Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2017., 13:29   #8761
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Mislim da nije baš tako. Bar ne na stranici na kojoj obitavam. U profilu izričito možeš navesti što tražiš.
Možeš izričito navesti ali i ne moraš, jer nije obvezno. Kao što nije obvezno staviti visinu, tjelesni tip, pa ni napisati barem jednu rečenicu o sebi. Nekoga takve stvari mogu zanimati. Ako pak sve piše na tvom profilu a osoba se nije potrudila pogledati, to je onda druga stvar...

Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Zar ne spada taj "što se traži?" među onih 10-ak najčešćih pitanja koja mnogi tako vole ponavljati? U istom rangu s "kako si, šta ima, šta se radi...". Pa sam si to uvijek i tumačio na isti način. Netko nema pojma o čemu razgovarati baš s tobom, pa ispipava teren s univerzalnim pitanjima.
Da, pa moguće je i da se kod nekih o tome radi. Teško je dati univerzalno značenje na takvo pitanje kad sigurno ne pitaju svi iz istog razloga.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Old 16.01.2017., 13:34   #8762
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Ja ni ne znam gdje ovo moje vodi.
Nije da ne želim nekoga ali ne mogu (niti želim) ništa definirati dok ne prođe neko vrijeme.
Dovoljno mi je da druga strana ima isti pogled, da želi sve (ne samo sex), pa gdje god to odvelo..

Tako je i kod mene.
Hajde da podignem prosjek, i ja sam upoznala na dejting stranicama mog dragog
( ne smijem reci decka jer je over 40 pa bih dobila kritike )

Zajedno smo nekih 10 mjeseci i ide nam...gdje god to odvelo.

Kuc, kuc, kuc... da ne ureknem
tiina is offline  
Old 16.01.2017., 13:34   #8763
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Zar ne spada taj "što se traži?" među onih 10-ak najčešćih pitanja koja mnogi tako vole ponavljati? U istom rangu s "kako si, šta ima, šta se radi...".

Pa sam si to uvijek i tumačio na isti način. Netko nema pojma o čemu razgovarati baš s tobom, pa ispipava teren s univerzalnim pitanjima.
Dobro, to je možda istina. Ali već i to prilično sužava mostić na kojem se možemo naći. Da ne zna o čemu bi razgovarao.

Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Možeš izričito navesti ali i ne moraš, jer nije obvezno. Kao što nije obvezno staviti visinu, tjelesni tip, pa ni napisati barem jednu rečenicu o sebi. Nekoga takve stvari mogu zanimati. Ako pak sve piše na tvom profilu a osoba se nije potrudila pogledati, to je onda druga stvar...



Da, pa moguće je i da se kod nekih o tome radi. Teško je dati univerzalno značenje na takvo pitanje kad sigurno ne pitaju svi iz istog razloga.
Naravno, univerzalno značenje bi zahtijevalo pravo istraživanje, a ja govorim o svojem dojmu. Trebalo bi isto definirati na koga se odnosi, jer stranci si daju malčice truda da pročtaju profil. Jednostavno je gubljenje vremena kontaktirati neku koku samo zbog izgleda.
Riona is offline  
Old 16.01.2017., 13:38   #8764
Mislim da smo moguce iskljucili jednu bitnu komponentu. Ego...
Podosta osoba koristi stranice za dizanje svog ega. Vole paznju koja im se poklanja a da doista nista ne traze i zive u ekranu a ne izvan njega.

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
__________________
https://youtu.be/f_RjlIPuqyc

Povuci bilo koji potez, sigurno češ pogriješiti. Citat iz crtića/igrice.
Njorac is offline  
Old 16.01.2017., 13:43   #8765
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Dobro, to je možda istina. Ali već i to prilično sužava mostić na kojem se možemo naći. Da ne zna o čemu bi razgovarao.
Istina, nisam već dosta dugo na stranicama za upoznavanje, ali dojam mi je da većina ne zna o čemu bi točno razgovarala. Posebice jer je i čitava rečenica s točkom ili upitnikom već premija.
A usprkos tome, mnogi baš jako vole forsirati "razgovor" s kime god mogu, pa to ispadne anketa. I zato ta pitanja. A čak i da taj "što se traži?"(u kojoj god varijanti) ne dolazim samo iz manjka mašte, ružno zvuči, remeti potencijalni ton razgovora. A tako je lako istu stvar saznati prirodno kroz razgovor.

