Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2010., 13:33   #1
Izgubio glavu za curom

cini mi se da postajem ozbiljan psiho slucaj. u sretnoj sam vezi dvije godine, imam 24, ona 21 god. oboje smo se izmucili da izgradimo vezu... imam curu bolju nego sto sam ikad mastao da cu imat. planiramo buducnost, vidimo se svaki dan i sretni smo... ipak, dogadjaju mi se neobjasnjive situacije u kojima postajem nesiguran u nju, pomalo i depresivan u nekim trenuticima, iako za to ne mogu naci opravdan razlog. u pocetku veze su mi takva umna stanja se dogadjala svakih par tjedana periodicno. jednostvano kao napadaj neke nepovjerljivosti, nekakav nerazuman osjecaj kao da me mulja ili skriva nesto. ako je za njega i bilo povoda nekad, to bi nekom normalnom bila sitnica, a meni se dogadjalo da ne mogu zaspati i da sam jako nervozan i nesiguran u nas.znam da mi tako ne treba biti, ali je. inace nisam takav bas nikad, nemam problema sa nicim i smatram se psihicki potpuno stabilnim, osim u ovoj situaciji...

sa vremenom su mi ti periodicni ispadi polako prestali, a to je puno i zahvaljujuci njoj, trudu oko mene i razumijevanju... no nastao je novi problem u trenucima dok nismo zajedno. zbog posla ponekad odem na put od oko tjedan dana. prvi put kada sam isao, imao sam napadaje losih raspolozenja jer mi nije bila blizu. prestali su kako sam joj se vracao. sami od sebe. sto sam joj bio blize, oni su bili sve manji. ona je zbog studija bila prosle god tjedan dana na putu, a ja sam tokom toga imao stalne ispade jer nismo mogli razgovarat nego se samo cut porukama. malo sto sam mogao radit u zivotu normalno. kad se vratila, odjednom je sve postalo kako treba. sada je na studentskoj razmjeni jos 2 tjedna i jos je necu vidit tjedan. iako se preko skypa cujemo stalno i dopisujemo i jos ju nazovem koji put telefonom, svejedno me napada ta nepovjerljivost, ili osjecaj da me mulja ili vara. stalno ju to i pitam i uvjerava me na sve nacine da sam ja jedini decko u njenom zivotu. i puna je razumijevanja za te moje ispade bez obzira koliko bili cesti i znam da kad bi znala kako, da bi napravila sve da mi ne bude tak, al ne zna. kao ni ja uostalom...

npr. sinoc je sve bilo ok, culi se, dopisivali, bila je vani sa ekipom studentskom...i ja sam bio vani, popio par piva, otisao doma, onda smo se opet culi nakratko i razgovor mi je bio cudan (mozda zato jer sam popio) iako nisam znao sta bi joj reko il ju pitao, ili zasto mi je cudno, samo joj nekak nisam vjerovao i onda me poslije psiha pocela prat i nisam mogao zaspati od 4 do 8 ujutro. alkohol mi zna jos povecat te napadaje. i dogode se uglavnom kad sam sam ili usamljen, doma recimo, a kad imam drustvo onda ne jer manje mislim o tome. .......stvar je - trebao bi biti sretan, opusten, ne razbijat glavu nicim, jer imam curu kao malo tko, ali dok je nema blizu, nisam.... znam da ljudi imaju pravih problema za razliku od mene, npr. bolesni su ili slicno, jedan moj rodjak ima jos 2-3 mjeseca zivota. ali ni razmisljanje o tom mi ne pomaze puno....

