Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 23:22   #21
@šečerna vata

awww ovaj tvoj opis..da znaš da bi ti rado ukrala tog dečka
coloredsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 23:26   #22
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
sve do male djece kao da si mene opisivala


Quote:
coloredsoul kaže: Pogledaj post
@šečerna vata

awww ovaj tvoj opis..da znaš da bi ti rado ukrala tog dečka
Nije ni tvoj loš!

Moj je još uvijek, nažalost, imaginaran.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 23:30   #23
Nije loš da, al je imaginaran haha bar dok ga ne pronađem ili dok on mene ne pronađe..
al fora je ova tema, možda takve neke osobe naiđu i prepoznaju su C:
coloredsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 00:22   #24
Off topic- sad na ovoj temi se decki sa teme "nenjegovane zene" mogu izjasnit sta zele, a sta ne

On topic-

Evo bas slusam sad neku lijepu pjesmu, pa se bacila u neka razmisljanja i eto teme haha

Ovaj moj me nekad pravo nervira. Al ono, da bi ga pogodila necim, ali ne mogu se naljutiti na njega, a on voli kad ja poludim pa napravi nesto ludo na sta ne mogu a da se ne opalim smijati.
Pase mu to sto ja sam ja dosta konzervativna cura kad su u pitanju musko zenski odnosi. Mislim, kojem muskom to ne bi bilo dobro, da bude u kazni ako ga zenska vidi s usisavacem ili krpom.
Obozavam kad kuham i istovremeno pjevusim i plesem uz neke moje pjesme, a on mi dode s leda, iznenadno. Ono zadubim se, zaboravim da je u stanu, pa provocira, pa izaziva, pa ga zamuljam, a on zna da se prvo mora spremit papica, pa ide kao probat, proseta do frizidera, otvori nam pivo i kaze aj odmori malo.

Volim dok se izvali na krevet i gleda me dok se spremam i promrmlja u stilu svejedno ce to kasnije dolje. On je naravno gotov u petnaestak minuta. Onda izademo, ili s prijateljima ili kod nekih rodaka. Oslonac mi je ogroman, kako u zivotu, na faksu, tako i dok nosim stikle, jer on je naravno skoro 190, a ja zwerg od 160. Dok smo vani, osjetim kako se ponosi samnom i stvarno, nikad nije dao na mene. Nema sanse.

Jedni od najdrazih dana su mi kad ja pripremam ispit, pa nisam na faksu, a on radi do 4. Onda se ja ustanem oko 9, popijem kavu, pospremam sto treba, ucim, prije nego sto ce doci s posla stavim nesto kuhati. On umoran dode. Zabaci mi glavu na rame, poljubi, ode pod tus. Pa jedemo i odlucimo chillati kod kuce. Nekad je show po stanu, nekad i zapalimo, nekad se samo glupiramo i volimo. Ali nije neki romantik, mislim, pokaze on, ali ne sa svijecama i ostalim, po meni, glupostima. Zapravo me i iznenadio. U pocetku sam mislila da je neki hladan, povucen. I trebalo je malo duze vremena da se otvori predamnom. Nije neka faca, tocnije, dosta ljudi je iz zivota odjebo. Oboje imamo po par uzih prijatelja i to je to. Volimo se na isti nacin zabavljati iako slusamo razlicitu glazbu, no niti on ne voli moju, niti ja njegovu, pa zaljenja ne bude.
Ali mi se smije kad pustim neke neuobicajene pjesme, tipa indijske, pa okomotam sal oko kukova i kao nesto plesem. Kod njega je "smijesna glazba" onaj kaubojski country. Pa kad ga ta faza uhvati, ne znam di bi pobjegla. To trci, to skace, glumi da jase konja, glasa se kao konj. Ali bar me nasmije kao nitko u zivotu. Ali onda se s njim ukljuci i njegov pas, pa skacu zajedno. Ma ej, djecji vrtic. Kad smo kod djecjeg vrtica,vidim da je u dubini njega cilj za obitelji i djecom.
Nekad je dosta ozbiljan, ljut. Ono, ne pitaj me nista, ne gledaj me, nisam u kuci. Ah, svi imamo zute minute, ali oboje znamo kako se postaviti jedno prema drugom. Kad ja trebam mir, da mi ga, tako i obratno. Bez ljutnje.

