Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2012., 16:21   #2201
I tužna sam i vesela nakon rimskog festivala, tužna jer je sve tako traljavo odrađeno, a vesela jer imamo cukerinu pa smo bar nešto saznali. Da nema nje, mi ne bismo znali apsolutno ništa.
A veseli me i ovaj opis Murata, kako ga je samo pogodila, a ženska ga vidi prvi put.
Quote:
cukerina kaže: Pogledaj post
Zenska s akreditacijom, hvali Murata, koji citiram: "nije klasicno lijep, ali je ekspresivan, markantan i fascinantan, alfa-muzjak, ....."
Eh, ne mogu a da se ne zapitam gdje bi Murat do sada sve stigao da mu je cuki PR-ka.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 04.10.2012., 18:04   #2202
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Skrećemo vam pažnju da je komentarisanje serije 'Asi' offtopic čak i kada je učinjeno između redova, izokola, ovlaš, poskrivečki umetnuto u post itd. i tome sl., te da će kao takvo biti sankcionisano, a postovi brisani.
Što se postanja slika tiče verovatno ne postoji nijedna scena između glavnih likova koja do sada nije detaljno obrađena više puta, tako da i za njih važi isto.
Teme vezane za 'Asi' su zaključane i arhivirane (možete im pristupiti u Arhivi, ali samo kao read-only), a na pdf-u Offtopic postoje dva topica gde se serija i sve (ne)vezano za nju može pretresati, pa ko želi - buyrun.
Teme o glumcima su teme o glumcima na kojima se može raspravljati o aktualnim događajima u njihovim životima - sve sem takvih informacija (bilo tekstualnih, bilo slikovnih) ovde je off. Hvala.
Bump.

Samo da još jednom istaknem kolegičinu obavijest i iskoristim priliku da vas i osobno zamolim da je se pridržavate. Hvala.
Štrikalica is offline  
Old 04.10.2012., 18:13   #2203
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
I tužna sam i vesela nakon rimskog festivala, tužna jer je sve tako traljavo odrađeno, a vesela jer imamo cukerinu pa smo bar nešto saznali. Da nema nje, mi ne bismo znali apsolutno ništa.
A veseli me i ovaj opis Murata, kako ga je samo pogodila, a ženska ga vidi prvi put.
Cure da vas sve ne kvotam, hvala i sto se tice same promocije slazem se u potpunosti.
Oria, hvala i tebi (i ostalima) na potpori na FB. Nisam cesto tamo, uopce ne pisem i nije mi bila namjera kritizirati, ali kad netko kaze da su ljudi koji su dosli tamo da bi promovirali sebe i vlastite serije, najblaze receno "masa budala", morala sam reagirati. Jer...ti isti glumci koji su pozirali ispred fotografa su postigli da o njima izlazi tona clanaka dnevno, njihove serije su masovno otkupljene, a za premijere su se cekali redovi i po cijeli dan. (Na kraju krajeva i MY je pozirao i promovirao se za MC magazin )
Sve je to OK. Serija nije promovirana, glumci bili i ostali nepoznati, nije se ulozilo nista pa se posljedicno i dobilo jedno veliko nista.
Ali, u isto vrijeme ocekuju se slike, video uratci, clanci. Ma pitam se...koje slike? - sa google images?, koji video uratci?- skinuti sa YT made by MY fans?...
Jedine slike, za sada, koje postoje o projekciji Sus-a su ove (jedva sam izvukla neke di nije moja i mojih prijatelja malenkost, lol)

sinoc me bilo sram stavit, ali evo sale za projekciju netom prije nego sto su pogasili svjetla


ovaj celavi tip je novinar, a zenska do njega "famozna" kriticarka


...a ovome cu se smijat narednih ne znam koliko godina... evo i posjetnice napisane na karti javnog prijevoza. Pitala sam je hoce li objaviti ista o Sus-u, rekla je da hoce i dala mi ime i sajt. Sad hoce li ili nece, ne znam. Vidjet cemo.


No dobro, sad cekamo 15.10. i sluzbenu objavu za GS nagradu, pa se valja laktasit za ulaznicu

P.S. Vaga - hvala ti puno!!!!
cukerina is offline  
Old 04.10.2012., 23:43   #2204
Cukerina kaže:
Quote:
Ali, u isto vrijeme ocekuju se slike, video uratci, clanci. Ma pitam se...koje slike? - sa google images?, koji video uratci?- skinuti sa YT made by MY fans?...
Jedine slike, za sada, koje postoje o projekciji Sus-a su ove (jedva sam izvukla neke di nije moja i mojih prijatelja malenkost, lol)
Tko je ono napisao da glumci nemaju interesa za samopromociju.
Zbog kojeg to pravila ,zaboravila sam,neka me netko podsjeti.
Ovo što radi cukerina je samo slučajnost jer je u žiži...
11tena is offline  
Old 04.10.2012., 23:49   #2205
merhaba kokice
cukerina hvala na info
murat glumi dobro i u suskunlaru al mislim da ta njegova gluma bas i ne dolazi do izrazaja
isto tako kao sto nije dolazila ni u seriji sva moja djeca iliti na turskom butun cocuklarin
mada u toj seriji se moze reci da je tad bio dosta zelen i da je glumio covjeka koji ima urodjenu manu da mu je jedna noga kraca
pa je morao non stop da sepa
nije mi jasno zasto su mu dali takvu ulogu
jako je vidno kako je od dvije tisuce i cetvrte do dvije tisuce i sedme godine jako napredovao a to se moze dosta vidjeti i u seriji asi
a naravno i dalje u serijama avc i suskunlar.mada po mom nekom skromnom misljenju
najbolji dojam je ostavio na mene u seriji asi definitivno
kokice veliki pozdrav iz slovacke
i drzim palce muratu na festivalu da dobije neku od nagrada

http://www.youtube.com/watch?v=xh6N4zw9Y1w
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 05.10.2012., 00:05   #2206
cukerina, hvala za infoe, po svemu vidjenom, suskunlar mu dodje ko neka teska alternativa, o tome se prica, ali to niko ne gleda, mislim da sam pratila sta si pisala na temi, ali nije mi jasno kako je sus uopste zalutao tamo, odnosno, je l' to produkcija ili ko vec nominirao, ma uostalom, svejedno, ja bih im fiknula na mail ili golubom pismonosom ove slike prazne sale pa nek se makar malo zamisle...koji amaterizam

malo sam gledala sus veceras i odmah naletih na scenu gdje murat opet unjka,suze mu oci,samo sam laganini kliknula na x ...on jeste moj numero uno turkish glumac for all times ali u ovoj ulozi mi prelazi u laganini komediju...od glume
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Old 05.10.2012., 11:04   #2207
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
cukerina, hvala za infoe, po svemu vidjenom, suskunlar mu dodje ko neka teska alternativa, o tome se prica, ali to niko ne gleda, mislim da sam pratila sta si pisala na temi, ali nije mi jasno kako je sus uopste zalutao tamo, odnosno, je l' to produkcija ili ko vec nominirao, ma uostalom, svejedno, ja bih im fiknula na mail ili golubom pismonosom ove slike prazne sale pa nek se makar malo zamisle...koji amaterizam

malo sam gledala sus veceras i odmah naletih na scenu gdje murat opet unjka,suze mu oci,samo sam laganini kliknula na x ...on jeste moj numero uno turkish glumac for all times ali u ovoj ulozi mi prelazi u laganini komediju...od glume
na zalost i moju tugu moram se sloziti s ovim postom apsolutno
murat se u seriji suskunlar totalno izgubio u bespucu scenaristickog ludila
koje je rezultat neke totalne dubioze danog scenariste
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 05.10.2012., 15:07   #2208
Eđomukomoja

Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
malo sam gledala sus veceras i odmah naletih na scenu gdje murat opet unjka,suze mu oci,samo sam laganini kliknula na x ...on jeste moj numero uno turkish glumac for all times ali u ovoj ulozi mi prelazi u laganini komediju...od glume
Slažem i s prvim djelom posta o amaterizmu. Moguće da smo mi
zaslijepljeni Muratom, a potom neprimjerenom dozom rasprava
o SUS-u na neviđeno/ jer tema se nalazi na neprikazano, i gledanje
uradaka za koje slabo da imamo dobre uvijete/ smo zamislile
da sve treba bit liga šampiona. Očito nije tako. Ako je i Murat
neznači da je zlato.
Nastavila sam gledat SUS-a, i dobro znam o čemu pričaš
kad kažeš da opet cmolji. Što je previše previše je.
Ti lagano klikneš na x, ja na stop, i odem na drugi meni. Uživam.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Old 05.10.2012., 15:50   #2209
zavrsnica rff-a

Medju nagradjenima nas nema.

Slika koju sam poslala uz biografiju je objavljena, teksta jos uvijek nema.

