Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2003., 22:08   #1
tange koje izviruju...

bilo mi je strava sexy kad sam prvi put vidio. sad mi se gadi.

cure, molim sakrijte taj dio donjeg rublja, vise nije sexy. postaje sasvim normalna pojava i pocinje izledati ruzno. osim toga, nija svaka guza rodjena za ovu modu.

sto ostali misle?
zizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 22:15   #2
Nosim traperice jakoooo niskog struka,normalno da mi tange nekad izvire...Nije da dignem tange do vrata,da ih svak vidi,ali nije mi uopce to ruzno kad malo izvire...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 22:17   #3
ima jedna ženska kojoj stalno, ali stalno te tange, ne proviruju, nego su jednostavno izvan hlača. onak cijele
da ne govorim kak je to izgledalo dok je sjedila
dobro da ju više ne bum morala gledati, pljuc
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 22:42   #4
Tangare

Ako diskretno izviri,ono kad samo slucajno uocis.....to mi je ludilo...
Ali kad ih digne po metra.....digne i meni tlak odma.To mi je grezo za vidit masu.
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 23:35   #5
Re: tange koje izviruju...

Quote:
zizi kaže:
bilo mi je strava sexy kad sam prvi put vidio. sad mi se gadi.

cure, molim sakrijte taj dio donjeg rublja, vise nije sexy. postaje sasvim normalna pojava i pocinje izledati ruzno. osim toga, nija svaka guza rodjena za ovu modu.

sto ostali misle?
I meni je nekad bilo strasno hrabro i interesantno. Sad mi je negdje tamo sa onim prevelikim hlacama. Najbolji su mi frajeri, kjad im hlace vec tolko padnu, oni automatski posegnu da ce ih podici, onda se sjete da ih NE SMIJU NIKAKO PODICI jer moraju ostati "cool" pod svaku cijenu...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 03:09   #6
hm ,pa ja nosim low rise tangice pa ne vire osim kad sjedim ali samo malo ,i meni se nesvidja kad su tangice 20cm vise od traperica sto ces California stile
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 03:42   #7
Meni to budi poriv "razvalit nako automatski jeftinu glupu drolju". Al ne bi ju drugi dan nazvo..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 04:43   #8
Hmmmmm.........ja nosim low rise tange s low rise hlacama, al sam primjetila da onda imam drugi problem.....izviri mi pol dupeta ak sjednem il ak se sagnem.
Tak da je nekad bolja opcija obuc normalne tange, pa nek vire do mile volje....a ak idem negdje di je minimalno sjedenje, onda low rise tange.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 04:54   #9
e jadne moje cure, totalno vas sjebase s tom modom. treba mislit na 1000 stvari odjednom
zizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 08:37   #10
Meni je najodvratnije i nikad neću shvatiti zašto često žene stave tamne,crne ili crvene tange, ispod bijelih hlača!
To ni ne mora izvirivati..vidi se sve.
Fuj!
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 09:08   #11
uistinu svakim danom imamo sve više "drka" koje sramote ženski spol, koje ne poštuju svoje tijelo i svijesno ili nesvjesno spuštaju sebe ne jednu nego deset stepenica niže, u očima muškaraca i društva općenito..... slatko i sipatično mi je, kako moj prijatelj kaže "kad u krivini proviti tanka nit ili rub ispod hlača pa ti oko vreba" ali kada ih ustegnu iznad struka mislim da se skoro pa svakom gadi
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 09:17   #12
Quote:
Little Earthquake kaže:
Meni je najodvratnije i nikad neću shvatiti zašto često žene stave tamne,crne ili crvene tange, ispod bijelih hlača!
To ni ne mora izvirivati..vidi se sve.
Fuj!
I meni je to bzvz. Osobito kad vidim da se tako obuće cura koja gura kolica ispred sebe koma
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 09:44   #13
Quote:
Kiki kaže:
low rise tange
A hoce li mi netko objasniti kakve su to?

Meni je isto grdo kada tange vire iz hlaca... Ali ne onako, samo rub, nego da se bas vidi da su tange... Ma bljak.

A imam jedne skroz niske hlace i obavezno mi iz njih viri samo malo gornjeg ruba gaci/tangi (zavisi sta obucem)... ali od kada to skuzih, obavezno nosim crno donje rublje na te hlace pa se i ne skuzi tako jako (hlace su crne sa tankim bijelim prugicama)
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 09:54   #14
Quote:
Kiki kaže:
Hmmmmm.........ja nosim low rise tange s low rise hlacama, al sam primjetila da onda imam drugi problem.....izviri mi pol dupeta ak sjednem il ak se sagnem.
Da, da, a "normalne" tange ti pokriju tu polovicu dupeta
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 10:11   #15
Meni je to degutantno i odvratno...

Nekad ih je prava muka nosit, pogotovo ak su hlače mrvicu niže, stalno mi je na svijesti kako ih moram popravljat i ugurivat unutra...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 12:24   #16
Quote:
Bell@ Baggins * kaže:
I meni je to bzvz. Osobito kad vidim da se tako obuće cura koja gura kolica ispred sebe koma
To stara. Ajmo mi sve majke ljepo u dimije umotat.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 12:52   #17
Quote:
Gazda kaže:
To stara. Ajmo mi sve majke ljepo u dimije umotat.
khm jel ti to mene zezaš? Ne moraju baš biti dimije, mislim, nek si stave pelene od svog djeteta
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 12:57   #18
Quote:
Bell@ Baggins * kaže:
I meni je to bzvz. Osobito kad vidim da se tako obuće cura koja gura kolica ispred sebe koma
a koje sad pak to veze ima???
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 13:00   #19
Quote:
Bell@ Baggins * kaže:
I meni je to bzvz. Osobito kad vidim da se tako obuće cura koja gura kolica ispred sebe koma
Mislim stvarno si... ajmo ju sad svi napast
Pa meni je najsexy vidjet mladu, zgodnu mamu kako gura kolica
Jel to znači da ako je žena rodila ne mora uzgledati lijepo i sexy?
IMF-ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 13:01   #20
Ma točno se kuži kad nekome slučajno provire tangice (to nije bed) i kad si ih netko namjerno nategne (nekad tak jako da gotovo izgledaju kao hozići) jer misli da je to sexy i cool.To mi je fakat ružan prizor
__________________
Kako oblikovati potpise
Shroom Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.