Ali pravi ratovi budu kad sam u pms. Tu se bjezi, sklanja, doslovno baca cokolade na mene. Ne uspije mu svaki put. Pogotovo ako baci neku koju ne volim, onda ju dobije natrag.

Volim sto postuje moje stavove, i kad mu zaglibim u objasnjavanju nekih situacija s psiholoskog aspekta, a on meni pocne o ekonomskim i politckim cinjenicama, pa vrsimo debate kao da smo u saboru.
Volim kad pohvali kako izgledam i sto voli moj stil oblacenja. Ali meni je draze sto on svaku moju frizuru, sminku, haljinu cipele i cjelokupan dojam poboljsa svojim prisustvom uz mene i nacinom na koji me drzi i gleda. Inace, kao sto rekoh, vislji je od mene, ima pune usne i predivan osmijeh. Svida mi se njegov stil oblacenja, a od parfema kojeg stavi i kako me pogleda, uhvati jednom rukom za struk, dode mi da skinem tu haljinu puno prije nego sto je on predvidio.
Volim kad me potice kad izgubim motivaciju, volim kad mi kaze da sam lijepa, kad me poljubi u celo i kaze malo manje brini tom glavom, trebat ce nam bistra u zivotu...
Kad se dogode neki problemi, tu smo prvi jedno za drugo. Bez osudivanja, s postovanjem i razumijevanjem. Ako nemamo sta pametnije reci, sutimo.
Cesto se zna dogoditi da vjezbamo zajedno. Najdraza vjezba mi je kad on radi zgibove,a ja okomotana oko njega. Ta vjezba inace ne traje jako dugo nekad on radi sklekove, a ja lezim na njemu i ucim neku skriptu. Dobro mu je sto imam 50kg, pa to nije neki otpor, jer toliki sportas bas i nije, vise ono, kako on to nazove - odrzavanje.
Razliciti, a opet isti. Ima mi karakter tigra. Zna sta je njegovo i neda na to, stiti. Ali opet izaziva strah onih koji ga ne poznaju, jer je takav, karakter s kojim se bas ne bi volio posvadati. Lovi ono sto nema, a dobro ce mu doci, na primjer u poslu.
Da, nekad bi ga stvarno lupila, kao i on mene, ali znamo da je ovo medu nama odlicno.


Uh, malo sam si se zanijeo. Eh sta mastanje napravi od covjeka haha al et, kad je bal nek je maskembal

Zadnje uređivanje Raabta : 02.10.2015. at 00:35.
Raabta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 00:23   #25
Sad sam skontala da je moj post najdulji. ispricavam se hahah.. ludo zensko, sta ces haha
Raabta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 01:56   #26
Stvarno lijepa tema. Iako sam nadžak čeljade koje često pribjegava crnilu, baš me nekako raspekmezilo ovo kako ste pisali o svojim dragim osobama.

Enihu, moj bivši, u našim najboljim danima je bio taj savršeno-nesavršeni pripitomljeni divljak, koji je kuhao najbolju kavu, pravio najbolje doručke, skupljao sitne i nemoćne beštije po cesti (i donosio meni na skrb)...Hranio beskućnike, virtualno ratovao jer je netko na internetu opet u krivu...Dizao se po noći i masirao čelo koje je pucalo od migrene, prenosio u krevet kad bih, skupa s psom i mačkama, zaspala na kauču. Nespretno kupovao garderobu i điđe na poklon i smišljao najjače nadimke.
I onda se to, kako bi u Defianceu rekli, pretvorilo u stakho i ja sam vjerovala da mi srce više nikad neće poskočiti kad na mobitelu zablinka poruka.
Dočim, svemir je odlučio drugačije.
I zato se sad blesavo kesim (da nema ušiju, kez bi bio i veći) zbog jednog junačnog kiltonoše(kilt-muška tradicionalna suknjica), opsesivnog posjetitelja salona za tetovažu...Udomitelja sitne životinjske nejači i najdobroćudnijeg ekscentričnog medvjedolikog momčine koji je u stanju napraviti sve za ljude koje voli. Koji je odlučio naučiti divaniti ili barem psovati po naški. I od mene učiniti poštenu ženu
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 02:30   #27
Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post

