Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2014., 20:58   #981
Konačno sam našao rješenje a možda nekom zatreba - nakon bahatog nabacivanja cijene za okov u spartaku (prvo 2000 pa 2300kn bez računa) potpuno sam odustao od njih.
Na kraju sam dobio kompletan okov za duplo manje novaca sa racunom iz Čakovca (Horvat strojarstvo) cak su mi i dovezli...
nitko666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 13:11   #982
pozdrav svima,
ineresiram se za rolo garažna vrata . vrata bi osim funkcije fizičke zaštite i zatvaranja trebala imati i što bolja izolacijska svojstva jer bi prostoriju možda i grijao.

neke preporuke?
tik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 15:30   #983
clever 2

poz.jel ste što riješili sa motorom,i moj ne radi pa bi ja kupio vašeg za dijelove
helmi 1807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 10:41   #984
Quote:
tik kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,
ineresiram se za rolo garažna vrata . vrata bi osim funkcije fizičke zaštite i zatvaranja trebala imati i što bolja izolacijska svojstva jer bi prostoriju možda i grijao.

neke preporuke?
Ja sam kod firme Tekla kupio kvalitetna rolo vrata. Vrlo sam zadovoljan sa njihovim izolacijskim svojstvima, pa si probaj kod njih pogledati.
ivmaric12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 08:26   #985
Quote:
Vpav kaže: Pogledaj post
Jeli netko ima iskustva sa garažnim vratima od KARDO d.o.o. iz Karlovca.
Kupio bi vrata na daljinski pa me zanima kako ste zadovoljni,ili imate neke druge preporuke!
Obečati će ti isporuku 20-30 radnih dana uz uplatu 50% akontacije.
Prvih 40 dana se nitko neće udostojiti javiti na telefon, posebno Krešimir Fištrović koji će sve obećati prilikom izmjere. I ako dobiš vrata 60 RADNIH dana od uplate bit će super!!

Zadnje uređivanje City : 18.11.2014. at 15:56.
nemo11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:02   #986
Bok
Ako netko prati tko se bavi izradom, molim vas ponude za rolo garazna vrata bez motora
190v*231s
Hvala
__________________
ja
elrond83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 11:44   #987
Pozdrav. Zanima me ako tko ima kakva iskustva sa garažnim vratima firme Ka-mont ?
may258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 22:46   #988
Pozdrav

Posto ima malo iskustava podijeljenih na netu u vezi g.vrata odlucio sam podijelit svoja. Uzeo sam novoferm sekcijska 2 i novogate motor za dvorisnu ogradu. Uzeo sam to sve da mi lijepo stane na 1 daljinski. Vrata su iso 45 i zadovoljan sam. Odluka je pala na njih jer imaju motor koji se stavlja na zid tj. postolje a motor je na vodilici i dize vrata. Znaci automatski imate gumb na zidu kod izlaska iz garaze uz svijetlo i netrebaju vam visiti zice po stropovima ili dodatni el.radovi zbog toga. Citao sam po njemackom forumu i stvarno se ljudi dvoume izmedu hormana i novoferma. Ovi drugi su povoljnjiji i vrlo pristupacni i uljudni. Preporucam ih svima. Motor za dvor.vrata je na remen za razliku od susjedovih koji imaju letve i neznam koja ce razlika biti kroz neko vrijeme.
Mislim da sam pogodio s njjima, sve radi odlicni, standardne dimenzije su u pitanju i nije bilo reklamacija ako neko ima pitanja neka slobodno postavi.
Nadam se da sam pomogao neodlucnima kao sto sam i sam bio pred kupovinu.
dr.haoui is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 15:59   #989
Quote:
dr.haoui kaže: Pogledaj post
Posto ima malo iskustava podijeljenih na netu u vezi g.vrata odlucio sam podijelit svoja. Uzeo sam novoferm sekcijska 2 i novogate motor za dvorisnu ogradu. Uzeo sam to sve da mi lijepo stane na 1 daljinski. Vrata su iso 45 i zadovoljan sam. Odluka je pala na njih jer imaju motor koji se stavlja na zid tj. postolje a motor je na vodilici i dize vrata. Znaci automatski imate gumb na zidu kod izlaska iz garaze uz svijetlo i netrebaju vam visiti zice po stropovima ili dodatni el.radovi zbog toga. Citao sam po njemackom forumu i stvarno se ljudi dvoume izmedu hormana i novoferma. Ovi drugi su povoljnjiji i vrlo pristupacni i uljudni. Preporucam ih svima. Motor za dvor.vrata je na remen za razliku od susjedovih koji imaju letve i neznam koja ce razlika biti kroz neko vrijeme.
Mislim da sam pogodio s njjima, sve radi odlicni, standardne dimenzije su u pitanju i nije bilo reklamacija ako neko ima pitanja neka slobodno postavi.
Nadam se da sam pomogao neodlucnima kao sto sam i sam bio pred kupovinu.
gdje si ih uzeo, koju dimenziju i koliko te ukupno koštalo? odn, koliko sama vrata a koliko ugradnja?
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 10:13   #990
Re

Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
gdje si ih uzeo, koju dimenziju i koliko te ukupno koštalo? odn, koliko sama vrata a koliko ugradnja?

3x2.75 m. Dobio sam neke popuste al otprilike oko 8500 s montazom po vratima. Imaju jos uvijek tu akciju a firma je u luckom. Vrata rade bez greske na -15 sto je meni bilo bitno posto stara metalna vrata nisam zatvorit mogao kako treba. Meni je presudilo postolje na zidu koje ima tipku za otvaranje jer tako ne trebam stalno daljinski nosat uz sebe a treba ti samo obicna uticnica na zidu. Omjer ulozenog i dobivenog je odlican.
dr.haoui is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 21:39   #991
Garažna vrata

Pozdrav,

Imam priliku kupiti nova Hormann sekcijska garažna vrata koja su kupljena u Baumaxu. Zanima me da li su to zaista hormannova vrata ili je to marketinški trik.
Vrata su nova i nisu nikad bila montirana. Da li je to neka jeftinija verzija hormanna ili....
hvala svima koji nešto znaju.
lp
Beck"s is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 11:02   #992
HORMANN sekcijska garažna vrata

Pozdrav,

Imam priliku kupiti nova Hormann sekcijska garažna vrata koja su kupljena u Baumaxu. Zanima me da li su to zaista hormannova vrata ili je to marketinški trik.
Vrata su nova i nisu nikad bila montirana. Da li je to neka jeftinija verzija hormanna ili....?

Isplati li se to kupiti za cca 2400 kn
hvala svima koji nešto znaju.
lp

Zadnje uređivanje Beck"s : 01.03.2015. at 12:30.
Beck"s is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 21:09   #993
uvjek kad vidim temu automatskih vrata razvuce mi se osmjeh na lice jer mi je to uz termo pipu za kupaonu najbolja investicija na kuci..
i ja sam svojevremeno (preko vise od 7g sigurno) razmisljao koja, kakva i do kolko para..na kraju je netko ovdje preporucio hk mont i moram priznat da sam prezadovoljan.
sekcijska vrata sa automatikom (mislim da je to bilo oko 7k al vise nisam ziher), prilicno dobri segmenti..masivni i sve izgleda i radi savrseno nakon tih godina..

narocitno ih se sjetim kad vidim temu za hormana jer sam i decke iz hk monta pitao za njih i nije bilo izmotavanja tipa ma sve je to isti vrag i slicno..rekli su da je horman doslovno mrak..
ali on je bio mozda i 12tak tisuca i vise a da budem iskren ne znam sto bih vise od takvih vrata mogao ocekivati nego sta sam dobio od ovih tako da mi zbilja nije jasno zasto bi netko za takvu stvar dao duplo vise novaca i sta ima u tom hormanu da nema u x drugih vrata...
moja-kucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 19:24   #994
sve mi je jasno da jo hormann stvarno kavalitetan, ali me zabrinjava ova situacija. kupljen u baumaxu i cijena 2400 kn.
Beck"s is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 19:02   #995
Ovo su ponude za sekcijska vrata 3500x2000

1. TEKLA VRATA, jedna su vrata 11300 kn, druga jeftinija 9200 kn, razlika u panelima.
Motor je Marantec, debljina panela 40 mm.

2. KA MONT, 8800 kn, motor Nice.

3. H-K MONT, 7200 kn, Ryterna paneli, motor BFT.
Imaju najduze jamstvo od svih, 15(paneli)-5(okovi)-3(motor)

4. AMCRO TEHNIKA, 8800 kn, Ryterna paneli, motor Marantec.

5. PRIMO TIM, jedna vrata su neka Švicarska 6200 kn, i druga Hormann 11600 kn.
Motori su JIM.2 i Hormann promatic.


Po svemu mislim si uzet H-K MONT...neke sugestije.?

NOVOFERM i HORMANN se nisu udostojali odgovoriti na mail svojom ponudom.

Hvala
bibos1w is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 22:02   #996
Quote:
bibos1w kaže: Pogledaj post

Po svemu mislim si uzet H-K MONT...neke sugestije.?

NOVOFERM i HORMANN se nisu udostojali odgovoriti na mail svojom ponudom.

Hvala
mislim da su moja identicna (motor bi trebao biti taj a za panele vise nisam siguran ali vjerujem da nisu mjenjali) i sve radi super vec vise od 7g..
mislim da neces pozalit. ne znam sta bi covjek mogao vise traziti od vrata.
moja-kucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:47   #997
Po svemu mislim si uzet H-K MONT...neke sugestije.?

NOVOFERM i HORMANN se nisu udostojali odgovoriti na mail svojom ponudom.



Cudno mi je to da se novoferm ne javlja.. Jesi li ih nazvao? Meni su nakon poziva poslali ponudu i jos sam ih sto puta mijenjao zbog predomisljanja. Ja navija za njih jer imaju to kuciste sa tipkalom na zidu a nisu preskupi. Probaj s njima jos jednom..
dr.haoui is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 14:19   #998
IZOFORMA

Pozdrav svima,

sto mislite o Izoforma garaznim vratima sa Breda panelima i Izoforma stropnim motorom, za otvor 3000x2200 traze 7500 kn, što mi se ne čini previše, a druga ponuda mi je Tecsedo paneli sa Liftmaster motorom, za oko 7000 kn, mozda daju jos stogod popusta na gotovinu. Koja je ponuda sto se tice materijala kvalitetnija?

Zahvaljujem
spooklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 16:30   #999
Angry PRIJEVARA SA KUPNJOM GARAŽNIH VRATA

Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
gdje si ih uzeo, koju dimenziju i koliko te ukupno koštalo? odn, koliko sama vrata a koliko ugradnja?
Evo ja sam u 12 mjesecu 2014 platio avansno 35.000 kn firmi VRATA SISTEMI iz Lučkog koja je zastupnik za njemačka vrata NOVOFERM, i to za isporuku 3 rolo vrata sa ugradnjom.
Nakon 2 mjeseca , i 100 poziva dobijem vlasnicu Mirelu, koja mi kaže da mi ne može isporučiti plaćena vrata jer su izgubili zastupstvo za NOVOFERM, i da će mi vratiti novac, i od tada slijede pozivi, telefoni isključeni, dao sam ih na ovrhu, nema nitko da preuzme poštu, skrivaju se, itd. Slijedeći tjedan ću ih prijaviti polici za prijevaru u gospodarskom poslovanju, pa da visimo što će oni riješiti-vjerojatno ništa!
Tako da svi pazite kod plaćanja vrata unaprijed Mireli i takvim sličnima.....
energetika2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 09:51   #1000
Zamjenski daljinski za garažu

Riknuo mi je daljinski za garažna vrata. Naručio sam sa ebaya novi clone 433MHz no nisam uspio klonirati stari.
Na starom daljinskom kad sam ga rastavio piše HPR433A a na novom SFR433D. Ima li to kakve veze s obzirom da oba rade na 433MHz? Ovo je LINK na novi koji sam naručio.

Hvala.
racker_cro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.