Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2013., 19:04   #41
Odlicna ali odlicna serija, najbolja nova serija definitivno.

Bates Motel odmah iza.

Druga epizoda je bila prejebena

A ovo s preskakanjem je glupost nevidjena a razlog je jos gluplji.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 18:54   #42
Po kronologiji Crvenog Zmaja (knjige) jedini slučaj gdje su Lecter i Graham radili zajedno je Hobbsov. I njega ispucaju u prvoj epizodi. Ostatak mi vuče na ''nova epizoda/novi grozni manijak''. Graham kao lik iritantan, ne znam koji kuki nisu ostali u domeni William Petersen i Edward Noron (ovakav frik, bio genij ili ne, ne bi smio ni primirast pištolju) karakterizaciji. Serija ima neki štimung, ali baš me nešto nije oduševila koliko je najavljivana.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 19:38   #43
Unatoč kiši isusovoj Hannibala ili likova poput njega, nemam ništa protiv eksploatacije teme samo da je kvalitetno odrađeno. Ali onaj autistični bljutavac je toliko beskrvan i dosadan da sam već u prvoj navijala da završi na pijatu, pošto nije, nisam dalje ni gledala
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 20:40   #44
meni je baš pasao zadnji slučaj
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 21:15   #45
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Po kronologiji Crvenog Zmaja (knjige) jedini slučaj gdje su Lecter i Graham radili zajedno je Hobbsov. I njega ispucaju u prvoj epizodi. Ostatak mi vuče na ''nova epizoda/novi grozni manijak''. Graham kao lik iritantan, ne znam koji kuki nisu ostali u domeni William Petersen i Edward Noron (ovakav frik, bio genij ili ne, ne bi smio ni primirast pištolju) karakterizaciji. Serija ima neki štimung, ali baš me nešto nije oduševila koliko je najavljivana.
Potpisujem.
Serija me barem 1.ep. totalno razočarala.Slučaj mi je bio bezveze,Will iritantan za nepovirovat.I kad san vidila da nosi pištolj reakcija mi je bila . Pa ko bi onakvoj munjari dao da nosi pištolj,više bi povjerenja imala u svog 13.godišnjeg sina nego u njega.
Druga ep. malo bolja ali nije to ono šta san očekivala.
Zasad vrlo razočaravajuće.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:02   #46
Koja glupost s tim preskakanjem 4 ep.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:36   #47
Ja sad niš više ne kužim. Jel mala Hobbsova na kraju pomagala starom ili ne?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 20:46   #48
jel jos netko osim mene dobije zelju za hranom kad vidi hannibala da onako profinjeno jede?
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:32   #49
Quote:
masci kaže: Pogledaj post
jel jos netko osim mene dobije zelju za hranom kad vidi hannibala da onako profinjeno jede?
i ja . Odma ogladnim kad ga vidim.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:46   #50
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja sad niš više ne kužim. Jel mala Hobbsova na kraju pomagala starom ili ne?
Niti ja nisam skužio.

Inače dobra epizoda, ide nabolje, šteta kaj će preskočiti 4. epizodu, ne sumnjam da je u pitanju bilo nešto bolesno, no nadam se da će ipak izaći na svijetlo interneta.

Ovaj novi slučaj će biti pravi masakr, koji Rating ima serija? Uopće ne štede na prikazivanju eksplicitnih scena.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:19   #51
Ova serija je najjaca!!!
Malo je brutalno, al se naviknes....Na momente zelim postati vegetarijanac Sve u svemu super je!
Ricarda Gasquet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 02:02   #52
Jos nesto....Sada tu citam i.....
Pa sto nece prikazati 4. epizodu?!?!?! Nemam ja tolko strpljenja , a poveselila se u petak skicnuti!
Hvala Bogu da je petkom post i jede se riba, kao sto rekoh, postat cu vegetarijanac bez gljiva...tuzit cu NBC ili koga vec za anoreksiju
Jel ta serija u americi cetvrtkom ili sam krivo cula....
Ricarda Gasquet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 02:15   #53
Quote:
ricarda1111 kaže: Pogledaj post
Jos nesto....Sada tu citam i.....
Pa sto nece prikazati 4. epizodu?!?!?! Nemam ja tolko strpljenja , a poveselila se u petak skicnuti!
Hvala Bogu da je petkom post i jede se riba, kao sto rekoh, postat cu vegetarijanac bez gljiva...tuzit cu NBC ili koga vec za anoreksiju
Jel ta serija u americi cetvrtkom ili sam krivo cula....
nece, prikazat ce petu

glupi su, ocekujem da stave cetvrtu na internet. dok ne postave ne zelim gledati dalje

ma zasto? meni su se taman jele bukovace kad sam ono vidio
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 13:02   #54
Quote:
masci kaže: Pogledaj post
nece, prikazat ce petu

glupi su, ocekujem da stave cetvrtu na internet. dok ne postave ne zelim gledati dalje

ma zasto? meni su se taman jele bukovace kad sam ono vidio
da, retardirani su, ajmo u štrajk...a moraju pustiti tu epizodu, pa snimili su je

ne znam kako cu danas jesti lungić potrudit cu se...
eto, nista ti si drugi put lijepo slozi fancy veceru i upali kompjuter i gustaj u delicijama....

meni je tako super ona izreka:"If you don't honour it, it's a murder..."
Ricarda Gasquet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 13:58   #55
Quote:
ricarda1111 kaže: Pogledaj post
da, retardirani su, ajmo u štrajk...a moraju pustiti tu epizodu, pa snimili su je

ne znam kako cu danas jesti lungić potrudit cu se...
eto, nista ti si drugi put lijepo slozi fancy veceru i upali kompjuter i gustaj u delicijama....

meni je tako super ona izreka:"If you don't honour it, it's a murder..."
mrzim preskakanje, uvijek se nade bar jedna serija godisnje koja preskoci jednu epizodu u sezoni i onda ja gledam koji k. i mislim si kako je ova vec izasla a ova prije nje nije
ili ono kad pocnu gledali ste u prijasnjim epizodama i puste scene koje nisam ni vidio.

da ti jos malo ubijem zelju za lungicem, navodno su svinje i covjek slicnog okusa, dobar tek

ah jebemu, a danas ujutro sam znaci "ubio" muhu, bez ikakvog postovanja je zavrsila u kanti za smece


eh, kako bi krasno bilo vidjeti da dodem i vidim dvije epizode hanibala na torentima
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 14:16   #56
Ah ovakvim tempom pitam se dali će ostati iti jedna živa žena u dobi za rađanje u americi, kako ih u tim serijama kokaju. Malo mi ti klišeji idu na živac, ali sve u svemu jako dobro napravljena serija.
U ovoj trećoj epizodi mi je kraj malo zbrzan? Hannibal malo previše riskirao i nisam vidio razlog zbog čega je ubio drugu djevojku? Da se zbliži sa Abigail?
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 17:37   #57
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ah ovakvim tempom pitam se dali će ostati iti jedna živa žena u dobi za rađanje u americi, kako ih u tim serijama kokaju. Malo mi ti klišeji idu na živac, ali sve u svemu jako dobro napravljena serija.
U ovoj trećoj epizodi mi je kraj malo zbrzan? Hannibal malo previše riskirao i nisam vidio razlog zbog čega je ubio drugu djevojku? Da se zbliži sa Abigail?
Pa sto nisi vidio da je sakrio kamen kojim je ta cura pogodila brata od zenske kojoj je pojeo pluća??
Htio mu je vjerojatno podmjestiti ubojstvo jer je svejstan da ce ga Abigail kad tada prokuziti....
Od tuda ono tkivo u ustima....on je to tako smjestio da se zatvori "slucaj" copy cata... tako sam ja to shvatila...

