Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2016., 20:47   #61
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Nedavno sam na tu temu pogledala jedan zanimljiv video na YouTube-u, link ispod
https://youtu.be/cJr226idrFg

Nije da smo sramežljivi, već smo po prirodi introvertirani i nemamo potrebu da se ističemo u društvu jer nas to isto društvo energetski iscrpljuje. Svoje vrijeme najradije provodimo u samoći i tako 'punimo svoje baterije'. Osobno me je jako teško izvući iz kuće. Mogu po mjesec dana biti u kući i ne izlaziti vani. A što se tiče inteligencije, ima istine donekle. Recimo, pošto nisam društvenjak to svoje vrijeme u samoći rado provodim istražujući meni neke zanimljive teme, razmišljajući o smislu života itd. Kad sam u društvu te teme se uopće ne spominju. Nemam ih potrebu spominjat, jer znam da bi me gledali u čudu i ne bi razumjeli ni riječi. Upravo zbog toga imam taj osjećaj ne pripadanja.

Ovaj video sa youtube-a govori isto to kao i taj clanak sta sam gore zalijepio...

Imas pravo ovog sta se tice introvertiranosti, znaci drustvo nam gotovo da i netreba, mozda prijatelj ili dva, ali prijatelj slican nama i nasem nacinu zivljenja i opcenito pogleda na zivot.
Takodjer sam taj tip kojem netrebaju izlasci van, pijanke i to, dodje mi ponekad u godini da odem malo do nekog kafica i tako nesto, ali vrlo rijetko, takodjer volim setat sam, bilogdje, moze to biti neko polje, suma, park, svejedno, otidjem autom negdje bez odredista i tako, osim ljudi sa posla gotovo da se i ne druzim sa nikime drugim, jednostavno nemam potrebu, a imam i takvu situaciju da nemam ni vremena za druzenja, uglavnom shvatio sam da mi nista ne nedostaje i sam pronalazim svoju srecu i stvari koje me usrecuju, takodjer volim radit stvari po svome a ne kako mi netko savjetuje jer nemoze se nekome nametat nesto sta ta osoba jednostavno nevoli i nemoze tako funkcionirati, tako da sam ja sam svoj.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 20:53   #62
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ovaj video sa youtube-a govori isto to kao i taj clanak sta sam gore zalijepio...

Imas pravo ovog sta se tice introvertiranosti, znaci drustvo nam gotovo da i netreba, mozda prijatelj ili dva, ali prijatelj slican nama i nasem nacinu zivljenja i opcenito pogleda na zivot.
Takodjer sam taj tip kojem netrebaju izlasci van, pijanke i to, dodje mi ponekad u godini da odem malo do nekog kafica i tako nesto, ali vrlo rijetko, takodjer volim setat sam, bilogdje, moze to biti neko polje, suma, park, svejedno, otidjem autom negdje bez odredista i tako, osim ljudi sa posla gotovo da se i ne druzim sa nikime drugim, jednostavno nemam potrebu, a imam i takvu situaciju da nemam ni vremena za druzenja, uglavnom shvatio sam da mi nista ne nedostaje i sam pronalazim svoju srecu i stvari koje me usrecuju, takodjer volim radit stvari po svome a ne kako mi netko savjetuje jer nemoze se nekome nametat nesto sta ta osoba jednostavno nevoli i nemoze tako funkcionirati, tako da sam ja sam svoj.
Da, točno tako. Nemam pojma kako se nekom da non stop biti vani. Ne vidim gdje je zabava u tom
Dovoljna sam si sama sebi. Daj mi knjigu i sretna sam :klap:
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 02:09   #63
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Da, točno tako. Nemam pojma kako se nekom da non stop biti vani. Ne vidim gdje je zabava u tom
Dovoljna sam si sama sebi. Daj mi knjigu i sretna sam :klap:
Djevojko, tvoj sam sluga.
Potpisujem sve.

Dijelim misljenje s tobom, sve do zadnje unce.
__________________
Sve je moguće..ali ljudi su odlučili ne priznati sebi da je to ustvari tako.-Dan Emanon
Pattenta Brutta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.