Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2012., 19:28   #3861
Quote:
migmo kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Molim pomoć. Trebam madrac za trosjed na razvlačenje. Madrac koji trebam se preklapa zajedno sa podnicom prilikom sklapanja/rasklapanja trosjeda. Podnica ovako izgleda:
http://www.gruppo-styling.it/eng/3pieghe_maglia.aspx
Trebam dimenziju 140x200
Također ne trebam nešto pre skupo, jer mislim prijeći na pravi krevet u neko dogledno vrijeme, ali ako postoji više ponuda, dapače.
Puno hvala!
Morate još znati i koje debljine mora biti madrac
afoj is offline  
Old 26.10.2012., 20:48   #3862
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
Morate još znati i koje debljine mora biti madrac
Presavijanjem podnice dobijem nekakvih 20 cm između (+- 1-2 cm), znači debljina madraca bi trebala biti oko 10 cm? Da li ta mjera spada u nekakav standard debljina takovih madraca? Jer nisam siguran zbog toga što nemam original (nikakav) madrac na tom trosjedu sada. Vjerujem da bi stao neki možda do 11-12 cm ako bi se lijepo pritisnuo prilikom sklapanja, pretpostavljam samo.
migmo is offline  
Old 27.10.2012., 19:19   #3863
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
Exclusiv je standard cijena. Taj madrac se radi već godinama. Nije ništa posebno, klasičan džepićasti madrac.

Podnica je preskupa ili nedovoljno kvalitetna za tu cijenu. Pogledajte podnice od Ergoactiva ili Eurflexa. Legenda SK ne bi trebala biti iznad 500 kn.
hvala, afoj. nama treba vanstandardne veličine, dakle podnice i madrac od 210 cm duljine, a ergoactiv na navedene cijene uzima 20% gore, pa nam u biti ispadne isto. ove cijene za hespo su za te veće mjere, dakle osnovna cijena je već uvećana.
marija82 is offline  
Old 28.10.2012., 16:21   #3864
Pozzz,, samo jedno kratko pitanje, koja je preporučljiva i kakva podnica za madrac sa đepičastim oprugama? HVALA!
tsong is offline  
Old 28.10.2012., 16:44   #3865
Quote:
tsong kaže: Pogledaj post
Pozzz,, samo jedno kratko pitanje, koja je preporučljiva i kakva podnica za madrac sa đepičastim oprugama? HVALA!
Za madrace sa džepičastim oprugama obavezna je podnica s gustim letvicama da se ne dogodi da džepić upadne između dvije letvice.... preporučam od Hespa Legendu S jer ona ima pojačanje na predjelu gdje smo najteži i regulatore tvrdoće...ona je sad čak i na akciji......
__________________
Album
marta22 is offline  
Old 28.10.2012., 21:30   #3866
U svezi glede podnica.
Bili smo u eurolamu i imali su neku basic podnicu na akciji za oko 350, 370 kn (mislim da je imala 28 letvica).
Već smo mislili uzeti (2 x 90*200), ali nam je prodavačica rekla da su one za lakšu kategoriju do recimo nekih 90kg, pa nam je nudila neke druge na koje mogu komotno ići i osobe iznad 90kg (moramo oboje bez obzira u razlici u težini uzeti iste jer je razlika u visini podnica različitog tipa/modela), ali te su naravno koštale komad oko 600-700 kn što je cjenovno dosta razlike.
Zna li netko da li je to zaista tako što se ove basic i kilaže koju podnosi tiče??
Ta cijena oko 350 kn/kom bi nam najbolje odgovarala.
Ruby Red Lips is offline  
Old 29.10.2012., 09:41   #3867
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
U svezi glede podnica.
Bili smo u eurolamu i imali su neku basic podnicu na akciji za oko 350, 370 kn (mislim da je imala 28 letvica).
Već smo mislili uzeti (2 x 90*200), ali nam je prodavačica rekla da su one za lakšu kategoriju do recimo nekih 90kg, pa nam je nudila neke druge na koje mogu komotno ići i osobe iznad 90kg (moramo oboje bez obzira u razlici u težini uzeti iste jer je razlika u visini podnica različitog tipa/modela), ali te su naravno koštale komad oko 600-700 kn što je cjenovno dosta razlike.
Zna li netko da li je to zaista tako što se ove basic i kilaže koju podnosi tiče??
Ta cijena oko 350 kn/kom bi nam najbolje odgovarala.
Koji točno madrac imate?
afoj is offline  
Old 29.10.2012., 12:36   #3868
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
Koji točno madrac imate?
bernarda superlux
Ruby Red Lips is offline  
Old 29.10.2012., 12:56   #3869
našli smo i ovo
http://www.lunasan.hr/katalog.php?id=53&kat=4&podkat=56

ako može malo off topic - ima li netko bernarda visco jastuk ili dormeo (ne ortopedski već klasičnog oblika) sa memorijskom pjenom? zadovoljni? kvaliteta istih?
Ruby Red Lips is offline  
Old 29.10.2012., 12:57   #3870
našli smo i ovo
http://www.lunasan.hr/katalog.php?id=53&kat=4&podkat=56

ako može malo off topic - ima li netko bernarda visco jastuk ili dormeo (ne ortopedski već klasičnog oblika) sa memorijskom pjenom? zadovoljni? kvaliteta istih?
Ruby Red Lips is offline  
Old 29.10.2012., 15:38   #3871
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
Monsun je ok madrac, ali u 90x200 košta cca 2000kn. Neka realna cijena bi bila oko 1600-1800kn, ali i ovo je ok za te materijale.
Budite oprezni kod narudžbe, jer je meblo u stečaju. ..nemojte uplaćivati kompletan iznos avansno, nek kapara, a ostalo kad dobijete madrac.

Nešto slično tom madracu drugi baš i ne nude. Uglavnom su to PU madraci s memori pjenom, ali su jeftiniji. Monsun je sigurno bolji.

Podnica 26-28 letvica. cca 500kn komad

Pozdrav,
kupujem novi madrac te sam razgledavao naokolo i naletio na dosta povoljan u meblu (http://shop.meblo.hr/p-1881-madrac-s...ex-200x90.aspx). Trazio sam madrace bez opruga i ovo mi se cini nekako dosta povoljno, a opet nije najjeftiniji madrac. Jesi li siguran da je meblo u stecaju, jer mi se nekako neda bas peglat kartica pa da poslije imam probleme?
Blluezi is offline  
Old 29.10.2012., 21:58   #3872
Quote:
tsong kaže: Pogledaj post
Pozzz,, samo jedno kratko pitanje, koja je preporučljiva i kakva podnica za madrac sa đepičastim oprugama? HVALA!
"Đepičasta"!?

Dva pokušaja, dva promašaja!

Quote:
marta22 kaže: Pogledaj post
Za madrace sa džepičastim oprugama obavezna je podnica s gustim letvicama da se ne dogodi da džepić upadne između dvije letvice.... preporučam od Hespa Legendu S jer ona ima pojačanje na predjelu gdje smo najteži i regulatore tvrdoće...ona je sad čak i na akciji......
"Džepičasta"!?

Dva pokušaja, jedan promašaj!

Džepićasta!

Za ostalo je tu Afoj...
Radoboj29 is offline  
Old 30.10.2012., 13:56   #3873
Quote:
Blluezi kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
kupujem novi madrac te sam razgledavao naokolo i naletio na dosta povoljan u meblu (http://shop.meblo.hr/p-1881-madrac-s...ex-200x90.aspx). Trazio sam madrace bez opruga i ovo mi se cini nekako dosta povoljno, a opet nije najjeftiniji madrac. Jesi li siguran da je meblo u stecaju, jer mi se nekako neda bas peglat kartica pa da poslije imam probleme?
Meblo tvornica madraca u sloveniji (slavni jogi) više ne radi. U hrvatskoj posluje Meblo Trade, ali to nisu meblo madraci. Madraci koje radi Meblo trade se rade pod brandom "Meblo Ted" tko zna gdje?

Ovo je više rekla-kazala informacija, pa neka potvrdi netko ako zna.

Zadnje uređivanje afoj : 30.10.2012. at 14:03.
afoj is offline  
Old 30.10.2012., 13:59   #3874
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
bernarda superlux
možda su imali nekih problema s tom podnicom, pa ju ne opterećuju, ili vam jednostavno trapaju skuplju? podnice se ne rade po kilaži da opterećenja od 120 ili više kg. neki proizvođači (optimo, ergoactiv) rade podnice s debljim letvicama za teže osobe.
afoj is offline  
Old 30.10.2012., 14:01   #3875
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
nije loša cijena. ....jeftinija podnica od slovenske Mobe.
afoj is offline  
Old 30.10.2012., 18:10   #3876
Ne pratim više ovu temu, ali evo, da još jednom s odmakom od pola godine kažem da imam madrac od perfecte, maxima i da mi je savršen, imam 55 kg, visoka sam 175 cm. Dečko ima 90 kg i visok je 192 cm. Oboje jako zadovoljni. Navlaku sam skidala i prala, sve super. Preporučam.
cicamalamica is offline  
Old 30.10.2012., 22:29   #3877
Samo da javim da smo kupili madrac Meblo Jogi - "Monsun" (bio je na lageru) cca 2900 kn + 2 Ergofix podnice za cca 990 kn. A valjda smo dobro prošli
Joachim is offline  
Old 30.10.2012., 22:47   #3878
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
možda su imali nekih problema s tom podnicom, pa ju ne opterećuju, ili vam jednostavno trapaju skuplju? podnice se ne rade po kilaži da opterećenja od 120 ili više kg. neki proizvođači (optimo, ergoactiv) rade podnice s debljim letvicama za teže osobe.
meni se čini da je prodavačica zaista htjela utrpati nešto što je duplo skuplje
al ok naći će se nešto
Ruby Red Lips is offline  
Old 31.10.2012., 14:39   #3879
Quote:
cicamalamica kaže: Pogledaj post
Ne pratim više ovu temu, ali evo, da još jednom s odmakom od pola godine kažem da imam madrac od perfecte, maxima i da mi je savršen, imam 55 kg, visoka sam 175 cm. Dečko ima 90 kg i visok je 192 cm. Oboje jako zadovoljni. Navlaku sam skidala i prala, sve super. Preporučam.
cijena?
marija82 is offline  
Old 31.10.2012., 19:59   #3880
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
cijena?
Za veličinu 160x200 je bio oko 4500 kn, ali sam dobila popust od 10 % pa je izišao oko 4000. Dostava besplatna, došao za 5 dana.
cicamalamica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.