Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2011., 23:35   #1821
Quote:
giga1 kaže: Pogledaj post
Onda, Dormeo madraci jeli vam valjaju ili ne?

Svi su madraci manje-više dobri.

Jedini je problem što je većina precijenjena!
DrŠ_ is offline  
Old 17.01.2011., 23:44   #1822
nemam pojma, ja bacam letke koje amex salje a da ih skoro i ne prolistam
Jer ako cemo o tome i oni su lopovi Svi su onda u drzavi lopovi svatko na svoj nacin
Rewards bodovi,kako smijesno za 50000 bodova nista pametno ne mozes dobit a za to treba potrosit....kad sam gledala da za neznam vise koliko dobijes tek kisobran s njihovim logom??? Ako je gore njihov logo trebao bi bit besplatan i tek onda bi ga MOZDA uzela za ici oko kuce....joj joj

Ako je istina ispricavam se ali mi je to malo cudno,budem pitala u trgovini...

A ono sto je netko rekao za 2 madraca vjerujem da je lakse rukovanje ali svejedno mislim da bi osjetila razliku da uvijek spavam u sredini (jer nikad ne spavamo svatko na svojoj strani,bas nikad).
Svi madraci imaju rubove a ako i nemaju taj prijelaz ,manja udubina ili nesto se mora bar malo osjetit, osim ako nemate nadmadrac ili nesto a mi nemamo.
sarari is offline  
Old 18.01.2011., 00:14   #1823
the end

od stoljeca sedmog...zato su preskupi...
i sad je Marion najbolji...jer je organski uzgoj latexa.....da ista znas o madracima i laetexu znao bi i da je taj famozni 100% prirodni latex podvala marketinga proizvodjaca , jer prirodni latex je samo u kondomima i kirurskim rukavicama a one se na suncu nakon par dana deformiraju. stoga drzi se svojih vjezbica a ne sramoti sebe neznanjem o onome o cemu nemas pojma.
ja nijednom rijecju nisam, niti cu ista reci o vjezbama niti kako ih provoditi jer o tome nemam pojma, no ti si stvarno prekrdasio svojim nepoznavanjem tematike i eskivazama tipa " napio se piva pa nema pojma o stvarnosti" umijesto da dokumentirano stojis iza svojih izjava. Ljudi , odrasli i odgovorni stoje iza svojih rijeci i to dokazima, a ti samo pustim, vjezbajte, ovo je bljak ono je presupo..pa daj DOKAZ a ne parole..
Mislim da ljudima na forumu ne trebaju cuvari tvoga tipa da im sacuvaju lovu, treba im pametan savjet kako da za odgovarajuci iznos dobiju sto bolji proizvod, kako da odaberu onaj pravilan za njih, a tvoje vjezbe, uostalom daj nam koju vjezbu, ce im dobro doci ako se zele razgibati, ali ime tvoje vjezbaj, vjezbaj, nece pomoci jer trebaju madrac sada, danas,

zakon si mestre..zakon..
zivija ti meni i dalje nas samo pametno savjetuj
evala ti

Zadnje uređivanje almador : 18.01.2011. at 00:29.
almador is offline  
Received Infraction
Old 18.01.2011., 00:25   #1824
Quote:
sarari kaže: Pogledaj post
nemam pojma, ja bacam letke koje amex salje a da ih skoro i ne prolistam
Jer ako cemo o tome i oni su lopovi Svi su onda u drzavi lopovi svatko na svoj nacin
Rewards bodovi,kako smijesno za 50000 bodova nista pametno ne mozes dobit a za to treba potrosit....kad sam gledala da za neznam vise koliko dobijes tek kisobran s njihovim logom??? Ako je gore njihov logo trebao bi bit besplatan i tek onda bi ga MOZDA uzela za ici oko kuce....joj joj

Ako je istina ispricavam se ali mi je to malo cudno,budem pitala u trgovini...

A ono sto je netko rekao za 2 madraca vjerujem da je lakse rukovanje ali svejedno mislim da bi osjetila razliku da uvijek spavam u sredini (jer nikad ne spavamo svatko na svojoj strani,bas nikad).
Svi madraci imaju rubove a ako i nemaju taj prijelaz ,manja udubina ili nesto se mora bar malo osjetit, osim ako nemate nadmadrac ili nesto a mi nemamo.
Neuspjeli pokušaj podmetanja klipova.

