Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu. Podforum: Dizajneri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 12:07   #201
hvala!
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 22:31   #202
Curke, da li uvazavaju reklamaciju robe ako je oprana?
Kupila sam traperice online. Isprobala doma, sve ok i odmah ih oprala. Sve sto kupim prvo operem prije nosenje. Medutim, kad sam obukla na posao, skuzila sam da je jedna nogavica totalno ukoso sivana i skroz mi bjezi u stranu. Onako po sredini potkljenice mi skroz dode sav bas ruzno i neugodno za nositi!
Hoce li to uvaziti?
Tnx
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 08:15   #203
Ne.

Mogu li zamijeniti ili vratiti bilo koji proizvod?

Da, sve dok su u savršenom stanju i s odgovarajućim etiketama.
Old 18.04.2017., 08:27   #204
Quote:
anavii86 kaže: Pogledaj post
Kupila sam traperice online. Isprobala doma, sve ok i odmah ih oprala. Sve sto kupim prvo operem prije nosenje. Medutim, kad sam obukla na posao, skuzila sam da je jedna nogavica totalno ukoso sivana i skroz mi bjezi u stranu. Onako po sredini potkljenice mi skroz dode sav bas ruzno i neugodno za nositi!
Hoce li to uvaziti?
Tnx
Trebali bi, odnesi traperice i račun u dućan i razgovaraj sa voditeljem. Meni su jednom uvažili reklamaciju nakon 3 mjeseca (peta na cipeli se skroz odljepila ).
Old 18.04.2017., 08:52   #205
Quote:
Hoce li to uvaziti?
Tnx
Obvezno odnesi, meni su vratili novac jer je vesta pustila plavu boju prilikom pranja toliko da se jedan dio prošarao. Ipak se i kod tebe radi o robi s greškom tako da ne bi trebalo biti problema.
funfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 09:55   #206
Quote:
Hoce li to uvaziti?
Tnx
Morali bi jer se to smatra skrivenim materijalnim nedostatkom i imaš pravo po zakonu o obveznim odnosima članal 400. stavak 3. , članak 404. https://www.zakon.hr/z/75/ - samo pazi max. mogućnost reklamacije skrivenog materijalnog nedostatka je 6 mjsc od datuma kupnje.
Tvoja prava kao kupac (što možeš zahtjevati kad obavijestiš prodavača o materijalnom nedostatku su objašnjena u članku 410. istog zakona).
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:39   #207
Hvala cure na odgovorima.

Mislim, ok nisam odmah primjetila pred ogledalom sve dok nisam obukla van i pocela hodati. Ali to nije moja greska sto je krivo usiveno, niti sam to ja ostetila tako da sam i mislila da to moraju uvaziti.
Budem danas odnijela bas. Fakat se ne mogu tak hodati jer ruzno izgleda i uzasno vuce u stranu i smeta mi na nozi.
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:59   #208
Ja sam jednom na ruke oprala njihovu kosulju i smanjila se ma baby velicinu, vratila sam bez pol frke
medgil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 17:46   #209
Quote:
Hoce li to uvaziti?
Tnx
Primiti će ti 100%. Oni sve primaju, nošeno, ne nošeno, prljavo , kakvo god.
provjereno od strane kćeri moje prijateljice.
A pogotovo ovo tvoje gdje je stvarno prava greška u pitanju.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:31   #210
Ima li netko ovaj bralette (postoji i u crnoj boji) da mi kaze koliko je dugacak u S ili M velicini (od vrha naramenice do dna)?
https://www.zara.com/hr/en/woman/t-s...4p4368505.html
Nazalost, nema ga u ducanu da ga isprobam. Ne znam zasto pise visina modela na webu ako uz to ne pise koju velicinu nosi. S druge strane na Mangovoj stranici cak pise i koliko je odjeca dugacka
tikvicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:23   #211
Reklamirala sam traperice i uzele su ih bez ikakvih pitanja. Baš je na očigled ukoso taj šav i stvarno nisu ništa ni pitale ni gledale. Rekle sve u redu i to je to
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:49   #212
ne mogu se sjetit kad pocnu snizenja ljeti? u 6. mjesec, ali ne znam je li pocetkom ili krajem 6.?

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
mrnjavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 20:46   #213
oko onih praznika poslije 20.06.
Old 23.05.2017., 15:29   #214
Quote:
mrnjavac kaže: Pogledaj post
ne mogu se sjetit kad pocnu snizenja ljeti? u 6. mjesec, ali ne znam je li pocetkom ili krajem 6.?
ove godine je izmedju 15. i 23. lipnja
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.