Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2010., 18:39   #1
Sherlock (2010-2017)

Sherlock is a new TV series based on sir Arthur Conan Doyle books. This Sherlock series is a bit different. Series use a classical scheme but events are placed into modern days.




Sherlock 2010 TV series BBC

Production: BBC

Sherlock Cast: Benedict Cumberbatch as Sherlock Holmes, Martin Freeman as Dr. Watson, Rupert Graves as Lestrade

Sherlock Air dates:

Episode 1: July 25

Episode 2: August 1

Sherlock review: Series is excellent, with a great atmosphere and with an awosome cast performance. I really enjoyed Sherlock humor. I noticed the entire atmnosphere reminding reading of original books written by Arthur Conan Doyle. I hope there will be more than announced 3 episodes.




Jel gleda netko??

meni je serija fenomenalna, i lik i glumci.... samo bojim se da ne bude dugo trajalo

epizode su po 1,30h

__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 19:36   #2
pa sve britanske su kratke.a ove što traju kao prosječan film još manje.ali eto znam što je sljedeče na skidanju :-D
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 10:39   #3
pogledane prve 3 i zasad je odlično :-D...volio bih da je richijev SH bio ovakav,da je više puta prikazao na koji način razmišlja(a ne samo za vrijeme boksačkog meča)..ovaj se koristi internetom,mobitelima,....
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 19:40   #4
ma meni je serija fenomenalna,.... ali nadam se da ce biti materijala za bar 20 nastavaka :moliboga:
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 20:37   #5
nakon drugog gledanja još više se ureže pod kožu .. glumci odlično odabrani (naravno) i odlično odglumljeno .. izuzev moriartya koji mi nije sjeo i uz sherlocka i njegovu staloženost djeluje neuvjerljivo, a i odglumljen je kao lik iz crtića .. ni sam moffat me ne može uvjeriti da je 'genuinely properly frightening' .. ali sam cliffhanger wow .. hh nastavaka će biti 100% samo je pitanje kada, jer moffat i gatiss (koji je presimpatičan kao mycroft) imaju druge, veće i važnije obveze koje će spasiti čovječanstvo po tko zna koji put .. i ako netko želi, za zanimaciju, blog od watsona .. sa strane su linkovi i na druge blogove (molly i sherlock)
the wall had it coming
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 20:42   #6
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 20:26   #7
zaljubljena sam u seriju i glavne likove...
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 21:25   #8
Ne kužim kako samo ovu seriju ne mogu nigdi naći (točnije našla sam ali sa pustim šiframa). Može li na pp
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 20:21   #9
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako samo ovu seriju ne mogu nigdi naći (točnije našla sam ali sa pustim šiframa). Može li na pp
aj se javi na pm - posaljem ti linkove za skinut, tj. dam ti ime foruma di mozes skinut sve zivo i nezivo

btw. pogledala sam ove tri epizode i nije lose, svaka stvar britanske produkcije mi nadmasi puste sablonizirane americke seriji
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 12:31   #10
Odlična serija, trajanje epizoda od čak 90 minuta, čak mi je i bolja nego američki mentalist usudio bih se reći... Scena prve epizoda s onim taksistom je bila pravi rollercoaster...
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.

Zadnje uređivanje Luis Wu : 20.08.2010. at 12:48.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 01:48   #11
Evo link kome treba.....

imam osjecaj da je serija mrak ali cekam titlove.... mislim da ih još nema, no ako tko zna za link, bit cu zahvalan...
__________________
Život je prevara, On mora da se slatko smije...

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 23.08.2010. at 13:39. Reason: zabranjeno postavljanje download linkova
sobba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 11:47   #12
pojavio se i neemitirani pilot...Sherlock.S01E00.UNAIRED.PILOT.DVDRip.XviD-HAGGiS se traži.
Quote:
Sherlock was announced as a single 60-minute drama production at the Edinburgh International Television Festival in August 2008, to be broadcast in Autumn 2009, with the intention of producing a full series should the pilot be successful. The BBC decided not to transmit the pilot, as is common industry practice, but commissioned three 90-minute episodes. On 10 August 2010, it was confirmed that Sherlock has been renewed for a second series.
This is the 60 minute pilot
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 15:35   #13
edit. nakon oduševljenja što ima još jedna epizoda, spljaš o zemlju. pilot je skraćena verzija prve epizode, nema smisla je skidat.
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 19:45   #14
BBC potvrdio 3 nove epke .. za jesen 2011 uuuu i nova sezona luthera
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 21:51   #15
Uh, redom sam krenula pogledat i sad mi kažete da je unaired pilot samo skraćena verzija prve epizode

Inače, serija je predobra Glumci, gay aluzije, "i'm not your housekeeper", slučaj - ma sve mi je sjelo savršeno... Skinula sam neku verziju u kojoj sve 4 epizode imaju 15 gb, ali nije mi žao ni bajtića, jebote, ovo bi bilo pretužno gledat u bilo čemu nego savršenoj rezoluciji i slici
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 04:26   #16
ali titloviiiiiiii, ahhh!!!???????
__________________
Život je prevara, On mora da se slatko smije...
sobba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 09:35   #17
u verziji koju sam ja skinula su titlovi već ukodirani u file
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 17:03   #18
Moffat se jos jednom pokazao genijalan
Ovo mi je omiljena serija ovog ljeta. Glumci savrseni, Cumberbatch (jel je? ) djeluje kao da zivi u nekom drugom svijetu, i Watson je izvrsno izabran. Sad tko ce docekati 2011...
Lenore_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 20:36   #19
pogledala i ja, nadasve simpatično pogotovo za holmz frika ko ja
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 00:12   #20
Savršeno!

Jedva čekam nastavke. Za titlove, uredno podnatpisi.net, ima ih sve

Još bolje od GR-a usudio bih se reći nakon prve.
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.