da li mi netko moze pomoci kako ili preporuciti kakvu strucnu osobu kojoj se mogu obratiti jer mislim da cu bez razloga za par godina izgubit svu kosu sa glave ovako. a jos vise se bojim da svojim ponasanjem ne upropastim vezu ili ju izgubim.
ludi-zg is offline  
Old 15.07.2010., 13:35   #2
jednostavno otisji na razgovor s psihologom, nije bed
dark_ella is offline  
Old 15.07.2010., 13:39   #3
Možeš uzet uputnicu kod doktora opće prakse ili otić privatno. I razmišljam da ovo šibnem na psihologiju.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 15.07.2010., 13:43   #4
moderatore, molim te bez ljutnje, stavio sam vec ja, nije da spamam nego trebam savjet, i veca mi je sansa da ce mi netko nesto rec. a kog ne zanima, ne treba ulazit u topic. hvala
ludi-zg is offline  
Old 15.07.2010., 13:49   #5
Odi ti do doktora i lijepo popričaj sve ovako kako si i ovdje napisao, očito si jako anksiozan, treba to rješavati čim prije.
kuroishijin is offline  
Old 15.07.2010., 13:54   #6
Ja također preporučam odlazak psihologu. Možeš i sa curom zajedno. Stvarno nije nikakav bed otić.
Kerefek76 is offline  
Old 15.07.2010., 14:05   #7
ovo nije normalno, i cim prije pocnes rjesavat taj problem nepovjerljivosti, to ces prije doci do srzi problema. psiholog
__________________
Smij se i svijet će se smijati s tobom.
Plači i plakat ćeš sam.

bllankk is offline  
Old 15.07.2010., 14:15   #8
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Ja također preporučam odlazak psihologu. Možeš i sa curom zajedno. Stvarno nije nikakav bed otić.
Nema cura problema već on.
fgzcvijetic is offline  
Old 15.07.2010., 15:13   #9
Kakve ispade imaš? I ja ti predlažem razgovor sa stručnom osobom.

Otjerat ćeš curu od sebe takvim ponašanjem. Ja bi poludila da dečko stalno sumnja u mene, provjerava me i misli da nešto muljam. Ako te mulja tamo, nećeš to saznat ako ona ne želi. Opusti se malo i vjeruj joj ako se stvarno normalno ponaša.
Kako možeš biti u vezi zbog koje ne možeš spavat po noći i tako se mučiš? Ako ti nije dala razlog da sumnjaš, porazgovarajte o problemu, možda nađete način da se smiriš.
U svakom slučaju, razgovor sa psihologom.
velika_mrvica is offline  
Old 15.07.2010., 15:17   #10
definitivno odi psihijatru..te tvoje muke su proizvod samo tvoje glave...proiciras svoje fobije na njumalo si i paranoican,a?
tststs dobar materijal za stalkera
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Old 15.07.2010., 15:24   #11
Sama cinjenica da si priznao da imas problem znaci mnogo, jer mi djelujes kao razuman decko, i znas da je to tvoje nepovjerenje stvar psihe, a ne zato sto ti djevojka daje povoda za to. Odi kod psihologa, ako treba neka te i djevojka prati, neka te to ne bude bed, a on ce ti znati dati bolje savjete od nas nekvalificiranih za taj posao.
Sretno
__________________
Nisam andjeo, jer mi crveno mnogo bolje stoji...
dorothea is offline  
Old 15.07.2010., 15:39   #12
Mislim da si previše zaljubljen u djevojku, ne treba ti psihijatar....nego ti treba ona, sad je na razmjeni i ti si lud od brige da će te prevarit- ako osjećaš da ona tebe voli to se neće dogodit...mislim da joj nebi trebao raditi takve ispade ljubomore jer to stvarno svakom ide na živce (stavi se njoj u kožu)- koliko ti god bilo teško radije je obasipaj pažnjom, a "opsesivnu ljubomoru" prešuti (jer nemaš razloga).
Još bih rekla da ne piješ alkohol jer ono potiče sve što trijezan imaš u podsvijesti....radije začori (kužiš), uhvati se nečeg korisnog dok se ona ne vrati -nekakav hobi, nećeš misliti na "gluposti" a bit će bolje tebi i njoj
__________________
"Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami" A.H

