Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2010., 00:31   #41
Quote:
mrs.me kaže: Pogledaj post
Da ste se vi tek drugi put u životu zaljubili sa 29 godina, ni vama ne bi bilo svejedno...
A čuj tako ti je to u ljubavi. Rijetko se nađu partneri koji se u svemu poklapaju, u većini slučajeva se radi o kompromisu. Sad je samo pitanje koliko ti je na toj tvojoj ljestvici prioriteta sex bitan uvažavajući sve ostale vrline tvog partnera. I dobit ćeš odgovor dali ostati s njim ili ne. Vrlo jednostavno, zar ne?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Old 21.07.2010., 03:43   #42
Ovak, pročitala sam sve pažljivo i koliko sam mogla skužit, tebi je 29, on 10 godina stariji, sex ide najčešće na tvoju inicijativu, on nikad ne svrši, a veza je friška.
Zato mi je i čudno jer na početku obično ima najviše sexa, dok se vremenom taj intenzitet smanjuje. Potpuni nedostatak sexa može zaista vremenom bit problem i dovesti do ogromnih frustracija – ovdje govorim o potpunom nedostatku istog.
Osobno nisam bila u ovakvoj situaciji jer muž i ja srećom imamo sličan libido i uvijek razgovaramo.

Htjela bi ti pomoći , ali ovo što si napisala oslikava samo tvoju stranu, i zato je teško donijeti bilo kakav objektivan sud.
Želim reći da bi trebalo čuti i njegovu stranu. No, ja ću pokušati odgovoriti prema onome što si napisala, samo treba mi još info.
Kakva vam je komunikacija? Obzirom da on ima priličan broj godina, jeste razmišljali o zajedničkom životu, braku, djeci itd, itd.?
Ako se tvoj dečko boji da će seks "prirodnim putem" dovesti do djeteta, on može imati veliku odbojnost prema seksu, jer on to vidi kao prepreku ispunjenju njegovih ciljeva. Iako možda "pričate" o braku i djeci, on možda to stvarno ne želi.

Jel ti pričao nešto o bivšim vezama, ne avanturama, nego baš vezama? Kakav vam je intenzitet viđanja? Jel često prespavaš kod njega i on kod tebe?
Da bi mogla odgovoriti, zato sam I rekla, trebam još informacija. Razlozi odbijanja sexa mogu bit fizičke i psihičke prirode. Najveće prepreke u seksu su strah, stres, impotencija, depresija, a najčešća prepreka su problemi u vezi - pod ovim mislim na sve probleme u vezi, o njima treba razgovarati i rješavat ih jer upravo izbjegavanje suočavanja sa njima i gomilanje frustracija dovodi do nedostatka sexa. Komunikacija broj jedan, jedino ako nije u pitanju neki problem organske prirode.
a*nj*a is offline  
Old 21.07.2010., 12:15   #43
Quote:
mrs.me kaže: Pogledaj post
Iskreno, nisam razmišljala o tome na taj način... Ovo me sad baš streslo.
Spavali smo svega nekoliko puta, i svaki put ista priča. Nije mi baš svejedno predložiti mu tako nešto, zaista sam i tolerantna i uvijek se trudim... Zato me i zanimalo je li netko imao možda nekih sličnih problema, te kako su se nosili s istima...
Imala sam sličan problem.
Prekinuli smo, tj. ja sam otišla..... povuklo je to još neka pitanja za sobom, on nije bio voljan razgovarati a meni je dosadilo da svaki put kad se stisnem uz njega da me dočeka sumnjičav pogled i pitanje: Što pokušavaš, napominjem da je bila svježa veza, period kad dvoje ljudi ako sve štima ne skidaju ruke jedno s drugoga.

Možda je stvar u godinama, moj je bio blizu četrdesete i erekcija je bila slabija, nije bila čvrsta, odmah na početku mi se to učilo lošim znakom ali pripisala sam to godinama, mislim da je bio fizički problem u pitanju, onda sam još ja navalila s pitanjima i stvorila presing, on nije još bio čist od veze koju je imao prije mene tj. patio je za bivšom, sve se pokvarilo i na kraju nije bilo drugog načina nego da okončam sve, prije nego on izgubi živce do kraja i prije nego se ja pretvorim u skroz frustriranu, nesretnu ženu.

