Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2015., 23:46   #341
What the actual fuck?

Jedino mi je zao cimera ovdje. #teamOnlyRudy
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:35   #342
Jebote koji kraj ne pamtim da mi je sat i pol brže prošlo gledajući nešto zadnje dvije godine kao ovo sada

Nikada mi Frank nije naumpao, uvijek je bio nebitan, kad ono...

Ko će sad dočekati novu sezonu
__________________
There is something in staying close to men and women, and looking on them, and in the contact and odor of them, that pleases the soul well
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:10   #343
Nakon odgledanog finala sam ostao još 5 minuta buljiti u ekran.. Meni brutalno dobro finale, posebno posljednjih 5 minuta. Nisam vjerovao da bi se ovo moglo razviti u jako dobru i zanimljivu seriju, samo neka nastave
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:44   #344
Koliko šokova u zadnjih 10 minuta finala
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 03:01   #345
Vidio da ima 10 minuta do kraja epizode i pitam se kako će oni to riješiti, kad ono

I ja sam mislio da je Bonnie, fino su nas naveli na pogrešno

Čak sam nekako mislio da će se otkriti da je Annalise sakrila negdje Rebeccu u podrumu, po onome kad se spuštala u podrum.

Laurel s prstenom, e to još najviše nisam očekivao

Što se tiče Olivera i Connora, htio sam da obojica budu negativni, ali eto Ne vjerujem da je HIV storyline da bi se riješili Olivera. Da su htjeli to napraviti riješili bi to jednostavnije

Očekujem da se 90% ovog svega neću sjećati do iduće sezone
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 10:46   #346
Serija je zakon i jedna od boljih u zadnjih 5 god. ako ne i više

Nisam očekivao Franka kao ubojicu,baš me iznenadilo...Sad ne kužim jel ona radio i za Annalise i za Sama u isto vrijeme?..

Do 9 mjeseca ću sve pozaboravit al ok
lol_789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 13:05   #347
Odlično finale
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 13:10   #348
kakav završetak
ovakav season finale nisam gledao od doba losta

Frabk, totalno neočekivano
već sam se bojao tokom epizode da neće biti rebecca ipak ubojica, ili Bonnie, jer bi bilo preočito
drago mi je što je Sam naručio ubojstvo tako da je ipak opravdano, nadam se da će saznati početkom sezone to, i da će biti neka nova misterija
ovo s rebecinim ubojstvom ne vidim kao materijal za cijelu sezonu

jedina zamjerka mi je priča sa smještanjem Nateu
to je stvarno out of character za Analise, kakva god bila
u jednom trenutku sam se pobojao da je možda i on upleten u ubojstvo, da ga je Annaliese angazirala da ubije ovu pa kasnije smjestila sve studentima i njemu

ko će dočekat sad drugu sezonu
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 13:18   #349
Stvarno super serija i trenutno meni jedna od boljih!
Finale prve sezone je bilo zakon, sad treba docekati jesen za dalje
Ima tu jos dosta neodgovorenih pitanja, pa ce biti zabavno.
gotchocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 16:28   #350
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Čak sam nekako mislio da će se otkriti da je Annalise sakrila negdje Rebeccu u podrumu, po onome kad se spuštala u podrum.
Kad se spuštala u podrum ja sam bio uvjeren da ju je sakrila, kada ono
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 17:27   #351
Koje finale ljudi moji!
Rebecca ubijena, Frank ubio Lilu, Loral je imala cijelo vrijeme prsten, Oliver dobio hiv, ona tužiteljica dolazi ispitati jedinog studenta koji nije upućen u sve. Kaos! Želim novu sezonu odmah!
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:41   #352
Uh, kasnila sam s finalom, ali vrijedilo je čekati.

Prezadovoljavajuće finale, svaka čast Shondi. Sigurno ću krajem ljeta opet pogledat cijelu seriju prije 2. sezone.

Drago mi je da je Sam ipak nekako umješan u ubojstvo, pa mi je njegovo ubojstvo nekako opravdano.

Djeca su skroz na rubu razuma, umrla sam od smjeha kad je Annalise našla Rebeccu zavezanu u kupaoni. I onda još poslije predlažu da joj se prišije ubojstvo Sama.

Frank mi je i dalje drag.

Nema šanse da će se odreći Olivera, mislim da Connor zasigurno ostaje s njim, zato su i uveli ovaj razvoj.

Jel Annalise makla Rebeccu ispod stuba? Kad se spustila u podrum pustit ju i odradit razgovor s njom, našla ju ubijenu i pomislila da je Frank to odradio pa ju je sakrila da je djeca ne nađu. Ili?
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 02:21   #353
Wow. Nisam mislio da ce bit ovako dobar kraj!!

Nakon super pilota su sve epizode vise manje bile slabe, a onda od Bozica pa nadalje sve bolje i bolje i sad ovo za kraj.

bas su savrseno razradili, uvijek me fasciniraju otkud scenaristima takve ideje. svaka im cast.

Quote:
Rebecca ubijena, Frank ubio Lilu, Loral je imala cijelo vrijeme prsten, Oliver dobio hiv, ona tužiteljica dolazi ispitati jedinog studenta koji nije upućen u sve. Kaos!
eto sve na jednom mjestu.

a ona scena s cimerom nakon sta mu je dala purple x, uzas
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:47   #354
znači ni analise ni frank nisu ublici rebeccu već netko treći?!

i odakle onaj prsten kod laurel, može li mi netko objasniti, nisam onaj dio baš skužio?
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 18:52   #355
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
znači ni analise ni frank nisu ublici rebeccu već netko treći?!

i odakle onaj prsten kod laurel, može li mi netko objasniti, nisam onaj dio baš skužio?
Našla ga je u Connorovom autu istu noć kad ga je izgubila, ali joj nije htjela vratiti da ne bi otišla na policiju, ili tako nešto.
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:33   #356
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
znači ni analise ni frank nisu ublici rebeccu već netko treći?!
oni tako kažu ko zna sta je istina.

Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
i odakle onaj prsten kod laurel, može li mi netko objasniti, nisam onaj dio baš skužio?
Da, Laurel ga je našla odmah čim je nestao ali ga je zadržala jer je znala da će Michaela držati jezik za zubima (jer bi je zbog nestalog prstena mogli povezati s ubojstvom).

edit:
ovo ide u terminu HTGAWM:
American Crime - imdb
American Crime - facebook
American crime - forum.hr
tko će gledat?

Zadnje uređivanje Jobi : 02.03.2015. at 21:16.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 08:32   #357
Službeno obnovljeno za 2. sezonu.

Quote:
ABC handed out renewal notices late Thursday, formally ordering second seasons of rookie series Secrets and Lies, black-ish, Fresh Off the Boat, How to Get Away With Murder, American Crime, Galavant and Marvel’s Agent Carter, as well as established bubble dramas Nashville (for Season 4) and Castle (for Season 8).

Additionally, the network has greenlit a third season of Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., a fifth season of Once Upon a Time, a 12th season of Grey’s Anatomy, a fifth season of Scandal, a third season of The Goldbergs, a seventh season of Modern Family and a seventh season of The Middle.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 16:27   #358
Ja tek sad pogledao cijelu sezonu, finale vrhunsko S zanimanjem ce se popratiti druga sezona.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 12:30   #359
Vraćaju se 24.9
lol_789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 23:09   #360
Jučer sam počela gledat i totalno sam opčinjena.
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.