Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2011., 20:54   #61
Konačno sam pogledala pilot i super mi je
vuče mi, kao što sam rekla već, na everwood, lječnici iz new yorka koji dolaze u maleni gradić. već viđeno, s tim da mi je everwood naj
al nastavljam gledati svakako dalje jer mi je rachel samo takva krasotica i sviđa mi se brzi govor

jedina zamjerka mi ide na neuvjerljivu glumu tog drugog doktora na B.

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post

Malo me iritira šta su je odmah svi zamrzili. Dobro, osim glavnog.
ma ko to
tajnica ju voli, trudnica nije htjela da ju itko osim nje porađa, onaj zaručeni i vejd se odmah napalili na nju, gradonačelnik ju 'zaštitio' pred onim kokoškama.
to je skoro cijeli grad
izuzev navedenih kokoški, ćaće_doktora i lemon.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 16:22   #62
Quote:
čak su se potrudili da nam pokažu kako i Limun ima srce.
Kad? U onoj sceni kad gleda u prozor i čezne za mamicom? Možda bi mi tad i prirasla srcu da prije te scene nije išla ona grozomorna kad tjera Harticu iz grada.

"We don't want you here."

Trebala im je Hartica odgovorit:



Baš mi je simpa serija, a Bilsonica mi je preslatka.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 18:24   #63
Quote:
fdvjevka kaže: Pogledaj post
Ne volim žabe, ali ova je bila...lijepa

Meni se sviđa što tajnica odlazi i što će Zoey biti prepuštena sama sebi, umjesto da imamo jedan Gandalfovski lik koji vodi bespomoćnu djevu kroz misterij malog grada. Tako osvježavajuće...a tek Lemon.Jamie je super u toj ulozi. Ja se nadam da će dugo ostati u seriji iako Jaimie snima i drugu koja kreće kroz mjesec dana.
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 18:26   #64
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Kad? U onoj sceni kad gleda u prozor i čezne za mamicom? Možda bi mi tad i prirasla srcu da prije te scene nije išla ona grozomorna kad tjera Harticu iz grada.

"We don't want you here."
da, na tu sam scenu mislila ali nije me se dojmila!
Gospođa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 18:42   #65
Dobra druga epizoda

Limun i mene nervira i garant je nešto mutila s majorom...A možemo i očekivat tokom sezone povratak mamice, garant

Njen stari me također brutalno živcira...Inače obožavam negativce,ove koji mute radnju i zajebaju glavne, ali brate mili ovaj je strašno naporan...

Glupo mi je što je ona otišla otvorit pekaru...bila joj je jedina prijateljica uz njen kćer nekako mi to malo glupo...

Čak mi onaj glavni nije nešto extra(ne znam mu ime)...

Još su mi najbolji major,ona ofc i onaj šta non stop mlati po gitari


Dobra serijica moram priznat
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 20:35   #66
odgledala pilot i sljedeće dvije ... mene početak asocirao na northern exposure, kad Fleishman iz NY završi na Aljasci, ova mala ode u Alabamu... valjda to i Amerima egzotične zemlje sve u svemu gledljivo
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 20:44   #67
2:14, October 10th

opet mi je bila super epizoda
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 21:15   #68
He he ovo mi se sve više sviđa…

Girli WiFi i cell phone

Jebote nikao da joj krene, a zapravo mi se i sviđa to što nije odmah došla u grad kao smart bitch i razvalila… He taman joj dođe slučaj po njezinom i onda ovaj Brick uzme zasluge, ali ajde sada je shvatila kako ga omekšati… valjda…

Lavon i zavođenje, jadna DeeDee nije znala što ju je snašlo heeh kako se okrenula i uhvatila za rep…

Wade, Lavon i ona konobarica sa vježbom zavođenja
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 00:17   #69
Dobili su punu sezonu od 22 epizode.

Quote:
The CW is on a full-season pickup tear today.

On the heels of Ringer‘s back-nine order, the network has greenlit full seasons of fellow rookie dramas Hart of Dixie and The Secret Circle.

“We believe in the creative strength of these dramas, and by giving them back nine orders we can give our audience the chance to enjoy complete seasons of all three of them,” said CW prez Mark Pedowitz. “With compelling storylines, engaging characters and tremendous buzz, we firmly believe that Hart of Dixie, Ringer and The Secret Circle can become signature series for The CW, the kind of top-notch shows that are synonymous with our brand.” (As opposed to, say, reality dud H8R, which was whacked after only a handful of airings.)

For those keeping track at home, Dixie, Secret Circle and Ringer join Fox’s New Girl, NBC’s Up All Night and Whitney, and CBS’ 2 Broke Girls in this fall’s full-season club.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 01:54   #70
baš mi je drago
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:52   #71
Divna serija, baš su mi svi dragi i prvi put da volim i bad boy-a koliko i golden boy-a baš mi paše ovakva serija.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 14:18   #72
puna sezona
ja bi da Zoe i Wade budu zajedno
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 14:30   #73
Super je bila nova epizoda.

Cijelo vrijeme mozgam šta im je taj "gumbo", kad ono obična maneštra.

Strašno me živciralo šta je doktor sebi preuzeo sve pohvale i još joj je išao srat da je to bio timski rad i da je on zaslužan za spašavanje života onog tipa koliko i ona. Pa šta to onda nije rekao? Grr.

Didi je simpatična, drago mi je da je ipak ostala u gradu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 12:12   #74
Odlična epizoda!
Drago mi je da je serija dobila cijelu sezonu jer se baš vidi kako polako daju dubinu i svakom od likova, čak i onim sporednim.

Jedino mi George nit smrdi, nit miriše. Tu je takav kakav je, sva neka dobrica, al to je to. pomalo dosadan. S obzirom da je (bar pretpostavljam) poanta da on i Zoe budu "glavni" par, ja stvarno ne vidim neku kemiju među njima...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 12:57   #75
meni je drago što nema neke očite kemije između Georgea i Zoe, to im daje mogućnost da se raspišu u više smjerova i tako učine seriju nepredvidljivijom
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 15:24   #76
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Jedino mi George nit smrdi, nit miriše. Tu je takav kakav je, sva neka dobrica, al to je to. pomalo dosadan. S obzirom da je (bar pretpostavljam) poanta da on i Zoe budu "glavni" par, ja stvarno ne vidim neku kemiju među njima...
+1!
Ne volim takve likove i radije bih da oni budu prijatelji.

Ali Wade On je dobar, samo ona to ne zna. OTP.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.

Zadnje uređivanje Fanhp : 15.10.2011. at 15:47.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 16:47   #77
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
+1!
Ne volim takve likove i radije bih da oni budu prijatelji.

Ali Wade On je dobar, samo ona to ne zna. OTP.
I meni oni imaju više kemije samo se nadam da njih ne spoje odmah pa da kasnije igraju na Zoe/George priču.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 15:45   #78
Ja još od prve imam neki dojam da će bit trokut Zoe-George-Wade
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 17:36   #79
ovo je tako slatka serija!

okej, pogledala sam samo pilot, ali svejedno.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 19:15   #80
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ovo je tako slatka serija!

okej, pogledala sam samo pilot, ali svejedno.
it gets better

jedva čekam novu epizodu, ovo je jedna od rijetkih serija koju ove sezone pogledam odmah na dan čim izađe
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.