Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu. Podforum: Dizajneri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2017., 23:33   #4521
Quote:
GloriaPearl kaže: Pogledaj post
Da se ubacim Gdje bi bilo suknji tog kroja?? Boja plava, žuta ili mint... Nemam ideja gdje tražit više
SheIn
Old 13.03.2017., 23:38   #4522
Loša im je ponuda trenutno. I ja isto tražim pa svako malo odem na stranicu da vidim jesu li nešto promijenili, ali za sada nemaju neki dobar izbor. U ljeto i jesen je bilo svih mogućih boja (i plave i mint i žute) i printeva, frendica je naručivala.
Old 17.03.2017., 09:03   #4523
Koju haljina bi išla na ove cipele?

http://hoegl.com/de-at/kollektion/al...pumps/3-106801

Sviđa mi se ravni kroj, kratki ili 3/4 rukavi...

Ja sam samo gost
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 13:31   #4524
Pa, sad bar ima tih svečanih haljina na svakom koraku i to u širokom rasponu cijena. Bila sam jučer u Immportanne-u na Glavnom kolodvoru. Sad su valjda dobili te haljine za pričest, krizmu, maturalnu večeru, svadbe... čudo, sve preplavljeno haljinama. Meni su se svidjele iako mi trenutno ne treba svečana haljina pa nisam ni isprobavala. Ima i online tih haljina npr. Manzara, ali one koje su mi najljepše se sve vuku po podu , ne kužim kak se hoda sa tim šlepom. A i čula sam da su im brojevi ekstremno mali tak da nije baš da preporučam Manzaru...

Nego, zanima me nešto drugo. Može li mi netko preporučiti neki brand sličan španjolskom brandu Carla Ruiz :
http://www.carlaruiz.com/es/madrina/

Dakle, da imaju u ponudi i otmjene kompletiće, ne samo svečane haljine.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 13:33   #4525
Udajem se za 20-ak dana ali u crvenoj dugoj "sirena" haljini.Koje boje cipele bi najbolje išle.Nešto mi ne idu crne ni otvoreni prsti.
Ne volim tanke visoke štikle od 12 cm niti platformu.
Može li mi neko preporučiti cipele da imaju malo širu petu ili barem koju boju da tražim?
"Sebicna sam,nestrpljiva i pomalo nesigurna.Grijesim,izvan kontrole sam i ponekad me tesko podnijeti.Ali,ako me ne mozes podnijeti u najgorem izdanju onda me,dovraga,sigurno ne zasluzujes ni u najboljem!" Marilyn Monroe
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 15:58   #4526
zna li netko koji provjereni online shop sa svečanim haljinama? A da nema carine...
Osim Asosa, Missguided, River Island, Boohoo i New Look-a?
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 18:01   #4527
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Udajem se za 20-ak dana ali u crvenoj dugoj "sirena" haljini.Koje boje cipele bi najbolje išle.Nešto mi ne idu crne ni otvoreni prsti.

Ne volim tanke visoke štikle od 12 cm niti platformu.

Može li mi neko preporučiti cipele da imaju malo širu petu ili barem koju boju da tražim?

Zatvorene spic nude cipele, peta 7-8 cm, ipak tanka...
Old 25.03.2017., 18:02   #4528
Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
zna li netko koji provjereni online shop sa svečanim haljinama? A da nema carine...
Osim Asosa, Missguided, River Island, Boohoo i New Look-a?

Chi Chi London
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.