Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2013., 16:25   #61
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
s ovim iznošenjem mišljenja , izgleda da je caga kombinacija tradicionalnog i modernog muškarca …
valjda ima potrebu za dijelom promjena u svom životu ali u sebi nosi duboko usađen uzor tradicionalnog muškarca …
što je eto meni čak i prihvatljivo ....to je sad izgleda moderno i to je neka nova slika muškarca 21.stoljeća ..

eto još jednoga koji bi paradirao s manekenkama i ljepoticama , a doma i mami ih ne bih vodio ...
ufff te mame
To je zapravo odlicno obrazlozenje. Iako pokusava da se prikaze kao da je on ustvari isti kao Emir, povremeno ima gafove kao sto su takve izjave, a i po pitanju oblacenja. Ima on to nesto seljasto u sebi sto ne moze da iskoreni, ali ipak je ovo Balkan. Mlad je on, mozda ce se vremenom promeniti, ako bude saradjivao sa ljudima koji ce ga pravilno usmeriti.
Saraaaa84 is offline  
Old 26.07.2013., 17:46   #62
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
na sve ovo sam se baš nasmijala ..
on se „meni prikazao“ kao primjer urbanog dečka s onom lijepom urbanom casual odjećom s avagardnim pomakom ..
na najbolji način mi pokazuje što je stil i moram priznati savršeno sve to nosi…
djeluje mi sofisticiran, emocionalno inteligentan, istom mjerom snažan i nježan, ….
s ovim iznošenjem mišljenja , izgleda da je caga kombinacija tradicionalnog i modernog muškarca …
valjda ima potrebu za dijelom promjena u svom životu ali u sebi nosi duboko usađen uzor tradicionalnog muškarca …
što je eto meni čak i prihvatljivo ....to je sad izgleda moderno i to je neka nova slika muškarca 21.stoljeća ..

eto još jednoga koji bi paradirao s manekenkama i ljepoticama , a doma i mami ih ne bih vodio ...
ufff te mame
Jako si lijepo sročila svoj doživljaj o njemu! Isto tako sam ga doživjela! No, očito je teško procijeniti čovjeka po fizičkom izgledu, a osobito je besmisleno porediti lik Emira s njim osobno. Ne bi rekla da su to stavovi muškarca 21 stoljeća, prije je riječ o tradicionalnoj okolini koja je imala veliki utjecaj na njega. Čak bi mogla pomisliti da on i ne razmišlja tako, nego kao nedovoljno formirana osoba u svojim godinama govori što misli da okolina želi čuti i što je prihvatljivo za konzervativnu sredinu.

Ovaj tvoj genijalan opis sofisticiranog, emocionalno inteligentnog i vrlo dobro obučenog lika me asocira prvenstveno na njegov lik Emira kojeg je vrlo lijepo izneo. Pošto gledam seriju unaprijed, po njegovoj glumi se vidi koliko je u početku bio neiskusan i u kojoj mjeri se vremenom opustio i pružio bolju glumu. No, hoću reći da za ulogu playboya kojeg je utjelovio taj faktor glume u početku nije ni bio toliko važan. Bilo je dovoljno onako se obući i stati pred kamere, prosto je plijenio pažnju samom pojavom!
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 26.07.2013., 20:07   #63
A gdje on živi mislim Turska/Istanbul je veliki?
tinava is offline  
Old 26.07.2013., 20:30   #64
--On je sam rekao da još nikad nije bio zaljubljen, stoga sve ovo sto je navedeno to su mozda zelje nekakve, ali jednog dana kad se zaljubi to sve moze pasti u vodu. Tako je i moj muz, kao neki veliki zavodnik, svasta govorio (znala sam preko njegovih prijatelja) dok nije upoznao mene
Sad je kao bubica

--Ja mislim da je u Turskoj, a i šire navala na frizerske salone i optike zbog smeđe kose i smeđih leća

