Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2010., 03:28   #541
Prvakinja u glupostima

Standardno cerekanje i psovanje()
Nepotrebno deranje, uh my favorite : pijane konverzacije s ljudima koje ne znaš i pogotovo u wc-u
Al' najgore pijanstvo je bilo kad sam se u istoj večeri barila s likom koji mi je katastrofa (posljedica toga je sljedeći tjedan sam šal nosila zbog "ljubavnih" ugiza i da množina),da bi nakon toga se barila sa jednom od svojih najboljih prijateljica na sredini glavne ceste dok su nas gledali jedno 10-ak ljudi i final sceneovraćanje na auto od staraca. Užas

Al' se i dalje nisam opametila, pitam se kad će to doć.
TBFgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:37   #542
Ja cu rec za frenda-idiota...napio se i kreno kuc, vidio da vlak stoji na stanici (inace vlak prolazi iza njegove kuce koja je od stanice udaljena 500m) i uhvatio se za vlak i drzo dok nije vidio svoju kucu i onda skocio fino...imo blazi potres mozga i kad je doso k sebi otiso u kucu spavat, i dode mu mater za 5min i nade ga cijelog krvavog...ona mislila da ga neko istuko...kreten nije ni skuzio da se cijeli polomio i oso lijepo spavat...na kraju je bio sivan po cijelom tijelu
Bice grafiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 12:37   #543
Dok sam tek nazujena (nazujita ) sve grlim, svima se kešam oko vrata i govorim im da ih volim. Onda nastavim pit pa mi ubrzo bude muka, e tad izlajem sve što treba reć, ali nikad nisam imala hrabrosti, malo poslje mi bude jako muka pa malo prilegnem negdje sa strane i čim se probudim bude . E onda mogu nastavit .
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 14:56   #544
Uf, a ja tek svoje gluposti da ne spominjem .
Prvi put u životu sam se BAŠ NAPILA nedavno.. bio je koncert kod nas u gradu, a ja sam bila u kazni tako da sam mogla bit vani do pola 11. Popila sam poviše blacky-a, vina, red-bull votke i pelinkovca da bi se nakraju sramotila pred bratovim najboljim prijateljem (i dan danas me sramota kad dođe kod nas), zakasnila 2 sata doma, dovela dečka doma, pokupila se s njim pred starcima, opet ošla van, došla za pol sata, legla u krevet, pobljuvala se, ošla u kupaonicu i udarila glavom od kadu. Koje ludo i nezaboravno iskustvo. -.-
Pixie3oo3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:00   #545
Quote:
Pixie3oo3 kaže: Pogledaj post
ime: Pixie3oo3


Quote:
Pixie3oo3 kaže: Pogledaj post
Uf, a ja tek svoje gluposti da ne spominjem .
Prvi put u životu sam se BAŠ NAPILA nedavno.. bio je koncert kod nas u gradu, a ja sam bila u kazni tako da sam mogla bit vani do pola 11. Popila sam poviše blacky-a, vina, red-bull votke i pelinkovca da bi se nakraju sramotila pred bratovim najboljim prijateljem (i dan danas me sramota kad dođe kod nas), zakasnila 2 sata doma, dovela dečka doma, pokupila se s njim pred starcima, opet ošla van, došla za pol sata, legla u krevet, pobljuvala se, ošla u kupaonicu i udarila glavom od kadu. Koje ludo i nezaboravno iskustvo. -.-
ma bravo, ne valja ti mješati btw.
propala budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:30   #546
Isuse kako neki ljudi imaju bujnu maštu, to je nevjerovatno
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:31   #547
ja se želim napiti...da se opustim konacno
__________________
A kad mi dođeš ti,i osmijeh vratiš mi,sva patnja i bol života mog,će proć...:( <3 <3
heleny 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:49   #548
droga ti je bolja za opustit se, alkohol je uzas.
propala budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 22:00   #549
.i s drogom pazi.umjereno

jedan lik se u subotu tako pobljuvao od trave.fuj ono....bio je blijed ko krpa.:S
Lana. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:34   #550
ja jednom dodjem simpi DOMA i velim onak jebacu te...