Ne znam sto cete misliti, treba li meni psiholog ili nesto slicno, ali eto. Tko hoce, mislim da nebi zanimalo samo mene nego i ostale forumase. Pisite dulje od mene, krace, ugrubo, detaljirano, kako god...
Haha Ma ti si genijalana :klap: Ti si psiholog rođeni , pozitivni ...kad bi vas takvih bilo više , bilo bi lakše , svima

Meni treba neka spaljenka , šašava za većinu ali ne i mene ...kojoj mogu reć dok smo još u krevetu ; svinjice , skuhaš kavu ?
Da nekad -sad kad počnu kiše višednevne možemo smotat nešto i cerekat se predizbornoj kampanji ili zabrijemo u neke iber filozovske spike i spasimo svijet :klap:
Neku nedjelju ona leži u krevetu i gleda telku ...ja kuham ručak ...povremeno ju ugrizem za guzu ...jezikom joj napišem na leđima :volim te :klap:
A izgled ...neki koji je samo meni -lijep u svakom smislu , pljes

Jako lijepo bi bilo da volimo istu glazbu
Ako bi ovo gore bilo zadovoljeno pljes -klap , opće je poznato da bi seks bio : baš bi bio :klap:
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 02:38   #28
I ja sam svojedobno napisala popis kakav mi gospon muž treba biti. Onak, u natuknicama.
Mislim da je to bilo na prijelazu iz osnovne u srednju školu.

Bila sam jako nadobudno i pretenciozno starmalo dijete, pa je i popis bio jako nerealističan, detaljan i precizan. Imao je možda preko stotinjak natuknica. Znam da se stara smijala kad ga je našla i pročitala.

Weird thing is... da sam upoznala tog gospodina. Doslovno je zadovoljio svaku moju sitničavu, picajzlastu, egoističnu, bezobrazno cjepidlačnu stavku.Rekla sam mu za taj popis. Pitao me imam li ga još uvijek. Nažalost nemam, pisala sam ga preko ljetnih praznika, ostao je negdje na moru. A i prošlo je 100 godina. No još uvijek ga se živo sjećam.

Smiješno je to. Moraš poljubiti toliko žaba da bi na kraju našla princa.
Svemir sluša.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 09:17   #29
Quote:
Raabta kaže: Pogledaj post
Sad sam skontala da je moj post najdulji. ispricavam se hahah.. ludo zensko, sta ces haha

ma sve 5 ali što lažeš tu ljude? Nemam 1.90
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 11:20   #30
Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post
Dakle, molila bih forumase i forumasice da opuste prstice i opisu osobu s kojom bi htjeli imati vezu, brak ili ju vec imaju.


Naletio sam na ovo neki dan i prvo što sam pomislio - to smo moja cura i ja.
Kad čak i u svađi razmišljaš kako bi joj ugodio, kad je dovoljna jedna poruka, pogled, osmijeh... da ti popravi dan, kad gdje god pogledaš - sve te podsjeća na nju... onda znaš da imate nešto posebno.
Ne mogu to riječima opisati... to je valjda ono što kažu "ono nešto".
Jasno, nismo savršeni, imamo svoje mušice... ali smo savršeni jedno za drugo.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 11:55   #31
[QUOTE=nyxter;55720202]

Prejako.
Ako to nije keeper, ne znam što jest.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 16:43   #32
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
ma sve 5 ali što lažeš tu ljude? Nemam 1.90
A daaj, jesi se moraoo izblebetat, ne mora se sve okolo znatii

Ne lazi ti, mjerila te dok si spavao. Koliko imas?
Raabta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 17:03   #33
jaaoj *-*
Bas mi je drago kak ste se raspisali, obradovalii me :*
Dok sam sve to citala, zamisljala sam te vase odnose, odlicno ste to opisivali. I kuhanja i cijepanja drva i bjezanje na vlak. I nacin na koji ste opisali te osjecaje. Zelim vam svima od srca (i samoj sebi ) da upoznamo takve osobe (vidi se iz predocenog da se nekima i ostvarivalo) ili da nastavite takve odnose sa trenutnima.
I dok sam sve to zamisljala u glavu su mi samo ulazile teorije i objekti promatranja da izradim divlje seminarske radove... i konacno studiram psihologiju.

Jedva cekam da vidim kako cete jos pisati i kako ce se odvijati.

Puse!!
VanillaMalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 17:17   #34
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
I ja sam svojedobno napisala popis kakav mi gospon muž treba biti. Onak, u natuknicama.
Mislim da je to bilo na prijelazu iz osnovne u srednju školu.

Weird thing is... da sam upoznala tog gospodina.

Smiješno je to. Moraš poljubiti toliko žaba da bi na kraju našla princa.
Svemir sluša.

svemir sluša kada znaš što želiš, jer je svaka tvoja projekcija i težnja usmjerena na to.

malo sam ljubomorna, moram priznati. na sve one ljude koji znaju napraviti takav popis i označiti check kućicu u poglavlju života.
ja sam potpuno nepismena u tom smislu, moram reći.




Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post


Naletio sam na ovo neki dan i prvo što sam pomislio - to smo moja cura i ja.
Kad čak i u svađi razmišljaš kako bi joj ugodio, kad je dovoljna jedna poruka, pogled, osmijeh... da ti popravi dan, kad gdje god pogledaš - sve te podsjeća na nju... onda znaš da imate nešto posebno.
Ne mogu to riječima opisati... to je valjda ono što kažu "ono nešto".
Jasno, nismo savršeni, imamo svoje mušice... ali smo savršeni jedno za drugo.

podsjetilo me na ovo.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 17:20   #35
Quote:
Raabta kaže: Pogledaj post
A daaj, jesi se moraoo izblebetat, ne mora se sve okolo znatii

Ne lazi ti, mjerila te dok si spavao. Koliko imas?
krivu si stvar mjerila
(morao sam, forumaš sam)

Ja sam ti maliiii, ali i dalje veći od tebe dovoljno da štikle smiješ obuti bez da izgledamo smiješno.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 17:31   #36
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
svemir sluša kada znaš što želiš, jer je svaka tvoja projekcija i težnja usmjerena na to.

malo sam ljubomorna, moram priznati. na sve one ljude koji znaju napraviti takav popis i označiti check kućicu u poglavlju života.
ja sam potpuno nepismena u tom smislu, moram reći.
Ne mora to biti ni popis, niti tekst poput ulomka iz ljubavnih knjiga.
Imam jednu prijateljicu koja je tvrdila da nju nikakve veze ne zanimaju, odbijala je opisivati i ostalo. I onda mi je jednom prilikom na izlazku natuknila da je ljubomorna na ostale parove. Naravno, sutradan kad se otrijeznila i to, dosla je k meni na kavu pa smo pricale. I otpustila je kocnice. Mislim u pocetku se jadala tipa " ja sam jadna, mene nitko nece, ja nemam srece u tom, i kad naidem na nekog bude debil, pa sam odustala."
Uvjerila sam ju da grijesi tim razmisljanjem. I ajd, poslusa ona mene i nasilu opise. Reko ajd dobro, ipak treba vremena i volje da promjeni stav iz jednog u drugi. I bila mi je zanimljiva njena situacija pa sam malo vise posvetila paznju s njom. Nisam joj ni dozvoljavala da cijelo vrijeme razmislja o tome, pokusala sam joj skrenuti misli, nekako da zavoli sebe u meduvremenu. Ok, sad zna sto zeli, ali nece to ni doc do nje dok ona 24/7 razmislja o tom. I dosao je neki lik, mislila je da je potencijalni, ali se ispostavilo da je htio samo sex. Pa se razocarala. Podsjetile smo se na ono sto ona od muskarca trazi, a onda se opet vratile na stvari koje uopbicajeno radimo (najbolja mi je frendica pa smo bile jako puno vremena zajedno).
Eno, sta da kazem, cura je bila skroz zaboravila da joj treba decko i da ga zeli. Trenutno je u vezi. Decko ima sve osim plavih ociju i plave kose, sto je stavila u opis. Ali nije ni crn. To sa izgledom je ionako bila vise zezancija. Ali mi je drago sto se karakterno skroz poklapa i sto uzivaju.
Tako da, sve je rjesivo i nije nikome nemoguce nesto napraviti. Ako zeli.
Nece svi imati isti nacin, netko nece pisati na papir, vec ce zamisliti, ili se kroz iskustva nauciti sto tocno zeli, sto ne. Nacini su razliciti i svatko ima svoj jedinstven. Jer dokle god ne uvrstis vlasitite osjecaje, nacin je isprazan i nece uspjeti, jer nisi nicime pridonijeo osim praznom rjecju.

Ovu sam temu najvise napravila jer sam uvjerena da ce nekome pomoci. Ako nista, barem da se ubaci u mastanje na par minuta. Pa i oni koji su samo procitali, pritom si nesto zamislili, ali nisu nista postali, takoder su na neki nacin sudjelovali.
VanillaMalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 17:37   #37
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
krivu si stvar mjerila
(morao sam, forumaš sam)

Ja sam ti maliiii, ali i dalje veći od tebe dovoljno da štikle smiješ obuti bez da izgledamo smiješno.
Hahahah kaaaako sam znala da ces rec da sam krivu stvar mjerila.
Raabta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 17:53   #38
Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post
Ovu sam temu najvise napravila jer sam uvjerena da ce nekome pomoci. Ako nista, barem da se ubaci u mastanje na par minuta. Pa i oni koji su samo procitali, pritom si nesto zamislili, ali nisu nista postali, takoder su na neki nacin sudjelovali.

tema je zanimljiva, jer tjera na razmišljanje.

mene je na prvu zapljusnulo da ironiziram sama sa sobom, jer definirati što želim mogu recimo na razini raspoloženja današnjeg dana i /ili praktične stvarnosti i ako se potrudim, dosegnem možda ovaj vikend.

što ću željeti sljedeće godine u ovo vrijeme, primjerice, pojma nemam. još manje sebe vidim gdje sam i s kim sam za 10 godina.
to mi je nešto što se rješava u hodu, kao akcija-reakcija na splet životnih okolnosti.

stoga vidim kao posebno umijeće ono kada ljudi točno znaju što i kako žele.


Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post
Tako da, sve je rjesivo i nije nikome nemoguce nesto napraviti. Ako zeli.

apsolutno.
ako znamo što želimo i kamo idemo, lakše ćemo odlučiti kojim putem ići i kako tamo najbrže stići.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 17:54   #39
Quote:
Raabta kaže: Pogledaj post
Hahahah kaaaako sam znala da ces rec da sam krivu stvar mjerila.
Zato jer znaš gdje si i koje mjere ima prosječan forumaš?

A da se iskupim modovima zbog chata evo obećavam da ću čim budem za PCem napisati u edit nešto vezano za temu. Ne mogu to na mobu tipkat, što ako me ponese
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 18:34   #40
Ova tema je fun za promjenu. Pa da vidimo.

Da me ispred ulaza dočeka ovo.

Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.