--Vidim na twiterru kod Cage svaki dan sve više ljudi dolazi, a on ni da se javi
crnokosa87 is offline  
Old 26.07.2013., 20:43   #65
Sad nema curu zar ne? Nema baš previše stvari o njemu!!! U kojem dijelu grada živi to me baš zanima al nikako da saznam!!!!
tinava is offline  
Old 26.07.2013., 20:47   #66
ja isto mislim da je caga samo iznio "svoje želje" ali kad se on zaljubi ma sve to pada u vodu..
pođimo svi od sebe..volimo crne, smeđe ili ovakve il onakve i zaljubimo se u totalno različitog muškarca pa mislim da će tako biti i cagom.. ma kad je ljubav u pitanju sve se mijenja .... ljubav je ta koja sve pokreće , mijenja, ruši ...neka našega cage da on naleti na neku koja će ga osvojiti i koja će mu uznemiriti leptiriće u želucu vidjet ćemo onda što će reći ... bila ona crna ili plava, zelenih il plavih očiju, ma tada će on sam sebe pobijati..kao da sam se jednom u životu pobila, kao da sam jednom rekla "nikada " pa učinila ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 26.07.2013. at 21:18.
teuta.luburic is offline  
Old 26.07.2013., 20:51   #67
Quote:
tinava kaže: Pogledaj post
A gdje on živi mislim Turska/Istanbul je veliki?
baš me zanima gdje, voljela bih ga upoznat
tinava is offline  
Old 26.07.2013., 20:54   #68
Dobro kažeš teuta, on je vjerojatno dosta tradicionalno odgajan, zato i napamet recitira te svoje uvjete, kad mu neka stvarno zavrti glavom past će mu to sve u vodu. Jer kad pogledaš neke druge stvari, tu je bome moderan.
Što se njegovog stila tiče, dobro je kad ga drugi oblače, jer kad sam kombinira to ne ispadne dobro, zato se mi i šalimo da se ne može riješiti unutarnjeg selje

Evo i nove slike



tinava, pa ne znamo mu mi kućnu adresu, za to se moraš obratiti uhodama, i da, nema puno informacija
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 21:22   #69
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Dobro kažeš teuta, on je vjerojatno dosta tradicionalno odgajan, zato i napamet recitira te svoje uvjete, kad mu neka stvarno zavrti glavom past će mu to sve u vodu. Jer kad pogledaš neke druge stvari, tu je bome moderan.
Što se njegovog stila tiče, dobro je kad ga drugi oblače, jer kad sam kombinira to ne ispadne dobro, zato se mi i šalimo da se ne može riješiti unutarnjeg selje
Evo i nove slik

tinava, pa ne znamo mu mi kućnu adresu, za to se moraš obratiti uhodama, i da, nema puno informacija
hahaha ti baš ono dirkt seljo-beljo ahahah
ja ono što vidim po netu uvijek mi je ok ..
iako moram priznati što god je stariji sve je bolji..
vidi mu se zrelost u svim segmentima...on je meni iza I sezone ferihe doslovno odrastao u muškarca početkom II sezone ...drastična razlika ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 26.07.2013., 23:49   #70
pozdrav cure..
tražim sad neš po netu, pa sam se sjetila foruma..zna ko možda nam cagica ima kakav fb profila..ili neku službenu stranicu...kompam po tom fejsu..al nikak skužit..xD..
ljucka is offline  
Old 27.07.2013., 00:27   #71
Quote:
ljucka kaže: Pogledaj post
pozdrav cure..
tražim sad neš po netu, pa sam se sjetila foruma..zna ko možda nam cagica ima kakav fb profila..ili neku službenu stranicu...kompam po tom fejsu..al nikak skužit..xD..

Ima twitter, evo ti i link https://twitter.com/cagatayulusoyy
A fb ne vjerujem, stidljiv je Caga, broj twittova je dokaz
__________________
Femir - My Immortal - BiBići
Ljubiteljica BS is offline  
Old 27.07.2013., 01:21   #72
Quote:
Ljubiteljica BS kaže: Pogledaj post

