Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2016., 12:38   #21
Nije mogla prokopati rupu?
Ljudi su pobjegli iz zatvora kopajuci rupe a ona za 7 godina nije mogla iz supe?

Nisam skontala..taj tip je dolazio svako vece? Ili samo nedeljom?

Ne kuzim se bas u fiziku ali odakle im je stizao vazduh ako je ta brvnarica bila propisno zamandaljena?
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 09:03   #22
Jako dobar i potresan film Ne volim drame, al ovo me držalo neizvjesnom cijelo vrijeme Moje preporuke
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 09:55   #23
Nisam apsolutno ništa znala o ovom filmu prije gledanja (osim da je Brie Larson osvojila zlatni globus za glavnu žensku ulogu) i na kraju sam se pozitivno iznenadila. Jako dobar film, mali Jacob je odličan! Očekivala sam kad je mali zbrisao od Nicka da će se on vratiti po nju, i da ju neće policija tako brzo naći. Voljela bi vidjeti kako je dalje izgledao njihov život, ne znam da li je u knjizi to opisano..
lovely daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 17:55   #24
Simpsolina, hvala ti od srca što si mi spojlala film.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 18:29   #25
Quote:
lovely daisy kaže: Pogledaj post
Nisam apsolutno ništa znala o ovom filmu prije gledanja (osim da je Brie Larson osvojila zlatni globus za glavnu žensku ulogu) i na kraju sam se pozitivno iznenadila. Jako dobar film, mali Jacob je odličan! Očekivala sam kad je mali zbrisao od Nicka da će se on vratiti po nju, i da ju neće policija tako brzo naći. Voljela bi vidjeti kako je dalje izgledao njihov život, ne znam da li je u knjizi to opisano..
Potpisujem sve rečeno... baš sam se pozitivno iznenadila, pogotovo jer kojeg god nominiranog se dohvatim ovih dana, ostanem razočarana.
Radnja je istina bolja u prvoj polovici, ali ni druga ne razočarava. Pošto gledamo iz njegove perspektive, dosta toga nam ostane nepoznanica, ali to nimalo ne škodi filmu, dapače! Mali je wow! Kako je klinac ovo odigrao i zašto nije pala nominacija za Oscara nikako mi nije jasno???
Sve preporuke za gledanje!!!
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 11:27   #26
Brie Larson je osvojila SAG Award 2016 za najbolju glavnu glumicu.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 13:37   #27
A ovog malca ignorišu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 09:28   #28
Jako težak i emotivan film, prvi dio filma je zaista bio vrhunac drame, mala zamjerka što je prvi dio nekako pre kratak po mom ukusu bilo bi bolje da su to još malo razradili da bude napetije kad mali pobjegne da malo duže traje spašavanje majke, itdd.. ali ok, drugi dio filma jednostavno ne vidim što su mogli još napraviti osim onoga što i jesu. u svakom slučaju zadovoljan sam i film me nije mogao ostaviti ravnodušnog. 8/10

Brie Larson je fenomenalno odradila ulogu, a za malog Jacoba prosto nemam riječi, mali je strahovito talentiran i razvalio je ovo.
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 14:32   #29
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
A ovog malca ignorišu
on je osvojio Critics Choice
https://www.youtube.com/watch?v=sjjf_rrCq7Q

iako su ga pokrali za Oscare, ali nadam se da će ovako nastaviti pa će u budućnosti biti još prilika
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 15:59   #30
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post

iako su ga pokrali za Oscare, ali nadam se da će ovako nastaviti pa će u budućnosti biti još prilika
sta ako klinjo odluci da vise nece da glumi
onda su propustili da ga nagrade
a zasluzio je
a sve pod onim 'ima za njega jos vremena'
mozda nema

ageism u holivudu ne pogadja samo starce
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 18:58   #31
Sviđa mi se film, stvarno šteta da mali nije nominiran!
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 11:00   #32
Scenu vožnje s crvenim autom valjda neću nikada zaboraviti, koja napetost i otkucaji srca u tim trenucima, dugo to nisam doživio.

(btw ovi intervjui s malim su prva liga)
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 15:34   #33
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Nisam još uvijek pogledao film, ali sam pročitao knjigu.
On je imao šifru na vratima, tako da bi ubijanjem njega napravila još gore.
A jesu u knjizi objasnili zašto nije pokušavala pogoditi šifru? U 7 godina bi je davno pogodila.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 15:51   #34
Pa on joj je hranu donosio. Od čega bi živjela?

Edit: Izvini, nisam te shvatio odmah. A ne znam što nije.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 16:24   #35
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Nisam još uvijek pogledao film, ali sam pročitao knjigu.
On je imao šifru na vratima, tako da bi ubijanjem njega napravila još gore.
Padobranski ulet..

Može adresa (link) za knjigu?
PP, nije problem...

Hvala unaprijed.
playstation is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 08:00   #36
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
A ovog malca ignorišu
Šteta, mali je fenomen.

Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
Scenu vožnje s crvenim autom valjda neću nikada zaboraviti, koja napetost i otkucaji srca u tim trenucima, dugo to nisam doživio.
Potpis.
Gledala sam jučer "Room" i ne pamtim da sam u zadnje vrijeme gledala napetije minute od vožnje, bijega i trenutaka kada policajka iz njega izvlači informacije.

Iako...
Bilo je trenutaka kada sam bila uvjerena da Jack nije njen, da ga je Nick negdje oteo i zatvorio s njom, ali da nije njen.
Jer na početku filma Jack kaže da je došao kod nje otvorenih očiju, to mi je nekako bio hint da bio beba od par dana.
Nakon toga scena u bolnici, kada Joyina mama kaže "ti so onaj koji je spasio moju curicu", pa stalno spominjanje odvjetnika, da će biti teško sve urediti, Joyin tata koji ne šljivi malog (možda ne zbog toga jer je plod silovanja, već zato što Jack njemu nije ništa) i onda iterview, onaj trenutak kada voditeljica spominje biološke spone, a Joy kaže da to nema veze, pa pokušaj samoubojstva jer laže malom i nema muda odvojiti se od njega.

Ne znam, cijelo sam vrijeme očekivala taj twist, Jack nije njen i spasio ju je, no unatoč tome što mu je zahvalna i ona je kao Nick i "zatočila" ga je i ne pušta ga.

Kako god, film je odličan, Brie Larson pravo iznenađenje, a Jacob Tremblay stvarno talent. Šteta što nije nominiran za Oscara, definitivno ga je zaslužio.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 15:20   #37
Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
Scenu vožnje s crvenim autom valjda neću nikada zaboraviti, koja napetost i otkucaji srca u tim trenucima, dugo to nisam doživio.
I odličan sountrack, najbolja scena u filmu, kada ugleda nebo.

Film mi je stvarno dobar, mali je rasturio, Brie Larson isto veoma dobra. Prvi dio je stvarno težak, drugi dio slabiji no ne zamjeram previše. Meni je scena s njenim starim pogotovo teška, intervju isto, koja kućka onda voditeljica.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 08:04   #38
napokon neki dobar film... preporuke svima koji nisu gledali...
niqa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:19   #39
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
A jesu u knjizi objasnili zašto nije pokušavala pogoditi šifru? U 7 godina bi je davno pogodila.
Nisam čitao knjigu, al nije tak jednostavno.
  • mogao je šifru mijenjati svako malo.
  • brava se može dodatno zalockati nakon već jednog krivog pokušaja i da dalje više ne prima šifru nakon toga
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 16:46   #40
Nije nešto ovaj film, ne znam, prva polovica je baš dobra, ali kasnije je sve tako mlako i nerazrađeno. Mali je stvarno dobar, a Larson ne znam zašto je nominirana, baš apsolutno ništa posebno. Ne bih filmu dala nominaciju za Oskara, no nisam ni pogledala sve filmove da sudim je li bolji od ovih koji su nominirani. Idem dalje gledati. Ovaj je film bio ok, ali ništa više od toga.

6/10
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.