Željko iz Rijeke ti je dobro napisao, pitanje je koliko je tebi seks bitan, meni nije nasušno potreban kad sam solo dapače mogu apstinirati i godinama ali kad sam u vezi, osoba mi je jako napeta a i druga strana tvrdi da sam ja privlačna njemu a seksa nema ili je nedostatan, to je ogroman problem.....

Ali možda nije stvar u seksualnoj nekompatibilnosti, možda čovjek ima kakvih drugih problema, novčanih, na poslu, pa mu seks i nije prva stvar na pameti.... to je lako moguće i nemoj odmah odbaciti tu opciju, makar mene osobno seks s pravim čovjekom tjera da zaboravim sve egzistencijalne probleme , ako ti je dovoljno stalo i ako se nikuda ne žuriš daj si malo vremena, opusti ga, kad ste solo nemoj forsirati seks nego otiđite u šetnju, skuhajte ručak, legnite, mazite se i stvari bi trebale prirodno doći na svoje kad se čovjek opusti....ako ni u takvim situacijama ne dobije poriv da odete do kraja onda ili imaš čovjeka s prirodno slabim lidibom kraj sebe ili ga jednostavno ne privlačiš dovoljno.

Zadnje uređivanje SubSV : 21.07.2010. at 12:49.
SubSV is offline  
Old 21.07.2010., 12:16   #44
Gledajući u talog kave... vidim brak, koji naoko savršeno funkcionira i jednu u duši nesretnu ženu koja ima sve i nema ništa...
Za neko vrijeme se nazire i drugi muškarac na horizontu - gotovo neizbježno...

Hm, ako je veza friška... ima još nade da se iz nje izvučeš; ma koliko odluka bila bolna (li se možda činila pogrešnom)...
Treba slušati unutarnje "ja" - a ono, čini mi se, vrišti da nije to-to!
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 21.07.2010., 12:36   #45
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Nema razloga da ide ljekaru. Ne radi se o impotenciji već o smanjenom libidu. Nemamo svi istu želju za sexom a to nema veze sa nekom anomalijom ili erekcijskom disfunkcijom.
Sigurno je lijepo sve na svijetu znati, ali stvarno mi je tvoj zaključak sumnjiv, imajući u vidu ono napisano, između ostalog, u uvodnom postu

Quote:
I da, on NIKAD ne svrši.
A i da se radi o "smanjenom libidu", ne znači da mu ljekar ne može pomoći - imala sam smanjeni libido u određenom periodu života, razlog je bio hormonske prirode, dvojac ljekar/farmaceut je to riješio efikasno i djelotvorno.
Incongruity is offline  
Old 21.07.2010., 15:59   #46
Quote:
a*nj*a kaže: Pogledaj post
Ovak, pročitala sam sve pažljivo i koliko sam mogla skužit, tebi je 29, on 10 godina stariji, sex ide najčešće na tvoju inicijativu, on nikad ne svrši, a veza je friška.
Zato mi je i čudno jer na početku obično ima najviše sexa, dok se vremenom taj intenzitet smanjuje. Potpuni nedostatak sexa može zaista vremenom bit problem i dovesti do ogromnih frustracija – ovdje govorim o potpunom nedostatku istog.
Osobno nisam bila u ovakvoj situaciji jer muž i ja srećom imamo sličan libido i uvijek razgovaramo.

Htjela bi ti pomoći , ali ovo što si napisala oslikava samo tvoju stranu, i zato je teško donijeti bilo kakav objektivan sud.
Želim reći da bi trebalo čuti i njegovu stranu. No, ja ću pokušati odgovoriti prema onome što si napisala, samo treba mi još info.
Kakva vam je komunikacija? Obzirom da on ima priličan broj godina, jeste razmišljali o zajedničkom životu, braku, djeci itd, itd.?
Ako se tvoj dečko boji da će seks "prirodnim putem" dovesti do djeteta, on može imati veliku odbojnost prema seksu, jer on to vidi kao prepreku ispunjenju njegovih ciljeva. Iako možda "pričate" o braku i djeci, on možda to stvarno ne želi.

