Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2012., 16:00   #41
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Nije da se baš događa da dame prilaze, posebno sa "ozbiljnim" namjerama, ali zašto se ograničiti.
Ne kažem da sjediti i čekati treba postati način ponašanja, ali ne bi valjda odbio da ti priđe neka, a sviđa ti se onako na prvi pogled.

Pod odbio mislim na razgovor, druženje....
Razgovor ne bih odbio ni sa ženom koja mi je fizički odbojna, ni sa muškarcem, pa kako bih onda sa ženom koja mi se sviđa na prvi pogled?

Moje misli su više bile u čekaonici kod doktora, ili u redu za blagajnu, ili u mupu u redu...na to me asocira "sjedit i čekat". A ono su osjećaji koje vežem uz te situacije, doslovce bih iskočio iz kože.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 16:26   #42
cure nemaju muda za prilazit, ah da, pa one i inače nemaju muda
Solna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 17:11   #43
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Dapače, kada moram sjediti i čekati, osjećam se živčano, nesposobno i ako ćemo uvoditi seks u to, kastrirano.
Da, tako nešto. Sjediti i čekati da netko drugi nešto obavi (ako uopće obavi) je daleko od gospodara situacije. Meni je "gospodar situacije" onaj tko dirigira akcijama.


Preporučujem ti da poneseš knjigu ili neki slični materijal za čitanje sa sobom gdje god očekuješ čekanje. Nešto što si ionako namjeravao pročitati.

Daleko je bolje od prčkanja po mobitelima ili zujanja okolo sat - sat i pol.

Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Nije da se baš događa da dame prilaze, posebno sa "ozbiljnim" namjerama, ali zašto se ograničiti.
Ne kažem da sjediti i čekati treba postati način ponašanja, ali ne bi valjda odbio da ti priđe neka, a sviđa ti se onako na prvi pogled.

Pod odbio mislim na razgovor, druženje....
Ne, naravno; nije odbijanje ni bilo kontekst.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 18:18   #44
Sudeći po postovima ne samo na ovoj temi, nego općenito što sam se načitao u ovih 4 i nešto sitno godina, a i naslušao od mnogih forumašica jest da je ovaj fenomen uletavanja cura dečkima dosta raširen i da cure prilaze dečkima na redovitoj bazi. No na stranu s time, to nema veze s uletima svakodnevnim, na faksu, poslu i sl., već mislim na ulete vikendima, negdje vani, na kućnim tulumima, pijankama, čajankama i ostalim vrstama muško-ženskih druženja, gdje se nalaze primjerci muških i ženskih jedinki željni dobrog provoda i druženja.

Takvih uleta skoro pa i nema. Razlog? Kod nas još uvijek vlada mišljenje kako cura koja prilazi je ili očajna ili drolja, druge nema. Mišljenja sam da se mnoge boje toga što će im okolina prišiti na ime kad ih se prozove jer je eto, pokazala želju da ona izabere i uzme dečka koji se njoj sviđa, umjesto da čeka i bira među hrpom ekipe koja uletava svemu što ima sise i guzicu. Uz to, moram dodati da je dosta cura vrlo staromodno i da čeka da muški bude taj koji će prvi sve pokrenuti, pokazati inicijativu dok će ona biti samo lijepa i klimati glavom na svaku njegovu izrečenu riječ.

Meni osobno cura nikad nije uletila s namjerom da želi nešto više sa mnom, da me želi recimo i zbariti tu večer, ništa, jedini uleti su kad me neka pita gdje je ta i ta ulica. A ni kod frendova nisam čuo da ženske uletavaju, čak i kod onih koji svaki vikend redovito izlaze, to se jednostavno ne događa u onolikoj mjeri koliko je inače te zagovarateljice napuhuju. Moja procjena bi bila 1 cura na njih 25 koja će uletiti bez problema, jednostavno se takvo nešto rijetko događa, zato sam i napisao gore da je riječ samo o fenomenu, ne o uobičajenoj situaciji koju ću posebno vikendom vidjeti vani.

Za kraj, ono što bih još htio dodati jest da cura koja uleti meni, ima velike šanse da prođe kod mene, mada naravno ne bi svaka prošla, no šanse ima, pogotovo ako solidno izgleda. Ne treba biti uber ljepotica, no ak je meni oku ugodna, može proći. I definitivno je poželjnija od one koja će se dvoumiti i čekati da ja nekim nadnaravnim moćima osjetim i znam što ona točno želi od mene, te da ju primjetim među hrpom ostalih cura. Ja ću uvijek biti od inicijative prema onoj ženskoj koja je meni zapela za oko, no itekako očekujem i od druge strane malo akcije jer vjerujem da ima muških za koje se vrijedi potruditi, a ne čekati da oni, kako sam već maloprije naveo, nadnaravnim moćima shvate da je zapeo nekoj curi i da je zainteresirana za njega. Cure, budite i vi od akcije.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 19:39   #45
meni su ti nasumični uleti u cilju traženja partnera/ice totalno bezvezni, da ne kažem nešto gore....al započimanje razgovora naprosto u vidu socijalizacije, neobvezatnog druženja, zabave - prolazi, i to s oba spola haha.
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 21:51   #46
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Prišla jednom i više nikada!!
To kao da je neki decko pricao tebi i ti ga odjebala i onda on kaze to sto si ti rekla
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 21:53   #47
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
To kao da je neki decko pricao tebi i ti ga odjebala i onda on kaze to sto si ti rekla
Boga draga, o čem ti sad melješ???
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 22:00   #48
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Boga draga, o čem ti sad melješ???
Rekla je da je cura jednom prišla dečku i vidjela koliko su dečki umišljeni, zahtjevni, kako moraš izgledat kao pamela, bacit sise itd, ona nije takva i dobila je odjeb. Kuiš
pijanecX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 22:22   #49
Quote:
pijanecX kaže: Pogledaj post
Rekla je da je cura jednom prišla dečku i vidjela koliko su dečki umišljeni, zahtjevni, kako moraš izgledat kao pamela, bacit sise itd, ona nije takva i dobila je odjeb. Kuiš
Kako god, ali ovdje nije bila problem cura nego dečko!! Cura tada nije ništa rekla niti mislila išta loše o dečkima iliti dotičnom!!

I zašto odma mislite da je u curi problem ako više ne želi nikome prilazit????
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 23:13   #50
meni nikad nijedna nije prisla i pomalo sam uvrijeđen i rezigniran
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 23:39   #51
Quote:
floki_ne_daj_se kaže: Pogledaj post
meni nikad nijedna nije prisla i pomalo sam uvrijeđen i rezigniran
Da sam na tvom mjestu, nosio bih neki vrijeđajući transparent ili barem majicu s natpisom.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 23:53   #52
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
Da sam na tvom mjestu, nosio bih neki vrijeđajući transparent ili barem majicu s natpisom.
u potpunosti se slažem i mislim da zaslužuju takvu kaznu!!
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 07:43   #53
Jednom. Iako tehnički nisan prišla. Nisan se digla sa svoje stolice i otišla razgovarat s njim, nego san ga, kao svaka prava žena, počastila pićem. Iz potpuno krivih razloga, doduše. Bio je jako sličan nekom. Sve u svemu nije bilo loše ispalo.
__________________
..I neka mi to ne uzme nebo za zlo, al' ti si jedino čemu se molim..
južna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 09:50   #54
Zasto vi muski to ne znate cijeniti kad vam zena pridje? svaki put kad sam prisla muskarcu izgubio je tako reci svoju "muskost" i nije se znao snositi s tim da sam napravila prvi korak....
Josypa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 10:22   #55
Quote:
Josypa kaže: Pogledaj post
Zasto vi muski to ne znate cijeniti kad vam zena pridje? svaki put kad sam prisla muskarcu izgubio je tako reci svoju "muskost" i nije se znao snositi s tim da sam napravila prvi korak....

ja osobno to nebi vjerovao, i mislio bi da je pokušaj sprdnje u pitanju kada bi mi atraktivna djeva prišla, i onda bije otjerao svojim neumjesnim smislom za humor...
sa druge strane, da mi priđe neugledna i neatraktivna djeva vjerojatno bi dobila barem dozicu pristojne ćakulice....
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 10:28   #56
Quote:
Josypa kaže: Pogledaj post
Zasto vi muski to ne znate cijeniti kad vam zena pridje? svaki put kad sam prisla muskarcu izgubio je tako reci svoju "muskost" i nije se znao snositi s tim da sam napravila prvi korak....
Ne bih se baš složila s tim.

Ima dosta dečkiju kojima je to skroz ok, dapače, to im je plus i cijene tu "hrabrost" kod žene.

Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Za kraj, ono što bih još htio dodati jest da cura koja uleti meni, ima velike šanse da prođe kod mene, mada naravno ne bi svaka prošla, no šanse ima, pogotovo ako solidno izgleda.
----

S druge strane, imaš i one koji to ne vole.

Ja padam na ovaj drugi tip. Ali to ne znači da svi ne vole da im se priđe. Malo si previše izgeneralizirala temeljeno na ponekom osobnom iskustvu
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 11:14   #57
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Ne bih se baš složila s tim.

Ima dosta dečkiju kojima je to skroz ok, dapače, to im je plus i cijene tu "hrabrost" kod žene.



----

S druge strane, imaš i one koji to ne vole.

Ja padam na ovaj drugi tip. Ali to ne znači da svi ne vole da im se priđe. Malo si previše izgeneralizirala temeljeno na ponekom osobnom iskustvu
Treba naći ono između. Jer otprilike kad žena napravi prvi korak i to jasno i glasno, vrlo je vjerojatno da će ona raditi sve korake u daljnjem odnosu. Vidila, doživila.

I da, žao mi muškaraca koji su dobili grube odjebe i zbog toga više ne prilaze, ali dosta njih ne shvaća da ne mogu baš svakoj curi uletiti vani, bilo što se tiče njihovog izgleda, bilo što ta ženska nije raspoložena za to.

Jasno da bi svi htjeli onu najljepšu, najzgodniju itd., ali malo realnosti nije na odmet.

Tipovi koji kao pičkice čekaju i čekaju, ti će se bome i načekati. I onda će za nekih 20-30 godina shvatiti kako su čekali da život prođe kraj njih, bez da su oni išta poduzeli, jer ih je bio strah.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 12:25   #58
Ja uopće ne razumijem bitnost u tome tko će prvi prići kome.

Pričate kao da je taj postupak prilaženja dovoljan da nešto zaključite o toj osobi. Moš' misliti.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 12:39   #59
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Treba naći ono između. Jer otprilike kad žena napravi prvi korak i to jasno i glasno, vrlo je vjerojatno da će ona raditi sve korake u daljnjem odnosu. Vidila, doživila.

I da, žao mi muškaraca koji su dobili grube odjebe i zbog toga više ne prilaze, ali dosta njih ne shvaća da ne mogu baš svakoj curi uletiti vani, bilo što se tiče njihovog izgleda, bilo što ta ženska nije raspoložena za to.

Jasno da bi svi htjeli onu najljepšu, najzgodniju itd., ali malo realnosti nije na odmet.

Tipovi koji kao pičkice čekaju i čekaju, ti će se bome i načekati. I onda će za nekih 20-30 godina shvatiti kako su čekali da život prođe kraj njih, bez da su oni išta poduzeli, jer ih je bio strah.

Stvarno ne vidim po kojoj logici si došla do tog zaključka,jer šta ako je u pitanju osoba koja inače inicira odnose s curama ali iznimno u konkretnom slučaju nije nego je to napravila ženska strana,tj možda ga je samo preduhitrila.
To što si par puta doživjela tako šta ne znači ništa,uzorak je premal.

I ne,ne bi svi htjeli najljepšu.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 13:00   #60
Tri-četri puta su mi uletile,bez obzira na ishod svega bilo mi je to simpatično i kul,laska egu,recimo ova zadnja bez dvoumljenja prišla za manje od pet minuta,za hrabrost i samopouzdanje sa svakom odradio izlazak ili barem jednu naknadnu kavu
NaTablet-ama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.