probala
ragicic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 23:12   #770
dakle, dragi svijete, evo citam vas pokusavajuci pronaci izvjesne odgovore i suvislu sintezu 8-10 posljednjih godina svog postojanja, medjutim - jok. ne zelim zamarati navodima i deskripcijom. takodjer, ne zelim komentirati ni opaske skeptika, a bome ni onih sto traze rjesenja svojih jada u spasonosnom iznalazenju nacina "kako na nekoga baciti urok". ja cu vam se samo njezno nasmijesiti i klecuci zamoliti nekog od vas, nekog makar donekle obucenog, da me ZURNO uputi na kakav iscrpan link ili pouzdanog pravoslavnog/islamskog svecenika. u iscekivanju konkretnog odgovora, s. pozdrav.
lolli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 23:38   #771
mislim da ima ljudi koji su bolesno ljubomorni i koji su čak kadra svašta učiniti na zlo nekome pa čak i najbliži ljudi...žalosno al istinito
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 01:09   #772
Thumbs up Ljubomora

Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
mislim da ima ljudi koji su bolesno ljubomorni i koji su čak kadra svašta učiniti na zlo nekome pa čak i najbliži ljudi...žalosno al istinito
Je sama po sebi losa jer uzrokuje samo negativne misli sto utijecu i na onog tko je ljubomoran i osobu na koju je ljubomoran-na.Svaka negativna misao prema drugoj osobi itekako utijece na nju.I samo vuce za sobom i druge negativne energije.
__________________
Crna u sebi sadrzi sve boje. http://drifter-dnevnik.bloger.hr/
Malo razonode.
bahmud73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 11:26   #773
Mislim da je najveci problem sto neupuceni traze stvari od neupucenih koji ih ne informiraju dovoljno i tad nastaje zlo i naopako... Mnogi koje sam susretao su misleci dobro isli na to da se cini zlo pogledajte samo ljubavnu magiju koja je u danasnje doba najcesci oblik uroka i koj najcesce koriste tinejderi ali i stariji nemisleci ili neznajuci da bacaju urok... pri trazenju posla ljudi rade nagazne uroke na sefove (nije da ih vecina nije zasluzila) da bi dobili poso ili bolje mjesto... u svom iskustvu mislim da jedino pozitivno a zapravo i najmanje sto se trazi su talismani (ali samo oni za obranu od uroka) i rituali za skidanje uroka...
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 11:50   #774
Thumbs up

Quote:
Mag888 kaže: Pogledaj post
Mislim da je najveci problem sto neupuceni traze stvari od neupucenih koji ih ne informiraju dovoljno i tad nastaje zlo i naopako... Mnogi koje sam susretao su misleci dobro isli na to da se cini zlo pogledajte samo ljubavnu magiju koja je u danasnje doba najcesci oblik uroka i koj najcesce koriste tinejderi ali i stariji nemisleci ili neznajuci da bacaju urok... pri trazenju posla ljudi rade nagazne uroke na sefove (nije da ih vecina nije zasluzila) da bi dobili poso ili bolje mjesto... u svom iskustvu mislim da jedino pozitivno a zapravo i najmanje sto se trazi su talismani (ali samo oni za obranu od uroka) i rituali za skidanje uroka...
Tocno to i onda kad plavusa misli da je pametna i da joj niko nemoze nista i da ona ne radi nista lose,katastrofa.Ah naucit ce valjda na vrijeme.
__________________
Crna u sebi sadrzi sve boje. http://drifter-dnevnik.bloger.hr/
Malo razonode.
bahmud73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 12:18   #775
Quote:
ragicic kaže: Pogledaj post
hvala ali ja nebi probala
bolje ne probat ali ruku na srce bar si jednom u zivotu nekog proklela a i to se racuna
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 12:30   #776
Mag888, jesam li ti pogodila san?
RedRose5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 19:09   #777
Quote:
lolli kaže: Pogledaj post
dakle, dragi svijete, evo citam vas pokusavajuci pronaci izvjesne odgovore i suvislu sintezu 8-10 posljednjih godina svog postojanja, medjutim - jok. ne zelim zamarati navodima i deskripcijom. takodjer, ne zelim komentirati ni opaske skeptika, a bome ni onih sto traze rjesenja svojih jada u spasonosnom iznalazenju nacina "kako na nekoga baciti urok". ja cu vam se samo njezno nasmijesiti i klecuci zamoliti nekog od vas, nekog makar donekle obucenog, da me ZURNO uputi na kakav iscrpan link ili pouzdanog pravoslavnog/islamskog svecenika. u iscekivanju konkretnog odgovora, s. pozdrav.
lolli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 20:19   #778
Quote:
lolli kaže: Pogledaj post
dakle, dragi svijete, evo citam vas pokusavajuci pronaci izvjesne odgovore i suvislu sintezu 8-10 posljednjih godina svog postojanja, medjutim - jok. ne zelim zamarati navodima i deskripcijom. takodjer, ne zelim komentirati ni opaske skeptika, a bome ni onih sto traze rjesenja svojih jada u spasonosnom iznalazenju nacina "kako na nekoga baciti urok". ja cu vam se samo njezno nasmijesiti i klecuci zamoliti nekog od vas, nekog makar donekle obucenog, da me ZURNO uputi na kakav iscrpan link ili pouzdanog pravoslavnog/islamskog svecenika. u iscekivanju konkretnog odgovora, s. pozdrav.
e a da se ne citiras i ne cekas uzalodno na vratima pa da bar natuknes sto ce tebi svecenik os se udavat ??? os se krstit??? ili oc na nekog urok bacit ???
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 22:41   #779
Dragi Mag88, da se naslutiti da te zivot mazi ili da odavno nisi osjetio turbulencije od kojih ti se ne tresu samo gace, vec i ono u njima. Vjerovao ili ne, na ovom forumu ima ljudi koji su se logirali iz prostog razloga - da si pokusaju spasiti ovaj jedini zivot kojeg imaju. Ostaj veseo i pozdravljen.