Jel ti pričao nešto o bivšim vezama, ne avanturama, nego baš vezama? Kakav vam je intenzitet viđanja? Jel često prespavaš kod njega i on kod tebe?
Da bi mogla odgovoriti, zato sam I rekla, trebam još informacija. Razlozi odbijanja sexa mogu bit fizičke i psihičke prirode. Najveće prepreke u seksu su strah, stres, impotencija, depresija, a najčešća prepreka su problemi u vezi - pod ovim mislim na sve probleme u vezi, o njima treba razgovarati i rješavat ih jer upravo izbjegavanje suočavanja sa njima i gomilanje frustracija dovodi do nedostatka sexa. Komunikacija broj jedan, jedino ako nije u pitanju neki problem organske prirode.
Da, dobro si sve shvatila...
Pa ne znam koliko smo mogli mnogo razgovarati o njegovim bivšim vezama, s obzirom da je to svježa veza... Koliko znam, nikad prije nije imao nikakvih problema, ipak je bio i mlađi i to mu se nije događalo prije. Ja to nekako pokušavam pripisati svim ovim godinama što je solirao, jer on je tip osobe da neće ulaziti u neku avanturu ili seks ako s tom osobom ne namjerava ozbiljno...
Što se tiče našeg odnosa, mislim da bolje ne može... Karakterno smo vrlo slični, s istim pogledima na svijet, radimo sličan posao, što je najbolje, i u tome imamo iste poglede...
Ne znam što bih posebno mogla istaknuti. Imamo zaista normalan odnos i odličnu vezu, vidimo se skoro svaki dan, prespavamo jedan kod drugog, naravno... Radimo sve što i svaki drugi par... I također želimo obitelj jednog dana, tako da nije problem u nekom strahu od trudnoće ili nešto slično...
mrs.me is offline  
Old 21.07.2010., 16:43   #47
Quote:
mrs.me kaže: Pogledaj post
Kao što i sam naziv teme kaže, imam jedan čudan problem...

Situacija je ovakva...
u pomalo sam svježoj vezi, da to tako nazovem. Nakon par veza, bezuspješnih, upoznala sam čovjeka koji je čista suprotnost svima, od samog početka. Pametan, ambiciozan, stabilan, duhovit, drag, ali i stvarno jako zgodan.

Međutim, problem je slijedeći – u krevetu, naravno.
Ja sam žena kojoj je zaista stalo do seksualnog života. Da me se krivo ne shvati, nikad nisam bila promiskuitetna, spavala sam sa svega par muškaraca i to uvijek u svojim dužim vezama... Međutim, seks mi je zaista bitan u vezi i jednostavno ne mogu zamisliti život, pa ni odnos s nekim, pogotovo ako mi je zaista stalo do te osobe, bez toga.
No moja bolja polovica već nekoliko godina nije imao nikoga, te je solirao. Čak ni neke avanture. On je osoba na mjestu, bečka škola, drži do sitnica i pazi na ženu kao kap vode na dlanu. Ali kad je riječ o seksu... Baš ništa. Konkretnije, njemu seks u vezi uopće nije bitan. On radije pročita neku knjigu, želi sa mnom putovati, baviti se nečim... A seksualni život trpi. Ja shvaćam da je njemu bitan i posao i karijera, ali pitam se, u čemu je problem? On se izvlači na to kako je razlog u tome što godinama nije imao nikoga... Ali kako da uživam s nekim u seksu kad većinu toga ja napravim, svršim, a njemu je to dovoljno i želi zaspati nakon toga? I da, on NIKAD ne svrši.

Što da radim?
Uvjerena sam da će se sad ovdje naći milijun komentara zaprepaštenja i smijeha... Ruku na srce, možda bih i ja tako reagirala prije... No s obzirom da sam sad u takvoj situaciji kakvoj jesam, nije mi smiješno.
Nisam tip osobe da bih nekog ostavila zbog lošeg seksa ili u ovom slučaju – BEZ seksa, jer mi je stalo do njega... Ali zar sam ja sebična što imam svoje potrebe, kao i većina ostalih?
Imam osjećaj kao da ja nosim hlače u vezi zbog toga, jer on također ne shvaća što ja kao žena toliko volim seks...
Ako ima netko u istoj situaciji ili barem neki savjet, mišljenje... Bila bih vam jako zahvalna...
istu stvar je imao moj fredn našo neku butru tj. ona njega i sve super sve pet oni već godinu u vezi ali on ne želi umočit ... onda ga je treba skoro ostavila valja ga je time htjela potaknut ili kaj već ali bezuspješno ... kad sam ga ja pitao u čemu je problem ... nije znao ništa konkretno reć osim kaj sam ja zaključio da se boji da ne zatrudni i sl. a i vjerovatno se boji da ne ispadne loš jebač al kaj mu to vredi kad je već to zajebo ... isto tako treba mu popljuga ali on to ne želi jer zna da će nju morat lizat a to mu se gadi ... i tak ugl. samo znam da uvijek ima preverzne misli on bi ovo ono ovak onak a kad treba umočit onda je najveći papak ... nakon ne kraćeg vremena je projebo samo ne znam kak je to uspio vjerovatno ga je ona lagano uvela u to je on sam to ne bi bio sposoban tak da ... mislim da je jednostavno sramežjiv i nesiguran i ima u glavi mlion i jedno pitanje kaj će bit kak će ispast kaj ćeš ti na to reć itd. POrazgovaraj s njim reci mu otvoreno da želi seks i da bez toga ne možeš a ako je tak dobar i brižan onda će ti i tu želju ispunit ....
To ti je proglem geekova, jednostavno dat će ti sve a kad treba onda najjednostavnije kaj svi žele on to neće .... tj. hoće ali je toliko nesiguran i bojažljiv da će rađe potisnut to ili drkicom riješit taj problem.