Ima twitter, evo ti i link https://twitter.com/cagatayulusoyy
A fb ne vjerujem, stidljiv je Caga, broj twittova je dokaz
za twitter znam.., ma to on taktički tak stidljivo, da ga još više žele..:P al sjetila se fejsa..reko možd stidljivko ima..hehhe..
__________________
forever young..:D
ljucka is offline  
Old 27.07.2013., 12:45   #73
Pronašla sam na netu neki stari interview s Cagom,pa tko nije vidio evo par zanimljivosti:
--najromanticnija stvar koju je ikad napravio--kupio 100 ruza, otrgnuo trnje i poredao na krevet i naravno napisao "Volim te", a uz to tu su bile i svijeće i šampanjac
--kad je s djevojkom najdraže mu je kad zajedno idu van, drže se ruke, a još bolje kad ostanu doma i gledaju filmove
--opisao je jedan smiješan dogadjaj s fanicom: dok je stajao u muskom zahodu za pisoarom fanica stala kraj njega izvadila mobitel i pokusala uslikat
--neugodno mu je snimati scene s ljubljenjem
--pitala ga novinarka zasto je ne gleda u oci dok razgovaraju (sramezljivko mali)
--najvise na sebi voli svoj nos
crnokosa87 is offline  
Old 27.07.2013., 14:13   #74
crnokosa87, hvala ti što si podijelila s nama ove detalje. Slabo ovdje imamo informacija o njemu, pa je svaka zanimljivost dobro došla.
Dakle romantičan i sramežljiv. Tko bi rekao, nisam ga takvim doživjela. Kojoj li je samo to sretnici priredio ruže?! Čini se da nije samo zahtjevan, zna i usrećiti ženu. Za fanicu nemam riječi. Jedna forumašica je u jednom svom postu spomenula kako ima veliku armiju zaluđenih žena, ali nisam uspjela naići na neku zanimljivost vezanu za to. No ovaj suludi pohod je zaista čin neke "bolesnice", Cansu broj 2.
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 27.07.2013., 14:31   #75
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
hahaha ti baš ono dirkt seljo-beljo ahahah
ja ono što vidim po netu uvijek mi je ok ..
iako moram priznati što god je stariji sve je bolji..
vidi mu se zrelost u svim segmentima...on je meni iza I sezone ferihe doslovno odrastao u muškarca početkom II sezone ...drastična razlika ...
Bold, živa istina!
Ma dobro, to je sve stvar ukusa, bitno da je on nama na malim ekranima odličan.
Da, iz dečeca se transformirao u pravog muškarca, i to kakvog, a i gluma mu se naizgled poboljšala. Ko da je sazrio (i izgledom i glumački) preko noći.

crnokosa87,

Soffia, ima ih ludih, i to puno. Jednom je grupa klinki došla k njegovoj mami doma, upale u kuću, uvjeravale ženu da su Cagine prijateljice i provalile mu u sobu. Jedna ga je tražila da ju poljubi ko u filmu i nasrtala na njega, a on ju je odbio, kaže on olmaz Stalno su ga pratile na setu, slikale šta ima u auto i to analizirale, ma luđakinje! U jednom je intervjuu rekao da je zgrožen količinom svakojakih nemoralnih ponuda koje dobiva
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 27.07.2013., 15:02   #76
ja sam isto negdje čitala da je izjavio da ga je starh ljudi i mobitela od cijele te zaluđenosti fanica...i da mu u stan dolazi samo 4 prijatelja/prijatelice ..da nikome više ne vjeruje..( ak nađem taj članak, budem ga zakeljila)

evo i jednog njegovog intervjua vezanog uz seriju i uz slučaj droge..

iterview with Cagatay at shootings for the new look for cover pictures for AFK Emir's journey, translated by sweetie SARA thanks a lot -yasemin

