Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2016., 16:42   #41
Quote:
mihajlo021 kaže: Pogledaj post
ali vidi solo sam i ja, kazem ti prvo imam neki zajebani ukus za zene, retko mi se ko svidi, onda kad mi se taj neko svidi, ja imam neku skolnost da ga idealizujem, upravo mi se neko obija o glavu bas sa foruma, jel ne moze da razgranici jednu osnovnu stvar, da u tom trenutku kad se desava nesto ona nije bila tu a druga persona je tu...
da je doticna kad se konacno otvorila i ja imali smo iste zelje, posle procitala temu i izmenila svoje misljenje ali ja sam ostao pri tom misljenju kojoj sam ja njoj napisao... za nju... sto se tice tebe ono buraz poradi na sebi, mislim realno mozes ako zelis...
Pa dobro, ali po čemu je, ne znam, 18.listopada poseban, ako si na taj dan solo? Nećeš reći"ufff, 18.listopada, a ja sam solo". Ali možda ćeš reći:"ovo mi je već 6.Božić u nizu solo"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 16:43   #42
Ja volim rođendane. Jako. I možda previše opsesiram oko datuma, ali mislim da je to prigoda kad ljude treba podsjetiti da ti je drago što postoje i što su baš oni, kakvi jesu. I želiš da se osjećaju posebno. Ne ispadne uvijek tako, ali nisu krivi datumi. Nekako oni iskristaliziraju koliko te netko zapravo doživljava.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 16:50   #43
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Pa dobro, ali po čemu je, ne znam, 18.listopada poseban, ako si na taj dan solo? Nećeš reći"ufff, 18.listopada, a ja sam solo". Ali možda ćeš reći:"ovo mi je već 6.Božić u nizu solo"
upravo to...
__________________
svi veliki ljudi su bili sanjari ...
S. Freud(1856-1939)
mihajlo021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 16:57   #44
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja volim rođendane. Jako. I možda previše opsesiram oko datuma, ali mislim da je to prigoda kad ljude treba podsjetiti da ti je drago što postoje i što su baš oni, kakvi jesu. I želiš da se osjećaju posebno. Ne ispadne uvijek tako, ali nisu krivi datumi. Nekako oni iskristaliziraju koliko te netko zapravo doživljava.
Nažalost - upravo ovo.

Ukoliko te netko izignorira na random datum u godini naći ćeš opravdanje (prvenstveno jer nemaš kičme i nemaš kvalitetnijih ljudi u životu ), no ako se radi o datumu koji bi trebao biti bitan onda to ipak, jel, onak zapeče.

I ne, ako će netko spinnat, ne radi se o poklonima, radi se o osjećajima i pažnji. Radi se o tome da na datum koji je tebi bitan (pa makar da je i nebitan po svim ostalim mjerilima ) netko također gleda na isti način.
Ajmo to okrenut kao što je netko od forumaša napisao - mama me taj dan rađala xy sati i bilo bi lijepo da je nekome drago zbog toga što je .

Najljepše rođendane/blagdane sam provela sa exM kad smo oboje bili klinci bez para koji su samo željeli biti tu jedan za drugog. Zajebi familije, obiteljske ručkove di se svi low key hejtaju i podjebavaju, imali smo jedno drugo da i takva sranja napravimo maksimalno ugodnima.

Shvatih da mu zavidim na neki način. On je solo u stanu i realno, ak poželi ne izać iz tog stana cijele blagdane može si to priuštit. Mene od činjenice da sam solo više jebe ta da moram biti određenog raspoloženja, družit se sa određenim dijelom obitelji (jer se mora, no ) i generalno biti super i vesela, a to je iscrpljujuće.
Kad imaš "raspored" za takav dan, puno je lakše kad također znaš da imaš nekoga kome možeš poslat poruku i tko će te smirit, nekoga tko će ti se veselit i nekoga zbog koga ćeš i takav dan progurat sa smješkom.

Društvena sam osoba i volim provoditi vrijeme sa ljudima, ali ta moranja za blagdane me iscrpe više nego da sam cijeli dan doma sama. I zato sasvim fino sjedne kad imaš nekog tko ti se veseli i tko će ti popravit makar večer, ako je dan već bio usran.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 16:58   #45
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Nisu mi baš prvi izbor, ali hvala na informaciji. VMD - kakva je tamo situacija s parkiranjem radnim danom?

Spomenula sam projekte pa sam se sad sjetila nečega od prošle godine, možda kao ideja nekome tko si isto traži neki 'projekt'. Prošle godine otprlike u ovo doba sam počela savijati papire, origami, s ciljem da si napravim sve ukrase za bor. Toliko mi se svidjelo da sam jedva čekala da dođem doma da vidim što ću napraviti, jer su rezultati bili bolji od očekivanog. Baš mi je išlo. Do Božića se skupila puna kutija i bilo je zabavno.

(Nedavno me frend zamolio da mu napravim dinosaura kakvog je vidio na slikama od prošle godine, a frendica pitala mogu li napraviti jednu mačku. Ovogodišnja mačka izgleda kao da je doživjela tešku prometnu nesreću, a dinosauri još gore )
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:13   #46
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Nažalost - upravo ovo.

Ukoliko te netko izignorira na random datum u godini naći ćeš opravdanje (prvenstveno jer nemaš kičme i nemaš kvalitetnijih ljudi u životu : o), no ako se radi o datumu koji bi trebao biti bitan onda to ipak, jel, onak zapeče.

I ne, ako će netko spinnat, ne radi se o poklonima, radi se o osjećajima i pažnji. Radi se o tome da na datum koji je tebi bitan (pa makar da je i nebitan po svim ostalim mjerilima : o) netko također gleda na isti način.
Ajmo to okrenut kao što je netko od forumaša napisao - mama me taj dan rađala xy sati i bilo bi lijepo da je nekome drago zbog toga što je .

Najljepše rođendane/blagdane sam provela sa exM kad smo oboje bili klinci bez para koji su samo željeli biti tu jedan za drugog. Zajebi familije, obiteljske ručkove di se svi low key hejtaju i podjebavaju, imali smo jedno drugo da i takva sranja napravimo maksimalno ugodnima.

Shvatih da mu zavidim na neki način. On je solo u stanu i realno, ak poželi ne izać iz tog stana cijele blagdane može si to priuštit. Mene od činjenice da sam solo više jebe ta da moram biti određenog raspoloženja, družit se sa određenim dijelom obitelji (jer se mora, no :h nje i generalno biti super i vesela, a to je iscrpljujuće.
Kad imaš "raspored" za takav dan, puno je lakše kad također znaš da imaš nekoga kome možeš poslat poruku i tko će te smirit, nekoga tko će ti se veselit i nekoga zbog koga ćeš i takav dan progurat sa smješkom.

Društvena sam osoba i volim provoditi vrijeme sa ljudima, ali ta moranja za blagdane me iscrpe više nego da sam cijeli dan doma sama. I zato sasvim fino sjedne kad imaš nekog tko ti se veseli i tko će ti popravit makar večer, ako je dan već bio usran.
Pa da. Najdraži rođendan mi je bio kad mi je ekipa s kojom sam tad provodila gro vremena, svatko ponaosob napisao pjesmicu. Imali su i podloške za čaše s mojim imenom. Zvuči egoistično, ali nije, naprosto sam imala osjećaj da im neki k predstavljam, što se za većinu veza ne bi moglo reći. U srednjoj sam imala dečka psihopata koji je poklonima nastojao kupiti naklonost moje obitelji, pazi, ne mene nego se htio uvuć mojoj mami. Pošto ga ona nije nikad šmekala, s jakim razlogom, imao je ispad bijesa, točno na moj 17-i rođendan. Nisam ga ostavila tad. Nego godinu kasnije.
Još je rekao da sam mu ja upropastila rođendan. Moj. Jer ga moja mama nije pozvala na tortu. Ja sam mu se ispričavala cijele večeri.
Tad sam skužila da pare ne znače ništa i da ne trebam skupe poklone ako iza njih stoji kriva osoba. Idući dečko mi je poklonio par cd-ova pokojnog Cohena i ogromne papuče na zečeve. To mi je ostao najdraži poklon. Jer je znao što volim. Bila sam bitna ja, kao osoba.

Apropo familije, kužim te skroz. Ja ću ove godine prvi put biti solo u stanu. I neću morati trpjeti ničija podjebavanja, loša raspoloženja, svađe, ništa. Nemam sentimenta za tim "dobrim starim vremenima". Jedva sam čekala da ih se riješim.
I ne treba mi uopće "osjećaj familije". Nikad nisam patila za tim. Još mi je gore da moram trpjeti tuđu familiju i njihovu sjebanu dinamiku. Dovoljna mi je samo jedna osoba zapravo. A kako takve osobe ove godine nema, otići ću na koncert s frendicom, pokupovat šljašteće pizdarije za stan, ukrasit mačka ako mi dopusti, gledat božićne filmove. A možda udomim i još jednu mačku lol ili odem u teretanu. Nakon 30 godina sranja, da se nagradim barem mirom. Izdržala sam svoj fair share obiteljskih okupljanja.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:25   #47
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa da. Najdraži rođendan mi je bio ...
Ne mogu izdvojit neki od rođendana jer su svi otprilike podjednako bili isti, no za Božić prije 3 godine je exM napravio nešto što je za mene bilo toliko neopisivo slatko. Kupio mi je kapu za koju je znao da ju želim, ali nisam ju htjela uzet iz nekog tada već razloga. Čovjek koji mrzi, ali mrzi, i grozi se razgovora sa prodavačicama, čovjek koji je uvijek mene "tjerao" da ispitujem di šta stoji, makar tražili nešto za njega, je na svoju inicijativu otišao neposredno prije zatvaranja, morao tražit pomoć oko pronalaska kape i onda mi ju donio uz najljepši cerek na svijetu.
I dalje volim tu kapu iako sad budi uspomene na neke krive stvari .

Uopće nije stvar u kapi, već u tome da je on pregrizao govno, svoj strah (borderline socijalna fobija koja u nekim situacijama bude full jaka) i kupio nešto meni jer je znao da će me to iskreno veselit.

Većinu poklona sam birala sama i to me iskreno živcira jer radije mi kupi kutiju cigareta na vlastitu inicijativu nego da ja crtam što želim. Nije to poanta darivanja u mom svijetu .

On nikad nije bio romantičan, naprosto to "ne zna", ali zato je u dobrom periodu naše veze bio ogromna podrška i znao mi je slat "izdrži" poruke dok bi bila u jednom od tih posjeta.

Ne pišem o onome što sam ja radila/poklonila jer smatram da nije na meni da procjenim što je on percipirao kao najbolji rođendan/poklon, no mislim da se najviše iznenadio mobitelu nakon dva mjeseca veze. Da, poklon je totalni shit, ali poanta iza toga je bila da se nismo imali kak čut, pa jebemu mater ak ti već starci ne mogu kupit mobitel, budem ja.
Ponavljam, dva mjeseca veze.
Znala sam da ću se udat za tog čovjeka , nisam očekivala da ćemo se i rastat .

Quote:
Apropo familije, kužim te skroz. Ja ću ove godine prvi put biti solo u stanu. I neću morati trpjeti ničija podjebavanja, loša raspoloženja, svađe, ništa. Nemam sentimenta za tim "dobrim starim vremenima". Jedva sam čekala da ih se riješim.
I ne treba mi uopće "osjećaj familije". Nikad nisam patila za tim. Još mi je gore da moram trpjeti tuđu familiju i njihovu sjebanu dinamiku. Dovoljna mi je samo jedna osoba zapravo. A kako takve osobe ove godine nema, otići ću na koncert s frendicom, pokupovat šljašteće pizdarije za stan, ukrasit mačka ako mi dopusti, gledat božićne filmove. A možda udomim i još jednu mačku lol ili odem u teretanu. Nakon 30 godina sranja, da se nagradim barem mirom. Izdržala sam svoj fair share obiteljskih okupljanja.
Meni će ovo biti prvi blagdani nakon razvoda, a dio familije još uvijek nije upućen u to. Ne tiče ih se.
Ili će me drkat di je (a radi jadničak ) ili će me drkat "pa kako, pa zašto". Kak god okreneš, drkat će me.
Bilo bi lakše da mi netko može poslat "smiri se" poruku .
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:33   #48
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Apropo familije, kužim te skroz. Ja ću ove godine prvi put biti solo u stanu. I neću morati trpjeti ničija podjebavanja, loša raspoloženja, svađe, ništa. Nemam sentimenta za tim "dobrim starim vremenima". Jedva sam čekala da ih se riješim.
I ne treba mi uopće "osjećaj familije". Nikad nisam patila za tim. Još mi je gore da moram trpjeti tuđu familiju i njihovu sjebanu dinamiku. Dovoljna mi je samo jedna osoba zapravo. A kako takve osobe ove godine nema, otići ću na koncert s frendicom, pokupovat šljašteće pizdarije za stan, ukrasit mačka ako mi dopusti, gledat božićne filmove. A možda udomim i još jednu mačku lol ili odem u teretanu. Nakon 30 godina sranja, da se nagradim barem mirom. Izdržala sam svoj fair share obiteljskih okupljanja.


Zvuči sve kao dobar plan osim nabavke nove mačke, dovoljno je što si batler za jednu. Nabaviš drugu and the next thing you know imaš ih cijeli čopor hehe. Ne znam za ostale, ali kod nas je više manje tradicija da se za Božić ide na misu i ručak s obitelji, a navečer se druži s prijateljima na većem okupljanju, najčešće kod nekoga doma ili negdje vani. Tako nisam nikad usamljen za Božić bez obzira bio solo ili u vezi.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:37   #49
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post


Zvuči sve kao dobar plan osim nabavke nove mačke, dovoljno je što si batler za jednu. Nabaviš drugu and the next thing you know imaš ih cijeli čopor hehe. Ne znam za ostale, ali kod nas je više manje tradicija da se za Božić ide na misu i ručak s obitelji, a navečer se druži s prijateljima na većem okupljanju, najčešće kod nekoga doma ili negdje vani. Tako nisam nikad usamljen za Božić bez obzira bio solo ili u vezi.
U mom slučaju - sedam .
Oke, sad imam samo 4
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:44   #50
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Uopće nije stvar u kapi, već u tome da je on pregrizao govno, svoj strah (borderline socijalna fobija koja u nekim situacijama bude full jaka) i kupio nešto meni jer je znao da će me to iskreno veselit.
E, to je to.

Quote:
Većinu poklona sam birala sama i to me iskreno živcira jer radije mi kupi kutiju cigareta na vlastitu inicijativu nego da ja crtam što želim. Nije to poanta darivanja u mom svijetu : o.
Da, upravo to. Ili kad dobiješ nešto generički, tipa lonac za domaćicu, seksi rublje za ljubavnicu. Znaš da netko nema pojma tko si ti, isto bi bilo i da je neka druga random žena na tvom mjestu.


Quote:
Meni će ovo biti prvi blagdani nakon razvoda, a dio familije još uvijek nije upućen u to. Ne tiče ih se.
Ili će me drkat di je (a radi jadničak ) ili će me drkat "pa kako, pa zašto". Kak god okreneš, drkat će me.
Bilo bi lakše da mi netko može poslat "smiri se" poruku .
Mogu mislit.

Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
: D

Zvuči sve kao dobar plan osim nabavke nove mačke, dovoljno je što si batler za jednu. Nabaviš drugu and the next thing you know imaš ih cijeli čopor hehe. Ne znam za ostale, ali kod nas je više manje tradicija da se za Božić ide na misu i ručak s obitelji, a navečer se druži s prijateljima na većem okupljanju, najčešće kod nekoga doma ili negdje vani. Tako nisam nikad usamljen za Božić bez obzira bio solo ili u vezi.
Ma neće mi dozvolit, gad.

Imaš pravo, kažu da su dvije granica normalnosti, a sumnjam da bih stala na dvije. Moram prestati gledati prave i plave šape- ovo ću podvesti pod novogodišnje odluke.
To o mačkama znaš iz osobnog iskustva?

Ma nije stvar usamljenosti, usamljen možeš biti i u dvoje, kad se svi sretni parovi šeću tijekom Adventa, a ti si mizeran u dvoje, ali lijepo je imati nekog s kim možeš sve to i podijeliti, a da ti nije frend ili mama. Bar meni.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:48   #51
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
U mom slučaju - sedam .
Oke, sad imam samo 4
Haha

Ja imam jednu i ona je sama po sebi too much to handle, ne znam što bi sa sobom da ih imam još hehe. Kad bolje razmislim slična stvar je i sa ženama Što se dogodilo sa preostale tri?

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma neće mi dozvolit, gad.

Imaš pravo, kažu da su dvije granica normalnosti, a sumnjam da bih stala na dvije. Moram prestati gledati prave i plave šape- ovo ću podvesti pod novogodišnje odluke.
To o mačkama znaš iz osobnog iskustva?

Ma nije stvar usamljenosti, usamljen možeš biti i u dvoje, kad se svi sretni parovi šeću tijekom Adventa, a ti si mizeran u dvoje, ali lijepo je imati nekog s kim možeš sve to i podijeliti, a da ti nije frend ili mama. Bar meni.
Naravno da ti neće dozvolit, mačke imaju previše samopoštovanja da ih se gnjavi s glupostima koje one ne žele

Ako previše gledaš te stranice samo sebe mučiš. Uvijek će bit više životinja nego što ćeš ti imat mogućnosti da ih spasiš. Ali znam tu želju koja se stvara da pomogneš, to je tako kad voliš životinje. Poseban je osjećaj tako pomoć nekom živu biću, ali podredit svoj život tome mislim da baš i nije najpametnije.

Kužim te. Naravno da doživljaj toga kad si solo ili u paru nije isti.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:50   #52
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Haha

Ja imam jednu i ona je sama po sebi too much to handle, ne znam što bi sa sobom da ih imam još hehe. Kad bolje razmislim slična stvar i je sa ženama Što se dogodilo sa preostale tri?
Kako si stao na jednoj? Ozbiljno pitam. Meni je moje malo žao, sad imam cimericu pa je netko s njim cijeli dan više manje, a imam mačka koji je za razliku od mene, jako ekstrovertirano biće koje jako voli ljude i to nepoznate. Plače i zavija da mu se otvore vrata i da se ide upoznati kad dođu gosti. Ok, nekad im skoči i bez beda na glavu, ali jebiga.

Ali kako selim u solo stan, nekako mi bed da bude sam cijele dane dok sam na poslu i gdje već. Zato sam razmatrala krznenog mu druga. Imam i kandidata već.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 18:00   #53
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Naravno da ti neće dozvolit, mačke imaju previše samopoštovanja da ih se gnjavi s glupostima koje one ne žele
Znam, zato ih i volim. Pas bi ti bez beda to dozvolio.
Ali, pored psa možeš imati bor. Mislila sam si nabavit neki mali borić ove godine, ali mislim da to nije pametno pored zvjerke. Već ga vidim. Na vrhu bora, kako baca kugle. Iz čiste obijesti.

Quote:
Ako previše gledaš te stranice samo sebe mučiš. Uvijek će bit više životinja nego što ćeš ti imat mogućnosti da ih spasiš. Ali znam tu želju koja se stvara da pomogneš, to je tako kad voliš životinje. Poseban je osjećaj tako pomoć nekom živu biću, ali podredit svoj život tome mislim da baš i nije najpametnije.
Podredit svoj život tome vodi u katastrofu.
Ma nije da redovno gledam, ali tu i tamo. U pmsu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 18:01   #54
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Da, upravo to. Ili kad dobiješ nešto generički, tipa lonac za domaćicu, seksi rublje za ljubavnicu. Znaš da netko nema pojma tko si ti, isto bi bilo i da je neka druga random žena na tvom mjestu.
Ne, povlačim "najbolji poklon ikad" sjetila sam se. Kako sam to pobogu mogla zaboravit . Mislim da sam ustvari zakopala to sjećanje jer koliko je lijepo toliko bi me drkalo da o tome razmišljam. Nda.

To je bilo 2012. i radilo se o mom 22. rođendanu. Friško smo se pomirili (što se kasnije ispostavilo kao greška na entu) i sve je bilo barem par mjeseci faking idealno.
Poklon je bio - CD sa pjesmama koje ga podsjećaju na mene + kajdanka sa "objašnjenjem" zašto.
Evo iskopala sam ju i mislim da će mi to biti štivo za "e ne zadovoljavaj se manjim od ovog". Jer me tada stvarno volio, cijenio i mario za mene.

Pjesama ima 20, jednako toliko objašnjenja i jednako toliko mojih "oh bože, pa to je bilo for real" reakcija trenutno. Jebote...

Da, definitivno najbolji poklon koji je košta najmanje para, a iziskivao najviše truda.

"... bit će još popisa, još CD-a, još pjesama, jer niti jedna pjesma ne može sasvim opisati koliko ja tebe volim ... "
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 18:07   #55
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Ne, povlačim "najbolji poklon ikad" sjetila sam se. Kako sam to pobogu mogla zaboravit . Mislim da sam ustvari zakopala to sjećanje jer koliko je lijepo toliko bi me drkalo da o tome razmišljam. Nda.

To je bilo 2012. i radilo se o mom 22. rođendanu. Friško smo se pomirili (što se kasnije ispostavilo kao greška na entu) i sve je bilo barem par mjeseci faking idealno.
Poklon je bio - CD sa pjesmama koje ga podsjećaju na mene + kajdanka sa "objašnjenjem" zašto.
Evo iskopala sam ju i mislim da će mi to biti štivo za "e ne zadovoljavaj se manjim od ovog". Jer me tada stvarno volio, cijenio i mario za mene.

Pjesama ima 20, jednako toliko objašnjenja i jednako toliko mojih "oh bože, pa to je bilo for real" reakcija trenutno. Jebote...

Da, definitivno najbolji poklon koji je košta najmanje para, a iziskivao najviše truda.

"... bit će još popisa, još CD-a, još pjesama, jer niti jedna pjesma ne može sasvim opisati koliko ja tebe volim ... "
Prelijepo.

Ja sam negdje imala pjesme pisane za mene, rukom pisane, ostalo mi u roditeljskom domu u Zadru. Nisu bile klišejaste, čovjek je znao pisati.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 18:17   #56
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kako si stao na jednoj? Ozbiljno pitam. Meni je moje malo žao, sad imam cimericu pa je netko s njim cijeli dan više manje, a imam mačka koji je za razliku od mene, jako ekstrovertirano biće koje jako voli ljude i to nepoznate. Plače i zavija da mu se otvore vrata i da se ide upoznati kad dođu gosti. Ok, nekad im skoči i bez beda na glavu, ali jebiga.

Ali kako selim u solo stan, nekako mi bed da bude sam cijele dane dok sam na poslu i gdje već. Zato sam razmatrala krznenog mu druga. Imam i kandidata već.
Ovisi kakva je mačka i kakvi su uvjeti. Po ovome što ti pišeš možda bi ti stvarno bila dobra ideja nabavit još jednu, ali sličnog karaktera ako to možeš uopće uspješno snimit. Moja mačka je navikla vani s obzirom da sam je spasio s ulice, uškopljena je bila, valjda je netko izbacio iz kuće, ali ne može jednostavno stat u kući samo. Zato sam je nakon nekog vremena odveo na otok kod svojih gdje ima par kilometara kvadratnih divljine samo za sebe. Lovi cijelo vrijeme, ubije u prosjeku jednog miša ili pticu dnevno. Svojeglava je, umiljata, ali divlja. Ne voli druge mačke i naganja ih odma. Solo igračica

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znam, zato ih i volim. Pas bi ti bez beda to dozvolio.
Ali, pored psa možeš imati bor. Mislila sam si nabavit neki mali borić ove godine, ali mislim da to nije pametno pored zvjerke. Već ga vidim. Na vrhu bora, kako baca kugle. Iz čiste obijesti.

Podredit svoj život tome vodi u katastrofu.
Ma nije da redovno gledam, ali tu i tamo. U pmsu.
Znam da bi pas to dozvolio, oni su čoporativna bića za razliku od mački koje su u mnogim stvarima beskompromisne. Da, zato ih i volimo hehe. Kad te uhvati pms radije ajde u kupovinu, ali u shopping centar, ne u azil


Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Ne, povlačim "najbolji poklon ikad" sjetila sam se. Kako sam to pobogu mogla zaboravit . Mislim da sam ustvari zakopala to sjećanje jer koliko je lijepo toliko bi me drkalo da o tome razmišljam. Nda.

To je bilo 2012. i radilo se o mom 22. rođendanu. Friško smo se pomirili (što se kasnije ispostavilo kao greška na entu) i sve je bilo barem par mjeseci faking idealno.
Poklon je bio - CD sa pjesmama koje ga podsjećaju na mene + kajdanka sa "objašnjenjem" zašto.
Evo iskopala sam ju i mislim da će mi to biti štivo za "e ne zadovoljavaj se manjim od ovog". Jer me tada stvarno volio, cijenio i mario za mene.

Pjesama ima 20, jednako toliko objašnjenja i jednako toliko mojih "oh bože, pa to je bilo for real" reakcija trenutno. Jebote...

Da, definitivno najbolji poklon koji je košta najmanje para, a iziskivao najviše truda.

"... bit će još popisa, još CD-a, još pjesama, jer niti jedna pjesma ne može sasvim opisati koliko ja tebe volim ... "
Ovo je baš lijep poklon
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 18:47   #57
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ovisi kakva je mačka i kakvi su uvjeti. Po ovome što ti pišeš možda bi ti stvarno bila dobra ideja nabavit još jednu, ali sličnog karaktera ako to možeš uopće uspješno snimit. Moja mačka je navikla vani s obzirom da sam je spasio s ulice, uškopljena je bila, valjda je netko izbacio iz kuće, ali ne može jednostavno stat u kući samo. Zato sam je nakon nekog vremena odveo na otok kod svojih gdje ima par kilometara kvadratnih divljine samo za sebe. Lovi cijelo vrijeme, ubije u prosjeku jednog miša ili pticu dnevno. Svojeglava je, umiljata, ali divlja. Ne voli druge mačke i naganja ih odma. Solo igračica
Hm, za ovog sam mislila da je najumiljatije mače na svijetu. Nekidan mi je progrizao tajice tik prije nego sam išla na posao. Toliko o mojoj procjeni.
Zapikirala sam jedno narančasto čudo sličnog mu uzrasta.

Awww, divljakuša mala.

Quote:
Znam da bi pas to dozvolio, oni su čoporativna bića za razliku od mački koje su u mnogim stvarima beskompromisne. Da, zato ih i volimo hehe. Kad te uhvati pms radije ajde u kupovinu, ali u shopping centar, ne u azil
Na putu do šoping centra se može nać mačka. Ali ajd, nisam baš takav slučaj.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 19:12   #58
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Prelijepo.

Ja sam negdje imala pjesme pisane za mene, rukom pisane, ostalo mi u roditeljskom domu u Zadru. Nisu bile klišejaste, čovjek je znao pisati.
Ja bih voljela da netko napiše pjesmu za mene .

Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ovo je baš lijep poklon
Jep .
Tak je to kad se klinci vole (imao je 21 tad )
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 21:02   #59
Netko je rezervirao mačka kojeg sam htjela.
Ostaje mi šoping, I guess.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 21:12   #60
Eto, kad se već spominju rođendani, volim rođendane, i volim ih slaviti i svoje i tuđe. Bliži se moj jubilarni i pada na vikend, no s obzirom kakva je trenutno situacija izgleda da ga neću imati s kime proslaviti (izuzev najbliže obitelji). Ne mislim radit sad neku dramu radi toga, no šteta što su se neke stvari tako loše poklopile i to baš na okrugli rođendan.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.