Cekamo sluzbeno ocjenjivacki sud za nagradu GS.

cukerina is offline  
Old 05.10.2012., 17:22   #2210
nova slika

Tena 15 is offline  
Old 05.10.2012., 17:35   #2211
hvala tena & cukerina. ova happiness majica mi ide na ...

----------------------------------

HABER! da li je naša caribal imala pravo kada je prognozirala lijepe vijesti za kraj 9. mjeseca i da će našeg murkija krenuti u svim aspektima? ja se nadam, a još se više nadam da ako zaigra ovu ulogu nabilda mišiće, udeblja se, utegnu ga u uzane kožne hlače, nataknu na konja i da će bacati opasne beduinske poglede!!!!



Murat Yildirim kao vojskovođa Khalid ibn al-Walid?

“FILM KOJI ĆE FANOVE PODIĆI NA NOGE”

FIDA FILM, producentska kuća poznata po hitovima kao što su “AROG” i “Yahsi Bati”, započela je novi visokobudžetni projekt. Film koji će se zvati “Allah’in Kilici Halid bin Velida” je životna priča Halida bin Velida, koji je u islamskoj povijesti poznat kao neporaženi ratnik. Kruže glasine su da je glumac Murat Yildirim, koji ima veliku bazu obožavatelja na Bliskom istoku i na Balkanu, jedan od glavnih kandidata za ovu ulogu.

Prema dostupnim izvorima, projekt pod nazivom “Allah’in Kilici. Halid bin Velida” sa svojom spektakularnom produkcijom i postojećom slavom obećava da će biti hit-film u sezoni 2013. Film će u Turskoj i islamskim zemljama distribuirati kompanija TIGLON s više od 500 kopija Turske.

TKO JE Khalid ibn al-Walid? (=KLIK= Više info na našem jeziku u ovoj knjizi)

Film će prikazati rat kod Uhuda, osobu koja je mačem išla protiv islamskog svijeta. Nakon pobjede, Halid bin Velid priznaje proroka Muhameda kao posljednjeg spasitelja, konvertira u islam i nastavlja da se bori u službi proroka Muhameda. Porork Muhamed mu dodjeljuje čast da bude poznat kao “Allah’in Kilici (Seyfullah)” (“Božiji mač Seyfullah)”, a pod tim naslovom prvu pobjedu ostvaruje u bitci kod Mute.

Nakon toga se pridružuje bici kod Meke i dobija titulu Halida bin Velida. Kako bi ostvario pobjedu u bitci kod Meke, napada sa sve četiri strane.

Posvetivši život stotinama bitaka iz kojih uvijek izlazi kao pobjednik, Halid bin Velid je poznat kao jedan od najrjeđih takvih zapovjednika.

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 05.10.2012. at 18:15.
Mina is offline  
Old 05.10.2012., 18:04   #2212
Ovo je napisao jedan fan:
"WOWWWWWW AMAZING NEWS OUR MURAT,GOOD SUCCESS WE WILL WAIT TO SEE IT!!!!!THANK YOU CENNET"
Znači,PR je vrijedna,odmah bacila u eter!!!!
Već vidim Murata na konju,mišići izraženi(skoro kao Brad Pitt u Troji)...
Iako zapravo,uopće ne mora biti takav,stavit će mu oklop kao što su imali Rimljani i eto ratnika.
Jedino malo bildat bicepse i OK.Mislim,njemu ipak bolje leži dijeta nego teretana.
Vidjet ćemo,naravno jel to uopće istina,trebamo biti rezevirani...
Ima li tu ženskih likova???
11tena is offline  
Old 05.10.2012., 18:15   #2213
A što će nam u filmu ženski likovi,drugi glumci...statisti...životinje...može Murke sve sam...
On je baš odlučio da se drži onog što različitije uloge svaka mu čast...Nego hmmm ne ne ovo bi ipak oni voljeli da ga vide u toj ulozi ne piše da je prihvatio mada je rekao da bi voljeo da opet radi na nekom filmu...Mada kako će biti hit fil 2013 ako će on da glumi u njemu,zar nema neki ugovor sa Sus-om??? Pa nekoliko mjeseci snimanja pa post produkcija pa...ako je to epski spektakl treba dosta ulaganja,kostimi,lokacije,ozbiljna produkcija...bla bla bla...ma vidjećemo na kraju krajeva kao što kažu naši stari---- strpljen-spašen....
__________________
Kad porastem udaću se za Murata Yildirima
Aškam is offline  
Old 05.10.2012., 19:13   #2214
prosto sam swe cudila nominaciji s obzirom na temu Susa. To ispade kao provokacija. Dobro su poznata seksualno zlostavljanje dece u katoli;kim crkvama, a salje se fil gde se isto dogada al u zatvoru.Ja mislim da su vecina njih to shvatila kao provokaciju, te je zato i bila mala posecenost, a o nagradi da i ne govorimo.
sneya is offline  
Old 05.10.2012., 20:35   #2215
Eđomukomoja