Dakle svijete, evo pronadjoh link http://www.lijecenje-kuranom.com/urok.html pa ako tko nalazi za shodno da ga proceslja, samo dajte. Copy/paste sam par redaka:

"Postoji nekoliko nacina lijecenja uroka:

Prvi nacin: Kupanje onoga ko je urekao

Ako je osoba koja je urekla poznata, onda se od nje trazi da se okupa te se tom vodom ureceni polije otpozada.
Opis pranja
Osobi koja je urekla se dadne posuda s vodom u koju on stavi ruku, uzme malo vode i ispere usta te to ispljune u posudu. Poslije toga opere lice u posudi. Zatim stavi lijevu ruku u posudu i iz nje sipa na desnu saku jedan puta. Zatim desnom rukom polije po lijevom laktu, onda lijevom rukom polije desnu nogu a desnom rukom polije lijevu nogu. Lijevom rukom ce politi desno koljeno a desnom lijevo. Svu ovu vodu uhvatiti u posudu, a zatim unutrasnji dio kosulje umociti u nju ali da se pri tome posuda ne spusta na zemlju. Ova voda se polije po glavi urecenog. To se ucini jednim potezom otpozada.

Drugi nacin: Staviti ruku na glavu urecenog i reci:

''Bismillahi erkike, Allahu jesfike, min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike.'' (U ime Allaha ti ucim rukju, Allah te izlijecio od svake bolesti koja te uznemirava, i od svake zavidljive duse i od uroka, Allah te izlijecio.) Ovo ponoviti tri, pet, sedam ili devet puta.

Treci nacin: Staviti ruku na glavu urecenog i reci:

''Bismillahi jubrike, min kulli dain jesfike, ve min serri hasidin iza hasede, ve min serri kulli zi ajnin.'' Ponoviti pet ili sedam puta.

Cetvrti nacin: Staviti ruku na glavu urecenog i reci:

"Allahumme rabben-nasi ezhibil be'se vesfi entes-Safi la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen." (Allahu moj, Gospodaru ljudi, otkloni nevolju i izlijeci, Ti si Lijecnik. Nema lijeka pored Tvoga, izlijeci lijekom poslije kojeg se bolest ne vraca). Ponoviti sedam puta.

Peti nacin: Staviti ruku na mjesto bola i prouciti slijedece sure: El-Ihlas, El-Felek i En-Nas po sedam puta.

Sesti nacin: Pripremiti posudu sa vodom, prouciti na nju El-Ihlas, El-Felek i En-Nas i reci:
''Allahumme raben-nasi, ezhebil be'se vesfi entes-Safi, la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen.'' (Tri puta)
''Bismillahi erkike, Allahu jesfike, min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike.'' (Tri puta)
Nakon toga isprazniti posudu na glavu urecenog jednim potezom sazada, tako da voda dohvati citavo tijelo."

Ukoliko netko isproba nesto od navedenog i osjeti poboljsanje makar na sec., molim za kontakt osobnom porukom. Poz, s.
lolli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 23:02   #780
nije sve bajno onako kako se cini nit je sve crno kako moze biti
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.