Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2014., 18:19   #61
U pocetku je serija bila mlaka voda, to se slazem, pogotovo oni skolski dani, al kasnije bar zadnje 3-4 sezone su razlika nebo i zemlja. Skroz druga serija.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 19:24   #62
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ta brojka ti ništa ne znači jer teen su godine do 18. Ali si prekočio drugu važnu brojku koja kaže da mlađi od 18 su dali najveće prosječne ocjene u slučaju obje serije.

Ali opet moj komentar o seriji za teenove se nije bazirala na imdb ocjenama i rasporedu istih nego na temelju toga da sam i ja gledao par sezona te serije i znam jako dobro kakvo je sranje i kakva je radnja bila. Što se tiće superman serija još uvijek je bila bolja od onog smeća Lois&Clarke što god to značilo..
To što neka serija ne zadovoljava tvoje kriterije ili ukuse ne zanči da je sama po sebi smeće.jedino ak ne smatraš da su tvoji ukusi i kriteriji univerzalni.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 20:18   #63
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
To što neka serija ne zadovoljava tvoje kriterije ili ukuse ne zanči da je sama po sebi smeće.jedino ak ne smatraš da su tvoji ukusi i kriteriji univerzalni.
Imaš pravo, moje je mišljenje da je smeće, ali nije tako krenuo ovaj razgovor. Ti si tvrdio da je Smallville bolji od Arrow (bez da si rekao da je to samo tvoje mišljenje) i ja sam ti dokazao da večina ljudi misli suprotno.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 20:23   #64
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, moje je mišljenje da je smeće, ali nije tako krenuo ovaj razgovor. Ti si tvrdio da je Smallville bolji od Arrow (bez da si rekao da je to samo tvoje mišljenje) i ja sam ti dokazao da večina ljudi misli suprotno.
Na temelju cega? Par glasova s foruma i rupcage poput IMDb-a?
Njihove ocjene su oduvijek bile ozbiljno mjerilo, lol.

Ali inace ne vjerujem ocjenama previse, jer puno puta sam se uvjerio da ono kaj je mnogima sranje je meni u biti dobro, ili obrnuto.
A doticna serija je itekako bila na dobrom glasu jos dok se emitirala 8-10 sezone. Cak se razmisljalo o produzetku u obliku snimanja serije Metropolis kao sezona 11, sequel na Smallvile.

No nije ni bitno, jer tema je Gotham serija.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 20:32   #65
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Na temelju cega? Par glasova s foruma i rupcage poput IMDb-a?
Njihove ocjene su oduvijek bile ozbiljno mjerilo, lol.

Ali inace ne vjerujem ocjenama previse, jer puno puta sam se uvjerio da ono kaj je mnogima sranje je meni u biti dobro, ili obrnuto.
A doticna serija je itekako bila na dobrom glasu jos dok se emitirala 8-10 sezone. Cak se razmisljalo o produzetku u obliku snimanja serije Metropolis kao sezona 11, sequel na Smallvile.

No nije ni bitno, jer tema je Gotham serija.
Gle, ne pričamo o osobnom doživljaju, tj nismo počeli. On je upao kao je Arrow lošiji, a ja sam uzeo najrelevantniji izvor da mu pokažem da nema pravo. To što ti ne uzimaš u obzir IMDB za svoje osobni doživljaj je nevažno je o tome ne pričamo, tj nismo dok se on pametan odjednom nije sjetio da meni prigovori to dok je zaboravio da je upravo on to napravio u svom prvom postu
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 20:45   #66
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Gle, ne pričamo o osobnom doživljaju, tj nismo počeli. On je upao kao je Arrow lošiji, a ja sam uzeo najrelevantniji izvor da mu pokažem da nema pravo. To što ti ne uzimaš u obzir IMDB za svoje osobni doživljaj je nevažno je o tome ne pričamo, tj nismo dok se on pametan odjednom nije sjetio da meni prigovori to dok je zaboravio da je upravo on to napravio u svom prvom postu
Nisam jedini koji ima takvo misljenje o IMDb, mnogi znaju da je neadekvatan za realne ocjene.
Dosta s offtopicom, dizem zadnji news post jer smo previse zacetali.

Quote:
#Gotham will have a young Bruce Wayne, with an origin story that leads to Batman putting on cape in final episode of series #TCA14

#Gotham will also include origin stories for Riddler, Penguin, Joker and Cat Woman, says #Fox's Kevin Reilly #TCA14
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 21:04   #67
Jeste skrenuli s teme, majku mu. Taman sam pomislio kako su uletjele novosti, kad ono rasprava o Smallvileu i Arrowu. Iskreno ako budu išli u tom smjeru brzo će me izgubit kao gledaoca. Supermena sam nešto gledao kao klinac, barem dok se redovito vrtio na Novoj. Na kraju mi se sve skupa zgadilo. Strijelu sam popratio kroz nekolko početnih epizoda, vidim moglo bi biti u istom ritmu kao i Supremen, što znači da će me odmah odbiti od daljnjeg gledanja. Nadam se da i Gotham neće biti nekakva teža sapunjara.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 22:50   #68
Fox Executive Kevin Reilly Talks Batman Origin Story GOTHAM


Quote:
How are you going to position Gotham from a marketing perspective, since it’s a Batman show without Batman?

REILLY: Batman is in it, as young Bruce Wayne. This is an origin story. This is what I love about it. This is not like some of the things where you’ve bought a franchise, but then you have a bunch of characters no one’s ever heard of, or an offshoot that we make up. This is all of the classic Batman characters, with a young Bruce Wayne, with Detective Gordon before he’s Commissioner Gordon, with the Penguin, with the Riddler, and with the Joker. All of those characters are going to arc and become who they are. I’ve read the script. It’s really good. It’s going to be this operatic soap that has a slightly larger-than-life quality. And we will arc a young Bruce Wayne from a child into the final episode of the series, when he will put on the cape.

Can you say how old he is when the show begins?

REILLY: We’re playing with that with casting now. He’s a young boy, but my guess would be that he’d be somewhere around 12.
Quote:
He also added, "We're not starting in that world where the villains are in costume. You see markers for it that are kind of delicious. You begin to see the evolution of the eccentricities that become those characters, but you really sort of arc there. We don't start out in capes and costumes."

It's also reported that WB wants the show to be 22 episodes but Fox hasn't decided on an exact number.
Ne znam šta da mislim.
Ako idu na 22 epizode odmah prekrižujem.

Za Arrow zbilja ne znam kakav je jer sam samo pogledao pilot i odustao, no redovito vidim slike iz serije i baš mi djeluje treš. No možda sam ga podcjenio. Bio bi zahvalan kada bi mi netko odgovorio kakva je serija, onako realno, može na ovoj temi kratak post ili na Pm, neda mi se ići na temu jer su tamo vjerojatno srćeka i esovi.

Smalville je loša serija(ahahah tek sada vidim ocijenu 7.5 na imdb-u) na razini Power Rangersa.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 00:09   #69
Nisam znao da su skripte vec napisane. Vjerovat cu mu na rijec ako kaze da je zbilja jako dobro.

To misle ici na 1 sezonu od 22 epizode samo?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 01:45   #70
Batman Begins: 'Gotham' TV Series Will Reveal Villains' Origins
Quote:
Specific characters mentioned during the presentation include the Penguin, the Riddler and Catwoman — all three of whom are marquee Batman names, not just C-list rogues. It looks like Fox plans to break out the big guns with "Gotham," even if they aren't quite ready to go all-in on a Batman-focused story.

While they're batting around villains to include on "Gotham," here are a few classic Batman rogues we'd want to see on the show, given what we know of the premise:

Scarface & The Ventriloquist:
Hush:
Poison Ivy:
Mr. Freeze:
Man-Bat:
Eh, bilo bi super da i ove likove ubace kao origins.

Zadnje uređivanje *Hades* : 15.01.2014. at 01:50.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 04:59   #71
Donal Logue offered Commissioner Gordon role in ‘Gotham’
Quote:
Yesterday, FOX Chairman of Entertainment Kevin Reilly revealed that Gotham will tell the origin story of Bruce Wayne, not Commissioner Gordon as previously reported. Because of that, the 47 year old Donal Logue might be a fitting choice for Gordon. It’s important to note that Latino Review says he’s just been offered the role, so nothing is confirmed yet.


Hm, ne znam sta misliti o tome konkretno, no Donal mi nekako ne lezi za tu ulogu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 09:38   #72
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Nisam znao da su skripte vec napisane. Vjerovat cu mu na rijec ako kaze da je zbilja jako dobro.

To misle ici na 1 sezonu od 22 epizode samo?
Iskreno sumnjam da mozes napraviti zanimljivu pricu o klincu od 12 godina te razvlaciti to xyz sezona.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 10:51   #73
Nije o njemu. Središnji lik bi trebao biti mladi Jim Gordon.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 12:43   #74
Ako će u seriji biti origin priča o Catwoman, Penguin i ostalima, onda su mogli napraviti seriju o Batman, nešto u stilu animirane serije iz 90-tih, ovako će biti samo još jedna policijska drama.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 13:28   #75
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Nije o njemu. Središnji lik bi trebao biti mladi Jim Gordon.
Ja iscitavam kao da jest, jer pricaju o nekakvom originu Batmana i njegovih villana. Ako ce ovo biti 1-2 kvalitetne sezone, gdje ce mali postati Batman na kraju, onda ovo moze proci.

Ovako mi se cini da ce biti jos jedna cop drama o nicemu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 18:40   #76
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Iskreno sumnjam da mozes napraviti zanimljivu pricu o klincu od 12 godina te razvlaciti to xyz sezona.
Kako mi se cini, inace se serije snimaju po 1 sezonu u pocetku, pa onda njihove mreze prate gledanost na cijem rezultatu odlucuju hoce li se serija nastavit dalje snimat (ako je dobra gledanost jel) ili ce stat na jednoj.
Ima tu puno materijala, i ne vjerujem da to mogu sve ugurat u samo jednu sezonu. Tu su godine evenata u pitanju.

Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Ako će u seriji biti origin priča o Catwoman, Penguin i ostalima, onda su mogli napraviti seriju o Batman, nešto u stilu animirane serije iz 90-tih, ovako će biti samo još jedna policijska drama.
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ja iscitavam kao da jest, jer pricaju o nekakvom originu Batmana i njegovih villana. Ako ce ovo biti 1-2 kvalitetne sezone, gdje ce mali postati Batman na kraju, onda ovo moze proci.

Ovako mi se cini da ce biti jos jedna cop drama o nicemu.
U pocetku je bilo planirano da Gotham serija prati dogadjaje mladog Gordona u njegovim ranijim detektivskim danima (to je vjerujem bila inspiracija nakon Oldmanove uloge Gordona u TDK trilogiji), no zadnje vrijeme su tu ideju malo izmjenili pa ce kako se cini Gotham prica biti zapravo Batman origins, ali koliko sam shvatio uz sidekicka Gordona.
Malo su zakomplicirali s tim, no u svakom slucaju ce i Gordon imat veliku ulogu u seriji.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 23:03   #77
Malo detalja oko malog Waynea - TCA 2014: Fox Updates ‘Gotham’ And Kills The Pilot Season
Quote:
Reilly confirmed the entire slate of Batman characters and villains will be in “Gotham,” including The Joker, The Penguin, The Riddler and Catwoman. However, we will meet them before they find their costumes and modus operandi.

“Gotham” will be in production and on the air at the same time that the Batman Vs. Superman feature film is heading to theaters. Reilly said “Gotham” exists entirely as its own franchise, though will be tonally similar. “Christopher Nolan’s not a producer. We’re not going to directly access [it], but it’s going to be very organic to that world. There is [a] complete disconnect. Warner Bros. manages the entire franchise and it’s one of their top global franchises of all at this point. There will be an awareness of both and we’ll have to choreograph when they’re in the marketplace, but the productions are not piggybacking on each other.”

As for the young actor, Reilly guessed he’d begin at about 12-years-old, but Bruce Wayne’s path is not set in stone yet. “First of all, our actor I think will grow up. I can’t give the exact markers of how old he is here and how old we start. Some of that will have to be sized up, but I imagine if we do our job well, it’ll be great. He’s going to be a young man and you’ll feel ready to go. Listen, not to say in some season we couldn’t skip ahead and jump. I think we’ll have to size it up as we go.”

While Reilly would cite cable’s success with slower schedules and shorter seasons in his presentation, he hinted that “Gotham” could be a long network series. “Warner Brothers would like it to go 22 [episodes] because they just want as many as they can get. We’ll see. We’ll cross the bridge when we get there.”
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 23:50   #78
Nja, ne zvuči obečavajuče. Stvarno neznam što mogu staviti da nam bude zanimljivo. Batman negativci bez batmana nisu zanimljivi, posebno kada su svi prije nego postanu batman negativci.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 23:56   #79
Ne znam, ja cu im dati sansu nakon procitanog Reillyevog komentara ''I’ve read the script. It’s really good. It’s going to be this operatic soap that has a slightly larger-than-life quality''.
Mogu nas kupit s par epizoda za probu, ako bude ok, dobro, ako bude fail do vidjenja.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 05:44   #80
Cini se da bi Gotham mogao uz Gordona dobiti jos jednog detektiva - ‘Gotham’ TV Series: Donal Logue Might Play Harvey Bullock
Quote:
It seemed like that was all there was to it, but there’s a new twist in this story (and take said twist well-salted, as rumors like this always should be). As it happens, Logue was actually approached about playing Harvey Bullock, not Gordon, for the show, which not only makes his rebuttal of the original rumor completely honest but opens up the possibility that he could still have a presence on Gotham. Let us stress, of course, that this doesn’t mean anything until official word on the matter comes out from Logue, his PR people, or FOX, but this is a heartening turn of events, to say the least.
Quote:
Apart from the fact that Logue has been courted to play Bullock, Gotham‘s pilot also has Bullock written down as a 40-something man who will act as a mentor figure for Gordon.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.