btw. ovo kaj je reko da je imao prije veze mislim da je laž jedino ako to jeoš nije bilo u vrtiću rukica i pusica i ništa više od tog ... tak da misim da ti je dragi još uvijek debeli junfer ....
JVC is offline  
Old 21.07.2010., 16:44   #48
Lik je vjerojatno gay.
Draiman is offline  
Old 21.07.2010., 19:43   #49
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
btw. ovo kaj je reko da je imao prije veze mislim da je laž jedino ako to jeoš nije bilo u vrtiću rukica i pusica i ništa više od tog ... tak da misim da ti je dragi još uvijek debeli junfer ....
Ne bih rekla...
Na neku foru sam imala priliku upoznati njegovu bivšu, s kojom je proveo godinu dana... Prije mnogo godina... Surađivala je nešto s mojom firmom... Grad je malen.
mrs.me is offline  
Old 22.07.2010., 00:48   #50
Quote:
mrs.me kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla...
Na neku foru sam imala priliku upoznati njegovu bivšu, s kojom je proveo godinu dana... Prije mnogo godina... Surađivala je nešto s mojom firmom... Grad je malen.
pitanje je, jel je i nju uopće bubo
JVC is offline  
Old 22.07.2010., 10:20   #51
Ajme majko zar to postoji.. A da ti snjim razgovaras , jeli on peder..

Svasta do sad cuo ali ovo !
vento83 is offline  
Old 23.07.2010., 00:28   #52
Quote:
mrs.me kaže: Pogledaj post
Da, dobro si sve shvatila...
Pa ne znam koliko smo mogli mnogo razgovarati o njegovim bivšim vezama, s obzirom da je to svježa veza... Koliko znam, nikad prije nije imao nikakvih problema, ipak je bio i mlađi i to mu se nije događalo prije. Ja to nekako pokušavam pripisati svim ovim godinama što je solirao, jer on je tip osobe da neće ulaziti u neku avanturu ili seks ako s tom osobom ne namjerava ozbiljno...
Što se tiče našeg odnosa, mislim da bolje ne može... Karakterno smo vrlo slični, s istim pogledima na svijet, radimo sličan posao, što je najbolje, i u tome imamo iste poglede...
Ne znam što bih posebno mogla istaknuti. Imamo zaista normalan odnos i odličnu vezu, vidimo se skoro svaki dan, prespavamo jedan kod drugog, naravno... Radimo sve što i svaki drugi par... I također želimo obitelj jednog dana, tako da nije problem u nekom strahu od trudnoće ili nešto slično...
Shvaćam, ali ako osoba solira dugo opet nekako ima želju za seksom kad upozna neku osobu do koje mu je stalo, barem je ta želja na početku najveća i sex nikako ne bi trebao potpuno izostat. Ne znam što da ti kažem osim da ti preostaje razgovarati sa njim i to ozbiljno, ali zaista, razgovor, razgovor i samo razgovor jer od njega nema nikakvog pomaka. Tebe to sa vremenom može jako jako opterećivati i dovesti do frustracija, jer bez obzira koliko ste karakterno slični i imate iste poglede, no kad je riječ o seksu, neizostavno je da želja MORA POSTOJATI SA OBJE STRANE.
Naravno da partneri nemaju jednak libido i ne može uvijek jedan partner imat volju za seksom kad se drugome prohtje, ali ovdje vidim, kako ti pišeš, on uopće nema volju za seksom. Ne preostaje ti ništa drugo nego zaista OZBILJNO RAZGOVARATI ako ti je već stalo do svega.
a*nj*a is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger