Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 02:56   #1
Mrzim zene, tu bezosjecajnu bandu

Pazi sad ovo. Koristim tinder kao i svaki naivni idiot koji misli da tam moze zbarit zensku, ma da ja to i ne mislim nego se vodim onom da nada umire posljednja, ma da uvjerio sam se da za nadu od toga puno vise vrijedi da je kurva.
Nemrem rec da nemam meceva, imam, cak i nekih izuzetno zgodnih koje nisu fejkuse. I to uopce nije problem, vec je problem da ja uuuuopce ne mogu uspostavit razgovor, cak stovise vecinom ignoriraju i prvu moju poruku koja nije perverzna, nastrana ni nenormalna nego nekad zna bit obicna hej kako si, ili neka originalna, a probao sam sa stvarno svakakvim upadima na uzorku od nekih 400 zena i pokazalo mi se da to sto kazem uopce bas ne igra neku ulogu, uopce to bas ne znaci. Tj mozda ce ti na bolji upad odgovorit netko tko inace ne bi, ali vec nakon par poruka ce ta osoba prestat odgovarat zbog istog onog razloga zbog kojeg ne bi odgovorila ni na losiji upad. Evo i sad ja tak shvatim da imao mec ili nemao, ionako apsolutno ne mogu napravit nista, cak ni pricat, i onda kad vidim da je zenska skroz izgubila interes (tj nije ga ni bilo, nego si je amo rec priznala da ga nema), e a onda meni iskreno nije jasno zasto me lajka ako sam ruzan, ne? Pa to je logicno pitanje, nije da dobis pare cim vise lajkas. I onda ti ja vec neko vrijeme, tj nekolicinu zena pitam u tim sitaucijama koje, kazem, neminovno dodju i to brzo - pitam jednostavno "jesam li ruzan?". E i cak na to se ta licemjerna gamad ne udostoji odgovoriti, nemaju srama priznati da da, nego me zbrisu. Pazi ti to. Zbrisu. Zbog toga sto sam pitao ono sto se jedino dalo iscitati iz interakcije s njima. Znaci nije dosta da me meca i pravi magarcem kad za mene ima 0 interesa, nije dosta da sam joj u biti ruzan, nego to jos ne zeli ni priznati. A sve su iste, kunem se. Zene, fakat ste gamad bezosjecajna, cast izuzecima ako neki ima, u sto vrlo sumnjam.
1ice is offline  
Received Infraction
Old 04.01.2017., 03:01   #2
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 04.01.2017., 03:12   #3
A jbg na Tinderu sličnim stvarima izgled privlači , ako nemaš bar neki solidan izgled ,teško ćeš neku ulovit. Moraš se prebaciti u stvarnost gdje imaš optimalno veće šanse
A možda te jednostavno lajkaju iz sažaljena ( bez uvrede , rekao si da si ružan pa...) znam hrpu ružnih cura koje su si umislile da su princeze i hebene ljepotice jer ih njihove frendice konstantno obasipaju pohvalama pa se ove umisle .
Inače ženske imaju hrpe i hrpe takvih poruka i normalno da se neće prema svima isto odnositi , biraju one fizički najljepše ( 90% slučajeva) bar što se tiče Tindera...
SpecialOne1 is offline  
Old 04.01.2017., 03:23   #4
preporucam dickpic kao prvu poruku
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 04.01.2017., 03:33   #5
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
preporucam dickpic kao prvu poruku
preporučam posudit dickpic od nekog s ljesa
Complicated is offline  
Old 04.01.2017., 03:46   #6
Stavi fotku nekog zgodnog tipa da provjeriš da li je tvoja pretpostavka točna.
mantisa is online now  
Old 04.01.2017., 04:07   #7
Zamisljam scenarij u kojem ti jedna kaže da si joj ružan. Vjerojatno bi odgovorio - evo, svaka ti čast na iskrenosti.
Kad bi to napravila druga bilo bi - znam, rekla mi je jedna već.
Nakon treće bi bilo - aha...
A nakon četvrte -da, znam! Rekle su mi. Mrzim vas, sve ste iste!!!

no,no...
Complicated is offline  
Old 04.01.2017., 04:42   #8
Mislim ruzan si joj i bok, šta dramiš tu ko derište neko, budi faca pa upadaj curama uzivo a ne preko neta. I ako joj nisi privlacan ne znaci da si ruzan. Mjenjaj pristup stvarima i ekipu i sve bude bolje.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Old 04.01.2017., 07:49   #9
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Mislim ruzan si joj i bok, šta dramiš tu ko derište neko, budi faca pa upadaj curama uzivo a ne preko neta.
nema on muda da upada curama osobno
zagrebačka cura is offline  
Old 04.01.2017., 08:36   #10
vjerojatno su ti pitanja i odgovori bezlični i nezanimljivi :/
tipa bok kako si, čime se baviš, iz kojeg si kvarta... blabla. dok sam ja bila u svijetu dopisivanja , razgovori koji su tako započinjali su brzo zamirali, a zaživjeli su većinom oni koji su krenuli sa nekakvom zajebancijom a ove informacije su se nekako u razgovoru saznale.
carrie_b is offline  
Old 04.01.2017., 08:57   #11
Quote:
carrie_b kaže: Pogledaj post
vjerojatno su ti pitanja i odgovori bezlični i nezanimljivi :/
tipa bok kako si, čime se baviš, iz kojeg si kvarta... blabla. dok sam ja bila u svijetu dopisivanja , razgovori koji su tako započinjali su brzo zamirali, a zaživjeli su većinom oni koji su krenuli sa nekakvom zajebancijom a ove informacije su se nekako u razgovoru saznale.
Meni je uvodničar baš simpatičan: "bezosjećajna bagra".
Zanimljiv je fenomen tih aplikacija. Ne znam točno kako funkcioniraju, ali je to neko očito polje spajanja. I to intimnog spajanja. Ne razumijem tu potrebu za kamuflažom. Kao da dođem kod mesara i tražim ga 20dkg "čuvarkuće" za uho, da bi na kraju došli do toga da mi treba junetina za juhu. Čemu? Ili kao što ti kažeš, zajebancija... Ja recimo ne volim viceve jer sam pod pritiskom da se smijem. Previše je providno.

Imitiranje stvarnih situacija gdje ti ne znaš jel madam dobre volje, zauzeta, zainteresirana, gej... je propalo u startu. Za to stvarno treba imati bujnu maštu. To mi je kao da Michael Jordan obuče dres, uzme loptu, stane u teren, a kad utakmica počne poviče: animirajte me. Bezveze.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Old 04.01.2017., 09:16   #12
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Mislim ruzan si joj i bok, šta dramiš tu ko derište neko, budi faca pa upadaj curama uzivo a ne preko neta. I ako joj nisi privlacan ne znaci da si ruzan. Mjenjaj pristup stvarima i ekipu i sve bude bolje.
Kome joj? Jesam napisao tamo 400 a ne 1? I koji me kurac onda lajka ako nema namjeru pricat, ha? A nije probelm u tom sto kazem, jer sto god da kazem uvijek je isto. Ali to nije ni poanta. Da sam ijednoj od tih licemjernih lazljivica lijep, nema teorije da bi gubile interes nakon par rijeci, i to zbog nicega. A suvisno je reci - njihov trud da odrze neko razgovor je nula. Ja ne kazem da sam ruzan, tj u ogledalu ne vidim to, niti o tome imam opcenito neki stav nego kazem ovo - ako sam toj bagri ocito ruzan sto se vidi iz nase interakcije, zbog cega 1) me uopce lajka, kad nek samo lajka nekog s kim hoce pricat i 2) mi ne kaze onda kad vec pitam gle ruzan si aj odjebi sad. Nego naprave jos gore, ne zasluzujem cak ni odg na to pitanje. A neko je tam pametno napisao sta ak veli prva druga treca, pa zato i pitam. Nek fakat vele da znam da neam tam stra trazit vise.
1ice is offline  
Old 04.01.2017., 09:18   #13
Nije kurva ona koja se jebe sa svima nego ona koja mene neće- To je otprilike slučaj ?
JosipDBZ is offline  
Old 04.01.2017., 09:26   #14
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
nema on muda da upada curama osobno
Ili nema pristupa




A iskreno, iako nije moj đir, mislim da je od svih aplikacija, upravo za tinder najprimjereniji dickpic
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 04.01.2017., 09:45   #15
Photoshop čini čuda.

Quote:
1ice kaže: Pogledaj post
koji me kurac onda lajka ako nema namjeru pricat, ha?
Pobjego joj prst.
AngryNomad is offline  
Old 04.01.2017., 09:55   #16
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Photoshop čini čuda.



Pobjego joj prst.
Ma pobjegla je tebi pamet, daj ljudi fakat il se naucite citat ili nis od vas. 400, ok? Ono 400x1.
Ja priznajem da iskreno to ne razumijem, a uvjeren sam da to samo zenski poremeceni um koji je to i smislio moze razumjet.
1ice is offline  
Old 04.01.2017., 09:55   #17
Quote:
1ice kaže: Pogledaj post
Kome joj? Jesam napisao tamo 400 a ne 1?
Weedeemer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.