Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2014., 22:43   #61
No shit, Sherlock.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 22:49   #62
Odlična serija al mene je scena u garaži dosta oladila od Underwooda
bilo bi mi puno lakše 'navijat za njega' da nije spreman na ubojstvo
Sad su mi i on i žena užas nekako mi se u prvih 5-6 epizoda činia lip njihov odnos bez obzira na nevjere, a on ko da je ubia Russoa i dijelom da može nju pozvat da se vrati doma..
i samo im još dite triba
A i Zoe mi nije baš uvjerljiva ko 'fatalna žena' ili uopće jako privlačna cura mislin da su tu fulali sa castingom

Zadnje uređivanje miss busy bee : 22.01.2014. at 23:02.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 23:25   #63
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Odlična serija al mene je scena u garaži dosta oladila od Underwooda
bilo bi mi puno lakše 'navijat za njega' da nije spreman na ubojstvo
Sad su mi i on i žena užas nekako mi se u prvih 5-6 epizoda činia lip njihov odnos bez obzira na nevjere, a on ko da je ubia Russoa i dijelom da može nju pozvat da se vrati doma..
i samo im još dite triba
A i Zoe mi nije baš uvjerljiva ko 'fatalna žena' ili uopće jako privlačna cura mislin da su tu fulali sa castingom
Od samog pocetka mi je odnos Franka i Clair strasan, hladan i proracunat. Koliko god tvrdili da se vole, toliko mi se cini da tu nema ljubavi, odnosno da imaju neko bolesno poimanje ljubavi. Oni su dvoje ljudi koji se medjusobno nadopunjuju u svojim ambicijama i veze ih iskljucivo interes. Donekle ih zalim i takav odnos ne bi pozelila neprijatelju. Ono sto me kod Franka fascinira je kako manipulira ljudima, kako ih navodi da naprave ono sto on hoce. Tip je osobe koji ne smislja jedan ili dva poteza unaprijed. On je 10 poteza ispred svih, svi su njegovi pijuni i ne zamara se bespotrebn stvarima.
Mislim da je Zoe odlicno odabrana. Nije Frank nju izabrao ni zbog ljepote, a ni zbog inteligencije. U njoj je prepoznao veliku ambiciju. Na kraju krajeva, ona je inicirala vezu i Frank je od samog pocetka bio iskren prema njoj.

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 02:06   #64
Ja san njihov odnos u poč.doživljavala ko dobar/funkcionalan - naravno za njih dvoje s takvim karakterima, zajedništvo njih dvoje protiv svih,međusobno podržavanje, šta je 'naš cilj'..
To mi se skroz izgubilo nakon šta mu je sabotirala donošenje zakona pa onda nakon svađe još i pobigla..
A za Zoe, nije samo Frank u pitanju a i sigurno ne manjka ambicioznih žena u njihovom okruženju; rekla mu je da je bila sa drugim starijim muškarcima, Janine ju komentira kako je privlačna - Lucas ju nakon dvi epizode već voli?
a pokraj Claire, Christine, svoje šefice u Sluglineu.. izgleda ko prosječna adolescentica, ona scena u Clairinoj haljini je pretužna (i da, realno ta vešta joj je tribala bit dosta šira)
O.k.on je genijalni sociopat al nema više nimalo ljudskosti ni dobrih posljedica njegovog djelovanja pa da se za to uvatin i da želin da postane (pot)predsjednik
valjda mi nije sama manipulacija ljudima (toliko) privlačna..

Zadnje uređivanje miss busy bee : 23.01.2014. at 02:12.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 09:09   #65
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
ona scena u Clairinoj haljini je pretužna (i da, realno ta vešta joj je tribala bit dosta šira)
Slažem se s tim.


Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
O.k.on je genijalni sociopat al nema više nimalo ljudskosti ni dobrih posljedica njegovog djelovanja pa da se za to uvatin i da želin da postane (pot)predsjednik
valjda mi nije sama manipulacija ljudima (toliko) privlačna..
Stjecam okolnosti vidila sam kako se ljudi počinju mijenjati kad dobiju mrvicu vlasti i kako počnu zaboravljati neke svoje ideale ili uvjerenja.
Mogu samo zamisliti što se događa kad dobiju malo veću vlast.

Osobno ne volim takve ljude kao što su Frank kojima su svi ljudi marionete i koji se poigravaju ljudima i njihovim životima.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 14:47   #66
prije 20-ak godina gledao sam englesku verziju i mogu reći da je se još uvijek dobro sjećam koliko je upečatljiva serija bila i koliki je on u stvari ljigavi zlikovac. pogotovo u Playing the King gdje su kralja prikazali kao nekog idealista kojeg ovaj zgazi na kraju kao mrava.

Uglavnom, UK serija mi je vrhunska, ali upravo zbog toga nisam siguran da li želim gledati US verziju jer u zadnje vrijeme mi ne pašu serije bez pozitivaca, odnosno u kojima odmah znaš da pozitivac nema nikakve šanse (tog dovoljno dobijem gledajući GoT).
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 23:06   #67
Odgledao sezonu u dva dana, sve super samo u zadnjih par epizoda nisam mogao probaviti neke stvari. Ona chief of staff ženska prihvaća plan Spaceya za manipulacijom predsjednika kako bi mu ovaj dao podpredsjedničko mjesto a ne milijarderu? U zadnjoj epizodi direktno spletkari s njim i otpušta neke jadnike kojima je namjestila curenje podataka (dnevni raspored predsjednika) kako bi propao plan njenog šefa... predsjednika SAD-A??? Najbolje od svega što se u svim epizodama prije toga doima kao prava picajzla, na stranu što joj je Spacey sredio upis sina na faks. Za takve stvari dobivaš ćeliju u Sing Singu...nakon tri kursa lobotomije.

Druga stvar je iz ničega nastali nekakvi pravednički marš Zoe protiv Spaceya? Ženska koja se tijekom dugog neprekinutog perioda jebala za informacije jednog lijepog dana odjednom radi U turn, shvaća da ti njeni tekstvi nisu rezultirali sprečavanjem izumiranja bengalskih tigrova već su kumovali tko zna kakvim političkim spletkama sa ozbiljnim posljedicama...daj nemoj me klat. Tekstovi na čije pisanje je nitko živ nije natjerao osim nje same dovode do uništenja nebrojenih života a droljica se na kraju pretvara u pravednika...nigga please.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 22:20   #68
Quote:
scorpio2001 kaže: Pogledaj post
prije 20-ak godina gledao sam englesku verziju i mogu reći da je se još uvijek dobro sjećam koliko je upečatljiva serija bila i koliki je on u stvari ljigavi zlikovac. pogotovo u Playing the King gdje su kralja prikazali kao nekog idealista kojeg ovaj zgazi na kraju kao mrava.

Uglavnom, UK serija mi je vrhunska, ali upravo zbog toga nisam siguran da li želim gledati US verziju jer u zadnje vrijeme mi ne pašu serije bez pozitivaca, odnosno u kojima odmah znaš da pozitivac nema nikakve šanse (tog dovoljno dobijem gledajući GoT).
Veceras je HTV3 poceo s prikazivanjem britanske verzije.

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 23:13   #69
Netflix Renews 'House of Cards' for Season 3
http://www.hollywoodreporter.com/liv...-season-677027
__________________
The only luxury I really care about is freedom.
nkdz1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 15:57   #70
Odlično, ali ipak da vidimo kakva će biti druga sezona.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 16:08   #71
A kad ce nove epizode moci da se "kupe"? Kako je bilo sa prvom sezonom?
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 17:13   #72
Na Valentinovo , sve odjednom.
Dakle, još malo.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 20:23   #73
Thx. Ne znam zasto, ja bila ubedjena da je 2.2., pa se sve cudim kako se nista ne desava.
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 20:26   #74
Tko zna koliko će biti prekida veza ove godine, zato što će jedna polovica para htjeti slaviti Valentinovo, a druga binge-gledati HoC
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 07:23   #75
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 16:54   #76
Još tjedan dana...

Savršeni početak vikenda
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 12:41   #77
SEASON 2











__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 14.10.2015. at 23:15.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 14:18   #78
Gledam True Detective i super je, ali se stvorilo odmah puno hypea.

Kako je moguce da ovo cudo nakon cijele prve sezone i na dan izlaska cijele druge ima samo 4 nepune stranice na temi?
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 14:40   #79
Zato što ovo izlazi sve odjednom, nije kao TD, da svi po jednu gledaju pa komentiraju
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 17:33   #80
Gledao prvu Idemo dalje. Je li realno uz "real life" odgledati cijelu sezonu ovaj vikend?
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.