Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2011., 21:12   #1961
Quote:
patkiva23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Trebala bi pomoc u odabiru madraca. Dakle, 180x200, bez opruga,moja kilaza 62,muz 125, ja bi nesto mekse jer se na sadasnjim federima budim ukocena s bolovima u kuku,ramenu i vratu.Ali zbog kilaza mora tvrdi ici? Cijena 3000-3500max.
Gledali smo od dormea memory,dali bi bio za nasu kilazu?
Unaprijed hvala
Skupo. Preskupo. Na stranici 85 sve sam napisao!
DrŠ_ is offline  
Old 27.01.2011., 21:15   #1962
Quote:
Alexazg kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
nije me dugo bilo ovdje,imala sam što čitati.......
evo i ja se pridružujem:
već preko 6 mj.spavam na madracu sa džepićastom jezgrom, naravno,uzela sam mekšu varijanntu Exclusiva jer sam DOBRO proučila i usporedila modele!!
Imam i novu podnicu, Legendu S i zaista mogu i ja napisati:
Spavam odlično i preporodila sam se i baš me briga ( i mene ) za magnetska polja,hartmane i blabla........bla!
Račun ćeš platiti prije ili poslije. Na početku uvijek sve izgleda bajno!

Quote:
Alexazg kaže: Pogledaj post

Prije toga sam imala lateks, ne bih ponovila,hvala.
Forum i postoji da iznosimo dojmove,zar ne?
i još da dodam: lol.... dodala sam na madrac nadmadrac od memorijske pjene. 4 cm, ....MRAK KOMBINACIJA , eto toliko od mene,
lijepo spavajte!!
Da, da, tonik za čišćenje lica, toner, krema jedna, krema druga. Mnogo babica, na kraju kilavo dijete!

P. S.

Mogla si staviti i štep-deku, da komedija bude potpuna. Na što ovaj narod troši pare...
DrŠ_ is offline  
Old 27.01.2011., 21:16   #1963
Quote:
burny kaže: Pogledaj post
Od isusovog sljedbenika (DrŠ-to se tako ne radi...) i sveprisutnih znalaca nema baš puno koristi. Tek sad, kad ja iznesem prijedlog otvoriti će svoju bibliju madraca...

Unazad par postova vezano uz kupnju sarari, imate jako dobru raspravu o madracima i linkove na podnice. Znači, najpovoljnije su podnice od mebla ili perfekte po cijeni 450-500kn komad.
Madraci, hr pjena opet najpovoljniji meblo monsun, 50% skuplji hespo ili do 100% skuplja perfekta i bernarda. Uz napomenu da su to ipak mekši madraci.
U malo tvrđoj varijanti imate đepićastu jezgru, npr. hespov Vitasan. Ako baš želite tvrdo, onda đepićasta jezgra sa pu pjenom, nebitno od kojeg proizvođaća...hespo, perfecta ili bernarda. Podjednako su tvrdi. Marke madraca koje nisam naveo nisam probao, pa o njima nebi...

Kao jeftinija varijanta prolazi oriolikov Ortoflex. Lesnina ga prodaje pod imenom Medico.

Dobro, složili smo se da podnice ne smiju biti skuplje od 1000 kuna.

Još samo da napišeš zašto nisi spomenuo Oriolikove skuplje madrace, no još uvijek povoljnije od Perfekte, Bernarde i Hespa. O Meblu da i ne pišem...

P. S.

Da iskoristim tekst i da odgovorim "lijenoj forumašici". Gledaj, vrhunski madraci prikrivaju slabe točke čovjekova organizma. Kada se problem zamaskira, on se pritaji. Ali kada bukne, zakukat ćeš kada bude trebalo plaćati rehabilitaciju i prisiljavati lijene mišiće da se pokrenu. Usto i psovati Milinovića koji nije ni luk jeo, ni luk mirisao.
DrŠ_ is offline  
Old 27.01.2011., 21:27   #1964
pročitao sam to sve i skužio da je to cijela nauka, a ja nemam pojma kakva je vrsta lijeva, debljina i sl. Znam da je Raypath, 3D orthopedyc, pitam se da li to vrijedi 5500 kn ili je prenapuhano. 160x200. hvala
7putnik is offline  
Old 27.01.2011., 21:37   #1965
Quote:
7putnik kaže: Pogledaj post
pročitao sam to sve i skužio da je to cijela nauka, a ja nemam pojma kakva je vrsta lijeva, debljina i sl. Znam da je Raypath, 3D orthopedyc, pitam se da li to vrijedi 5500 kn ili je prenapuhano. 160x200. hvala
slučajno vidio

obična spužva, i to lagana , ne preko PU25, sa pamučnim gradlom na jednoj i vunom na drugoj strai
cijena koju ste naveli je cca 5 x veća od normalne za taj tip madraca

ljudi moji daj shvatite rolke su madraci za jednokrarnu upotrebu u cijelom civiliziranom svijetu, a direktna prodaja je zabranjena (NE POSTOJI) u državama koje su puno uređenije od naše ( i drže utamničenog našeg dragog Ivu)
ivanmi is offline  
Old 27.01.2011., 21:55   #1966
ma nek me i kazni

Quote:
DrŠ_ kaže: Pogledaj post
Nadam se da me moderator ne će kazniti jer ću na slikovitomu primjeru pokušati objasniti svoju teoriju da prvo dolazi zdrav organizam, a tek onda slijede cipele, madrac i ostali bakrači.

Koliko ja znam, Bila i Lidl ne nude organsko povrće, stoga su obje kupnje promašaj. Čovjek, izdvojio 14 ili 7 kuna za pola kilograma, na kraju će platiti punu cijenu zbog viška toksina u organizmu i sklonosti raznim boleštinama.
Gle dragi nas DRŠ..ti jedes organsku hranu, vjezbas redovito i mozes spavati na tvrdom madracu na kojem ja ljenivac koji ne vjezba i jede smece iz Bulle i Lidla ne mogu.
i eto zbog svega toga sto ti radis, a ja se slazem s tobom da je vjezbanje zdravo..ovo za organsku hranu mi malo smrdi, jer je...ga..i te biljke preko lista dobijaju zrak koji je oneciscen,a i kisa koja pada na njih bas nije nesto cista..sve je to..li la ..to sa organskom hranom..nego ..moj redlog je da ti s obzirom na sve navdeno i tvoje pozitivne nagovore da nas potaknes na vjezbu...moje je misljenje da bi ti trebao promijeniti nick....sto ti mislis..recimo ..Swarceneger ili Rambo...eto mene silno zanima kako to ti izgleas s obzirom na sve te vjezbe i pravilnu prehranu..ja sam debeljuco od 120 kg i 175..sa pivskom busicom jer uzivam u pivu i koljenici sa hrenom..pa malo patka..guska ..krmici..a ceska ne ide bez piva..( i da zavidan sam ti na formi..fizickoj mislim)
almador is offline  
Old 27.01.2011., 22:06   #1967
ispocetka

Quote:
patkiva23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Trebala bi pomoc u odabiru madraca. Dakle, 180x200, bez opruga,moja kilaza 62,muz 125, ja bi nesto mekse jer se na sadasnjim federima budim ukocena s bolovima u kuku,ramenu i vratu.Ali zbog kilaza mora tvrdi ici? Cijena 3000-3500max.
Gledali smo od dormea memory,dali bi bio za nasu kilazu?
Unaprijed hvala
pitanje broj 1. kakvu podnicu imate sada u krevetu?
Ako je puna ili tvrde letvice..zaboravite sve osim Bonella ili dzepica, sa Binellom cete jos proci sa cijenom sa dzepicima necete.

znaci nove podnice --ode 1000-1200 kuna od namjeravanih 3500..ostalo 2500..za to da bi oboje zadovoljilo i da bi udobno spavali ..nece te dobiti nista.

ispocetka...podnice 1200 cca, partnerski madrac sai dvije razlicite tvrdoce u istoj navlaci..tkz.cik.cak slaganje madraca,,jedan dio tvrdji drugi meksi..ima vise modela na odabir..ispita se Xsensorom -Ergocheckom ..i tu ste na cca 3700-3800 kuna. dakle da bi sve bilo ok, dobar odabir, tocno prema svakome od Vas bilo bi to do max 5000 kuna.
madraci Hr pjena sa gornjim slojem od memorya i visini do 5 cm..gustoca memorya 45 kgm3.
Gdje ..kako ..posto nema reklame..googlejte neke od vaznijih rijeci i ...eto ..to je to
almador is offline  
Old 27.01.2011., 22:18   #1968
Quote:
almador kaže: Pogledaj post
Gdje ..kako ..posto nema reklame..googlejte neke od vaznijih rijeci i ...eto ..to je to
Ili posaljite almadoru pp i pitajte, tamo reklame nisu zabranjene, to je vjerojatno htio reci...ali nesmije..

Eh da sam prije znala za to mozda bi i mi otisli na to ispitivanje, pa tek toliko ako je besplatno da vidimo,a ako bi nam jos k tome bio i udoban madrac i povoljna cijena sigurno bi se prije na to odlucili, znam za drugu kupnju kad nam bude trebalo..

Ovako je limit bio 3000kn za madrac, placen 2840kn, sa zastitom od 600kn i podnicama od 1200kn opet smo na cca 4600kn tako da sam jednostavno mogla kupit i skuplji madrac,al ajde valjda ce bar podnice bit bolje i dugo trajat pa je dobra investicija...
sarari is offline  
Old 28.01.2011., 10:36   #1969
Quote:
sarari kaže: Pogledaj post
Ili posaljite almadoru pp i pitajte, tamo reklame nisu zabranjene, to je vjerojatno htio reci...ali nesmije..

Eh da sam prije znala za to mozda bi i mi otisli na to ispitivanje, pa tek toliko ako je besplatno da vidimo,a ako bi nam jos k tome bio i udoban madrac i povoljna cijena sigurno bi se prije na to odlucili, znam za drugu kupnju kad nam bude trebalo..

Ovako je limit bio 3000kn za madrac, placen 2840kn, sa zastitom od 600kn i podnicama od 1200kn opet smo na cca 4600kn tako da sam jednostavno mogla kupit i skuplji madrac,al ajde valjda ce bar podnice bit bolje i dugo trajat pa je dobra investicija...
Obavila si odličnu kupnju...zaboravi ove markenting profiće i njihove folove.
burny is offline  
Old 28.01.2011., 11:59   #1970
Quote:
7putnik kaže: Pogledaj post
Poz svima, pitanje,
bio jučer na prezentaciji, nude mi madrac od kaučuka, ima vunu sa jedne str, i ljetnu sa druge. osjećaj fenomenalan, ali cijena boli glava. 160x200, 5500 kn. Dolazi narolan, vakumiran. Čitao sam malo vaše postove, ali nisam baš vidio razglabanja o tome. Proizvode se u slovačkoj, firma u Varaž.topl. Nek pomogne ko ima iskustva
nisi naveo debljinu madraca i da li se presvlaka moze skinuti. budi pazljiv jer se ponekad na tim prezentacijama desi da ljudi imaju prilike vidjeti jedan madrac (relativno kvalitetan) koji odgovara ponudjenoj cijeni, a kupiti drugi (npr. komad spuzve zasiven u presvlaku koja se ne maoze skinuti) koji vrijedi jedva petinu cijene po kojoj se nudi.
itakoto is offline  
Old 28.01.2011., 12:33   #1971
[QUOTE=itakoto nisi naveo debljinu madraca i da li se presvlaka moze skinuti. budi pazljiv jer se ponekad na tim prezentacijama desi da ljudi imaju prilike vidjeti jedan madrac (relativno kvalitetan) koji odgovara ponudjenoj cijeni, a kupiti drugi (npr. komad spuzve zasiven u presvlaku koja se ne maoze skinuti) koji vrijedi jedva petinu cijene po kojoj se nudi.[/QUOTE]

Nisu mi dali tehničke podatke o madracu, presvlaka se ne skida. Udoban je, ali očito je muljaža u igri, danas sam poništio naruđbu. I cjenik je skrivao, tak da cu i dalje spavati relativno udobno ali s 5500 na računu. hvala svima
7putnik is offline  
Old 28.01.2011., 13:42   #1972
Hvala i mi se nadamo da je bila odlicna kupnja, a to cemo vidjeti vremenom..

Eto jutros stigao madrac i blazina, podnice ce tek za 15-20ak dana jer ih ni oni jos nemaju..

Madrac je puno laksi od onog s oprugama sto mi se svidja ali ga svejedno nije bas lagano okrenut u krevetu jer ga je tesko ulovit posto je od pjene i cudno mi je to objasnit, kao da bi voljela da ima rucke neke na navlaci da se lakse ulovi,nezgrapan je, al tako su i svi drugi, muskima je lakse s time rukovat jaci su a meni je tesko sve sto je vece od mene...al nebitno uglavnom.

Moj prvi dojam je i dalje da je udoban kad sam legnula na njega ali sam se brzo dignula jer uzasno smrdi,ali bas uzasno,nebi tako mogla spavat na njemu,jos uvijek mi je taj miris oko mene, fuj.

To je nadam se radi tog sto je stajao u najlonu i sto je novi, jer u trgovini nije imao nikakav miris, odmah sam skinula debelu navlaku i stavila van na jaku buru da se prozraci (super mi je doslo to vrijeme danas) a madrac smo stavili pored sirom otvorenih balkonskih vrata da se i on prozraci pa ce do navecer valjda izgubit taj ''miris''..

Prvo sam se uplasila da je to pjena koja smrdi,al kad sam se sjetila da u trgovini nije imao nista drukciji miris od svih drugih onda mi je bilo lakse..evo navlake su vec izgubile skoro cijeli miris a madrac ce isto vremenom nadam se.

A blazina mi je super, uopce nije tvrda, ne osjeca se nikakva guma ko one djecje nepromocive, super je mekana i njezna, bas izgleda kvalitetno tako da mi nije zao ni tih 593, recimo 600kn (za krevet 200x160) jer uvijek ce dobro doci.


Eto to je moje prvo misljenje, a jos ako izgubi taj smrad bit ce odlicno nadam se,kad odspavam na njemu znati cu reci i jel mi je jos uvijek udoban..
sarari is offline  
Old 28.01.2011., 16:01   #1973
odgovor

[B]Da, da, tonik za čišćenje lica, toner, krema jedna, krema druga. Mnogo babica, na kraju kilavo dijete!

Dragi Drš,
ja inače u životu jako dobro znam što želim,tako sam i u ovom slučaju kupnje novoga madraca, godinama ,(desetak god spavanja na lateksu sa zonama ) ,proučavala i razmišlala.....obilazila......
Do nedavno sam spavala na lateks madracu,kupila sam ga još dok mnogi od vas za takav nisu niti čuli,naravno da sam htjela najbolje za sebe,no,kod te vrste madraca treba jako paziti da se DOBRO usklade sve komponente,uključujući i podnicu,naravno,zone,ne zone............
Potraga za dobrim spavanjem (jer nisam bila zadovoljna) trajala je dugo.Samo nekih desetak godina
Nebrojeno puno brošura,kombinacija,cijena.....
Konačno sam saznala što želim :
-madrac sa džepićastom jezgrom ali BEZ ZONA,
-da gore ima bajni sloj memory pjene..............E,takav ne postoji, u jednom, ima, ali u tom slučaju madrac ima zone koje nisam htjela..
Prema tome,kupila sam madrac bez zona s kojim sam JAKO zadovoljna, kupila sam nadmadrac memory 4 cm koji sam stavila gore, plahtu na gumu preko svega, podnica koja ima u zoni ramena područje koje dozvoljava tijelu da rame malo utone da ne žulja kod spavanja na boku i vjeruj,spavanje mi se pretvorilo od noćne more u pravi odmor. Trebam li napisati da mi je zvanje vezano za interijer?
Prema tome, žao mi je svih ljudi koji slijepo vjeruju većini prodavača, iz iskustva znam da vrlo rijetki dobro znaju što prodaju,od vrlo malo prodavača kupac može dobiti ispravnu informaciju o sastavu određenog madraca,o mogućnostima itd, jedina ispravna informacija je ugl cijena,na žalost.
Burny,žao mi je što me nisi poslušao pa ti je sada žao, lijepo si mogao vidjeti da je mekša varijanta exclusiva još uvijek najtvrđa od džepićastih verzija....haha,u jednom salonu mi je mlada prodavačica silom htjela uvaliti tvrdji,ajooooj,prešutjela sa samo,a što drugo??
Na moju sreću,a to sam već napisala,informirala sam se kod dva proizvodjača čak i o debljini žice,pa ako može savjet laicima:
DOBRO PROUČITE PROIZVOD KOJI KUPUJETE I DOBRO SE INFORMIRAJTE.
jer madrac kupujete za narednih nekoliko godina,zar ne?
I nije na odmet otići na kompjutorsku provjeru,ja sam to zaobišla jer madrac ove strukture koju sam ja željela i kupila tamo ne nude.
Eto toliko,malo sam bila opširnija ali,nadam se i korisna bar nekome.

Lijepo spavajte
A
__________________
MX mouse anywhere......
Alexazg is offline  
Old 28.01.2011., 18:05   #1974
Quote:
Alexazg kaže: Pogledaj post
[B]Da, da, tonik za čišćenje lica, toner, krema jedna, krema druga. Mnogo babica, na kraju kilavo dijete!

Dragi Drš,
ja inače u životu jako dobro znam što želim,tako sam i u ovom slučaju kupnje novoga madraca, godinama ,(desetak god spavanja na lateksu sa zonama ) ,proučavala i razmišlala.....obilazila......
Do nedavno sam spavala na lateks madracu,kupila sam ga još dok mnogi od vas za takav nisu niti čuli,naravno da sam htjela najbolje za sebe,no,kod te vrste madraca treba jako paziti da se DOBRO usklade sve komponente,uključujući i podnicu,naravno,zone,ne zone............
Potraga za dobrim spavanjem (jer nisam bila zadovoljna) trajala je dugo.Samo nekih desetak godina
Nebrojeno puno brošura,kombinacija,cijena.....
Konačno sam saznala što želim :
-madrac sa džepićastom jezgrom ali BEZ ZONA,
-da gore ima bajni sloj memory pjene..............E,takav ne postoji, u jednom, ima, ali u tom slučaju madrac ima zone koje nisam htjela..
Prema tome,kupila sam madrac bez zona s kojim sam JAKO zadovoljna, kupila sam nadmadrac memory 4 cm koji sam stavila gore, plahtu na gumu preko svega, podnica koja ima u zoni ramena područje koje dozvoljava tijelu da rame malo utone da ne žulja kod spavanja na boku i vjeruj,spavanje mi se pretvorilo od noćne more u pravi odmor. Trebam li napisati da mi je zvanje vezano za interijer?
Prema tome, žao mi je svih ljudi koji slijepo vjeruju većini prodavača, iz iskustva znam da vrlo rijetki dobro znaju što prodaju,od vrlo malo prodavača kupac može dobiti ispravnu informaciju o sastavu određenog madraca,o mogućnostima itd, jedina ispravna informacija je ugl cijena,na žalost.
Burny,žao mi je što me nisi poslušao pa ti je sada žao, lijepo si mogao vidjeti da je mekša varijanta exclusiva još uvijek najtvrđa od džepićastih verzija....haha,u jednom salonu mi je mlada prodavačica silom htjela uvaliti tvrdji,ajooooj,prešutjela sa samo,a što drugo??
Na moju sreću,a to sam već napisala,informirala sam se kod dva proizvodjača čak i o debljini žice,pa ako može savjet laicima:
DOBRO PROUČITE PROIZVOD KOJI KUPUJETE I DOBRO SE INFORMIRAJTE.
jer madrac kupujete za narednih nekoliko godina,zar ne?
I nije na odmet otići na kompjutorsku provjeru,ja sam to zaobišla jer madrac ove strukture koju sam ja željela i kupila tamo ne nude.
Eto toliko,malo sam bila opširnija ali,nadam se i korisna bar nekome.

Lijepo spavajte
A
Kud spominješ federe...

Imamo slične poglede i razmišljanja oko madraca. Jednostavno, od silnog isprobavanja po salonima više nisam moga primjetiti neku značajniju razliku, pa sam rekoh dajte F2.
Sada sam super zadovoljan. Da nisam imao problem sa tvrdoćom, vjerovatno si nikada nebi priuštio ovu kombinaciju. Kako kaže narodna "svako zlo za neko dobro".
Naravno, sve me na kraju koštalo više i novaca i truda, nego da sam jednostavno uzeo Vitasan koji mi je bio pik.
burny is offline  
Old 29.01.2011., 18:10   #1975
Quote:
burny kaže: Pogledaj post
Oprezno sa tvrdočom. Uzeo sam hespov Exclusiv F2 tvrdoće, jer eto hoću tvrdo, pa je ispalo pretvrdo. Tablice tvrdoće madraca na hespovim stranicama zorno prikazuju odnose između pojedinih modela.
Da sad uzimam madrac mislim da bi mi 3,5-4 stupanj tvrdoče bio maximum.
Onako na prvu, pri probi u trgovini svi madraci sa pu pjenom na đepićima djeluju tvrdo i teško je osjetiti neku bitnu razliku, i najbolje je uzeti mekši model...ako se uopće može birati.
U međuvremenu, dok sam proučavao madrace, rodila se ljubav spram hr pjene. Kako sam osoba koja se puno znoji, a i ne vjerujem puno u spužvaste blokove moj današnji odabir bi garantirano bio đepići + hr pjena. Pa čiji je model madraca cijenovno povoljniji bio bi mi izbor.
između hespovog vitasan F2 tvrdoče (otprilike 3,5-4,5) i hespovog exclusiv F1 (tvrdoća 4) vjerojatno bi odabrao ovaj prvi, iako su po stupnju tvrdoće slični?
koje bi mi podnice preporučio? Koliko sam shvatila, ako je madrac sa đepičastom jezgrom, onda ne idu podnice sa elastičnim letvicama?
duonesquik is offline  
Old 29.01.2011., 19:09   #1976
Quote:
duonesquik kaže: Pogledaj post
između hespovog vitasan F2 tvrdoče (otprilike 3,5-4,5) i hespovog exclusiv F1 (tvrdoća 4) vjerojatno bi odabrao ovaj prvi, iako su po stupnju tvrdoće slični?
koje bi mi podnice preporučio? Koliko sam shvatila, ako je madrac sa đepičastom jezgrom, onda ne idu podnice sa elastičnim letvicama?
Vitasan je za klasu bolji izbor bez razmišljanja. Ako izuzmemo zone, hr spužva daje puno ugodniji osječaj od pu pjene iz Exclusiva.
Iako almador stalno zagovara za takav tip madraca tvrdu podlogu, moje iskustvo je suprotno. Moj Exclusiv na tvrdoj podlozi je djelovao poput tatamija.
Ako imate tvrdu podlogu, probajte staviti madrac na nju, pa tek ako niste zadovoljni rezultatom ići u kupovinu novih elastičnih podloga. Kako Vitasan ima zone, dovoljne bi bile legenda sk podnice.

http://www.hespo.hr/pod_legenda.htm

Ili, ako su financije nategnute perfectin model koji će isto odraditi.

http://www.perfecta.hr/katalog/kateg...od-99-ergo-fix

Sve moje podnice su poput ovih perfectinih, sa letvicama unutar okvira i nikada mi okvir nije privlačio pažnju.
burny is offline  
Old 29.01.2011., 22:45   #1977
Quote:
burny kaže: Pogledaj post
Vitasan je za klasu bolji izbor bez razmišljanja. Ako izuzmemo zone, hr spužva daje puno ugodniji osječaj od pu pjene iz Exclusiva.
Iako almador stalno zagovara za takav tip madraca tvrdu podlogu, moje iskustvo je suprotno. Moj Exclusiv na tvrdoj podlozi je djelovao poput tatamija.
Ako imate tvrdu podlogu, probajte staviti madrac na nju, pa tek ako niste zadovoljni rezultatom ići u kupovinu novih elastičnih podloga. Kako Vitasan ima zone, dovoljne bi bile legenda sk podnice.

http://www.hespo.hr/pod_legenda.htm

Ili, ako su financije nategnute perfectin model koji će isto odraditi.

http://www.perfecta.hr/katalog/kateg...od-99-ergo-fix

Sve moje podnice su poput ovih perfectinih, sa letvicama unutar okvira i nikada mi okvir nije privlačio pažnju.
najdraži su mi odgovori od osoba koji pišu iz svog osobnog iskustva, stoga
kad sam u dućanu probala ove hespove madrace bili su na podnici legenda sk i prilikom sjedanja, okretanja imala sam osjećaj da puno "ljulja", zato ću vjerojatno za početak kupiti samo madrace i staviti ih na stare podnice koje nemaju fleksibilne letvice i vidjeti kako će to izgledati
duonesquik is offline  
Old 30.01.2011., 00:17   #1978
Quote:
the lina kaže: Pogledaj post
Sarari baš me zanima kako ćeš biti zadovoljna sa Monsunom, jer da nije bilo one prodavačice i ja bi ga kupila.
The Lina, nemogu ti jos uvijek nista reci jer nazalost kao i 99,99% veceri nismo dobro nanali,al ne radi madraca nego jer je tako vec 15mj, sta ces mali se budi cesto i ne spava pa sam i tako umorna i ukocena svako jutro bez obzira,spava s nama u krevetu i onda spavam ''na jajima'' nemogu se okretat kako zelim,da njega ne mrdnem ne povucem deku i slicno..jedva cekam da poraste i da ode u svoju sobu da se naspavam kako treba a ako primjetim koju noc da je bolje spavat na madracu il lose javim u svakom slucaju....za sad mi je bilo isto..
sarari is offline  
Old 31.01.2011., 21:38   #1979
zasto se ne govori o toksicnosti materijala u madracima? koliko ja znam poliuretanske pene su toksicne!
sisoje is offline  
Old 01.02.2011., 12:44   #1980
Quote:
sisoje kaže: Pogledaj post
zasto se ne govori o toksicnosti materijala u madracima? koliko ja znam poliuretanske pene su toksicne!
pa dajte podijelite svoja znanja sa ostalima
ivanmi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.