Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 07:22   #41
Mene stvarno zanima zašto pojedinci gledaju serije općenito.

Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Zbilja sam se iznanadio koliko je zapravo dobra serija, već me kako se ono kaže "zakačila!" i definitvno ću još pogledati tako da ovo neide s hard diska još. Istina mali baš nešto i ne glumi ali dobro većina klinaca nezna baš glumit, nemože svako biti talentiran poput Dakote Fanning
I da 3.9 demo, wow, ovo je zagarantiran hit!!
Demo je iznad očekivanja, ali to je tek pilot, vidjet ćemo koliko će pasti na drugoj epizodi, ako ne padne puno onda je sezona garantirana.Ali pad će biti svakako, sve serije imaju manju gledanost od pilota. Doduše mislim da će im Grimm u petak ići na ruku, što se gledanosti tiče jer ko je to vidio zna cijeniti OPAT.
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 09:27   #42
Quote:
strelitzia kaže: Pogledaj post
Sad sam se i ja zamislila jesam li dobro vidjela, ali evo:
Vidi stvarno, ja moram priznati da nisam skužio, ja sam mislio da je ta učiteljica ona plava vila, usput kad sam vidio tu vilu bila je ovakva reakcija

Quote:
pizza kaže: Pogledaj post


Demo je iznad očekivanja, ali to je tek pilot, vidjet ćemo koliko će pasti na drugoj epizodi, ako ne padne puno onda je sezona garantirana.Ali pad će biti svakako, sve serije imaju manju gledanost od pilota. Doduše mislim da će im Grimm u petak ići na ruku, što se gledanosti tiče jer ko je to vidio zna cijeniti OPAT.
Vjerovatno i hoće past, to je neizbježno, ali mislim da neće puno, jer je demo u final rezultatima čak narasto na 4.0, ako serija bude imala uvijek više od 3.0 zagarantiran je hit.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 14:22   #43
Pogledala prvu epizodu, navukla se
Čekam sljedeću
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 19:45   #44
Meni je okej, ali toliko dramatiziraju
Iskreno, očekivala sam ljepše glumce.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 22:36   #45
Evo i ja pogledao ovu „bajku“ i ono ne znam što bi mislio, ok glumačka postava mi se sviđa a posebno mi je drago opet vidjeti Lanu Parrillu pa čak i u zločestoj ulozi…

Ostaje mi za sada nejasno dali ta „bajka“ zaista postoji i preklapa se sa „stvarnim“ životom pa će biti i "Harry Potter" elemenata ili je to samo ovako slikovito prikazano kako bi malo začinilo vjerojatne spletke i igre (drama queen serija) koje će se događati između Zle kraljice/Regine i Emme...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 00:39   #46
Da nije rec o piscima Lost-a, ovo sigurno ne bih gledala.
Drago mi je da ovu Emu nisam gledala u Dr H, samo u HIMYM, tako da mi nije sad nesto posebno antipaticna.

Svidjaju mi se neki mali detalji kojih su se uhvatili, a koji imaju veze sa Lost. Generalno, ovo je dobra ideja. Za sada mi je ok, ali sve zavisi kako ce se prica dalje odvijati. Meni je mali bas simpatican i dobro glumi. Gledanost im je bila super, e sad jesu li to stare zasluge ili ce biti i novih na osnovu ove epizode, videcemo...
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 15:00   #47
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Ostaje mi za sada nejasno dali ta „bajka“ zaista postoji i preklapa se sa „stvarnim“ životom pa će biti i "Harry Potter" elemenata ili je to samo ovako slikovito prikazano kako bi malo začinilo vjerojatne spletke i igre (drama queen serija) koje će se događati između Zle kraljice/Regine i Emme...
meni bi čak nekako i najbolje bilo da je to sve mašta dječaka, da se zapravo sve odvija u stvarnom svijetu, ali ne vjerujem da će scenaristi ići u tom smijeru
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 04:58   #48
Pogledala sam pilot i ok mi je serija.
Nisam nešto posebno impresionirana, al ok mi je za pogledat.
Htjela bi da ima više "bajkovitih" elemenata, to bi joj dalo na posebnosti.

Inače, bilo mi je presmiješno kad sam vidjela onu sisatu vilu
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 11:24   #49
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
meni bi čak nekako i najbolje bilo da je to sve mašta dječaka, da se zapravo sve odvija u stvarnom svijetu, ali ne vjerujem da će scenaristi ići u tom smijeru
S druge strane, ja se bojim da će ispasti da je sve to mašta dječaka, a ne žeeeliiiiimmmm. Hoooću baaaajkuuuu
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 01:00   #50
upravo pogledala promo za ovu seriju..i super mi je , ja baš volim te serije sa elementima bajke..tako da si definitivno moram nabaviti ono što je izašlo.
promo me oduševio
vuće na deseto kraljevstvo, a to sam obožavala
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 02:15   #51
Lost fb:
Quote:
What Lost easter eggs did you catch in last week's episode of Once Upon a Time? Be on the lookout for more tonight as well.
Yay, bice jos povezanosti sa Lost.
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 02:53   #52
pogledala sam i zanimljiv pilot, jedva čekam iduću
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 02:55   #53
meni je i druga epizoda super

ne vjerujem da je ubila oca za čaroliju

klinac mi baš super glumi

povezanost Snjeguljice, Emme i Henryja cimetom

napad na jabuku



Mr. Gold mi je odličan

i baš me zanima sjeća li se Evil Queen toga svega od prije, ili je i njoj pamćenje obrisano
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 03:00   #54
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
meni je i druga epizoda super
di je izašla 2. epizoda, tražila sam svugdi ali je nisam našla
ako ikako može link na pp
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 03:01   #55
malo prije je izašla, evo šaljem
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 03:04   #56
hvala
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 04:30   #57
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
i baš me zanima sjeća li se Evil Queen toga svega od prije, ili je i njoj pamćenje obrisano
Zar nije bilo očito da se Queen sjeća
Mene više zanima sjeća li se Mr. Gold, jer on ne bi trebao..

Napad na jabuku je bio genijalan
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 04:41   #58
Quote:
Violet Hill kaže: Pogledaj post
Zar nije bilo očito da se Queen sjeća
Mene više zanima sjeća li se Mr. Gold, jer on ne bi trebao..
je, ali mi je opet na trenutke nekako čudna možda mi je to samo do toga da ne zna da je Emma kćer Snjeguljice...

al opet, ako se sjeća da je zaustavila vrijeme, zašto ju pokretanje onog sata nije više alarmiralo

meni se čini da Mr. Gold nekako zna sve to
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 04:55   #59
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
je, ali mi je opet na trenutke nekako čudna možda mi je to samo do toga da ne zna da je Emma kćer Snjeguljice...

al opet, ako se sjeća da je zaustavila vrijeme, zašto ju pokretanje onog sata nije više alarmiralo

meni se čini da Mr. Gold nekako zna sve to
Je doduše bila malo iznenađena satom al ne pretjerano..

Jel ona uopće zna da je Emma ključ za prekidanje njene čarolije? Možda zato nit ne sluti ništa, al mogla bi uskoro skopčat tko je Emma zapravo, Mr. Gold joj je dao dobar hint

E i, koji je onaj psihijatar lik, jel on cvrčak iz Pinokia?
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 05:21   #60
tko je psihijatar nemam pojma, al sad kad kažeš cvrčak, nekako mi se čini da bi mogao biti on

ako sam dobro shvatio, kraljica ne zna ništa o tome, zato su i uništili onih par stranica s kraja knjige
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.