Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2011., 11:54   #41
Snima se, snima.
Jay Bluebell is offline  
Old 24.06.2011., 17:12   #42
kako ti znaš ?
silas2012 is offline  
Old 28.06.2011., 00:12   #43
Potvrđujem snimanje
Jadran12 is offline  
Old 30.06.2011., 11:53   #44
cuo sam da ova serija sa nove tv krade kompletne scene ruzi vjetrova

a i glumacka postava mi je bljak i nezanimljiva

Zadnje uređivanje I_I : 30.06.2011. at 12:13.
I_I is offline  
Old 30.06.2011., 22:18   #45
pobogu kako ce im krast scene? nema smisla.. ali eto nadam se da ce nova tv imati srece sa najnovijom sapunicom i da i ovu nece ugasiti negdje oko 70 ep kao sto im je do sada bio obicaj
Arial is offline  
Old 01.07.2011., 09:58   #46
ah jelena veljaca je poznata po plagijatima tako da nije nista cudno da su im lokacijske scene identicne ruzi vjetrova...

nekako sam skeptican, glumacka postava je losa po meni
I_I is offline  
Old 02.07.2011., 13:18   #47
Ništa ne krademo. Pa što ako je lokacija ista? Onda sve zagrebačke serije kradu jedni od drugih. I kakve veze s lokacijama ima Jelena Veljača? Ako se snima u istom gradu i piše RIVA, jel to krađa? Ma daj molim te.
Jadran12 is offline  
Old 02.07.2011., 16:13   #48
dobro u pravu si to na papiru nije krada, al mislin da ce gledatelji uocit ogromnu slicnost...a to je ono bezveze, mislim da je konkurencija tu da se televizije potrude napravit nesto novo i drugacije od konkurentske televizije..
I_I is offline  
Old 02.07.2011., 16:26   #49
Meni je dargo što napokon imamo telenovele koje se snimaju na moru

Nadam se dobrim lokacijama i plažama
iPodtouch is offline  
Old 03.07.2011., 19:26   #50
Quote:
I_I kaže: Pogledaj post
cuo sam da ova serija sa nove tv krade kompletne scene ruzi vjetrova
Samo što je Larin izbor (koliko sam ja upoznat) krenuo sam snimanjem pred nekoliko mjeseci, a Ruža vjetrova pred tri, četiri tjedna.
m_m is offline  
Old 05.07.2011., 14:10   #51
http://www.story.hr/andrej-dojkic-lj...u-ornelu-65483
m_m is offline  
Old 05.07.2011., 20:22   #52
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Samo što je Larin izbor (koliko sam ja upoznat) krenuo sam snimanjem pred nekoliko mjeseci, a Ruža vjetrova pred tri, četiri tjedna.
nisan siguran, samo san reka sta san cuo..a cujes scenarij nema veze s pocetkom snimanja..recimo Cameron James je drzao Avatar desetljece u ladici..a neko tu krade sta je bolesno, al ako prica bude ista onda stvarno ne znam na sta su spale ove hrvatske televizijske kuce

al isto vjerujen toj prici jer san procita negdje da Jelena Veljaca pise scenarij za ovu sa nove tv, a ona je vec poznata po kradi ideje iz neke knjige koju je opisala kao ogromnu koincidenciju
I_I is offline  
Old 05.07.2011., 20:27   #53
Danas je bio intervju s Huljićem u IN Magazinu, on radi glazbu za seriju Sad još samo fali Majetić i AVA tandem na okupu
Jay Bluebell is offline  
Old 05.07.2011., 21:03   #54
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Danas je bio intervju s Huljićem u IN Magazinu, on radi glazbu za seriju Sad još samo fali Majetić i AVA tandem na okupu
Što znači bit će super muzika, Jeleni se treba priznati da je odlično napisala scenarij za Ponos Ratkajevih, odlična je
BozWon is offline  
Old 05.07.2011., 21:56   #55
Danas smo snimili super scenu, a svi koji brijete o nekoj krađi, to veze nema. Osim Jelene koja je super seriju piše i dosta je ljudi sa Najboljih godina i super su scenariji i duhoviti i sve. Nitko ništa ne krade. Jelena od prije Nove godine razvija projekt skupa s Milom Grisogonom.
Jadran12 is offline  
Old 06.07.2011., 11:45   #56
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Danas je bio intervju s Huljićem u IN Magazinu, on radi glazbu za seriju Sad još samo fali Majetić i AVA tandem na okupu
Istina... ali bitno je spomenuti da su rekli kako je vlasnik CME-a razgovarao s Huljićem i kako će se serija emitirati u cijeloj regiji a Huljić je rekao kako je već pogledao 2 epizode i da su mu se svidile. Ja sam uvjeren da će serija biti odlična i nadam se da neće raditi nekakve gluposti i preklapati serije sa RTL - om ili HRT - om.

evo link za video...http://dnevnik.hr/bin/tv/?media_id=60481111

Zadnje uređivanje vox : 06.07.2011. at 11:51.
vox is offline  
Old 06.07.2011., 11:51   #57
Pa netko je ovdje napisao da će LI ići u 8 navečer, a Ruža vjetrova na RTL-u u 6.
Jay Bluebell is offline  
Old 06.07.2011., 11:56   #58
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Pa netko je ovdje napisao da će LI ići u 8 navečer, a Ruža vjetrova na RTL-u u 6.
samo ne znam koliko je to točna informacija. našim tv kućama nikad ne znaš. ja bi im zakonom propisao da imaju svibanjske upfrontse a ne da mi uvik informacije moramo dobiti na kapaljku.
vox is offline  
Old 06.07.2011., 15:47   #59
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Pa netko je ovdje napisao da će LI ići u 8 navečer, a Ruža vjetrova na RTL-u u 6.
To za termin je napisao/la Jadran.

Quote:
Jadran12 kaže: Pogledaj post
Danas smo snimili super scenu
Kad će se na Novoj TV početi vrtjeti promo video? RTL već vrti promo, a i u Exkluzivu je bila reportaža. Mogla bi i za Larin izbor reportaža u IN magazinu...
Adriancija is offline  
Old 17.07.2011., 20:06   #60
stvarno trebalo bi malo promocije napraviti... i malo mi jest bzvz sto nase televizije uvijek sve rade na isti nacin... recimo kad su krenuli sa sapunicama prvo su furali bogataske price u sred zagreba urbani stil i to (villa maria, zabranjena ljubav, obicni ljudi, ljubav u zaledju...jedino su ratkajevi bili drugaciji) onda su krenuli svi u seosku idilu u provinciju (dolina sunca, najbolje godine) a sad odjednom idu svi na more... bilo bi puno bolje da imamo u isto vrijeme vise tipova serija recimo na hrt neka iz provincije, na novoj neka urbana i na rtl neka s mora, a ne ovako svi grupno tamo pa vamo
Arial is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.