Mislim da je naaajzabavnije što žena na profilu može napraviti, uz sve što želi inače napisati, također napiše odgovore i na ta najčešća pitanja. To se sjećam da sam i vidio par puta
Odmah se skrati trud, vidi se tko čita profil, a tko se samo javlja da bi se javio, vidi se tko ima oko čega i pokrenuti razgovor, a kome trebaju pomoćni kotačići
nemouzagrebu is offline  
Old 16.01.2017., 13:48   #8766
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post

meni isto idu na živce te kategorizacije i famozno pitanje "što tražiš ovdje" u trećoj poruci.
mogu reći generalno što tražim (dakle odnos, vezu kakogod, druženje ne, brak isto ne), ali s nekom određenom osobom što bih htjela ne znam da ga ubiješ dok ne prođe neko vrijeme.

i onda se frajer javi mjesec dana nakon upoznavanja, da ima podvojene osjećaje i da misli da ja želim brak
Ja prva postavim pitanje što tražiš ovdje, ako procjenim što osoba hoće pa samo da potvrdim i da eliminiram da ne gubimo vrijeme.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 16.01.2017., 13:50   #8767
Quote:
Njorac kaže: Pogledaj post
Mislim da smo moguce iskljucili jednu bitnu komponentu. Ego...
Podosta osoba koristi stranice za dizanje svog ega. Vole paznju koja im se poklanja a da doista nista ne traze i zive u ekranu a ne izvan njega.

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
Doista, ima i takvih.

Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Istina, nisam već dosta dugo na stranicama za upoznavanje, ali dojam mi je da većina ne zna o čemu bi točno razgovarala. Posebice jer je i čitava rečenica s točkom ili upitnikom već premija.
A usprkos tome, mnogi baš jako vole forsirati "razgovor" s kime god mogu, pa to ispadne anketa. I zato ta pitanja. A čak i da taj "što se traži?"(u kojoj god varijanti) ne dolazim samo iz manjka mašte, ružno zvuči, remeti potencijalni ton razgovora. A tako je lako istu stvar saznati prirodno kroz razgovor.

Mislim da je naaajzabavnije što žena na profilu može napraviti, uz sve što želi inače napisati, također napiše odgovore i na ta najčešća pitanja. To se sjećam da sam i vidio par puta
Odmah se skrati trud, vidi se tko čita profil, a tko se samo javlja da bi se javio, vidi se tko ima oko čega i pokrenuti razgovor, a kome trebaju pomoćni kotačići
Da, to je zbilja jednostavno. Rafal pitanja ili ugodan razgovor?
To je najzabavnije?Napisati odgovore na najčešća pitanja?
Ako pretpostavljam da će mi se javiti samo takvi, onda bolje otići odande.
Riona is offline  
Old 16.01.2017., 13:51   #8768
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Pa jesi li našla ono što si tražila? to pitam..ja do sada samo "metem" smeće haha
Jesam inače ne bi bilo ništa više od jedne cuge.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 16.01.2017., 13:55   #8769
Quote:
tiina kaže: Pogledaj post

Tako je i kod mene.
Hajde da podignem prosjek, i ja sam upoznala na dejting stranicama mog dragog
( ne smijem reci decka jer je over 40 pa bih dobila kritike )

Zajedno smo nekih 10 mjeseci i ide nam...gdje god to odvelo.

Kuc, kuc, kuc... da ne ureknem
Divno

Ja ni ne znam kako ide sve to sa definiranjem..nakon 15 god veze.
Ne sjećam se da se išta definiralo prije a sad svi odma pitaju i jeste definirali što a vidjeli se tad tek 3 puta
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 16.01.2017., 13:56   #8770
Quote:
Njorac kaže: Pogledaj post
Mislim da to ni tada ne znas sa sigurnoscu. To je tek izjava koja je podjednako moguce tocna i nije tocna. Tek vrijeme pokaze sto je od tog tocno.

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
Bože moj naravno..ali možda moreš dobiti odgovor tipa..tu sam iz zafrkancije, zezam se i ne tražim ništa..i da ja nisam pitala recimo, onda bi se zavlačio razgovor bez nekakvog smisla..meni je to bitno jer ne gubim vrijeme na takve.