Quote:
sneya kaže: Pogledaj post
prosto sam swe cudila nominaciji s obzirom na temu Susa. To ispade kao provokacija. Dobro su poznata seksualno zlostavljanje dece u katoli;kim crkvama, a salje se fil gde se isto dogada al u zatvoru.Ja mislim da su vecina njih to shvatila kao provokaciju, te je zato i bila mala posecenost, a o nagradi da i ne govorimo.
Nikako nebi rekla da se radi o provokaciji, a posebno ne
katolika i njihove Crkve. To je priča koja ovdje nespada.
Radi se o temi koja je nažalost vezana za osvetu, koja
također nije bliska katoličkoj vjeri.
Tema je teška u ova teška vremena, i bilo bi bolje da
pišemo o toplijim, punim nade, ljubavi i osmjeha temama.
Možda u nekom drugom vremenu. Nade nam treba.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje

Zadnje uređivanje zenzo117 : 05.10.2012. at 20:46.
zenzo117 is offline  
Old 05.10.2012., 20:50   #2216
Mislim da je objašnjen razlog slabe posjećenosti, nije bilo aspolutne nikakve reklame, niti su se npr. pojavili glumci koji bi privukli gledatelje. Da bi gledatelji Sus shvatili kao provokaciju, to bi značilo da su se odlično informirali i dobro znali o čemu se radi, a onda u znak protesta ignorirali projekciju. Ja sam stekla dojam da nitko nije znao što je u pitanju. I ne zaboravimo, festival nije bio u Vatikanu, niti ima bilo kakve veze s katoličkom crkvom.

Što se tiče mogućnosti da Murat zaigra u tom povijesnom filmu, dajem mu 10% šanse. Turci su nas već navikli da pušemo na hladno kad su u pitanju novi projekti i podjela uloga.

Aškam, zar sumnjaš u Murata, pa ne bi bilo prvi put da paralelno snima seriju i film.

Meni Murki ovdje izgleda baš razbacano, posebno u ramenima. A i obrašćići su tu.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 06.10.2012., 05:34   #2217
Oria:
Quote:
Aškam, zar sumnjaš u Murata, pa ne bi bilo prvi put da paralelno snima seriju i film.
Znaš ono kad je imao brčiće

Quote:
Meni Murki ovdje izgleda baš razbacano, posebno u ramenima. A i obrašćići su tu.
Taman za novu ulogu,još malo i spreman za savaša..


11tena is offline  
Old 07.10.2012., 09:21   #2218
E, Murat, Murat, uspio je iz svog nekadašnjeg izgleda napraviti karikaturu, samog sebe. Uopće se ne čudim, da sam ga našla na drugoj strani. Što tuga i depra učine od čovijeka
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Old 07.10.2012., 09:56   #2219
Eđomukomoja

Quote:
zapletilja kaže: Pogledaj post
E, Murat, Murat, uspio je iz svog nekadašnjeg izgleda napraviti karikaturu, samog sebe. Uopće se ne čudim, da sam ga našla na drugoj strani. Što tuga i depra učine od čovijeka
Zapletilja, a što se može očekivat od "obožavateljica"
nego da ga ovako ižvakanog i ofucanog ostave na miru.
Zar da ih podsječa na njihovu zaluđenost lijepim, zgodnim,
jebozovnim, kraljem ..takiskih polja? Da misle da su u ovakvog
sve sreda bile zatelebane. Cvrc milojka
Nemože to tako koke moja.
On je sad drugi čovjek. On je sad kapitalac. On je sad Eđo
Nije on za svačije oči nego samo za i ne diranje,
jer mogo bi se obalit. Ne obalit nego obaaalit. Srušit.
Sad se njime bave važni ljudi, ne obične žemske.
Na izloženoj robi piše "ne dirati" . Mimoiđeš i odeš u sječanje.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Old 07.10.2012., 14:36   #2220
pa ne znam bas kako bi murat stigao snimati film i seriju, tu bi morala biti pauza u seriji ili kraj iste, film bi trebao zapoceti sa snimanjem u januaru, kazu izvori , znaci bila bi opcija (ako) da sus zavrsi u decembru, eto murata vojskovodje...mislim da bih ga voljela vidjeti u ovakvoj ulozi
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.