Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2013., 20:30   #1
You're Next (2013.)

Odmor obitelji Davidson pretvorit će se u noćnu moru, kada ih u obiteljskoj kući za odmor napadne sadistički nastrojena grupa serijskih ubojica. No maskirani ubojice ne računaju na tajanstvenu moć djevojke najstarijeg sina Davidsonovih.



Odlični Simon Barreti u kolovozu ove godine na filmska platna donosi jedan od najiščekivanijih horor filmova godine. Točnije, 23. kolovoza You're Next dolazi u američke kino dvorana, kada će krenuti i svjetska premijera.

Izvor: Hororvizija (http://www.hororvizija.net/najave-fi...u-re-next-2013)
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ufUQWpEkbf0
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 20:33   #2
Čujem odlične kritike i osvježavajući pristup žanru (u posljednjoj trećini filma) tako da jedva čekam ovo
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 23:07   #3
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
Čujem odlične kritike i osvježavajući pristup žanru (u posljednjoj trećini filma) tako da jedva čekam ovo
Također. U ovaj film skupa s The Conjuring ulažem najveće nade. Sad ćemo vidjeti.
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 01:19   #4
uu ovo bi moglo bit dobro i brutalno
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 02:06   #5
Meni trailer nije nešto spektakularan, ne vidim tu ništa inovativno.

btw. Lou Reed u traileru.
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 02:39   #6
http://www.youtube.com/watch?v=g4kLizDXLY0
Mali Ze is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 12:42   #7
Pogledao juče. Neloš film.

Očekivao sam nešto više, jer su spominjali da je najinovativniji horor u deceniji, ali je ispao kao i svaki home invasion, sa nekim zanimljivim twistom. Podseća malo na No One Lives (2012), zbog zamki, tog nekog vrebanja i iščekivanja. Ko je gledao znaće na šta mislim. Neki prosek ajmo reći.
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 23:30   #8
A zasto je u naslovu teme 2013-ta godina kad je ovaj film iz 2011-te ?

Jos jedan dobar horror iz 2010-ih. Slasher koji ima glavu i rep, vrlo stabilan film. Dobro zamisljena prica s dobrom realizacijom, dopalo mi se to kako lovac postaje lovina zaista fin i neocekivan obrt situacije.
Likovi interesantni i sasvim zadovoljavajuca gluma posebno glavne glumice koja je izdominirala glumom kao i njen lik u celoj prici. U filmu ima i malo humora te sam se nekoliko puta slatko ismejao, no to je nesto sitno ali fino dozirano da ne narusi balans i pretvori cist horror u horror komediju.

Muzika je odlicna, kako od izbora pesme na pocetku koja se ponavlja u onoj kuci, tako i kasnije kroz film. Bas je dobro uklopljena muzika u svakoj sceni. Kamera je isto jako dobra, odlicni uglovi snimanja pojedinih scena kako bi bile sto bolje docarane recimo ona kada "zec" prvi put ulazi u kucu ili ona kad zamanjuje macetom bas dobro docarava opasnost i ozbiljnost situacije. A i generalno kamera je dobra no posebno se istice u bitnim scenama.
Ubistva su dobro izvedena aka odradjena. Kraj filma je extra dobar, posebno zadnja scena.

U principu ovaj slasher nije nesto posebno ali 'vako jedan dobar iznadprosecni film to jeste i vredelo ga je odgledati te definitivno reprizirati za koju godinu.

Moja ocena: 6/10

Quote:
yoda33 kaže: Pogledaj post
Podseća malo na No One Lives (2012), zbog zamki, tog nekog vrebanja i iščekivanja. Ko je gledao znaće na šta mislim. Neki prosek ajmo reći.
Da podseca i ima slicnosti ali blage slicnosti. I taj film je meni slabiji od ovog.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 00:39   #9
evo upravo bio na HTV-u. Dosta dobar film, ne vrijeđa inteligenciju gledatelja
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 00:40   #10
ove maske me podsjetilo na odličnu pjesmu u kojoj se pojavljuju iste maske:

Martin Garrix - Animals

https://www.youtube.com/watch?v=gCYcHz2k5x0



pjesma je mrak!!!
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 16:20   #11
Pogledan sinoć.

Jako dobar hororac, sa iznenađujućim obratom u drugom dijelu. Film score, žestoko.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 01:35   #12
Kako to nekome može bit dobar film? Hrpa blesavih likova (uključujući i ove zamaskirane) i jedna ženska koja zbog lošeg tate u njezinom djetinstvu bez po' muke pretuče svakog od njih
Tupo sam se osjećao kad sam vidio kako su likovi glupi... pogotovo ono kad zenska uzme zalet s polovice kuce da izleti van među ubojice a mama i tata, yeah, you can do it! go! haha
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 19:35   #13
Glup film koji vrijedja inteligenciju gledatelja. Predvidljiv do samoga kraja, s ocajnom glumom svih glumaca, i svatko tko se smatra horor obozavateljom ovo treba oznaciti kao trash.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.