Quote:
Njorac kaže: Pogledaj post
Mislim da smo moguce iskljucili jednu bitnu komponentu. Ego...
Podosta osoba koristi stranice za dizanje svog ega. Vole paznju koja im se poklanja a da doista nista ne traze i zive u ekranu a ne izvan njega.
Oh yes..upravo to..ja sam se s likom dopisivala 2 miseca i baš mi se svidio, da bi na kraju skužila da se lik doslovno igra..ko zna koliko ih muva po sajtu, a meni govori jedno jeli..
bougedefunkk is offline  
Old 16.01.2017., 14:03   #8771
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ako pretpostavljam da će mi se javiti samo takvi, onda bolje otići odande.
Mislio sam "zabavno na zloban način", jer ih odmah u startu razoružaš
...a i napisao sam da to bude samo dodatak uz sve što bi i inače bilo na profilu, znači sve normalno, samo i to dodano tamo kao mala zamka za dosadne
nemouzagrebu is offline  
Old 16.01.2017., 14:10   #8772
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Mislio sam "zabavno na zloban način", jer ih odmah u startu razoružaš
...a i napisao sam da to bude samo dodatak uz sve što bi i inače bilo na profilu, znači sve normalno, samo i to dodano tamo kao mala zamka za dosadne
Ma bila bi.. kad bi čitali.
Jednom sam, nekom tipu, izazvana nizom zahtjeva na profilu, napisala odgovor na svaki taj njegov zahtjev.
npr. jedan je bio "nemoj mene pitati što da obučeš; odrasla si, to odluči sama"
U tom slučaju sam se stvarno zezala, ali je prouzrokovalo jednu prepisku... dosta zabavnu, priznajem.
Bilo je i nešto o broju cipela... i koji bi bio optimalan broj pari. Rekoh da imam više, ali su troje od toga tenisice.
Riona is offline  
Old 16.01.2017., 14:25   #8773
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
što se tiče inteligentnog koji misli da ti nešto misliš, taj je vjerovatno ubo "onu drugu", pa si ispala višak. Ali neko vrijeme si bila u igri.Na klupi.
al zašto bi mi se javljao nakon mjesec dana nejavljanja?
da mi kaže da ima podvojene osjećaje i da misli da se pošto poto želim ubračiti? ter da ga razuvjerim u svezi glede toga?
ja sam već zaboravila da tip postoji, ono, whatever.
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ja na to gledam drugačije. Pitanje koje ti je postavljeno je što tražiš na tim stranicama, dakle pitanje zahtjeva generalan odgovor. Odgovor kakav možeš dati da se definira smjer. Jel tražiš samo seks, kraću vezu, brak ili dopisivanje s nekim iz dosade i/ili stjecanje prijatelja. Jer ima čak i ovog zadnjeg. Nije postavljeno pitanje bilo "što konkretno želiš sa mnom" jer na to pitanje nikako ne možeš odgovoriti u tom trenutku, pa ni nakon mjesec dana on-line dopisivanja ni nekih početnih susreta uživo.

Ovih zadnjih nekoliko odgovora na temu te jedne rečenice u biti pokazuje kako svi mi volimo zakomplicirati stvari tumačenjima jednostavnog pitanja. Nema smisla odmah donijeti sud "on/ona pita iz tog i tog skrivenog razloga"
ma nemam ja problem s tim pitanjem, samo mi ide na živce
i nemam ja sud o osobi koja pita, ok, pitaš generalno, odgovaram generalno.
al se onda meni sudi prema odgovoru da sam luda udavača, e to mi je otkriće
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Mislim da nije baš tako. Bar ne na stranici na kojoj obitavam. U profilu izričito možeš navesti što tražiš. Ima ljudi koji traže seks i s tim likovima se mimoilazim. Netko tko je otvoren za dužu ili kraću vezu - imamo zajednički teren za nešto.
Ali onda bi trebalo pročitati profil, bar osnovne podatke... a to je strašna muka!
je, al jako rijetki navedu casual sex u profilu, a u porukama se samo tako prezentiraju.
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Ja ni ne znam kako ide sve to sa definiranjem..nakon 15 god veze.
Ne sjećam se da se išta definiralo prije a sad svi odma pitaju i jeste definirali što a vidjeli se tad tek 3 puta
pa dobro, ja bih nakon 2-3mj voljela znati na čemu sam.
toliko i meni otprilike treba da znam bih li ili ne bih i što.
tisi is offline  
Old 16.01.2017., 15:10   #8774
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
al zašto bi mi se javljao nakon mjesec dana nejavljanja?
Zato što mu je propao plan B pa se vratio po možebitni snošaj?
Quote:
da mi kaže da ima podvojene osjećaje i da misli da se pošto poto želim ubračiti? ter da ga razuvjerim u svezi glede toga?
Zašto ti se taj scenarij čini nemogućim? On te krene optuživati da su udavača ne bi li reakcija bila "ma nisam, evp snosit ću se s tobom bez obveza i obećanja" - i eto njemu neobvezujućeg snošaja?
Quote:
je, al jako rijetki navedu casual sex u profilu, a u porukama se samo tako prezentiraju.
Logično.

Casual sex kao prva odrednica ima jako malo izgleda za realizaciju. Casual sex deklariran nakon upoznavanja ima nešto više, pod uvjetom da čovjek nije potpuni balvan.
Quote:
pa dobro, ja bih nakon 2-3mj voljela znati na čemu sam.
Ova me formulacija oduvijek zbunjivala: što točno i konkretno znači "saznati na čemu sam" - a da se ne odnosi na dijagnostiku opijata ?
Lord Byron is offline  
Old 16.01.2017., 15:21   #8775
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
al zašto bi mi se javljao nakon mjesec dana nejavljanja?
Ta druga je otpala pa je pokušao opet s tobom.
Vrlo jednostavno, mislim da nam se svima to dogodilo barem jednom.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 16.01.2017., 16:07   #8776
U kontekstu moje sreće(ili ne baš tolike nesreće) u traženju po baduima, naletio sam na info da ovo s naknadnim javljanjem nakon mjesec+ stvarno nije rijetkost. Ali otprilike je očito što i zašto(ajde, ima par mogućnosti, ali sve su u istom điru. Ili je imao prolazni odnos, koji je prošao, ili vas vrti desetke, ili je imao nešto drugo u planu, što je propalo, pa prelazi na plan B). Da, znaju cure i pitati što i zašto se dogodilo, pa bude priče o iznenadnom putu u inozemstvo, crkla baba, crko anlaser na autu i slično(pa nije mjesec dana bio pri internetu).



Casual sex, osim u situacijama gdje ga je moguće zakačiti kao stavku, možda i nije baš najpoželjnija opcija, čak i kada ju muško vidi, i želi casual sex, zna biti dvosjekli mač. Npr, možeš biti otvorena za casual sex, i prihvatiti takvu igru odmah od početka. Ako to napišeš negdje, možeš privući totalno drugačiju ekipu. Vidi se to i po forumu, ali i na drugim mjestima. Praktički ako ostaviš post u kojem su 2% šanse da želiš seks ikad, s ikim, nekome će biti poziv da šalje koješta u inbox.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 16.01.2017., 17:23   #8777
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zašto ti se taj scenarij čini nemogućim? On te krene optuživati da su udavača ne bi li reakcija bila "ma nisam, evp snosit ću se s tobom bez obveza i obećanja" - i eto njemu neobvezujućeg snošaja?
A dobro, sve je moguce.
Al ako je tako ikad uspio doci do snosaja, nek mu svaka dala onda
Quote:
Logično.

Casual sex kao prva odrednica ima jako malo izgleda za realizaciju. Casual sex deklariran nakon upoznavanja ima nešto više, pod uvjetom da čovjek nije potpuni balvan.
I to stoji.
Zato svi imaju napisano long term relationship i onda odmah krenu na seks talk ili dick pics.
Quote:
Ova me formulacija oduvijek zbunjivala: što točno i konkretno znači "saznati na čemu sam" - a da se ne odnosi na dijagnostiku opijata ?
Kategorizacija vec spomenuta.
tisi is offline  
Old 16.01.2017., 23:46   #8778
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Jesam inače ne bi bilo ništa više od jedne cuge.
A koliko ste ih ovako popili kad ste se našli?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 17.01.2017., 18:22   #8779
Na Cupidu..Badoou i sličnim stranicama sve žene vole putovati koji god profil kliknem..interesi: putovanje..put oko svijeta...proputovati što više mjesta itd...

sve neke svjetske putnice..
zbunjen87 is offline  
Old 17.01.2017., 18:34   #8780
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Na Cupidu..Badoou i sličnim stranicama sve žene vole putovati koji god profil kliknem..interesi: putovanje..put oko svijeta...proputovati što više mjesta itd...

sve neke svjetske putnice..
Eeee to sam i ja skuzio i onda mi se smanjio broj na svega par osoba a i tih par osoba je trazilo nesto perfektno i onda sam odustao i maknuo se sa svih tih stranica
Rodion is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.