Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2013., 02:06   #3581
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
pa tvoje imenovanje daje Trećem entitetu multietnički karakter...a što se tiče himne, budući da BIH ima samo melodiju, moramo imati pravu himnu, pa mso kao supstitut stavili lijepu našu (umjesto drave ići će drina u tekstu).. mora biti neka himna..kakva je to zakletva s himnom bez riječi???

inače, ne vidim u čemu je to NDH oštetila muslimane pa da je toliko spominju
Opet ti. Ma ne možeš javno govoriti da ćeš mijenjat himnu odmah će ti se javiti ovi bošnjački ekstremisti
Trebaš pričati kako će rješenjem entiteta i himna dobiti riječi to jest moraš ih motivirati govoriti im šta će oni dobiti pozitivnog iz entiteta. Moraš im to predstaviti kao da je to u njihovu korist. Sve ovo COD čita i popisuje i nosi u središnjicu SDA. Zato pamet u glavu.
Ma ne znam ni ja za NDH. Bili cvijeće skupa fesove nosali ali to je vjerojatno ova averzija na prošli rat i ustaše. Ma znaš i sam kako je. Ovi svi pusti izmišljeni zločini u Hercegovini i Srednjoj su učinili svoje.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 02:09   #3582
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Opet ti. Ma ne možeš javno govoriti da ćeš mijenjat himnu odmah će ti se javiti ovi bošnjački ekstremisti
Trebaš pričati kako će rješenjem entiteta i himna dobiti riječi. Sve ovo COD čita i popisuje i nosi u središnjicu SDA. Zato pamet u glavu.
Ma ne znam ni ja za NDH. Bili cvijeće skupa fesove nosali ali to je vjerojatno ova averzija na prošli rat i ustaše. Ma znaš i sam kako je. Ovi svi pusti izmišljeni zločini u Hercegovini i Srednjoj su učinili svoje.
ma COD je izbačen, ovo je ipak unutarnji forum..prema van idemo s drugom pričom...

koliko znam u ovom ratu nije bilo ni ustaša, ni NDH...jedino četnika, a i titove armije
markozzz is offline  
Old 01.06.2013., 02:12   #3583
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
ma COD je izbačen, ovo je ipak unutarnji forum..prema van idemo s drugom pričom...

koliko znam u ovom ratu nije bilo ni ustaša, ni NDH...jedino četnika, a i titove armije
Zajeban je COD ne bi ja rekao da je on izbačen. A meni se čini da slabo ti poznaješ prošli rat ako ne znaš da je bilo ustaša u njemu.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 02:17   #3584
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Zajeban je COD ne bi ja rekao da je on izbačen. A meni se čini da slabo ti poznaješ prošli rat ako ne znaš da je bilo ustaša u njemu.
ma COD je komunista..njega je vrijeme pregazilo...

hrvati i muslimani dijele istu prošlost po pitanju ustašluka...jedini naser orić je bio pošten pa rekao da mu je djed bio u crnokošuljašima
markozzz is offline  
Old 01.06.2013., 02:25   #3585
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
ma COD je komunista..njega je vrijeme pregazilo...

hrvati i muslimani dijele istu prošlost po pitanju ustašluka...jedini naser orić je bio pošten pa rekao da mu je djed bio u crnokošuljašima
A gle dok su neki bili cvijeće sve je bilo dobro samo kada su postali sijeno onda je nastao problem.
kikiriki2010 is offline  
Old 01.06.2013., 10:15   #3586
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Ako se već praviš pametan, kako onda tumačiš da je Hag pustio na slobodu zločinca Sefera Halilovića, a Hrvatima se gleda svaka dlaka u jajetu?
Ovdje je rijec o zlocinima koji su pocinjeni od strane HVO-a, i za koje je netko odgovoran, sud presudio da su to Praljak i ekipa svercera. A ne prica o Saferu Rasimu i slicnim, jebo pricu kad se poziva "kako su oni".

Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk 4 Beta
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Old 01.06.2013., 11:31   #3587
Quote:
Malevar kaže: Pogledaj post
Ovdje je rijec o zlocinima koji su pocinjeni od strane HVO-a, i za koje je netko odgovoran, sud presudio da su to Praljak i ekipa svercera. A ne prica o Saferu Rasimu i slicnim, jebo pricu kad se poziva "kako su oni".

Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk 4 Beta
ali mi ovdje nismo sud..mi gledamo kompletnu situaciju...zločina je bilo na sve tri strane i krajnje je kontraproduktivno da na jednoj strani zločini ostanu nekažnjeni...a sve vodi k tome....onda za 50god. ako uopće BIH bude postojala tada, ćemo imati igru u stilu ustaše vs partizani u hrvatskoj, a sve zbog selektivnog procesuiranja zločina
markozzz is offline  
Old 01.06.2013., 12:09   #3588
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
ali mi ovdje nismo sud..mi gledamo kompletnu situaciju...zločina je bilo na sve tri strane i krajnje je kontraproduktivno da na jednoj strani zločini ostanu nekažnjeni...a sve vodi k tome....onda za 50god. ako uopće BIH bude postojala tada, ćemo imati igru u stilu ustaše vs partizani u hrvatskoj, a sve zbog selektivnog procesuiranja zločina
Slazem se ali armijski sluzbenici nikada nece biti osuđeni za udruzeni zlocinacki pothvat, mogu samo po individualnoj odgovornosti. No ne slazem se s @felgom da generali nisu krivi, iliti da su nevini, što apsolutno nije istina.

Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk 4 Beta
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Old 01.06.2013., 12:49   #3589
Quote:
Malevar kaže: Pogledaj post
Slazem se ali armijski sluzbenici nikada nece biti osuđeni za udruzeni zlocinacki pothvat, mogu samo po individualnoj odgovornosti. No ne slazem se s @felgom da generali nisu krivi, iliti da su nevini, što apsolutno nije istina.

Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk 4 Beta
o tome i govorim.. i vrh herce-bosne i vrh RBIH je zano za postojanje logora..jendi su osuđeni drugi nisu..nije li to selektivno?
markozzz is offline  
Old 01.06.2013., 18:20   #3590
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
ma COD je komunista..njega je vrijeme pregazilo...

hrvati i muslimani dijele istu prošlost po pitanju ustašluka...jedini naser orić je bio pošten pa rekao da mu je djed bio u crnokošuljašima
Grdno se varaš za komunizam i vrijeme. COD je samo posmatrač dešavanja i salonski revolucionar, teoretičar.

Što se tiče kaptalizma trajaće toliko dugo dok ima odgovor na izazove koje sam predstavlja pred sebe, a kao i svaka ideologija i poredak i on ima rok trajanja. Problem je što trenutno ne postoji nešto što bi mu pariralo i čime bi bio zamijenjen. Ipak,....panta rei.

Sve je to jedna sinusoida. Ili što bi reko vrli pjesnik: "Ko bi gori, sad je doli."

A o ustašluku ne bih, ipak to nije naš folklor.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 01.06.2013., 19:58   #3591
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Grdno se varaš za komunizam i vrijeme. COD je samo posmatrač dešavanja i salonski revolucionar, teoretičar.

Što se tiče kaptalizma trajaće toliko dugo dok ima odgovor na izazove koje sam predstavlja pred sebe, a kao i svaka ideologija i poredak i on ima rok trajanja. Problem je što trenutno ne postoji nešto što bi mu pariralo i čime bi bio zamijenjen. Ipak,....panta rei.

Sve je to jedna sinusoida. Ili što bi reko vrli pjesnik: "Ko bi gori, sad je doli."

A o ustašluku ne bih, ipak to nije naš folklor.
ma mislio sam jugo-komunista..inače sam po načelima socijaldemokrat(ali tu mislim na skandinavski model, a ne ovaj tzv. balkanski koji nema dodirnih točaka sa socijaldemokracijom)...

past će i kapitalizam kad tad..dobit ćemo neku mješavinu svega i svačega na kraju...u južnoj americi već je odavno krenulo...po meni slijedeća je istočna europa
markozzz is offline  
Old 02.06.2013., 23:37   #3592
Quote:
markozzz kaže: Pogledaj post
ma mislio sam jugo-komunista..inače sam po načelima socijaldemokrat(ali tu mislim na skandinavski model, a ne ovaj tzv. balkanski koji nema dodirnih točaka sa socijaldemokracijom)...
Opet griješiš. Islamski komunista (sunitski model sa primjesama Čavezove doktrine, začinjeno sa Švicarskim osjećajem za uređenje okoline).
Quote:
past će i kapitalizam kad tad..dobit ćemo neku mješavinu svega i svačega na kraju...u južnoj americi već je odavno krenulo...po meni slijedeća je istočna europa
Prozor mast past tonight.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 04.06.2013., 22:18   #3593
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Opet griješiš. Islamski komunista (sunitski model sa primjesama Čavezove doktrine, začinjeno sa Švicarskim osjećajem za uređenje okoline).

Prozor mast past tonight.
još da si katolik sve bi bilo isto
markozzz is offline  
Old 05.06.2013., 19:29   #3594
Kako Bošnjaci gledaju na BIH:

http://i44.tinypic.com/2zi25u0.jpg
Momak 90 is offline  
Old 05.06.2013., 21:01   #3595
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Najsmiješnije je kako neki misle da smo mi pali s kruške tu u HR. Moje pisanje je isključivo vezano za licemjernu, prevrtljivu i lažnu politiku koja vlada u kotlini. Ta politika već godinama, uz pomoć promuslimanskih i čaršijskih medija truje narod i sije mržnju.
Zanimljivo? I pored toliko čaršijski medija koji naokolo siju mržnju, ti si dao sebi slobodu da izmišljaš i širiš idiotizme po forumu haubičkog kalibra?

Nesebičan doprinos.
Nego ako si mangup, onda se udostoji podastrijeti konkretne dokaze o famoznoj zabrani NS BiH da hrvatska reprezentacija igra u Mostaru sa Zrinskim.

Quote:
Samo kažem, okanite se iživljavanja, izaberite pametno i maknite šape s Herceg Bosne.


Quote:
A to što ti je prošlo ovo idiote bez kazne ne znači da ćeš to ponavljati jer moje mišljenje o tebi je puno gore od idiotizma, koje je ljudsko i prihvatljivo. Ti si mali manipulator pun mržnje koji može svoje višegodišnje pisanje na ovom forumu zahvaliti samo zbog prilično liberalne i anacionalne politike...
Kako trebam da se osjećam nakon ovih tvojih impresija?
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Old 06.06.2013., 15:26   #3596
Quote:
spiritual beggar kaže: Pogledaj post
Zanimljivo? I pored toliko čaršijski medija koji naokolo siju mržnju, ti si dao sebi slobodu da izmišljaš i širiš idiotizme po forumu haubičkog kalibra?

Nesebičan doprinos.
Nego ako si mangup, onda se udostoji podastrijeti konkretne dokaze o famoznoj zabrani NS BiH da hrvatska reprezentacija igra u Mostaru sa Zrinskim.







Kako trebam da se osjećam nakon ovih tvojih impresija?

HU IZ JU?

Jesi ti patriJot kao i ovaj?


http://www.youtube.com/watch?v=nMXMR60yvVg
Fliper99 is offline  
Old 06.06.2013., 19:42   #3597
http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...ik/681814.aspx

blokiran parlament, dodik salje specijalce u istočno sarajevo. več neko vrijeme ne dodijeljuju jmbg bebama tj novim građanima. tko blokira donosenje zakona o jmbg?
i zasto se relativno malo prosvjednika skupi u velikom gradu kao sta je sarajevo? a ove u paralmentu i nemozes natirat drukcije da rade nego ih ne pustat vanka dok ne donesu zakon
bigboom is offline  
Old 06.06.2013., 21:26   #3598
U čemu je problem sa JBMG u BiH? da li dobro shvatam da je problem što postoje zasebni za RS i FBiH pa ih žele napraviti zajedničkim ili postoje zajednički, pa žele da ih rastave na entitete?
Nixma is offline  
Old 06.06.2013., 21:35   #3599
Quote:
nikma kaže: Pogledaj post
U čemu je problem sa JBMG u BiH? da li dobro shvatam da je problem što postoje zasebni za RS i FBiH pa ih žele napraviti zajedničkim ili postoje zajednički, pa žele da ih rastave na entitete?
E ovo drugo. Oni bi Jedinstveni matični broj građanina sveli na jedinstveni matični broj entitetskog građanina. Što je glupost pošto je to u svakoj zemlji na razini države a to kaže i odluka ustavnog suda. ALi ništa čudno za ekipu iz RS-a. Njima je samo cilj da BIH stoji u mjestu a oni koji su im dali takve ovlasti sada šute i boli ih ona stvar.
kikiriki2010 is offline  
Old 06.06.2013., 21:37   #3600
A do sad se izdavao na cele BiH?
Nixma is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.