Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2011., 14:53   #21
ja sam isto napocetku igrao na d-pad...ali posto sam nba moram na analog totalno sam se naviknio tako...a i fifu sam morao tako igrat pa...
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 23:37   #22
Prve impresije:
  • New menu is endorsed by UEFA.com
  • New mode in menu screen revealed called Football Life
  • Team AI and individual AI is groundbreaking in the game
  • Deeper tactics and strategy options in-game due to them being mapped to d-pad
  • All teams behave uniquely, with a greater emphasis on team play individuality
  • Graphics improved in gameplay cam, although needs some more work to achieve preferred levels
  • Match atmosphere greatly enhanced thanks to presence of managers, camera-men and groundstaff
  • Fans now wearing kits
  • New camera angle added called pitch side, which hangs lower from the side line. A favourite on the day
  • New reworked ball physics
  • More care needs to be taken when passing and controlling, as ball behaves independently and realistically
  • Goal Keepers vastly improved. New animations and more reliable
  • Referees vastly improved. Play advantage, and book after a play has stopped
  • Gameplay more fluid than before, instant response times when dribbling and controlling the ball
  • Animations more varied in passing and shooting, although not on FIFA levels
  • Shooting still floaty, needs work
  • Throughballs not as powerful, easier to intercept with better control of players
  • New personal data feature lets user customize own controller set-up, including adding an avatar picture

Control layout: 1 i 2

I ipak neće biti izbačena mogućnost upravljanja pomoću d-pada, moći će se u settingsima promijeniti.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.

Zadnje uređivanje iprskal9 : 29.06.2011. at 00:39.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 01:01   #23
od pes-a2012 se očekuje puno.Mislin da ga nikako ne treba uspoređivat s fifom jer obe igre su zapravo različite.Dapače pes je uvijek bio za zabavu dok je fifa simulacija nogometa i tako ja razmišljam.Osobno igrao sam fifu do 07 i od tad san prešao na pes i ne igram više fifu.jbg pes mi je nekako zabavniji od fife,a željam san zabave.Tako da obe igre imaju nešto u čemu su bolje.da igrao sam i fifu2011 i za nju iman samo riječi hvale al kao šta sam gore naveo fifa mi više baca na simualciju nogometa dok pes na zabavu i tjt al da se vratimo temi od pes-a2012 ne očekujem mnogo jedino šta očekujem jest to da poprave malo vaše timske igrače i da budu pametniji da se može izvodit više akcija.I da da napokon rješe više te gluposti s licencama liga
Old Skul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 01:27   #24
Quote:
Old Skul kaže: Pogledaj post
od pes-a2012 se očekuje puno.Mislin da ga nikako ne treba uspoređivat s fifom jer obe igre su zapravo različite.Dapače pes je uvijek bio za zabavu dok je fifa simulacija nogometa i tako ja razmišljam.Osobno igrao sam fifu do 07 i od tad san prešao na pes i ne igram više fifu.jbg pes mi je nekako zabavniji od fife,a željam san zabave.Tako da obe igre imaju nešto u čemu su bolje.da igrao sam i fifu2011 i za nju iman samo riječi hvale al kao šta sam gore naveo fifa mi više baca na simualciju nogometa dok pes na zabavu i tjt al da se vratimo temi od pes-a2012 ne očekujem mnogo jedino šta očekujem jest to da poprave malo vaše timske igrače i da budu pametniji da se može izvodit više akcija.I da da napokon rješe više te gluposti s licencama liga
Na to ćeš se još načekati.

16.7. će na "PES rankings" turniru biti omogućeno igranje rane verzije PES-a 12 tako da očekujte dojmove pravih fanova.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 23:06   #25
@old skul

do ovog zadnjeg nastavka fifa nije imala ama bas nikakve veze sa simulacijom,...ali sada napreduju dosta
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 11:39   #26
ajd baš dobro da će konačno timski rad doći do izražaja jer je već apsurdno da likovi uzmu jednog hiper brzog i agilnog igrača na desno ili lijevo krilo i onda kod korner zastavice tri put krug ili klasični ubačaj i trpanje glavom... Ti tzv. r1 igrači mi idu na q
Picard_047 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 13:51   #27
Quote:
Picard_047 kaže: Pogledaj post
ajd baš dobro da će konačno timski rad doći do izražaja jer je već apsurdno da likovi uzmu jednog hiper brzog i agilnog igrača na desno ili lijevo krilo i onda kod korner zastavice tri put krug ili klasični ubačaj i trpanje glavom... Ti tzv. r1 igrači mi idu na q
Ma nije ni to problem,takvim igracima je brzina jedina snaga i to tako treba biti.No obrana bi trebala biti takva da udvaja ako treba takve tipove igraca ili da ga bar timski sjebu.Ajde valjda ce u novom pesu to biti bolje
epasadsetimisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 18:55   #28
Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
@old skul

do ovog zadnjeg nastavka fifa nije imala ama bas nikakve veze sa simulacijom,...ali sada napreduju dosta
ja govorin za pes2011 i fifu 2011 ne iden unatrag ako me nisi razumio
Old Skul is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 17:34   #29
Prvi gameplay videi iz PES 2012.

Link
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 17:45   #30
Ove prve dvije stvari su odlične. To me najviše nerviralo u prijašnjim verzijama.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 00:17   #31
nekako mi se čini da dobre reakcije napadača uglavno proizlaze iz loših reakcija obrane i obrnuto,ono sa autima mi se jako sviđa, a slobodnjake i kornere nisan siguran kako to misle izvesti...što prvo bi triba naciljati di ćeš ubaciti pa sa tin igračun ulićati?? ili ti ulićeš a "on" gađa tamo di ti ulićeš,ako bude ovo 2 mislim da će biti puno nesporazuma, a ako bude 1 mislin da će postavljanje obrambenog od balans 90+ i 190+ cm na tu poziciju u potpunosti neutralizirati prijetnju...nadan se da će osvježiti golmane već se dugo vrimena bacaju isto, zašto ne ubaciti malo novih pokreta i osvježiti to??
ali opet možda i griješin možda je baš ko što je on reko pogođen pravi balans između obrane i napada i sviđami se (na jednin prijašnjin videu su pričali) da više neće biti onog kad ti sa napadačom utrčavaš iza leđa obrane u punom šprintu, a obrambeni se okrene i u dva koraka te dovati..
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 13:07   #32
Konami je najavio "teammate control". Da ne kompliciram, tu su 2 videa pa ih pogledajte:
PES 2012 Gameplay Video 07 - Teammate Controls / Assisted
PES 2012 Gameplay Video 08 - Teammate Controls / Manual

Napokon je vraćen i "Challenge training", a govori se da je i osigurana licenca za španjolsku ligu.

Opširnije na: link
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 16:05   #33
Super je, samo kaj mislim da će to malo teže izvest na kompjutoru.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 16:30   #34
FIFA će ih opet pojest za doručak!
__________________
Let me get straight to the point-god's not real.
EdwinBailey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 21:35   #35
točno (iako mi je sve do prosle godine bio bolji pes...)
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 23:19   #36
zašto ste si fora pa u temi o pesu pišete koliki ste fifa fanboyevi. Odite si u svoju temu i tamo se kurčite.
Pes je od iss 1 najbolja simulacija nogometa na računalu. Da imao je uspone i padove, ali fifa je uvijak bila arkada žešća.
Ali dosta o tome.
Volio bih da pes napokon shvati koliki ima potencijal te opet utvrdi i pokaže da je car nogometnih simulacija.
Nadam se da će shavtit neke propuste koje rade još od 5. i 6. te popraviti te ćemo napokon dobiti licenciranu dobru i kvalitetnu igru u koju ću opet utući minalno 500-1000 sati ovisi o vremenu
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 23:33   #37
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Konami je najavio "teammate control". Da ne kompliciram, tu su 2 videa pa ih pogledajte:
PES 2012 Gameplay Video 07 - Teammate Controls / Assisted
PES 2012 Gameplay Video 08 - Teammate Controls / Manual

Napokon je vraćen i "Challenge training", a govori se da je i osigurana licenca za španjolsku ligu.

Opširnije na: link
valjda će biti moguće kontrolirati dvojicu i u obrani..
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 13:50   #38
ma igrat će se to opet i opet,samo da cimer opet kuka i cvili kako mu đojstik ne valja i meni dosta,zgazit cu tog šljama
el bastardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 18:31   #39
master liga online, neka ju malo dorade i ne treba ništa više
chelsea_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 00:58   #40
Dobro jesu oni pri sebi, maknut d-pad, pa po cemu tj. kome ce to pomoć? Ja nikako ne preferiram daj analog, mislim ako bude sve kako su obećali onda će igra bit stvarno super ali ovo sa d padom stvarno nema smisla

EDIT:

Quote:
Konami have confirmed that, despite their desire to ditch it, they’ll be keeping D-pad control in PES 2012.

At E3 earlier this month, Konami debuted a demo of an early development PES 2012 which only allowed for control via the analogue sticks. The news apparently left a handful of vocal fans disgruntled – particularly those that rely on the pad to execute sharp turns during tournament gameplay.

As a result of the feedback, Konami – as community-centric as ever – has now elected to keep the feature in the game. However, it has warned fans that the option won’t be in the series forever.

“We’ve decided not to take out D-Pad this year, because a some fans have told us that they still use it – particularly those ultra-competitive ones who rely on it to quickly change direction,” PES Team Leader Jon Murphy told CVG. “The game will default to the twin sticks, but the option will be there to play with a D-Pad.

“Eventually, it will have to come out, so we’re encouraging people to move over to the analogue stick. We made a lot of progress last year in a lot of areas, which included freedom of movement. That’s a little bit wasted if you use the D-pad, so we don’t expect the option will be there in the next couple of years.”
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.