Man:the new Emir is infront of us, the trailer was very effective, a new season with a new story will be infront of us for the trailer the days and shootings came to life, Cagatay Ulusoy who plays Emir's character is infront of our cameras for the first time with his new image, its like a army shave, Cagatay cut his hair with his own hands, his looks his acting is 10 our of 10
Cagatay: i tried to show what i was feeling,
Manhen his hair was cut Cagatay became a totally different person, if you want lets give a look of the new and the old and you see the difference
Cagatay: even ones who know me say : aww is that you, i havent even properly got used to it either yet but we will get used to it, its the first time im doing this kind of cut, thankgod my head looks normal and not weird
Manas he upset when he was cutting his hair
Cagatay: i wasnt like ohgod my hairs going, what will i do now?
Man:the story from the start changed, Feriha's death will put Emir's through new adventures in the new episodes
Emir: it will tell the story of a man who has lost his wife, he has fears because of this he isnt afraid of losing anyone around him so is no longer protecting the ones close to him
Man:from Cagatays words we understand Feriha's death has put Emir underneth everything
Cagatay:like that in his own state by himself he has got far away from everyone, a man living alone
Man:it seems hard days are waiting Emir who has gave up on the rest of the world, together with the story new names will join the team
Reporter: two pretty women have joined the series
Cagatay (proper smiling) yes they are very sweet both of them
Man:you will wonder why we are hiding Emirs new role friends, the names are now being hidden thats why we are hiding there faces
Cagatay: i mean it will pass by happily and nicely, the energy is very high
Repoirter: will anything be lived through between you and them?
Cagaty: i dont know information to do with the scenario really
Man:Emir will keep himself away form us for a while, he will not see the beautiful things around him, what will happen in the new season we will all watch together. Lets talk about his holidays alittle, Cagatay relaxed very well in Cesme and Bodrum, Cagatays new look got his girl fans even more crazy, but on the other hand caused rumors to come out
Reporter: a report came out last time can i hear about it from you
Cagatay: they exaggerated the issue, they said i used several types of drugs, here there are the ones who see me the most, the most close to me. its reaching 6-7 months i have been doing sports i lost kilos after that time, if you ask me if i used anything, i used very little energy tablets, something anyone out there can buy. because we work alot and got tired alot, my metabolism naturally gets slower, when i got tired i needed to make my metabolism alittle faster and my state was already bad and it gives energy, so tablets that gave me energy, nothing else
Man:Cagatay who says he uses what everyone else can without any extras, wants to have news to do with his work not matters
Cagatay: to be honest i dont want to enter issues outside my work, now we are starting a new season after that they can talk about work, they shouldnt talk about anything else
Man:together in the new season Cagatay will be infront of us with more better acting what will happen we will all see together.
__________________
forever young..:D
ljucka is offline  
Old 27.07.2013., 15:13   #77
Istina je ovo za mobitel. Rekao je da su više puta te klinke saznale broj i onda neprestano davile. Ako me pamćenje služi, mislim da je čak rekao da zato više ni nema stalni broj, već ga mijenja svako malo.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 27.07.2013., 23:20   #78
Uz pomoć googla sam prevela par njegovih starijih izjava, pa ih evo dijelim s vama!


Mlada zvijezda nam je dala neke zanimljive komentare:

- Kada sam se upoznao sa serijom "Adini Feriha Koydum" u kojoj trebam igrati, rekao sam da ona neće biti uspješna. No sada sam stigao do točke da sam tražen. Možda je to moj totem. Ako razmišljam negativno stvari će ispasti dobro.
- Nikada nisam doživio ljubav. Imao sam duge veze. Čak sam bio u vezi 2 godine. No, je li to ljubav? Ne znam.
- Nepovjerljiv sam prema ljudima. Nemam puno prijatelja, možda 3, 4. Želim upoznati nove ljude, ali ne mogu nikome vjerovati. Imao sam loša iskustva.
- U noći nakon 2 sata, ljudi pod utjecajem alkohola postaju jako hrabri. Zapitam se kada dobijem nepristojnu ponudu. No ako odbijem, djevojke počnu vrištati.
- Bio sam na dijeti 6 mjeseci. Ujutro jedem samo müsli, nakon vježbi pojedem kilogram mesa. Igram košarku i ne koristim vijaču, već dižem utege.
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 28.07.2013., 00:50   #79
Cini se jako zanimljiv, šteta da neće otkriti malo više hehe, ali vjerojatno nebi ni ja da sam na njegovom mjestu. Daj zamisli ti tu hrabrost upast mu u kucu, to su neke klinke sigurno.,
Pa kad vidim neke slike sa seta,čovječe neznam kak to sve izdrži toliku navalu i opet je uvijek nasmijan, uff treba to izdržati i psihički i fizički..
crnokosa87 is offline  
Old 28.07.2013., 14:33   #80
ja mislim da sam ja na njegovom mijestu već davno bi sve u rodni kraj poslala..xD, al kaj je je...nosi se s tim jako dobro..
__________________
forever young..:D
ljucka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.