Ja ne polažem mnogo na te Meblove marketinške trikove, ali sam ipak našao čovjeka koji mi je potvrdio da sam imao pravo za 20-postotni popust.

Sutra svrati u Meblo i pitaj je li madrac Monsun bio povoljniji za Amexove korisnike.

Nakon toga kupi i malo pepela za posipanje...

P. S.

I ne radi se o bodovima. A 50 000 bodova možeš itekako pametno iskoristiti. Ali ja ti ovaj put ne ću reći kako jer si ismijala moje dobre namjere.
DrŠ_ is offline  
Received Infraction
Old 18.01.2011., 00:29   #1825
Quote:
almador kaže: Pogledaj post
od stoljeca sedmog...zato su preskupi...
zakon si mestre..zakon..
zivija ti meni i dalje nas samo pametno savjetuj
evala ti
Ja sam na primjeru nesvakidašnjih popusta dokazao zašto je Meblo preskupo, ali ti ne želiš priznati da sam bio u pravu.

Meblo daje 20 posto i na ugradbene ormare, što je samo sofisticiranija verzija prijevare s madracima.

A "stoljeće sedmo" samo je dodatna doza pelina nakon tužne istine da Meblo i većina stranih trgovaca deru naivne hrvatske kupce.
DrŠ_ is offline  
Received Infraction
Old 18.01.2011., 00:43   #1826
Quote:
almador kaže: Pogledaj post
od stoljeca sedmog...zato su preskupi...
i sad je Marion najbolji...jer je organski uzgoj latexa.....da ista znas o madracima i laetexu znao bi i da je taj famozni 100% prirodni latex podvala marketinga proizvodjaca , jer prirodni latex je samo u kondomima i kirurskim rukavicama a one se na suncu nakon par dana deformiraju. stoga drzi se svojih vjezbica a ne sramoti sebe neznanjem o onome o cemu nemas pojma.
ja nijednom rijecju nisam, niti cu ista reci o vjezbama niti kako ih provoditi jer o tome nemam pojma, no ti si stvarno prekrdasio svojim nepoznavanjem tematike i eskivazama tipa " napio se piva pa nema pojma o stvarnosti" umijesto da dokumentirano stojis iza svojih izjava. Ljudi , odrasli i odgovorni stoje iza svojih rijeci i to dokazima, a ti samo pustim, vjezbajte, ovo je bljak ono je presupo..pa daj DOKAZ a ne parole..

zakon si mestre..zakon..
zivija ti meni i dalje nas samo pametno savjetuj
evala ti
Vidim da si dopunio tekst pa da i ja dopišem koju. Svojim sam očima pregledao certifikate i tu nije bilo prijevare. Preozbiljne su to stvari da bi se s time igrali. Uostalom, možda Marion i nije najbolji. No bit je u tomu da ti stalno nasrćeš na hrvatski Oriolik i podmećeš da ja njih smatram najboljima. Što ja nisam nikada rekao. No nisu ni najgori, što si ti neizravno napisao jer si poručio da su njihovi madraci samo za vikendice i za goste kojih se čovjek želi što prije riješiti.

Quote:
almador kaže: Pogledaj post

Mislim da ljudima na forumu ne trebaju cuvari tvoga tipa da im sacuvaju lovu, treba im pametan savjet kako da za odgovarajuci iznos dobiju sto bolji proizvod, kako da odaberu onaj pravilan za njih, a tvoje vjezbe, uostalom daj nam koju vjezbu, ce im dobro doci ako se zele razgibati, ali ime tvoje vjezbaj, vjezbaj, nece pomoci jer trebaju madrac sada, danas,
Ja sam im savjetovao da je svaki madrac iznad 1000 kuna (200 x 100) gotovo uvijek bacanje novca jer se najbolji rezultati postižu vježbanjem. Što tvrdi i najpoznatiji američki funkcionalni anatom. To ti je isto kao i ona obmana s tableticama ili čudesnim jogurtima koji poboljšavaju probavu. A dovoljno je samo ubaciti više hrane s vlaknima. Jasno, narod ne voli da mu se izravno kaže gdje ga deru jer želi živjeti u iluziji. Ja sam svjestan da će mnogi prije povjerovati tebi jer u tvojim tekstovima čitaju ono što intimno priželjkuju da će pročitati. Iako je sve to daleko od stvarnosti. Dakle, čovjeku već danas trebaju zdrava prehrana i vježbanje u što se ne ubrajaju trčkaranje za djecom i špartanje po kuhinji. Što ljudi kasnije shvate tu neporecivu istinu, na naplatu će im stići veći račun.
DrŠ_ is offline  
Received Infraction
Old 18.01.2011., 03:04   #1827


Nema kraja ovim prepucavanjima. Vrijeme je za hlađenje.
City is offline  
Old 18.01.2011., 12:39   #1828
Neee...baš uživam u živosti teme...a vjerujem da nisam jedini.
burny is offline  
Old 19.01.2011., 19:55   #1829
Evo istina ima 20% popusta na madrace ali ne samo meblo nego sve madrace u lesnini rijeka za par dana,jbg steta sto je prijevoz do mene doma 500tinjak kuna ako ne i nesto vise tako da mi se opet ne isplati! Ali ako je tko iz Rijeke super je ponuda,eh steta da nema i tu tako nesto.....
sarari is offline  
Old 20.01.2011., 00:35   #1830
Quote:
sarari kaže: Pogledaj post
Evo istina ima 20% popusta na madrace ali ne samo meblo nego sve madrace u lesnini rijeka za par dana,jbg steta sto je prijevoz do mene doma 500tinjak kuna ako ne i nesto vise tako da mi se opet ne isplati! Ali ako je tko iz Rijeke super je ponuda,eh steta da nema i tu tako nesto.....
kupiš neki srolani madrac pa ti stane u auto i 20% u đep
(moj od perfecte dođao srolan pa odležavao neko vrijeme)
Mijaja is offline  
Old 20.01.2011., 11:28   #1831
evo malo da napisem i ja o svom madracu..oriolikovom- odlican je, odlican! je da ga koristimo od 10 mjeseca tek, ali da nesta s njim ne stima od samog pocetka bi nam bilo koma spavati na njemu, zar ne? ne osjeti se nesta pretjerano micanje osobe pored, iako je madrac u komdadu jos ni jednom se nisam ujutro probudila kad se muz ustaje-a mora se prosetati preko cijelog kreveta da bi ustao jer je krevet skroz do zida

inace, ono povremeno okretanje madraca...koliko cesto je to povremeno? ja sam ga sad okretala prije tjedan dana, znaci nakom jedno 3 mjeseca koristenja? jel treba to cesce?
__________________
Le <3
Amarillis is offline  
Old 20.01.2011., 11:40   #1832
Quote:
Amarillis kaže: Pogledaj post
evo malo da napisem i ja o svom madracu..oriolikovom- odlican je, odlican! je da ga koristimo od 10 mjeseca tek, ali da nesta s njim ne stima od samog pocetka bi nam bilo koma spavati na njemu, zar ne? ne osjeti se nesta pretjerano micanje osobe pored, iako je madrac u komdadu jos ni jednom se nisam ujutro probudila kad se muz ustaje-a mora se prosetati preko cijelog kreveta da bi ustao jer je krevet skroz do zida

inace, ono povremeno okretanje madraca...koliko cesto je to povremeno? ja sam ga sad okretala prije tjedan dana, znaci nakom jedno 3 mjeseca koristenja? jel treba to cesce?
Mi okrecemo po sezonama, dakle dvaput godisnje. (takav je plan )
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 20.01.2011., 11:50   #1833
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Mi okrecemo po sezonama, dakle dvaput godisnje. (takav je plan )
pa kuzis, malo je to glupo. sta nisu onda napisali da se okrece 2, 3, 4 puta godisnje? nego ono-povremeno okrenuti, a kud okrenuti? da tamo di je bila glava idu noge, ili stranu na kojoj se spava okrenuti dolje, a onu koja ja na podnici gore? ili se treba ovabito obje radnje?

a da ne spominjem uopce cinjenicu da nisam imala pojma da st madraci moraju okretati.
__________________
Le <3
Amarillis is offline  
Old 20.01.2011., 11:54   #1834
Quote:
Amarillis kaže: Pogledaj post
pa kuzis, malo je to glupo. sta nisu onda napisali da se okrece 2, 3, 4 puta godisnje? nego ono-povremeno okrenuti, a kud okrenuti? da tamo di je bila glava idu noge, ili stranu na kojoj se spava okrenuti dolje, a onu koja ja na podnici gore? ili se treba ovabito obje radnje?

a da ne spominjem uopce cinjenicu da nisam imala pojma da st madraci moraju okretati.
Kod mene pise da postoji ljetna i zimska strana, pa onda...

(okreces, kako god smatras da je logicno)
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 20.01.2011., 12:35   #1835
Mislim da se treba okretati samo na strana koja je bila na podnici dodje gore,to je meni logicno ako se vec okrece..vjerojatno je to radi te ljetne zimske strane ako ju madrac ima.

A nebi bas kupila srolan madrac,vjerujem da se i na tima od pjene kad tad udubljenja pojave,pa jos ako on njima tamo stoji dugo srolan neznam malo sam skepticna sto se tog tice,a u salonu sam vidjela te srolane od perfecte,tamo iz ih ima puuno srolanih,a bas toliko ne vjerujem da ih prodaju al ok mozda se varam,mozda mi se to samo cini kao nesto lose.

A i drugo buduci da ima vlage i iz mebla su mi odgovorili da ne preporucaju za moj grad,ipak mislim da cu kupit s oprugama....
sarari is offline  
Old 20.01.2011., 13:26   #1836
Quote:
sarari kaže: Pogledaj post
Mislim da se treba okretati samo na strana koja je bila na podnici dodje gore,to je meni logicno ako se vec okrece..vjerojatno je to radi te ljetne zimske strane ako ju madrac ima.

A nebi bas kupila srolan madrac,vjerujem da se i na tima od pjene kad tad udubljenja pojave,pa jos ako on njima tamo stoji dugo srolan neznam malo sam skepticna sto se tog tice,a u salonu sam vidjela te srolane od perfecte,tamo iz ih ima puuno srolanih,a bas toliko ne vjerujem da ih prodaju al ok mozda se varam,mozda mi se to samo cini kao nesto lose.

A i drugo buduci da ima vlage i iz mebla su mi odgovorili da ne preporucaju za moj grad,ipak mislim da cu kupit s oprugama....


mi kad smo po nas madrac isli-svi madraci su bili ne-srolani. no, morali smo ga srolati da nam stane u auto, kad smo dosli doma, najnormalnije smo prerezali traku kojom je bio vezan i nista mu nije bilo. uglavnom je tip tad rekao da madracu nece biti nista ako ga se srola po duzini, ali mogao bi biti problem ako ga se svine po sirini, e sad zbog cega je tome tako.i dali je to uopce istina ja ne mogu reci jer ne znam
__________________
Le <3
Amarillis is offline  
Old 20.01.2011., 14:30   #1837
mi imamo Stelu od perfecte i tako je došla. (oba puta jer smo kupavali u dva navrata -nije se pokvario, nego je trebao drugi)..
I baš smo zadovoljni s tim madracem, možda jer ne znamo za bolje, ali nama je super. Isto je jedan na bračnom i nitko nikog ne budi kad se okreće ili ustaje.
Mijaja is offline  
Old 20.01.2011., 15:26   #1838
vakumirani madraci

Quote:
sarari kaže: Pogledaj post
....
A nebi bas kupila srolan madrac,vjerujem da se i na tima od pjene kad tad udubljenja pojave,pa jos ako on njima tamo stoji dugo srolan neznam malo sam skepticna sto se tog tice,a u salonu sam vidjela te srolane od perfecte,tamo iz ih ima puuno srolanih,a bas toliko ne vjerujem da ih prodaju al ok mozda se varam,mozda mi se to samo cini kao nesto lose.
...
ma bravo, kako jednostavno i kako logično, nisam saiguran a razlozi za sumnju itekako postoje
naime rolati tj. vakumirati se smiju SAMO MADRACI OD OBIČNE PU PJENE TJ. SPUŽVE!
pjene koju imaju TZV. OTVORENU STRUKTURU ĆELIJA tj hladna pjena, memory i latex se ne smiju vakumirati!
da ne ulazimo sada dublje u priču o kvalitenim madracima, da li ste ikada vidjeli "bolji" madrac u rolanom obliku?
zašto su samo najjefiniji madraci nekog proizvođača vakumirani?
zašto neki veliki proizvođači ne vakumira svoje madrace koje voze po cijeloj Europi?
može li se vakumirana pjena vratiti 100% u prvobitni oblik?
Ne, zavisi od vrste pjene i dužine perioda vakumiranja, ali bilo koja pjena u bloku bi nakon nekoliko tjedana vakumiranja bila za baciti!
pitajte proizvođače rolanih madraca da li oni zbog praktičnosti i uštede prostora drže vakumiranu pjenu u bloku?
zbog mogućnosti skladištenja u trgovini, uštede na transportu i praktičnosti kod najjeftinijih madraca od spužve oni se ponekad i rolaju
sposobni trgovci i/ili proizođači takove madrace često znaju prodavati i po cijenama koje višestruko premašuju njihovu fer cijenu, nerijetko i značajno preko 1000 kn ?!
inače na zapadu su rolke tzv. jednokratni tip madraca, jednokratni podrazumijeva recimo mornara koji ide na brod, ili zidara na privremenom radu, ili...rolan, tvrd i jeftin.

znam da se ovo neće svidjeti mnogima, pogotovo onima koji su na reznim prezentacijama kupili rolke i za nekoliko tisuća kuna (od Eliocela čak - šta god to značilo) ali zapamite da se rolati smije samo obična spužva, a ona ima ili bolje rečeno nema nikavu cijenu.

zato ukoliko vam je budget za madrac veći od 500-600 kn, moj vam je savjet: zaobiđte rolke

još jedan savjet - kada vam trgovci za rolku kažu da je hladna pjena , što i nije tako rijedak slučaj, potražite neke poštenije ili educiranije trgovce.


Quote:
Amarillis kaže: Pogledaj post
mi kad smo po nas madrac isli-svi madraci su bili ne-srolani. no, morali smo ga srolati da nam stane u auto, kad smo dosli doma, najnormalnije smo prerezali traku kojom je bio vezan i nista mu nije bilo. :
vi ste madrac samo presavinuli, a rolati tj. vakumirati se može samo strojno
savijenje je samo jače opterećenje, zamislite koliko bi trajao madrac kojeg ošteti jedno savijanje?
ivanmi is offline  
Old 20.01.2011., 15:46   #1839
Quote:
sarari kaže: Pogledaj post
Mislim da se treba okretati samo na strana koja je bila na podnici dodje gore,to je meni logicno ako se vec okrece..vjerojatno je to radi te ljetne zimske strane ako ju madrac ima.

A nebi bas kupila srolan madrac,vjerujem da se i na tima od pjene kad tad udubljenja pojave,pa jos ako on njima tamo stoji dugo srolan neznam malo sam skepticna sto se tog tice,a u salonu sam vidjela te srolane od perfecte,tamo iz ih ima puuno srolanih,a bas toliko ne vjerujem da ih prodaju al ok mozda se varam,mozda mi se to samo cini kao nesto lose.

A i drugo buduci da ima vlage i iz mebla su mi odgovorili da ne preporucaju za moj grad,ipak mislim da cu kupit s oprugama....

http://www.hespo.hr/mad_vitasan.htm

Sad kad Lesnina daje 25% popusta na madrace, ispada dobra solucija...i moj neprežaljeni izbor.
Znam, je Hespo, ali pogledaj, probaj...
Sve ispod tog madraca, znači bez hr pjene, nebitno od kojeg proizvođaća, djeluje u usporedbi s njim upravo poput strunjaće.
burny is offline  
Old 20.01.2011., 17:59   #1840
Amarillis koji Oriolikov madrac imaši?
__________________
moji albumi
Jelsa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.