Quote:
masci kaže: Pogledaj post
mrzim preskakanje, uvijek se nade bar jedna serija godisnje koja preskoci jednu epizodu u sezoni i onda ja gledam koji k. i mislim si kako je ova vec izasla a ova prije nje nije
ili ono kad pocnu gledali ste u prijasnjim epizodama i puste scene koje nisam ni vidio.

da ti jos malo ubijem zelju za lungicem, navodno su svinje i covjek slicnog okusa, dobar tek

ah jebemu, a danas ujutro sam znaci "ubio" muhu, bez ikakvog postovanja je zavrsila u kanti za smece


eh, kako bi krasno bilo vidjeti da dodem i vidim dvije epizode hanibala na torentima
znam da ima okus po svinjetini tj. ne znam, ali tako pricaju! a muha...
ja sam ubila 3 bube danas koje su mi zavrsile u ocima, jedna u ustima, katasrofa...sto ces, gorjet cemo u paklu!
ma zivcira me ta napetost...znam sto hoces reci. hocu u petak u podne pogledat Hannibala prije rucka da dobijem apetit!!!
Ricarda Gasquet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 20:47   #58
Quote:
ricarda1111 kaže: Pogledaj post
Pa sto nisi vidio da je sakrio kamen kojim je ta cura pogodila brata od zenske kojoj je pojeo pluća??
Htio mu je vjerojatno podmjestiti ubojstvo jer je svejstan da ce ga Abigail kad tada prokuziti....
Od tuda ono tkivo u ustima....on je to tako smjestio da se zatvori "slucaj" copy cata... tako sam ja to shvatila...
Jako dobro, nisam to uspio povezati! Mislim da si u pravu.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 01:20   #59
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Jako dobro, nisam to uspio povezati! Mislim da si u pravu.
A ova serija je takav tip serije di se moras koncentrirati i razmisljati

Kad sam pogledala prvu epizodu, prvih 20 minuta, nije mi bilo nista jasno....Jel sad taj Will ubojica ili sto on radi, jel ima halucinacije, sjecanja...Kasnije sam skuzila poantu, ali trebalo mi je dosta...

Meni jedino ova Abigail nije jasna...ispada kao da je ona prisilno samo gledala kako njen tata ubija zrtve i "honour" ih poslije... kad je ubila onog brata od zrtve sa nozem...bas je djelovalo kao da nikada to nije ucinila
vidjet cemo...
Hm...ali sto mi je palo napamet...zenska ne zna da je Hannibal ubio frendicu, sto ne? Oni su frendicu nasli u kuci, zato su i svi dosli tamo, a onda je onaj smedji brat banuo i rekao da je nije ubio...ili sam krivo shvatila...Ali opet ona je prokuzila da je Hannibal imitator i pitala ga ova serija je bas komplicirana...

Ako sam pak sve dobro shvatila Hannibal ce proci i izvuci se sa ova 2 ubojstva jer ce ga izvuci taj kamen i tkivo koje ce "potvrditi" da je kao brat copy cat...
Ah...vidjet cemo
Mislim da ce novinarka sve saznati i kao Clarice...Hannibal ce se u nju...
Ricarda Gasquet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 09:19   #60
Nemamo dovoljno informacija, no nekako mi se čini da Hannibal priprema malu kao šegrta ubojicu (definitivno manipulira sa njom). Ona definitivno ima tendencija sociopata, to ju je čak i ona žena psihijatar prokužila, a i njen komentar "i didn't use all of him so its murder" ne zvuči baš povoljno .
Novinarka će imatu veliku ulogu bez sumnje, no mene zanima tko je uhvatio Hannibala? Kada je završio iza staklenog zatvora gdje ga je Clarice posjećivala?


Inače jako dobro psihoanalize u seriji. Tu su se stvarno potrudili, i sa glumom također, realistične reakcije.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.