Zadnje uređivanje ST-DEVIL/ANGEL : 15.07.2010. at 15:44.
ST-DEVIL/ANGEL is offline  
Old 15.07.2010., 15:54   #13
Quote:
ludi-zg kaže: Pogledaj post
cini mi se da postajem ozbiljan psiho slucaj. u sretnoj sam vezi dvije godine, imam 24, ona 21 god. oboje smo se izmucili da izgradimo vezu... imam curu bolju nego sto sam ikad mastao da cu imat. planiramo buducnost, vidimo se svaki dan i sretni smo... ipak, dogadjaju mi se neobjasnjive situacije u kojima postajem nesiguran u nju, pomalo i depresivan u nekim trenuticima, iako za to ne mogu naci opravdan razlog. u pocetku veze su mi takva umna stanja se dogadjala svakih par tjedana periodicno. jednostvano kao napadaj neke nepovjerljivosti, nekakav nerazuman osjecaj kao da me mulja ili skriva nesto. ako je za njega i bilo povoda nekad, to bi nekom normalnom bila sitnica, a meni se dogadjalo da ne mogu zaspati i da sam jako nervozan i nesiguran u nas.znam da mi tako ne treba biti, ali je. inace nisam takav bas nikad, nemam problema sa nicim i smatram se psihicki potpuno stabilnim, osim u ovoj situaciji...

.
Kazu da je 3 godina uvijek najkriticnija.Samo izdrzi
Jolcen is offline  
Old 15.07.2010., 15:58   #14
Samo pickice gube glavu za curom.....
Budi musko a ne curica
username2 is offline  
Old 15.07.2010., 15:59   #15
Mislim da si svjesan ali opet ću reći : Ti vjerovatno prvi put osjećaš kako je nekog ludo voliti i bojati se!
Kad se vrati bit će ti žao što sumnjaš....želim vam sreću i ljubav
__________________
"Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami" A.H
ST-DEVIL/ANGEL is offline  
Old 15.07.2010., 17:03   #16
hvala vam, dobri ljudi, na odgovorima, mislim da ste bas svi u pravu u svim postovima.

i zaljubljen sam kao nikad, i proci ce sve to kad se vrati, i svjestan sam toga da sam ko pickica. no neznam kak da si pomognem. mislim da cu morat psihicu jer znam da ce opet doc do ovog kad-tad kad budemo udaljeni.

ja sad nemam volje za nicim, nis mi se ne da, ne jede mi se, ne nalazi mi se s nikim jer necu da me nitko gleda ovakvog. i to nije dobro jer moram obavljat svoje obaveze,a nemrem stisnut gumb da prestane to sve.
ludi-zg is offline  
Old 15.07.2010., 17:49   #17
Quote:
ludi-zg kaže: Pogledaj post
hvala vam, dobri ljudi, na odgovorima, mislim da ste bas svi u pravu u svim postovima.

i zaljubljen sam kao nikad, i proci ce sve to kad se vrati, i svjestan sam toga da sam ko pickica. no neznam kak da si pomognem. mislim da cu morat psihicu jer znam da ce opet doc do ovog kad-tad kad budemo udaljeni.

ja sad nemam volje za nicim, nis mi se ne da, ne jede mi se, ne nalazi mi se s nikim jer necu da me nitko gleda ovakvog. i to nije dobro jer moram obavljat svoje obaveze,a nemrem stisnut gumb da prestane to sve.


Ako tebi treba psihić, onda i meni treba
__________________
"Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami" A.H
ST-DEVIL/ANGEL is offline  
Old 15.07.2010., 18:46   #18
Ma...jos si ti dobar bar joj pustas da napreduje. Meni moj nije ni to.
AlfOmg is offline  
Old 15.07.2010., 18:53   #19
Quote:
dark_ella kaže: Pogledaj post
jednostavno otisji na razgovor s psihologom, nije bed
Potpis.
iForce is offline  
Old 15.07.2010., 20:38   #20
Stari smiri se,uzivaj u vezi(ako ti je vec super),s tin ponasanje samo skodis i sebi i njoj..ako nemas rjesenja za taj problem lipo popricaj s nekin ko ti moze pomoc..
pac_life is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger