Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2012., 14:29   #21
ahahahahahaahahahahahaha....čekaj....ahahahaahhaha ahahahhahaha...uh!!


ovo zbilja još postoji

nadam se da neću naletit u budućnosti na ''takvo što''
allstar12 is offline  
Old 26.07.2012., 14:36   #22
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
spavanje prije braka za mene ne dolazi u obzir, a i veliki grijeh je to, zelim biti cista ...

eh sad .. posto moj momak (veza na daljinu), nisam bila oko 3 mj. u bosni, nismo se vidjali. a ja fb nemam (iz privat.razloga) ...
zvao me je i pitao kad cu ovog ljeta biti sama u stanu, tj. bez roditelja... i to je ubrzo..

eh hoce on da uzme sebi za to vrijeme slobodno i da dodje kod mene u moj stan na par dana, dok mojih nema... a prijevoz i sve to on ce sam da rjesi.. rekao je ili dolazi ili ne moze vise ovako, jer tek tamo u januar bi dosla ja a umoran je od cekanja , posto nemoze bez mene, 100puta kaze da mu se svidjam da me zeli, i jako pozuruje za zarukama, meni je to jos rano.. mlada sam jos, imam jos nekih 5-6godina ispred sebe zabave imam 22, a on 24 ...
zadnji dana stvarno mi porukama dosadjuje, svaki dan me pita kad dolazim, navajuje da dodjem bar preko vikenda, ja nazalost nemogu jer radim .. i onda je on na ideju dosao da me posjeti.. ja ne znam kako cu to podnijeti..a jako mi je drago da cu ga vidjeti poslije 3 mjeseca ;D zagrliti poljubiti ;D
mene muci samo jedno, ne zelim da se pokajem poslije svega... ali sto se tice milovanja, kad budemo sami u dnevnom boravku plasim se da nece preci u intimnija diranja i za nedaj boze, toga se plasim, i zelim da spavamo u razdvojenim sobama, da to sprjecim,,ne znam kakav je on, hoce li jednostavno ustati i leci kod mene,, u tom slucaju cu se zakljucavati! ...
ja se plasim da me ne testira jesam li nevina? a kako sprjeciti da se to ne desi?
bit ce 4 dana ,, jedan dan sam isplanirala da idemo u zabvani park, cisto da nam prodje dan,, a za ostala ne znam, izaci cemo negdje po gradu...

ali se plasim kad budemo sami u stanu, navecer, prije spavanja da nam nece biti misli na ono sto ne zelim... jos ja sam osoba koja tu i tamo svoju vjeru, ne zelim sex prije braka.. nek dodje u posjetu da popricamo i ok...
jer rekao mi je ili da dolazi da me vidi ili da prekinemo, jer do januara ko ce izdrzati ipak mislim da ni ovo ne bi svako uradio, samo putaovanje ce ga kostati mnogo::i to samo da me vidi na par dana:::i da stalo mi je do njega jako:::

MOLIM VAS SAMO OZBILNJI ODGOVORI JER JE STVARNO BITNO

Dajte mi savjete molim vas ozbiljne.... hvala

suck it.





no really, suck it.


i cek, o kakvoj ti to zabavi jos 5-6 godina prije braka pricas ako se ne mislis seviti?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 26.07.2012., 14:41   #23
za autoricu.

ako se zbog vjere ne zelis seksat ne brini, nije ti to nikakav grijeh.

Isus je bio raja!

nesto takvo nece ti zamjeriti.

garantiram!
marionbloom is offline  
Old 26.07.2012., 15:11   #24
PS daj mu guze. Tak ćeš ostat nevina do braka i svi sretni. A i kaj kolega gore veli. Popljugaj mu ga pa opet ostaješ nevina. Čuvaj samo pičić i sve ok!
JimAnonim is offline  
Old 26.07.2012., 15:19   #25
ne sex prije braka
sta ako se lose sexas , a on iskusan,nevjerujem da je on postio i da je nevin ono udas se,slaba si u sexu i vec na pocetku mora traziti nesto bolje,tj sa strane ,nesto iskusnije ...
meni ako je sex los ni nerazmisljam o braku jbt
adryy is offline  
Old 26.07.2012., 15:25   #26
U vrime naših baka i djedova (kad se još čekao brak za gubljenje nevinosti) se nije hodalo 5-6 god. Hodalo se pola godine-godinu dana i onda vjenčanje.

Tvoja odluka da ne želiš ništa prije braka je ludilo i svaka ti čast, al kad si ti u vezi na daljinu i ne vidiš partnera par miseci prvo na što pomisliš kad ga vidiš je kako bi ga izljubila itd. Ne virujen da će vam bit napeto pričat jer to možete i preko telefona
Regrette rien is offline  
Old 26.07.2012., 15:27   #27
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
MOLIM VAS SAMO OZBILNJI ODGOVORI JER JE STVARNO BITNO

Dajte mi savjete molim vas ozbiljne.... hvala
Ozbiljni odgovori i savjeti
A ti si kao ozbiljna??? Bosna, dječko, testiranje nevinosti, neseksanje prije 28 godine?

Inače, prije 100 godina sex prije braka i nije bio neki problem kad su se cure udavale s 20 godina. U uvodu jednino nedostaje da je i masturbiranje grijeh.
Sotomayor is offline  
Old 26.07.2012., 15:45   #28
Quote:
darkripper kaže: Pogledaj post
DONT FEED THE TROLL!!!!!
Upravo tako!

Ako je nekim turboludim slucajem prica istinita:
Lijepo ga nazovi i objasni mu da i kad dode nece biti apsolutno nikakve fizicke intime izmedu vas dvoje. I ne samo onda...nego i iducih 5-6 godina. Imam osjecaj da ce mu nakon tog razgovora nesto iskrsnuti sto ce ga sprijeciti...
Ajfel is offline  
Old 26.07.2012., 16:41   #29
Ne vjerujem da ovog još ima,ne sex prije braka..omg
zašto misliš da je to grijeh,ti si malo previše u vjeri..

Zabavni park,pa nije dijete da ga vodiš u park,zna se zašto oće doći..

Ako oćeš ostat nevina,popuši ili daj guze,nije grijeh..
ccheff is offline  
Old 26.07.2012., 17:08   #30
Quote:
Ženka kaže: Pogledaj post

a ja se plašim da se ne udaš i završiš s nekim tko ti nije kompatibilan u krevetu
hahahahahaha
Addictions is offline  
Old 26.07.2012., 17:20   #31
ako ne zelis - nemoj

imam poznanicu koja isto ne zeli sex prije braka. Meni neshvatljivo, al' ajde...
juandro is offline  
Old 26.07.2012., 17:24   #32
Quote:
zeljkozg kaže: Pogledaj post
Ovo je trol post i obična sprdačina

ne želim kurac prije braka ali se želim zabavljati još 5-6 godina...

najbolje da se zarediš i odeš u časne sestre mislim da bi to bilo prihvatljivo...
i ja velim...

šta je zabava?? šetanja gradom, odlazak u kino, slušanje LP ploča??
da mala ima 14 godina još bi razumio, al udavača sa 24 i da ima takav stav

TROLČINA!!! odma ban i tema closed!!

čudim se da sposobni i upućeni moderatori vjeruju u ovakve postove.
ex conn is offline  
Old 26.07.2012., 17:27   #33
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
spavanje prije braka za mene ne dolazi u obzir,
Quote:
mlada sam jos, imam jos nekih 5-6godina ispred sebe zabave imam 22
Gle, štrikati možeš i u braku.
Quote:
ja se plasim da me ne testira jesam li nevina? a kako sprjeciti da se to ne desi?
Jednim aspirinom.

Čvrsto ga drži među koljenima.

Nego, ako seks prije braka ne dolazi u obzir, zašto bi se bojala testiranja jesi li nevina?

Quote:
Dajte mi savjete molim vas ozbiljne.... hvala
Odrasti.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 26.07.2012., 17:41   #34
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
...
zadnji dana stvarno mi porukama dosadjuje, svaki dan me pita kad dolazim, navajuje da dodjem bar preko vikenda, ja nazalost nemogu jer radim .. i onda je on na ideju dosao da me posjeti.. ja ne znam kako cu to podnijeti..a jako mi je drago da cu ga vidjeti poslije 3 mjeseca ;D zagrliti poljubiti ;D
mene muci samo jedno, ne zelim da se pokajem poslije svega... ali sto se tice milovanja, kad budemo sami u dnevnom boravku plasim se da nece preci u intimnija diranja i za nedaj boze, toga se plasim, i zelim da spavamo u razdvojenim sobama, da to sprjecim,,ne znam kakav je on, hoce li jednostavno ustati i leci kod mene,, u tom slucaju cu se zakljucavati! ...
ja se plasim da me ne testira jesam li nevina? a kako sprjeciti da se to ne desi?
bit ce 4 dana ,, jedan dan sam isplanirala da idemo u zabvani park, cisto da nam prodje dan,, a za ostala ne znam, izaci cemo negdje po gradu...

