Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2015., 10:52   #7061
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Meni je Penny uz onu Howardovu ženu - kreštalicu - najdosadniji lik.

Penny je i meni najslabija karika, ali Bernardette mi je dobra.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 19:03   #7062
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Penny je i meni najslabija karika, ali Bernardette mi je dobra.
Penny je bila super na prve tri sezone.

Kasnije su je pretvorii u dorlju/alkoholičarku/što već ne.

Gdje je ona slatka,pomalo naivna cura iz prve sezone?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 22:47   #7063
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Penny je bila super na prve tri sezone.

Kasnije su je pretvorii u dorlju/alkoholičarku/što već ne.

Gdje je ona slatka,pomalo naivna cura iz prve sezone?
Odrasla je? Ljudi sazrijevaju? Ne može sve sezone bit slatka naivčina.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 23:01   #7064
Alkoholizam je znak zrelosti,otkad?

Zadnje uređivanje Walkman : 02.03.2015. at 00:07.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 09:12   #7065
Raj koji je Indijac kaže kako se ne bi nikad tukao s Azijcem. Očito da misli na Kineze ili Japance. Glupa politička korektnost. Retardirano.

Također me razočaralo to što spominje Bruca Leeja i karate , a svaki geek zna da je karate japanski, i oni su mu u filmovima uvijek bili neprijatelji. Kinezi imaju kung fu, a Bruce Lee neku svoju verziju koju je nazvao Jeet Kune Do.
mward2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 09:44   #7066
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post
Mislim da bi sigurno napravili nesto da nije umrla majka od Howarda.... Ovako ponovo protezat smrt kroz humoristicnu serije, ne znam...
I ja mislim da ne budu ništa napravili, ali baš šteta, zbilja bi trebali jednu epizodu sad tome posvetiti
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:42   #7067
Možda neće baš cijela epizoda biti o tome, nakon Howardove majke bilo bi čudno, ali ne vjerujem da se neće baš ni spomenuti.
Nimoy je bio glumac, ali ST je ipak bio inspiracija mnogima, nije zanemariv utjecaj, ne mogu se praviti da se nije dogodilo.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:45   #7068
Moram priznat da ovo drolja/alkoholičarka nisam ni doživjela u njegovom postu. I nisam se na to nadovezala.
Gledala sam ih zadnji mj. dana i ne znam koje su to sezone bile, ali nisu bile one sa samog početka, i nije mi se učinilo da je Penny postala to što Collins tvrdi. Nove nisam gledala, pa ne znam.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 12:29   #7069
Penny drolja/alkoholicarka?
Ne kuzim.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 13:12   #7070
Volim ovu seriju. Pratio je sad s guštom na tvu iako sam prije već pogledao sve preko streama. Fore se jesu malo razvodnile i odmaknuli su se od teškog geek humora i dodali tu notu ljubavnih odnosa,ali po meni,da su se zadržali na istoj razini,serija bi dosadila. Sviđa mi se to što se vidi koliko su se likovi razvili kroz ove sezone i osjeti se međusobni utjecaj,npr kad Penny iz prve skuži neku geek foru/refrencu,Sheldon počne pomalo ponašat se ko ljudsko biće itd. Nekome se to možda ne sviđa,ali 8 sezona jednoličnih fora bez razvoja karaktera isto dosadi. Nadam se samo da planiraju uskoro završiti sa serijom jer ne želim da postane kao HIMYM.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 15:12   #7071
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Penny drolja/alkoholicarka?
Ne kuzim.
O drolja etiketi neću sudit, ali je od 7.-8.sezone očita alkoholičarka. Ne može čovjeku pokloniti čitavu bocu vina, mora je ona popit (referenca na epizodu za Dan zahvalnosti)
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:35   #7072
Ljudići, ajde samo imajte na umu da na RTL-u nije prikazana aktualna 8. sezona koja se prikazuje u Americi i da se u raspravi ograničite na radnju zaključno sa 7. sezonom.
Spojleri iz 8. sezone se kažnjavaju na ovom PPDF-u.

Ako želite bez zadrške raspravljati o seriji, ili samo o 8. sezoni , evo vam TBBT teme na NEPRIKAZANO US/UK
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 18:28   #7073
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Moram priznat da ovo drolja/alkoholičarka nisam ni doživjela u njegovom postu. I nisam se na to nadovezala.
Gledala sam ih zadnji mj. dana i ne znam koje su to sezone bile, ali nisu bile one sa samog početka, i nije mi se učinilo da je Penny postala to što Collins tvrdi. Nove nisam gledala, pa ne znam.
Ne i ti se da je postala, evo držimo se 6. sezone, zločesta i agresivna u nekim stvarima?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 19:30   #7074
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ne i ti se da je postala, evo držimo se 6. sezone, zločesta i agresivna u nekim stvarima?
Pa i da je postala zlocesta i agresivna a ja ni to nisam primjetila, nije li i to odrastanje ili sazrijevanje? Pa ne mozemo ocekivati da jedna osoba tj lik u seriji koji je mlad ostane na istoj razini. Ni ja nisam ista sa 28 kao sa 20... to je sasvim normalno. Eno i onaj Indijac je propricao, Sheldon se poljubio , Howard odselio od majke...
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 17:17   #7075
Da li oni snimaju i montiraju epizodu između dva četvrtka ili je 8. sezona već snimljena što se tiče samih glumaca i pratećeg osoblja?

Osmom sezonom nisam oduševljen
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 17:30   #7076
vjerojatno su pri kraju snimanja svega.

u ovoj sezoni su dotakli novo dno, ali su i imali 2,3 stvarno smiješne epizode.
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 09:52   #7077
Snima se kako se i emitira, mislim da su epizodu, dvije unaprijed.

Nešto sam čitala blog Mayim Bialik na kojem je pričala o tome, mislim da su Thanksgiving epizodu završavali koji dan ranije.
U svakom slučaju, nije sezona snimljena cijela unaprijed.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:18   #7078
Dobra mi je ova epizoda.

Samo mi Leonard s ovako začešljanom kosom izgleda malo ćelavo, kao da prikriva. Logično s obzirom na to koliko godina ima, ali baš starije djeluje.

I sladak mi je onaj zagrljaj kod lifta, Sheldon se otopio malo, inače ne voli zagrljaje, a tu se baš prepustio. Ne znam je li tako trebalo biti ili se Parsons zaboravio ukočiti, ali fora.
Ako budemo imali djecu na Marsu, bit će Marsovci.

Ali stvarno ni spomena Nimoya, osim onih odjelca u pet shopu. Kad je Penny rekla da bi mu mogli podvaliti plahtu kao Shatnerovu sliku, pomislila sam da je to mogao biti Nimoy. Ajde, cijela epizoda je malo na svemirsku stranu, možda to, ali ipak mi je malo nedostajalo.
Možda je stvarno bila ranije snimljena pa ubace u neku sljedeću.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 12:13   #7079
meni je sve bilo ok, osim Penny i Leonarda, taj dio mi je bio užasan
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 13:22   #7080
samo ovo do oproštaja:

http://www.index.hr/black/clanak/eki...yu/805510.aspx
bojana01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.