Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2014., 14:07   #1
Looking / Traženje (2014-2016)

HBO





Quote:
'Looking' offers up the unfiltered experiences of three close friends living -- and loving -- in modern-day San Francisco. Friendship may bind them, but each is at a markedly different point in his journey: Patrick (Jonathan Groff) is the 29-year-old video game designer getting back into the dating world in the wake of his ex's engagement; aspiring artist Agustín (Frankie J. Alvarez), 31, is questioning the idea of monogamy amid a move to domesticate with his boyfriend; and the group's oldest member -- longtime waiter Dom (Murray Bartlett), 39 -- is facing middle age with romantic and professional dreams still unfulfilled.

The trio's stories intertwine and unspool dramatically as they search for happiness and intimacy in an age of unparalleled choices -- and rights -- for gay men. Also important to the ‘Looking' mix is the progressive, unpredictable, sexually open culture of the Bay Area, with real San Francisco locations serving as a backdrop for the group's lives. Rounding out the ‘Looking' world are a bevy of dynamic gay men including Kevin (Russell Tovey), Lynn (Scott Bakula), and Richie (Raul Castillo), as well as a wide-range of supporting characters like Dom's roommate Doris (Lauren Weedman), Agustín's boyfriend Frank (O.T. Fagbenle), and Patrick's co-worker Owen (Andrew Law).

'Looking' was created by Michael Lannan and is executive produced by Sarah Condon ('Bored to Death') and Andrew Haigh, who wrote and directed the critically-lauded 'Weekend.'

Serija je krenula jučer. Gledao netko?

Zadnje uređivanje lie : 08.03.2015. at 14:53. Reason: poster apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 14:33   #2
pogledala, epizoda nije ostavila nikakav dojam na mene

ne odustajem još
ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 15:10   #3
Niti na mene. Baš nikakav.
Bokte, pa nema se čak niti materijala za jambrat i ismijavat i picajzlasto tražit nedostatke.
Niti za hvalit.

Ništa.

Zbunjena sam.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 01:26   #4
mene je ovo malo bacilo na gej verziju Seksa i grada ali bez štikli i haljina

nit je super nit je loše.. jedino mi je mali s naočalama
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 10:57   #5
Pogledao sam prvu epizodu, ništa posebno iskreno, malo su mi svi ti s bradom isti ne prepoznajem ih

Onaj stariji s brkovima je najzanimljivija za sada
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 12:39   #6
Kako je ovo bilo loše i nezanimljivo. Istina, tipovi se fataju , al' je lošeeeee.
Nijedan od likova mi nema grama karizme il' kemije sam sa sobom, a kamoli s nekim drugim. Sve nabacano, nikakvog uvoda ne vidim, žnj.

I ove scene što bi mi trebale bit napete su bezveze, fascinantno mi je ovo kako HBO ne zna pa ne zna napravit seks scenu da mi vilica dotakne pod, a svi kao hvale HBO po tom pitanju, what is wrong with people? Čim je krenula ona prva scena, fejspalmirala sam. Preloše.

Mislim, odustajem, ionako imam serija na bacanje gdje se sasvim normalno tipovi pipkaju i gdje nema golih žena.
Oh wait.
Nemam niti jednu takvu, tako da neću bit izbirljiva nego ću fino nastavit dokle god trajalo. I držat fige da upadne neki zanimljiv lik il' da barem ove ostale razrade tako da mi budu zanimljivi i da HBO nauči pravit scene seksa da valja, hvala.

Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Pogledao sam prvu epizodu, ništa posebno iskreno, malo su mi svi ti s bradom isti ne prepoznajem ih
Istina, svaki crn i bradat, meni svi isti LOL. Nikom ni ime nisam upamtila. Kakvo ime?
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 13:31   #7
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post



Istina, svaki crn i bradat, meni svi isti LOL. Nikom ni ime nisam upamtila. Kakvo ime?
Ma kakva imena, još ne znam kako se ko zove

A ono, sezona će imat 8 epizoda pa cu pogledati, taman uz Girls dolaze nedeljom tako da paše mi nekako jedan za drugim gledati
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 14:04   #8
Izuzev Groffa, zašto svi muškarci u ovoj seriji izgledaju ko da su ispali iz YMCA spota?

OK je bio pilot, ništa posebno. Girls su bolje startale.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 14:34   #9
Bas nikakav dojam mi nije ostavila serija, cak nemam volje da pratim iducu epizodu....
Girls su mi ipak bolje
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 18:10   #10
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Izuzev Groffa, zašto svi muškarci u ovoj seriji izgledaju ko da su ispali iz YMCA spota? :zubo :
isto sam i ja pomislila
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 11:51   #11
Prvo sam gledala trejler i činilo mi se kako će ovo biti odlično jer me baš isječak oduševio ALI onda se dogodila epizoda i točno se sad pitam koji k sam ja točno u trejleru vidjela da me toliko oduševilo da sam polagala nade u ovo.

HBO, serija o gejevima, onak teško da moš fulat ali ovo je bio EPIC FAIL
Računala sam da će biti barem pola Queer as Folk, a nije niti 1%

Likovi su mi jako jednodimenzionalni, ajde okej, dat ćemo im šansu jer je ovo tek pilot bio, al zato sve ostalo mi je nereano i neuvjerljivo.
Radnja onako ko mlaka voda, najgore.

Ajd vidjet ćemo kaj će biti s drugom epkom, možda se nešto magično dogodi pa ovo počinje ličiti na nešto
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 20:26   #12
mlako....i taman kada sam mislila da će ne nešto početi događati....mauna...25 minuta....
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 22:06   #13
Gledanost je koma

Neće ovo dobit 2 sezonu
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 22:08   #14
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Gledanost je koma

Neće ovo dobit 2 sezonu
To je na HBO-u. Boli njih briga za gledanost. Critical acclaim je njima bitna. Misliš da Girls imaju znatno veću gledanost od Lookinga?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 01:16   #15
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
To je na HBO-u. Boli njih briga za gledanost. Critical acclaim je njima bitna. Misliš da Girls imaju znatno veću gledanost od Lookinga?
A imaju duplo veću nego Looking

Ali opet, Girls i Veep su bili odmah nakon 1 epizode dobili sezonu, za ovo se još šuti iako je naravno moguće da i dobiju kasnije, ali neće ni oni obnoviti nešto što gleda samo 100.000 ljudi
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 18:26   #16
U drugoj je bar bilo scena koje su me nasmijale.

Patrick kako pleše.




I naučih par imena. Ostatak meh. Ovaj tip iz drugog gifa spuštenih hlača i bez majice na sred diska bi trebao postat jedan od njihove ekipe.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 23:13   #17
Izašla je i 3 epizoda
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 00:39   #18
2 epizoda je bila bolje od 1 iako i dalje ništa WOW.

Znam ime samo glavnom jer mi je jedino on zanimljiv sada, njegov ples u klubu je bio genijalan! Muzika u tom klubu

Onaj stariji s brkovima, kod njega mi je jedino zanimljivo ona plavuša s kojom živi, ima odlične provale

Onaj bradati mi je nezanimljiv totalno, valjda zato jer je jedini stabilan među njima, plus ima odvratan pristup prema varanju, odnosno prihvaćanju toga.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 01:58   #19
Did you fuck the paint away of the cast of Wicked?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 01:59   #20
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Did you fuck the paint away of the cast of Wicked?
Umro sam na to Genijalna je ta ženska
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.