ali se plasim kad budemo sami u stanu, navecer, prije spavanja da nam nece biti misli na ono sto ne zelim... jos ja sam osoba koja tu i tamo svoju vjeru, ne zelim sex prije braka.. nek dodje u posjetu da popricamo i ok...
jer rekao mi je ili da dolazi da me vidi ili da prekinemo, jer do januara ko ce izdrzati ipak mislim da ni ovo ne bi svako uradio, samo putaovanje ce ga kostati mnogo::i to samo da me vidi na par dana:::i da stalo mi je do njega jako:::

MOLIM VAS SAMO OZBILNJI ODGOVORI JER JE STVARNO BITNO

Dajte mi savjete molim vas ozbiljne.... hvala
Opis veze ti je nikakav, al ajde.
Mensčini da ti njega uopće ne želiš vidjeti, muka ti je od same pomisli na to da će ti dečko kojeg nisi vidjela 3mj doći u posjetu. WTF.

Dobro ti je i rekao ja ne misli čekati do iduće godine da te vidi, kakva je to veza gdje se nalazite jednom godišnje??

Zašto mu još nisi rekla da misliš čekati sa seksom do braka? Ima pravo znati. Reci mu gdje su granice, da ne želiš da spavate u istoj sobi i amen. Ako je normalan neće pokušavati ništa na silu.

Zaključavanje.

I šta je to "testiranje nevinosti"?
Spejs is offline  
Old 26.07.2012., 17:44   #35
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Nego, ako seks prije braka ne dolazi u obzir, zašto bi se bojala testiranja jesi li nevina?
Pa, možda je odlučila da se samo s ovim dečkom neće seksati prije braka.
Bivši su možda imali više sreće...
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Old 26.07.2012., 17:44   #36
Ništa lakše.
*Baby Kate* is offline  
Old 26.07.2012., 17:48   #37
Pa što mu nisi rekla, da nema sex-a prije braka ?

Zašto zavlačiš dečka ?? Možda da zna, ne bi ni bio s tobom i ti sad ne bi pisala gluposti
tatjana23 is offline  
Old 26.07.2012., 17:50   #38
Niti je tema ozbiljna, niti je šaljiva. Apsurd do apsurda. Hrpa nabacanih podataka koje bi trebala značiti ozbiljnost. Gomila predrasuda, a pravog problema - nigdje.

Kad bih u jednoj rečenici morao opisati temu bilo bi to - Jebala bih se, a da ni ne uđe.

...ili još bolje: "Svršila bih s momkom, ali da me ne dira"
Sotomayor is offline  
Old 26.07.2012., 17:50   #39
Quote:
Sotomayor kaže: Pogledaj post

Inače, prije 100 godina sex prije braka i nije bio neki problem kad su se cure udavale s 20 godina. U uvodu jednino nedostaje da je i masturbiranje grijeh.
Ma kaj 20, moj deda kaže da si s 20 već bila stara cura. 16-18 su bile godine za udaju. I nije baš bilo ni poljubaca prije braka, a kamoli prespavavanja kod dečka/cure, gledanja filma kod nje do kasno u noć dok su starci na godišnjem i sl. Pa je bilo i lakše izdržat valjda.
A ovo što danas neke relikvije prošlosti izmišljaju - bit u vezi 6 godina prije braka i zaključavat se u sobe "da ne biste došli u iskušenje". A uz to živjeti "moderan život u kojem se dobro izživiš prije braka" - to je suludo.
OZBILJAN savjet autorici teme - udaj se. U braku će ti biti puno zabavnije nego što ti je sad, vjeruj.
teta_Saveta is offline  
Old 26.07.2012., 17:50   #40
Pa ne mora biti troll. Poznajem ja curu koja je 4 godine u vezi i čekaju brak. Ali oni su oboje vjernici.
magic potion is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger