Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2010., 22:40   #61
Dotu nisam igrala, nije mi se nešto svidjela, ali ovaj League me zarazio skroz
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 01:05   #62
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
aha i ja volim sivir...zbog odbijanaca...jer sam u doti najvise volio lunu i rokanje njih vise odjenom pa sam odma ovu zavolio
u honu je luna preslaba, u doti je bila puno jaca, mena jedan od drazih heroja, dok je u honu nitko ne igra.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 16:28   #63
ninuska koji ti je nick u igrici da te dodam na listu...

nemas filtera pro i nobove u lol-u.. to samo u honu

igrao sam hon al mi se i nesvidja bas.. lol mi je puno bolji...

najbolji heroji su mi dr.mundo, nunu i warwick
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 19:09   #64
nisam ni mislio da ti se svidaju manje "pederski" heroji...onaj warwick naprvis jedan item...stun i ono ludo udaranje i ubis bez jebenke svakog....nunu ima ulti koji ubija boga.....dr mundo da ni nepricam....prvi game snjim 25:0(moj 4-5 u lolu..)....
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 13:27   #65
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
nisam ni mislio da ti se svidaju manje "pederski" heroji...onaj warwick naprvis jedan item...stun i ono ludo udaranje i ubis bez jebenke svakog....nunu ima ulti koji ubija boga.....dr mundo da ni nepricam....prvi game snjim 25:0(moj 4-5 u lolu..)....
Aj ne pričaj gluposti, heroji su dosta dobro balansirani, i koliko god bio taj ulti od warvicka dobar, warvicka nije neki problem ubiti, nunu, uzmes flash i ne moze ti nista, a i munda se može riješit...najviše me živcira onaj Heimerdinger sa tim njegovim prokletim topovima i Zilean sa onim pederskim satom...mrzim i ulti od Tryndamerea, kada mu nista ne možeš, ono sav sretan "sad ću te ubit" i onda to sranje uključi xD
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 16:05   #66
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
Aj ne pričaj gluposti, heroji su dosta dobro balansirani, i koliko god bio taj ulti od warvicka dobar, warvicka nije neki problem ubiti, nunu, uzmes flash i ne moze ti nista, a i munda se može riješit...najviše me živcira onaj Heimerdinger sa tim njegovim prokletim topovima i Zilean sa onim pederskim satom...mrzim i ulti od Tryndamerea, kada mu nista ne možeš, ono sav sretan "sad ću te ubit" i onda to sranje uključi xD
:r ofl:


hahhahahahahaahahahahahahahahahaahahahaha....ovakv o sta DUGO nisam cuo...
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 17:07   #67
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
:r ofl:


hahhahahahahaahahahahahahahahahaahahahaha....ovakv o sta DUGO nisam cuo...
Rekao sam "dosta", dolaze patchevi skoro svakih 2 tjedna, i na forumu im se raspravlja non stop što da rade sa njima i što da ubace u igru, izbace...tako da slobodno i tamo zaviriš tu i tamo pa da vidiš da ispravljaju stvari...a to ako imaš gadne sreće da naletiš na nekgo lika lvl30, sa full opremljenim runama e tu ti onda saki heroj može biti OP...sjećam se kad je neki lik sa Phantonom prvi dan kad je izašao igrao ko blesav, a kasnije se iskazalo da taj lik uopće nije ništa posebno nego je lik svog summonera imao "OP" :P
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 01:50   #68
Quote:
dinovu kaže: Pogledaj post
ninuska koji ti je nick u igrici da te dodam na listu...

nemas filtera pro i nobove u lol-u.. to samo u honu

igrao sam hon al mi se i nesvidja bas.. lol mi je puno bolji...

najbolji heroji su mi dr.mundo, nunu i warwick
Frusci - slobodno dodaj

Skužila sam to, rekao mi dečko

Ne znam tko su ova dva, ali znam Nunu-a
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 09:23   #69
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
nisam ni mislio da ti se svidaju manje "pederski" heroji...onaj warwick naprvis jedan item...stun i ono ludo udaranje i ubis bez jebenke svakog....nunu ima ulti koji ubija boga.....dr mundo da ni nepricam....prvi game snjim 25:0(moj 4-5 u lolu..)....
a kompa vidi se da si tek poceo ovakve gluposti na istom mjestu nisam vec dugo procitao. da imalo znas igrat znao bi da jedan heroj nemoze nista niti jedan.. tak da se slazem da su heroji dosta dobro balansirani u lol-u pogotovo kad znas da je igra skroz nova i da patchevi stalno dolaze
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 12:59   #70
Quote:
killler kaže: Pogledaj post
a kompa vidi se da si tek poceo ovakve gluposti na istom mjestu nisam vec dugo procitao. da imalo znas igrat znao bi da jedan heroj nemoze nista niti jedan.. tak da se slazem da su heroji dosta dobro balansirani u lol-u pogotovo kad znas da je igra skroz nova i da patchevi stalno dolaze
sta ova recenica znaci??

isuse boze MOLIM te prvo pogledaj sta si napisao pa onda pritisni onu tipku za slanje....ako patchevi stalno dolaze i prave se promjene na herojima TO znaci da nisu balansirani ...ali posto je igra nova s vremenom ce postat sve vise balansiraniji...
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 13:55   #71
Imate li i vi problema s LOL-om u zadnje vrijeme? Čula da ima dosta bugova ili nečega..
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 14:30   #72
igro si 2 meca sa spomenutim herojima napravio si 30 kilova kako kazes i sad su oni ne balansirani ja igram 4 mjeseca od kad traje i dobro znam da to sto ti govoris su nebuloze. jedino ako si ti cisti pro pa tako ownas sa svakim herojem onda je to druga stvar
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 16:19   #73
gg,da su balansirani nebi ih mjenjali u patchevima...
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 16:59   #74
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
gg,da su balansirani nebi ih mjenjali u patchevima...
Ajde molim to pogledaj neki Patch Changelog, nisu to nerfovi da liku ne znam što naprave...a što se updejtanja tiče, svaka im čast, igra je free a toliko truda ulažu u nju
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 18:26   #75
igra je free ali se nove stvari toliko sporo otkljucavaju i toliko su ti mogucnosti ogranicene da dobijes dojam da nije free...odigro sam cca 60-70 gejmova otkljuco sam 4 heroja....znaci jos 42 i jos 23020 runa..a to cemi trebat cca par tisuca gejmova
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 19:37   #76
E vidiš meni je to baš fora, da nije odmah sve otpočetka, ono barem imaš neki cilj zašto igraš, izuzev "samo" pobjede...treba uložit truda da si nabilaš summonera kakvoga želiš, a što se likova tiče, nađeš nekog koji ti najviše odgovara pa prema njemu kupuješ rune, a kasnije onda sve što je preostalo

@Ninuška18, što se problema tiče, najviše mi smeta što ponekad zna dosta dugo game (server) tražit, pa bug da ti ponekad prijatelje koji su online pokazuje pod offline (iako je to trebalo biti ispravljeno u zadnjem patchu, ali se josš tu i tamo dogodi); ali ih svejedno možeš pozvat u party, i možda još pokoja sitnica
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 22:52   #77
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
@Ninuška18, što se problema tiče, najviše mi smeta što ponekad zna dosta dugo game (server) tražit, pa bug da ti ponekad prijatelje koji su online pokazuje pod offline (iako je to trebalo biti ispravljeno u zadnjem patchu, ali se josš tu i tamo dogodi); ali ih svejedno možeš pozvat u party, i možda još pokoja sitnica
E, baš to - dugo mu treba da me spoji ili me uopće ne spoji (jer se meni ne da čekat).

I hvala na objašnjenju
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 06:29   #78
ma to se nesto zbagiralo s novim pachom.. bit ce sve opet kako treba, vidim da rade na tome. sada mozes vidjeti poruke prije samog starta igre a i kad sam igrao sinoc zadnju partiju nije mi dugo trebalo da udje u igru dok je tokom dana bilo problema
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 16:39   #79
ma igra je nova, sad ce sredit to sa novim patchem. balanisranje heroja ce uvijek biti pa u doti nakon koliko godina jos se neki nerfaju mjenjau i tako...
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 22:07   #80
@Ninuška18 dodao te na LoLu
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.