Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2014., 13:49   #1
American Crime (2015-2017)





Quote:
All over the news are reports about a young couple in Modesto, California, who were attacked in their home. Matt Skokie, a war vet, was killed, and his wife, Lily, is unconscious, barely hanging on. Both sets of parents are at her bedside hoping for a miracle while four suspects are about to be arrested. The case sends shock waves into the community stirring up tensions across racial lines in this gritty drama.

“American Crime” stars Felicity Huffman as Barb, Timothy Hutton as Russ, W. Earl Brown as Tom, Richard Cabral as Hector Tonz, Caitlin Gerard as Aubry, Benito Martinez as Alonzo Gutierrez, Penelope Ann Miller as Eve, Elvis Nolasco as Carter and Johnny Ortiz as Tony Gutierrez.

“American Crime” was written, directed and produced by John Ridley (“12 Years A Slave”). Executive producers are John Ridley and Michael J. McDonald. “American Crime” is produced by ABC Studios.




IMDB
ABC


Nova ABC-jeva serija od jeseni/midseasona.

Zadnje uređivanje lie : 11.03.2016. at 20:26. Reason: poster apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 21:13   #2
kreće idući tjedan u terminu How to get away with murder
American Crime - imdb
American Crime - facebook
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 22:12   #3
Flicka Huffman, falila si.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:16   #4
Nema komentara na pilot još?

Istina, nije bio bogznašto. Premalo Felicity Huffman, a priča je bila "all over the place". Moglo je to puno bolje s obzirom da imaju jaku temu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 16:09   #5
Ma ja sam pogledao ali nije mi nesto.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 14:40   #6
Zaista me se nije primilo....ali mozda pogledam jos jednu epizodu da vidim kud ide prica.
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:08   #7
Vidjela sam da su kritike ful pozitivne pa sam se ponadala.
Al meni je pilot bio all over the place i dosta mlako i ništa specijalno upečatljivo niti me se dojmilo.
Još epku-dvije pogledam, ak se ne popravi, I give up.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 09:05   #8
Ovo nitko ne gleda? Otkrio prošli tjedan i pogledao u par dana svih 6 epizoda, meni je odlično.
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 08:30   #9
Ovo je valjda najveći šok ikad. Službeno obnovljeno za 2. sezonu.

Quote:
ABC handed out renewal notices late Thursday, formally ordering second seasons of rookie series Secrets and Lies, black-ish, Fresh Off the Boat, How to Get Away With Murder, American Crime, Galavant and Marvel’s Agent Carter, as well as established bubble dramas Nashville (for Season 4) and Castle (for Season 8).

Additionally, the network has greenlit a third season of Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., a fifth season of Once Upon a Time, a 12th season of Grey’s Anatomy, a fifth season of Scandal, a third season of The Goldbergs, a seventh season of Modern Family and a seventh season of The Middle.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 16:22   #10
Dobra serija ali prijevoda nix ! Šteta !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 19:41   #11
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ovo je valjda najveći šok ikad. Službeno obnovljeno za 2. sezonu.

Veći šok je Secrets & lies na ovom popisu
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 21:21   #12
Quote:
mlaki kaže: Pogledaj post
Veći šok je Secrets & lies na ovom popisu
Nije. S&L je imala dobru gledanost. AC je imala očajnu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 21:33   #13
Pgledala sam par epizoda zaredom kad nisam imala ideju ča drugo gledat i ok mi je serija, al sumnjam da ću posegnut za njom tak skoro opet...

onak, ne zanima me pretjerano ča se dalje događa...
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 00:16   #14
zanimljivo da serije koje ne gledam obnove unatoč lošoj gledanosti, a prošle godine sam se zaljubio u onaj Black Box šta je išao u istom terminu i njega makli, ma nek se ube
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 09:26   #15
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nije. S&L je imala dobru gledanost. AC je imala očajnu.

Nisam znao za gledanost, mislio sam čisto onako na kvalitetu serije. S&L je jednostavno očajno loše i neuvjerljivo napravljen, ne znam što me natjeralo da uopće izdržim do kraja. Dakle, da preformuliram - iznenađenje je dobra gledanost te serije
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 20:34   #16
The second season, which is scheduled to premiere midseason during the 2015–16 television season, will feature a new storyline and characters, with some actors from the first season playing different characters.

Inače baš sam pogledao pilot je imao 8.37 milijuna gledatelja a već iduća epizoda 5.76
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 21:04   #17
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
The second season, which is scheduled to premiere midseason during the 2015–16 television season, will feature a new storyline and characters, with some actors from the first season playing different characters.

Inače baš sam pogledao pilot je imao 8.37 milijuna gledatelja a već iduća epizoda 5.76
Nebitni su ukupni gledatelji u Amerikanaca. Bitni su gledatelji u 18-49 kategoriji. Evo, danas, Arrow ima 2.80 milijuna gledatelja, a The Mysteries of Laura 6.14 milijuna no posto oboje imaju 1.0 u 18-49 kategoriji izjednaceni su.
Evo jos jedan primjer - NCIS: New Orleans je jucer gledalo 13.61 milijuna, a Flash 3.65 milijuna (skoro 4 puta manje), medjutim NCIS: New Orleans je pobijedio samo za 0.2 u 18-49 kategoriji (1.7 vs 1.5).

Ovo u tvome slucaju nije ni toliko bitno jer je pad gledanosti u 18-49 kategoriji i ukupnoj gledanosti bio vrlo slican (30.88% vs 31.22%) medjutim kad bi gledao pad izmedju druge i trece epizode nesrazmjer bi bio vrlo ocit - uukupna gledanost pala samo 3.72 % medjutim gledanost u 18-49 pala velikih 14.89%.

Velika fluktuacija gledatelja se cesto moze vidjeti kod CBS serija. Padaju 20-30% u ukupnim gledateljima, a 18-49 kategorija padne 100%. (POI slucaj).
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 10:22   #18
Odlično finale. Čisto ako nekog zanima
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 12:55   #19
SEASON 2

__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 21:38   #20
Počela druga sezona serije koju ne gleda nitko. Uvodna epizoda zanimljiva... Nekoliko glumaca iz prve sezone su se vratili s novim ulogama...
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.