Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2006., 13:01   #1
Minamini problemi sa prijateljicama

Totalno sam danas u dilemi da li da budem besna, razocarana ili je to jebiga zivot.

Naime, prijateljici koju poznajem vec 5 godina sam pre dve zatrazila pomoc oko jedne stvari. I to je jedna od prijateljica iz blizeg kruga. Nju taj posao ne bi kostao ni pola sata, a meni je strasno bitno, ono...moze da promeni tok zivota.

I onda mi dve nedelje nije odgovarala, iako smo se videle u medjuvremenu i danas mi pise kako nema vremena i to joj se ne radi.

I jebiga...sta sad? Mislim, jel smo prijatelji ili nismo? Dodje mi da joj napisem besan mail, ali se kontrolisem. Svako ima pravo da kaze ne. Al koj kurac se onda nesto druzimo.

Ili da ubacim druzenje u brzinu manje i da bude "Cao cao, kako si, jebi se nemam vremena za tebe"..
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:06   #2
Ovisi o cemu se radi!U svakom slucaju,sad vidis kakvo je to vase prijateljstvo...
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:12   #3
Quote:
Minam kaže:
Totalno sam danas u dilemi da li da budem besna, razocarana ili je to jebiga zivot.
u trilemi si

idealno bi bilo da budeš bijesna i razočarana, jer, jebi ga, to je život

a njoj reci iskreno, reci da si bijesna na nju jer te razočarala
a za ubuduće...znati ćeš..to je život
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:14   #4
pogledaj malo s druge strane, mozda stalno nesto trazis, pa je zeni dosta radit usluge
WENZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:17   #5
Nikad joj nisam nesto trazila, nije mi trebalo.
Al sad sam dubooooko razocarana...
Al doc ce maca na vratanca.
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:22   #6
po meni je najgore da budes bijesna i da reagiras na prvu a opet nije lijepo ni da se osvecujes, nikada svoga mira...
Ono sto bih ja napravio je da bih ih odjebao obadvije - kada ih vidim: Cao, dovidenja i nista vise od toga a ako te pokusaju "zaustaviti", reci da si u zurbi, da nemas vremena i da ti se bas ne prica... (ne reci s njima ali shvatiti ce...) I to je to... Ajde, zivot je takav, a ljudi su sve vise sebicni...
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:26   #7
Quote:
Zjena kaže:
Ono sto bih ja napravio je da bih ih odjebao obadvije ...
koje dvije
oba dvije nedjelje?
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:32   #8
Ma znam ja da nije ok cekati na osvetu...al kad sam u ovakvom stanju uvek prvo mislim na osvetu.
E stvarno ponekad pozelim da imam moc, i da svima nesto od mene treba i da ja onda mogu da biram kome cu da pomognem.
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 14:41   #9
Quote:
Zjena kaže:
Ono sto bih ja napravio je da bih ih odjebao obadvije - kada ih vidim
zar nije dovoljno da ju je samo jedna frendica razočarala ili razbjesnila....?


osveta je najgluplji način rješavanja odnosa s nekime.
Eli_jana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 14:49   #10
ako ti ne zeli pomoci...onda to nije prijateljica.
__________________
newton je mrtav, einstein je mrtav a i meni je danas lose
ivek26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 15:21   #11
Quote:
Eli_jana kaže:
zar nije dovoljno da ju je samo jedna frendica razočarala ili razbjesnila....?


osveta je najgluplji način rješavanja odnosa s nekime.
Odjebala bi prijateljicu koja je ocito s njome iz nekog drugog razloga a nije tu kada joj treba pomoci...Pa mislim, kakva je to prava prijateljica - jer ocito je da ova nju smatra pravom prijateljicom a ovu boli neka stvar za sve... Osveta bi bila nesto drugo, da joj ucini nazao ili sta ja znam...Ali ovako jednostavno ce se odmaknuti od nje i nece s njome imati posla - nece joj se osvetiti ali nece vise imati ni "neprilika" u zivotu s njome.. Inace je osveta najgora stvar - nikada covjek nema svoga mira...
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 15:52   #12
moj komentar o osveti je bio općenite prirode.
a Minam je dotaknula svojim pitanjem i komentarom to područje...
ali, pravi prijatelji se teško nalaze, oni 'loši' lagano i brzo se gube.
Eli_jana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 16:22   #13
Ne se osvećivati! Vratit će joj se na drugu stranu, a ti ćeš mirno spavati. Nego, ako ona tebe nešto zamoli, učini to i onda će se jaaako posramiti!
samara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 17:31   #14
Quote:
Minam kaže:
I jebiga...sta sad? Mislim, jel smo prijatelji ili nismo? Dodje mi da joj napisem besan mail, ali se kontrolisem. Svako ima pravo da kaze ne. Al koj kurac se onda nesto druzimo.
Idi i pričaj s njom. Reci joj da si ljuta, imaš pravo na to. Imaš pravo biti ljuta, čak i ako nisi u pravu (ne znam o kakvoj je usluzi riječ) imaš pravo biti neopravdano ljuta
Enivejs, reci joj kako se osjećaš bit će ti lakše, a i ona će ti vjerovatno reći zašto je to napravila pa ćeš saznati više..
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 17:44   #15
Quote:
samara kaže:
Ne se osvećivati! Vratit će joj se na drugu stranu, a ti ćeš mirno spavati. Nego, ako ona tebe nešto zamoli, učini to i onda će se jaaako posramiti!
osveta je gadna stvar....
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 18:48   #16
Znala sam bit u takvoj situaciji, to nisu bile neke stvari od životne važnosti već neke sitnice koje dotičnu prijateljicu nebi stajale ništa a učinile bi za mene puno. Još uvijek sam dobra s tom osobom kojoj sad mogu ja jaaako puno pomoć u jednoj životno važnoj stvari al ne želim i neću jer znam da kad bi ja to njoj napravila, ona bi i dalje bila ista prema meni...al da ti pravo kažem boli me k*** nek sam gadura
I da, ne smatram je više prijateljicom nego osobom za trač party
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:35   #17
Neće na žurku?
Ma jebi joj kevu.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 22:05   #18
meni niko nis ne pomaze. nauci se i ti sama obavljat svoje poslove.
to ti je super
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 22:31   #19
Smirila sam se, promislila sam. Necu se svetiti, necu pisati ljute mailove, sacekacu da se vidimo i pitacu je jos jednom licno koj joj je q***z da se pravi Bog.
Naime, treba mi garantno pismo za nekog meni bliskog, da dodje samo na dve nedelje ovamo, da se (vrlo moguce) upise na faks. A posto prijateljica ima drzavljanstvo, treba da stavi svoj potpis na garantno pismo.
E sad, ona to ne bi, jer ako ova meni bitna osoba pokrade nacionalnu banku, ubije nekog ili umre, ona mora da joj placa sahranu. Jebiga.
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 22:39   #20
Quote:
Minam kaže:
Smirila sam se, promislila sam. Necu se svetiti, necu pisati ljute mailove, sacekacu da se vidimo i pitacu je jos jednom licno koj joj je q***z da se pravi Bog.
Naime, treba mi garantno pismo za nekog meni bliskog, da dodje samo na dve nedelje ovamo, da se (vrlo moguce) upise na faks. A posto prijateljica ima drzavljanstvo, treba da stavi svoj potpis na garantno pismo.
E sad, ona to ne bi, jer ako ova meni bitna osoba pokrade nacionalnu banku, ubije nekog ili umre, ona mora da joj placa sahranu. Jebiga.
cuj, njeno je pravo da odbije, a tvoje je da to postujes.
koja je to zemlja?
mozda i nije neophodno garantno pismo
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.