ili sjednem na neki bus i odem na drugi kraj grada jer mi se vozikalo...( nisam vidla broj)

i jedna najgora...sjedim ja onak malo pripita u tramvaju s majcom od rammsteina i hlacama isaranim s flomicima i korektorom sve na rammstein...i po rukama i nogama sve sa flomicima...
i uđu tak neke dve trebe s jednim metalcem i svađaju se nes oko metala..i ova jedna odjednom veli nes tipa kak su rammsteini sotonističke nacističke pizde...ja onak cujem ustanem i velim kao kaj veliš? ova mi ponovi s nekim dodacima i ja zensku osamarim...onda onu drugu probam al me ova prva ulovi za ruku pa sam ju u trbuh...onda su izasle a onaj lik me sam gledal...onda sam i ja izasla na slijedecoj..ajme a kolko ljudi je bilo u tom tramvaju...nikad se vise nisam tamo vozila...sram me...al nije meni zao nje neg kaj je onaj lik bio lijepi...jebo to..metalac je metalac...
__________________
Nismo mi u kurcu, kurac je u nama. Ne može nitko ući, imamo mrežu za komarce. Netko će ovdje bit poliven vodom. Daj mu pičke! S.M. 2011
rammsteinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 18:03   #551
i jos neke sam se sjtila:

pjevanje rammsteinovog sonnea ispred busa..
brojanje do deset na njemačkom jen dva trinajst
povraćanje po osobi ispred sebe ( rammstein koncert )
__________________
Nismo mi u kurcu, kurac je u nama. Ne može nitko ući, imamo mrežu za komarce. Netko će ovdje bit poliven vodom. Daj mu pičke! S.M. 2011
rammsteinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 18:32   #552
prevara dečka.
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 18:40   #553
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
prevara dečka.
haha.
to je cesta glupost.XD
Lana. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 18:42   #554
Quote:
rammsteinica kaže: Pogledaj post
i jos neke sam se sjtila:

pjevanje rammsteinovog sonnea ispred busa..
brojanje do deset na njemačkom jen dva trinajst
povraćanje po osobi ispred sebe ( rammstein koncert )
zabrij ti bruke jao ja bi se usro od bruke
sovče is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 19:04   #555
asti !

ovo radim kad sam i trijezan

da vidimo...

slomljen rucni lijevi zglob u (navodno) pokusaju igranja kosarke.
jutro radnog dana bljuvanje po busu + bljuvanje u skolsku torbu (isti dan).
nacugavanje na skolskom (srednja, pohađao jos, radni dan).
padovi s bicikla, da necu niti brojati (naravski pijan) + izleti i slicno... na n-tu ih je bilo.
spavanje u kolicima (tačke) 11 mjesec, vani.
spavanje po wc skoljkama da se vise niti ne broji.

i tako... ima toga jos ali mi ovo pada na pamet. najcesce drobim pivcugu pa onda sjecem sa medicom ili slicnom rakijicom.
nakon duuuugo godina pijancevanja sam prestao totalno. bolje je bez toga. sokic za mene !



EDIT:

i susjedi su navikli na moja stanja. kaj, boli me kitica. bio sam pijan i produzi.
na bruku sam postao otporan. jebe mi se
Zehehehljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 20:18   #556
Quote:
sovče kaže: Pogledaj post
zabrij ti bruke jao ja bi se usro od bruke

nitko ne kaze da je bruka..samo je glupo...ja se nikad ne brukam / niceg me nije sram...
__________________
Nismo mi u kurcu, kurac je u nama. Ne može nitko ući, imamo mrežu za komarce. Netko će ovdje bit poliven vodom. Daj mu pičke! S.M. 2011
rammsteinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 02:17   #557
svasta sam radio pod utjecajem opijata tko bi se sjetio,mozda najveca kad sam zabrijao da umjesto 79 imam 76 u rukama(sto bi mi na bordu 2345K dalo nuts )i callao liku all in od preko 200 ojra kad sam okrenuo ponosno svoj 9 high salve smijeha na moj račun odjeknule su u westinu.Ako nije bila najveca niti najgora sigurno je bila najskuplja i od tad vise nikad pijan nisam igrao(osim par puta)

Zadnje uređivanje edwood : 17.07.2010. at 02:40.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 13:36   #558
frendica i ja smo otišle do jednog supermarketa, uzele kolica i vozile se po gradu
bilo je ludo
firefly_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 13:40   #559
evo bas jucer, malo sam zabrijao na ono smeca u auto za paliti cigare.....nije bas hvatalo, barem sam to mislio pa sam si pol prsta spržio
Cepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 13:18   #560
Sorry kaj ću dić temu,al jednostavno moram.

Dok sam pijana izgledam kao totalni retard ( hodam sporo,jedva gledam) i ugl. do jedno prije par subota svaki put sam se napila i sramotila se pred drugima a da za to pojma nisam imala i onda mi je frendica rekla kako to izgleda htjela sam u zemlju od srama propast! e zato više ne pijem da me Isus Bog natjera.
__________________
A kad mi dođeš ti,i osmijeh vratiš mi,sva patnja i bol života mog,će proć...:( <3 <3
heleny 15 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.